Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość gość
Ja próbowałam wcześniej jakiś tanich z apteki i za każdym razem czekałam z nadzieją że przyspieszę spadek wagi ale szło to strasznie mozolnie. Poszperałam w necie poczytałam opinie i zdecydowałam się na Silvets. Ma wiele pozytywnych opinii kupiłam w http://nplink.net/3dn4XeXH i w końcu jestem usatysfakcjonowana bo w miesiąc zeszło mi 8 kg :) to dużo w porównaniu z poprzednimi suplementami. Oczywiście tabletki brałam w połączeniu z dietą która polegała na nie jedzeniu słodyczy i fast foodów i kolacji po godz 18-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Jackie 2016 CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl?u=Jackie_2016 Relacja wydarzeń z życia Jackie bezpośrednio po zamachu i zabójstwie jej męża, prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1963 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karti
Bardzo ważne przy odchudzaniu to regularne posiłki, mniej a częściej, oraz to aby nie podjadać.Trzeba odstawić wysokokaloryczne produkty. Ja żeby przyspieszyć proces odchudzania poloczylam to wszystko co pisałam wyżej z tabletkami Silvets http://nplink.net/3dn4XeXH bardzo dobrze dobrane składniki i pozytywne opinie, bez wspomagania się suplementami moja waga spadała baaaardzo wolno więc jak komuś zależy na szybkim efekcie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka33
Chwalę sobie preparat Regenerum Vitaem ze strony regenerumvitae.pl. Razem z koleżanką, która też chciała schudnąć zaczęłyśmy to stosować raz dziennie po śniadaniu i zaczęło działać. Po pierwsze – lepsza wydolność, po drugie szybszy metabolizm, a co za tym idzie więcej energii na co dzień do życia. W ogóle jak ktoś ma plan, żeby schudnąć to warto zaangażować w to drugą osobę też. Razem raźniej, a poza tym, jest większa motywacja jak wiesz, że jest osoba która wie o tym, że postanowiłaś schudnąć. Głupio tak się poddać, jak ktoś wie ;P Zwykła psychologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Od jakiś dwóch tygodni jadę na herbatach Slim Herbal System i są efekty. 4 kilo poszło w dół i jak na razie bez efektu jojo. Herbaty są ziołowe, można w składzie takie rzeczy znaleźć jak mniszek lekarski, morwa, pokrzywa, czy bardzo dobrze oczyszczający organizm kminek. Także bez jakiś sztucznych dodatków, a ja jestem na takie rzeczy wyczulona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek153
Najlepiej to mieć na uwadze dużo ruchu, zmienić tryb życia żywieniowego - 5 posiłków dziennie + świetnym rozwiązaniem jest zakupienie suplementu diety IQacai, który pozytywnie wpływa na metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego to ja już nie próbowałam na odchudzenie - ćwiczenia, różne diety, masaże... mi po tych wszystkich przejściach pomaga dopiero amlan forte. jak się łyka regularnie to efekty są już po miesiacu - dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judith12
Odpowiednia dieta może i pomaga ale nie daje według mnie satysfakcjonujących rezultatów. Zawsze może wystąpić efekt jojo. Ja wolę dodatkowo nosić jeszcze bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do zakupu suplementu diety IQacai,świetne efekty i to w kilka tygodni ! Ja straciłem całe 9 kg w parę tygodni,jestem pewien,że i Wam pomoże schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola566
Jak chcecie szybko schudnąć to polecam Wam IQacai i uprawianie sportu,ja dzięki takiemu połączeniu straciłam 8 kg w parę tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę od pół roku z Chodakowska, biorę iqacai i schudłam 20 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam IQacai i udało mi się w niecałe 3 miesiące schudnąć 9 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia51
Ja połączyłam bieganie z lekką dietą i suplementem diety IQaca,a Wy jak postanowiłyście stracić zbędne kilogramy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka55
a czy tanie i skuteczne, to słowa które się ze sobą wiążą? Wydaje mi się, że warto skupić się na zdrowe i skuteczne, jak GojiBerry1200. Czytałam wiele o tych tabletkach. Wystarczają na około miesiąc czasu, kapsułek jest 90, dodam, że niektórzy producenci proponują 500mg produktu jagód w produkcie za te samą cene, a tutaj macie aż 1200, warto prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bodyrelax
Hej, Mam na imię Ania i należę do Zespołu Bodyrelax - pomagamy w zrzucaniu zbednych kilogramów!!! Całkiem za darmo otrzymasz od nas plan detoxu, plan zywieniowy, propozycję ćwiczeń..... Jesli jesteś zainteresowana/y wyślij maila na adres: annakowalska@intmail.pl Abyśmy szybciej mogli dopasować jakiś plan żywienia to w treści maila podaj: aktualną wagę, wzrost, wymarzony cel oraz informacje czy uprawiasz jakies sporty, jezeli nie to czy masz jakies przeciwskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już 3 tydzień na diecie z suplementem Regenerum Vitae i jak na razie jest okej. To mi w ogóle córka znalazła. Na stronie www.regenerumvitae.pl jest pełny opis preparatu. Ona to z kolei znalazła przez znajomą lekarz. Totalna poczta pantoflowa. Jak to działa? Naturalnie. Jest ostropest oczyszczający organizm, jest też w składzie guarana, która stymuluje organizm dodając więcej energii. Nie można nic gorszego zrobić jeśli ktoś chce się odchudzić, niż dieta pt – chleb i woda, bo organizm, żeby skutecznie i zdrowo chudnąć musi mieć do tego energię właśnie. Z resztą pamiętajcie, że tłuszcz spala się w ogniu węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;), mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tablety, tablety, tablety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina43
wiecie że na diecie też jadłam czekoladę, musiałam znależć taki przepis który by nie tuczył i nie zawierał cukru, oto on dla wszystkich odchudzających się którzy ją kochają https://www.guiltfree.pl/pl/395-czekolada-bez-cukru , ja uwielbiam ten przepis, jestem wielką fanką czekolady a teraz mogę sobie na nią pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym momencie przerzuciłem sie na kaplanex bo udało mi się po nim zrzucić aż 8 kilogramów w zaledwie trzy tygodnie. Nie mam po nich zadnych negatywnych efektów, zdecydowanie polecam bo bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiax212
Korzystałam z meissy i zdecydowanie odradzam, w moim wypadku pojawiły się bardzo niepożądane efekty, lepiej spróbuj z czymś sprawdzonym. Ja wybrałam kaplanex bo udało mi się zrzucić po nim 8 kilogramów w miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie suplementu Iqacai, sama stosowałam i udało mi się dzięki niemu schudnąć 5 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Iqacai mi udało się schudnąć aż 6 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto98
Dieta jest mega ważna, ja jak się odchudzałam to jadałam chrupie musli Fitella od Gellwe, udało mi się przy tym schudnąć kilka kilogramów bez większego wysiłku. Każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ jest bardzo dużo smaków. Pyszne polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie popieram racjonalne podejście do tematu odchudzania. Według mnie nie ma sensu chudnięcie na potęgę w krótkim czasie, a pozniej efekt jo-jo. Ja zaczelam od detoksu organizmu po konsultacji z dietetykiem. Oczyszczanie tez nie bylo latwe, bo mialam problemy z zapraciami, ale wspieralam sie dicopeg 10g który polecil mi detetyk. Kolejny krok to zbilansowana dieta, do ktorej wrzucialam blonnik, owsianki, warzywa i owoce. Po 2 tygodniach dodałam cwiczenia. schudlam juz 6 kg :) jestem szczescliwa i chce wiecej! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×