Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgorszy tekst uslyszany od faceta lub meza..

Polecane posty

Gość gość
ja jestem stara panna 35 letnia tez jestem nieszczesliwa i mi zle ale nie wiem co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollunie już uwzięły się na jednej z kafeterianek. W Szwecji było właśnie coś o kobiecie którą ostro nękał facet i rzucał się z łapami.Tylko jeden gościu stanął w obronie kobiety , bohater. Głupie debilki jesteście i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:00 matko boska współczuję/ tak to jest jak nie ma miłości i tylko bycie na siłe dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:23 bo tak naprawde wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Kazdy by chciał być po prostu szczęsliwie zakochany czy to panna czy to mężatka. Ślub ? może czasem ktoś sie trafi szczęsliwy po ślubie ale wydaje mi się że mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćiu z 10:00, nie wiem dlaczego z nim jesteś, ale jeśli macie dzieci to uciekaj dla ich dobra! Pomyśl jak się możesz uniezależnić, kogo poprosić o pomoc i wiej, mówię Ci to jako dziecko matki, ktora wzięła rozwód o kilka lat za późno (zebyśmy byli normalni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro cytujesz ta historie to zapoznaj się z nia lepiej obcy koles napastował kobiete na ulicy-polak ją obronił a tutaj dziewczyna siedzi latami ze swoim oprawca i ma z nim dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 koleś nawala po głowie kobietę a ty widzisz i nie interweniujesz? Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość (10:43) normalna jesteś????? To tym bardziej pomogłabym kobiecie którą facet leje na moich oczach!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe pewnie pomagajcie takim co je facet po łbie bije przy ludziach a one pozniej grzecznie wracaja z nim do domciu i gotują mu obiadek:) nadstawiaj sobie karku sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvjchcgjvk
Moj na codzien kochajacy maz, serio b.dobrze Nam razem, gdy bylismy w barze ze znajomymi, dosiadla sie do Nas para ktora z widzenia znalismy i ten facet taki spasiony cholernie jest odkad z ta dziewczyna mieszka a moj maz mowi: Widze, ze N Ci dobrze karmi Wszyscy na mnie, ze ja niby jego nie, a szczuply jest genetycznie, nie ma w rodzinie ani jednej lekko nawet grubszej osoby, same szczypiorki a ja wszystko sama gotuje, nigdy nawet sosu z tytki nie jadl, mam 26l i od 4l robie weki na zimie, kapuste kisze, gulasze srasze, cuda na kiju zeby byl zadowolony... Odpowiedzialam: jak bys w p i e r t a l a l tylko hot dogi z zabki tez bys mial taki fet zamist brzucha. Temat ucichl a do mnie sie nagle zejebiscie mili zrobili, chyba ze strachu. Nie powiedzial tego raczej specjalnie do mnie (ze cos zle bo wpieprza az mu sie uszy trzesa, nie raz robilam jedzenie dla jego kolegow z pracy bo tak im pachnialo, ze mnie prosili o porcje dla nich) ale reakcja otoczenia mnie tak wpienila, ze caly wieczor mialam spieprzony. Kolejny raz, nie tekst ale gest, siedzimy, spotkanie starej ekipy, wspomnienia bla bla mowie idz mi po male piwo, poszedl i wsiakl,czekam 10min, ide patrze a ten bajera z kolezankom, dostal z piesci w brzuch az go zgielo! A kolezanka do dzis druga strona ulicy chodzi. Poszlam do domu, wybiegl za mna i przepraszal. Olal mnie dla jakiejs c**y co ma kazdego dzieciaka z innym gosciem i jeszcze mialam to tolerowac, a figa z makiem! Teraz juz wie czego ma nie robic. I zeby nie bylo, ja tez nie raz musialam zrezygnowac z wieeelu rzeczy zeby jego zazdrosc sie nie obudzila.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba z 9 46
Nie nie jestem jego zona.jestem z nim ze względów finansowych, nic wiecej.Jesli tak woli mam to niech sie z nią ożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba z 9 46 dziś ze wzgledow finansowych jezu:o wiesz jak to sie inaczej nazywa? domysl sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 powiem tyle, za pierwszym razem nie idzie sie doszukać co dokładnie twój mąż powiedział do ciebie najgorszego, czy w ogóle cokolwiek złego. przy drugim przypadku faceta zachowanie ciężko powiedzieć czy to była od razu zdrada ? Ja nie raz rozmawiam z różnymi ludźmi i mój mąż też. Jakby każdy każdego miał uderzać pięścią w brzuch za rozmowe to by nikt z nikim nie rozmawiał tylko z mężami i żonami i nawet prace to by chyba każdy w domu wykonywał i tylko faksy wysyłał. Ty nie masz żadnych znajomych płci męskiej ? Nawet z dawnych lat ? Wiadomo na pewno że zachowałaś sie jak prostaczka. Wystarczyło wyjść z knajpy i sobie potem w domu porozmawiać, a nie robić teatr dla ubogich na cały lokal. Ja nie cierpie takich patologicznych bab. Już jedna mnie tak napadła za to że jej nie poczestowałam papierosem. Takie prymitywki to jest najgorszy chwast w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zycie to takie cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10.00? Czy ty kur//wa jesteś normalna? Sama siebie nie szanujesz będąc z takim psycholem,to czrmu on ma ciebie szanowac?masz dopiero 27 lat niszczysz życie sobie i dziecku. Ciebie mi nie szkoda chyba lubisz taki układ skoro jeszcze z nim jesteś. .zalatuje mi desperacja ze nie ważne jaki byle by był. Szkoda mi