Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dobry meczowy wieczór :) I Jak na razie bezbramkowy remis. A ja typowałem 2:1 dla naszych. Obawiam się że nie zdążą nastrzelać tyle goli. Limit złocistego płynu dopingującego na dziś się już kończy. Przecież rano trzeba jechać do pracy I. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedl Mlody i teraz pokaze co niektorym :-) Saam ,nie mozesz watpic ,ale wynik jadnak wygorowales za bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu. Jeszcze można obstawiać więc typuję 1:0 dla naszych :) nie wspieram się procentami ale czerwone winogrona wcinam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nawet nie musi byc 1:0 ,niech tylko bedzie 0;0 ,to dla nas tez dobrze . ..Kurcze ,mogl juz nie przedluzac meczu ...No ,wreszcie :-) Jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, remis też jest dobry. W końcu graliśmy z mistrzami świata... trzeba by w stronę łóżka :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0:0 Dwa jajka.Niby niewiele ale ilu ludzi potrafi coś takiego uszczęśliwić. I Dobrej nocy wszystkim życzę :-) I Kolorowych remisowych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Dzisiaj nie mogę się pochwalić letnią pogodą bo od rana chmurno. A przed chwilą niebo zsiniało, zerwał się wiatr i strugi deszczu zasilają obficie wilgocią glebę. Tak więc dzisiejsze nietypowe święto Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami u mnie ma rację bytu:D A co do cytatu dnia: „Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno.” - Andrzej Sapkowski to druga jego część raczej zależy od tego czy miłość jest odwzajemniona... o Co jak co ale nareszcie też cieszę się że już dziś piątunio:D bo jak nigdy cały weekend mam wolny:classic_cool: Ale nie mam jeszcze żadnego planu jak go spędzę bo dużo zależy od pogody. o Miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, chce mi się jakiegoś ciasta! może drożdżowe z owocami.... trzeba dziś w pracy zakupić jakieś składniki i coś w ten wolny weekend upiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszzzz! właśnie zobaczyłam z innego okna, że ulewa rozłożyła moje ogórki na ziemi. A jeszcze nie kwitną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Przywitam Was tyko na razie i pójdę grzecznie jak dziecko do łóżka,bo coś strasznie dziś zmęczyła mnie ta droga:-) Poczytam co znowu malowaliście;-) Miłego piąteczku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Hello all:) Ogladalam wczoraj druga czesc meczu. Mialam nadzieje ze wczesniej sie poloze ale kolezanka wpadla do mnie na kawe wieczorem :) Dzisiaj musialam wczesniej skonczyc prace bo strasznie wialo ze wiatr dwa razy wage w pracy wywrocil i nawet warzywa fruwaly w powietrzu. Na domiar zlego do tej pory wieje mocno i jest goraco. Codziennie jak spogladam w lustro to widze ze jak nigdy w zyciu sie nie opalilam jak teraz. Kilkanascie lat temu po pobycie nad morzem tak nie wygladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jola,tak? A gdzie to wszyscy się zapodziewajecie,oglądacie pewnie mecz:-D Ha!Daa podaj tytuł tej książki,chętnie ją przeczytam:-D:-D:-D Caal a gdzie konkretnie chcesz zakotwiczyć?Bo piszesz,że już się zabukowałaś;-) U mnie też nie ciekawa pogoda leje i wieje,dobrze,że w miarę ciepło jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wreszcie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbywajacy
a tutaj b/z :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późnopopołudniowe hej I U mnie nie ma piątunia, jest zwykły piątek. Byłem dłużej w pracy i jutro też trzeba będzie przyjść. I u mnie dopiero teraz popsuła się pogoda,ochłodziło się, pada i zaczyna wiać. Dobrze że znałem prognozę pogody i schowałem pod dach wszystkie kwiaty w donicach. Pomimo ostatnich znacznych opadów zauważyłem u siebie proces pustynnienia. Obszary te znajdują się w przedniej części mojej głowy po lewej i prawej stronie :p widocznie deszcz tutaj nie pomaga. Pocieszać się można tym że pustynnienie następuje na głowie a nie w głowie :D Po wczorajszych i po dzisiejszych zakupach gdy sprawdzę stan konta to pewnie też zauważę oznaki pustynnienia. I Ja dzisiaj na obiad miałem mieć remisowe danie w formie