Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyjąca marzeniami 35

Już nie mam siły......ale zaczne jeszcze raz!

Polecane posty

Gość gośćmyszka
Hej. Mimo ze nie pisze to ze swojej " dietki" nie zrezygnowalam. Zagladam tu codziennie ale nikt nie pisze a ja tez sama do siebie nie bede pisac. Pozdrawiam wytrwalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Hej Myszko i reszta szprotek.Mega się pochorowalam dziś odpuszczę trening.u mnie spadek dziesięciu kg dosyć widoczny i często komentowany. Ja tu na lato walczylam a lato chyba nawet na dobre się nie rozkręciło; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej Szczur :) u mnie ok. Rozmiar 42 to dla mnie marzenie właśnie w tym rozmiarze ładnie wyglądam :) Ale to jeszcze trochę i osiagne swój cel. Waga mi pomalu spada i jest dobrze .Nawet małe spadki cieszą.Przy dużej wadze nie można szybko chudnąć bo skora nie nadazy się kurczyć.....dla mnie wszystkie prawie to jesteście laskami z tymi wagami wyjściowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Pani Szczurko da pani radę! Ja wychodziłam z wagi 107,9 kg i daje radę i pani też się przyzwyczai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Hej.ja nadal przeziębiona i tak jak myślałam musiałam odpuścic trening.pomimo braku smaku i węchu non stop coś jem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam teraz już po raz 5, za każdym razem miałam mniejsza wagę, ale poddawałam się, bo była zawsze jakaś okazja, wyjazd żeby sie najeść :D po raz pierwszy biorę teraz wspomagacze takie, be light plus+, któraś z Pań stosowała to, albo cos innego?? czytałam bardzo pozytywne opinie, dla mnie najważniejsze jest to żeby powstrzymać troche łaknienie i uregulować metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Lala zdrowiej szybko :) Gościu nie stosowałam nigdy żadnych wspomagaczy wiec nie wiem czy ten twój jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Lala gratuluję spadku 10 kg ! Super tak trzymaj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
DZIEWCZYNY WRACAJCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe_90210
Kochane, zacznijcie uprawiać sport. I to z przyjemnością! Nie musicie się katować bieganiem jeśli tego nie lubicie, albo basenem jeśli się wstydzicie na nim pokazać. Poprobujcie roznych sportow, az znajdziecie cos co polubicie:) i wtedy to nie bedzie przykry obowiazek ktory ma wam pomoc schudnac, tylko tez przyjemnosc, wyzszy poziom endorfin i radosc z zycia ;) Ja w ten sposob odnalazlam rower (tylko wybierzcie jakis dobry a nie piata wode po kisielu na ktorej bedzie wam sie nieprzyjemnie jezdzic) jako srodek transportu a nie tylko wycieczki weekendowe. I do pracy docieram z duuuza wieksza dawka energii :) no i waga spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KariMatka30
Bebe_90210, tzn. jak definiujesz dobry rower, ktory nie bedzie "piata woda po kisielu"? Poza tym jednak...dieta jest najwazniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe_90210
KariMatko, ja mam Indiane. To polski rower, i jak patrzylam na te polke cenowa to jeden z lepszych. Bo w sumie nie sa drogie, bo tez nie o to chodzi zeby wybulic nie wiadomo ile ;). A co do diety - oczywiscie, ze jest wazna. Ale jak wiecej spalisz, to wiecej mozesz zjesc, a i tak schudniesz. Plus w odchudzaniu wazne jest przeciez dbanie o jedrnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajenka666
hej, wrociłam i ja po urlopie,pisałam tu ostanio z miesiąc temu. przytyłam moze z 2 kg, ale nie załamuje sie ,tylko opracowuje nowy plan:) gratuluje wam spadków i naprawde sie nie zniechecajcie!!!! za 3 tygodnie nie przytyłyście 4 kg, odtłusciła sie tylko watroba i jak wrócicie do diety to te kg szybko zrzucicie. moja dietetyczka( kiedys) tak twierdziła i miała racje, najgorszy jest tłuszcz stary, ubity a na bieząco łatwiej zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie tu pusto:( mi ciezko z dietą wiec chyba nastawie sie na ******* jesli chodzi o jedzenie, po prostu postaram sie zdrowiej jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej Kajenka fajnie ze jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Cześć dziewczyny.Widzę pustki :( Smutne. Miałam ciężki czas. Moja mama trafiła do szpitala w ciężkim stanie, operacja+komplikacje :( Dziś ma szczęście dużo lepiej,ale czas dziele na szpital,dom(dziecko +chory chlop+głodny i zaniedbany ojciec )i trening. Nie mam wagi ale dziś jak wpadnę z obiadem do taty zwaze się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witaj Lala.Współczuje sytuacji w jakiej się znalazlas. Zycze by mama wyzdrowiała. Trzymaj się dziewczynę ! Co do dziewczyn co nie piszą to nie wiem dlaczego. Może same sie motywuja. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczur
Ja dietuje i ćwicze, nadal dieta kuleje! Ale ubrania coraz luzniejsze. Włączam program 5małych posiłków żeby nie napychac się wieczorem po powrocie z treningu. No i robię squat challenge, tylek ładny się robi, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Hej fajnie Myszki i Szczurki,ze jesteście.Przerzucam się na jakiś nowy top bo tu w umarłym ciężka atmosfera a autorka nas zostawiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczur
Zumba zaliczona, squaty też ale do cholerki wcięłam drożdżowke grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczur
Gość myszka jak progres u Ciebie? Dajesz czadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
SPADA POWOLI ALE SPADA WIĘC JEST OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczur
Coś nie brzmisz przekonująco ;-) Ja wdrazam ostry plan bikini, za 3miesiące urlop i plaża! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę dwa rozmiary w dół w trzy miesiące, to jest do zrobienia! Jaki Ty masz plan i rozmiar aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×