twojej córki bo ona nie ma wyboru,ma głupia matkę i będzie się wychowywała w toksycznym domu i wyrośnie na popapranca jak tatuś. Wszystko dzięki tobie bo jesteś tak żałosna ze dalej jesteś z tym bydlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w ciąży wyleciał sam na Teneryfę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam dziewczyny, ze nie wiem jak Wy mozecie znosic takie slowa wypowiedziane w stos do siebie, ja sobie tego nie wyobrazam,u mnie w domu rodzinnym takich tekstow nie bylo i w malzenstwie tez nie, nie jestesy jacys okrutnie zakochani w sobie, mamy lata malzenstwa za nami i oboje ciezko pracujemy ale nawet w zlosci czy zmeczeniu wazymy slowa, najwiekszy zarzut, ktory moj maz mi ciagle wypomina to to, ze jestem skryta i ze sama podejmuje rozne decyzje i nic mu nie mowie, ale nigdy nikt w moim domu nie wyzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie pojme jak mizna byc taka melepeta zeby dawac sie bic i ponizac i pozwalac zeby na to dziecko patrzylo. Nie szkoda mi takich , tylko dzieci szkoda Ciekawi mnie co taki facet mowi takiej ze ta sie w sklepie poplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazajcie tych kobiet, to nie wy trafilyscie na takich facetow . wiec cieszyć się, kochać dalej i jak nie pomagacie to nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam w 8 miesiacu ciazy: Zdradzilem cie bo jestes gruba i wygladasz mało kobieco .. Wazylam wtedy az 58 kg! ale jak do piersi się dorwał to nie można było go odpędzić... Juz z nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o trafienie na takiego faceta, czy nie trafienie, chodzi zmiane myślenia kobiet, ponieważ niektóre nie zdają sobie sprawy, że to nie jest ok, że nie jest normalne i że tkwiąc z takimi chamami krzywdzą siebie i dzieci. I że to nie ich wina - takie zachowanie fagasów tylko ich nieprzepracowanych problemów, do czego się nie przyznają, bo łatwiej wyżywac się na słabszych. Najcięższym tekstem jaki usłyszałam od mojego to taki, ze baby są do sprzatania... niby w żartach, ale juz i tak jest ex. A widzę, że wiele z dziewczyn, które tutaj pisza calowałoby go po rękach, bo nie bił, nie pił, ogólnie dbał i sie staral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kobiety są być może pozostawione same sobie i dlatego jest im ciężej. Ale po co wyzywacie je od melepet czy jeszcze gorzej? Trzeba pomyśleć sercem z empatia. Od razu widać, że te atakujące były by takimi samymi bydlakami, gdyby były facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prędzej ty zdechniesz z głodu, niż moja matka..''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i tak jestem z toba bo jestes ladna....idiotko" do dzis mam do niego ogolna uraze i nie chce go znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to czego nie chciałam
Mój do mnie po 15latach razem Ty czy się myjesz czy nie,i tak smierdzisz (nieprawda,kapie się codziennie,dbam o siebie) Morda!-jak mówiłam coś ,co mu sie nie spodobało kiedy powiedziałam że gk zostawię,zabiorę dzieciaki i się wyniose,to zagroził że się powiesi I boję się ,ze to zrobi,co ja wtedy powiem dzieciom?starszy jest kumaty i widzi że coś nie halo,nie chce żeby mi potem wyrzucił, ze przeze mnie tata nie żyje Zmarnowane życie i nie ma dnia bym nie zalowala, że go poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to czego nie chciałam dziś typowy szantaż, na pewno sie nie powiesi, takie teksty ju slyszalam od biednych mezczyzn, ktorzy niszczyli zycie kobietom, oczywiscie kazdy z nich zyje i ma sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to czego nie chciałam
Odkładam od jakiegosczasu pieniądze by móc go zostawić Ale jeszcze trochę to potrwa Na chwilę obecną nie pracuję ale koleżanka robi w firmie,gdzie wkrótce będą przyjęcia, ma mi dac znać Złożyłam podanie o przedszkole dla młodszego i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazajcie tych kobiet, to nie wy trafilyscie na takich facetow x czy ciebie do reszty p****alo???? to nie jest lotto to nie kwestia trafienia . przeczytaj moj wpis z wczoraj rana o 7:38 ja tez "trafilam " na takiego faceta i bardzo szybko sie go pozbylam a kobiety tkwiace przy takim ( bo kazdej z nas moze sie przytrafic psychol i cham) to zwykle idiotki, miernony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście głupie, serio:O to pisanie o tym trafieniu na takiego faceta jest żałosne:O co wy myślicie, że jak kobiety trafiły na tego dobrego to im się jako pierwszy napatoczył? Wy to tylko o ślubie myślicie, dlatego spotykacie pierwszego lepszego buraka i od razu siup przed ołtarz, a potem żale na kafe jaki on zły i jakimi tekstami wali:O trzeba myśleć głowa a nie dupą i "co ludzie powiedzą - trzeba szybko brać ślub bo mam JUŻ przecież 23 lata":O żałosne jesteście:O po to człowiek randkuje żeby wyeliminować buraków i wieśniaków i wziąć sobie fajnego faceta co nas ceni, pomaga, chwali itd. Ja co prawda nigdy nie trafiłam na jakiegoś typa pokroju tutaj opisywanych, ale jak mi tylko cos nie pasowało to było "papa" i tyle, dlatego może mojeg męża dopiero poznałam w wieku 26 lat i mam teraz kochanego człowieka u boku, no ale wy w wieku 26 zapewne już w 3 ciąży z patolem byłyście:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×