sadzonej. I pewnie jajka będą posadzone z tym że na kolację bo wcześniej jak na 19 w domu nie będę. I miłej pozostałej reszty dnia życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim machnę tylko łapką że żyję i u mnie wszystko dobrze, tylko jestem wykończona i marzę o dłuższym urlopie. Nie mogę się doczekać końca czerwca, bo będę miała całe 4 dni wolnego :D No, ale w lipcu będzie już lżej, bo przyjęłam trzeciego pana, więc godziny się trochę rozłożą. Moim obecnym panom to jest trochę nie na rękę, bo będzie mniej kasy, ale im tłumaczę że lato może być upalne i ciężko będzie wytrzymać tam tyle godzin. W każdym razie trochę odpocznę przez wakacje i M też, bo teraz to już ledwie się trzyma ze zmęczenia. Też pracuje teraz sporo, bo to już finisz i wszyscy muszą mieć pozaliczane zaległości. A tak w ogóle, to do wzięcia był 4 tysięczny numer stronki, może mnie nikt nie wyprzedził ? :D No i udało się :D Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i życzę dobrej spokojnej nocy👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fergie 🌻 w ciemno Ci gratuluję A ja może będę zaraz po Tobie. I pogoda załamała się całkowicie. Ja również gdy dowiedziałem się że jutro zaczynam pracę jeszcze wcześniej niż zwykle. Niby to tylko pół godziny ale wstać trzeba 40 minut wcześniej. A że rano każda minuta snu na wagę złota to będzie mnie to kosztowało fortunę. A że bez wcześniejszego wstawania i tak padam na wszystko co możliwe to już powoli organizuję się aby jak najwcześniej znaleźć się na poduszkach. I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych piaskowych...... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero po pracy! o dobry wieczór:) o Ferdzi :) dobrze, że u Ciebie wszystko dobrze:) o Wiola:) już po ptokach:D wszystko zaklepane, dobrze jest jak jest:, niczego innego już nie szukam. Ważne by była plaża i morze :) o Saam:) Ty się chyba upustynniłeś u fryzjerki raczej. Nie ma tego złego....idzie lato będzie Ci chłodniej:D o Jola:) to tak pod gołym niebem pracowałaś? bez żadnego parasola? ja bym nie dała rady ... o Daa się pewnie zaczytała, nic się nie odzywa. o Dobranoc Zaraz? Saam przy komputerze? czyżby był znowu sam? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie powiem Dobry Wieczor ,bo jaka pogoda taki moj stan psychofizyczny ,jutro bedzie lepiej -- tak sie pocieszam :-) U Was wszystko dobrze ,to cieszy :-) Poszliscie juz spac (niby :-) ),wiec tylko na prosbe Wiolki przedstawie serie ksiazek ktore czytam i Wiolka nie jest to jedna ksiazka ,a 14 ,ktore tworza jedna calosc :-) ,skonczylam wlasnie 6 tom :-).Jutro jade do biblioteki po nastepne . http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=8411 Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Dzień dobry wszystkim. U mnie zapowiada się goracy dzień, nie tylko z względu na temperaturę ale ze względu na to że w mojej wsi odbywa się wielkie wrażenie muzyczne i będą tlumy. Może część przyjezdnych do mni też zawita. Jak na razie, caly czas mam gosci, którzy bawili się tu cala noc i wcale nie chcą skończyc zabawy:-D Mam nadzieję że będzie dziś ruch, wtedy czas szybciej płynie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie a szczególnie Wiolkę, która szczesliwie porocila do domu Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mi trochę ... mmm I ja dam ci trochę ... mmm Daj mi trochę ... mmm I ja dam ci trochę ... mmm Twoje oczy są jak laser Za każdym razem przecinają mnie głębiej Daj mi trochę ... mmm Jesteś tajemnicą I ja dam ci trochę ...mmm To jest zagmatwane Daj mi trochę ... mmm Jesteś tajemnicą I ja dam ci trochę .... mmm Czy ja śnię? I https://youtu.be/o-b_arVnGeM I Amanda Lear - Enigma I dzień dobry ! :) I cześć Ferdzi 🌻 I Dałem akurat taką piosenkę bo dzisiaj Dzień Dawania. Jest takie ważne przysłowie że lepiej jest dawać niż brać więc takie święto powinno wszystkich ucieszyć. Ja póki co jestem w pracy w pracy i daję z siebie wszystko. I Celinko :) jeszcze nie jestem saam ... ale już lada dzień. Nie siedziałem też wczoraj przy komputerze bo jak mówiłem spieszyłem się do łóżka. Linki do piosenek mogę teraz wklejać z nowego. I udanej soboty wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×