Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

smutasek85 ja betuje 27 maja jest to moje 4 podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 trzymam kciuki za jutro ,wiem ze łatwo sie mówi mi dr P kazała wziąsc relanium 2 godziny przed transferem i było spoko. Pani w rejestracji była w szoku na jakim luziku podeszłam ze sama prosiła mnie o relanium :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek85 u nas jest problem z żołnieżykami i szpilkowatym usciem macicy. aguuula2525 dziękuje ja tez trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia jestes w programie ministerialnym czy podchodzicie. Prywatnie? Witam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia95
Ewela2421 my podchodzimy prywtnie pierwsze podchodzenie cała procedura a pozniej 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania powodzenia na transferze :) Allessa trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Jestem po wizycie u dr M Jestem w szoku co usłyszałam. Jestem w ciąży bliźniaczej jednojajowej!!!! A podano mi tylko jeden zarodek!!!! Dr sam był zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta to pięknie gratuluję Ci! Aniu powodzenia na transferze trzymam kciuki za ciebie! Allessa trzymam kciuki za wypasioną betę! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, genialnie! to się nazywa szczęście :) Allessa, kciuki zaciśnięte. Zosia, witamy u nas :) Ania, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow aneta,ale super to jest podwójne szczescie ;) super takie wiadomosci z rana oby ich było wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta, brawo :) podwójne szczęście. Dbajcie o siebie. Ania powodzenia, kciuki zaciśnięte:) Allessa kciuki zaciśnięte za Twoją piękną betę dzisiaj. Pięknie nam sie nowy tydzień, dzień zaczął :) oby więcej takich pozytywnych wiadomości. Miłego dnia :) dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Aneta super wiadomość!gratulacje dbaj o siebie! Alessa trzymam kciuki za betę! Baska - kciuki za CC dzisiaj już utulisz swoje maleństwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
łooooooooo Aneta to cudownie! weź nas tu jakoś zaczaruj czy coś :) Allessa ja i moje zmaltretowane jajniki trzymamy kciuki! :) dziewczyny trzymajcie kciuki proszę, dziś się dowiem kiedy punkcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta gratuluje Ci bliźniaków. Alessa , Ania kciuki zaciśnięte. Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta197722 superrrr wiadomość gratuluje :-) peonia88 Witam, mielismy chyba razem transfer :-) catarina99 Witam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, ooo całkiem możliwe :) Ja miałam transfer 14.05 koło 12:00, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam transfer, to była jedna taka wyluzowana uśmiechnięta młoda dziewczyna. Pamiętam, że miała spodnie w kropki, może to ty Zosiu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za kciuki Dziewczynki. Beta 59, 47. Strasznie się boję. Przy pierwszym podejściu mialam ciążę biochemiczną. Catarinka ciągnął Cie brzuch? Allessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia88 tak zgadza sie miłam transfer 14 .05 byłam pierwsza na transfer po 10 , bo pózniej byłam pod kroplówką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa, super!!! Jesteś w ciąży!!! A miałaś jakieś przeczucia? Ale super nam się tydzień zaczął! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, ja też pod kroplówką leżałam, ale trochę później :P Ilu dniowe miałaś zarodki podane? Kiedy betujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×