Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość ciociakachna
Agula oby dzisiejszy prezent przebił wszystkie ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 8tc i Fragmin będę brała chyba do 12tc . Na ostatniej wizycie dr M mówił że zaleca fragmin do 12tc. Za tydzień ma wizytę u dr G zobaczę co mi powie.... Karolcia885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma mi ten fragmin pomóc, to mogę się kłuć do końca ciąży, mimo, że też jest to dla mnie uciążliwe. Ale czego się nie robi dla dziecka? Tyle przeszłyśmy, to taki jeden mały zastrzyk dziennie, to już pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny za Waszą rada zapisałam sie do dr Grygi. Udąło się za 2 tyg. Jednak chciałabym ten czas wykorzystać na badania krwi i jechac z gotowymi wynikami do Będzina. Mam prośbę!! Czy możecie mi napisać nazwy tych badan lab., które zleca dr Gryga? Na pewno jest jakis podstawowy pakiet, który już cos mu przybliży. Z góry pięknie dziękuje i pozdrawiam.ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja bym jednak poczekała na Twoim miejscu co Ci dr zleci bo przeprowadzi wywiad, nie każda z nas ma to samo (choć w wiekszości się pokrywają) ale te badania są drogie kilkaset zł będziesz miała zaoszczędzone :) Aguula trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a ty no kurcze ja mam dwa ostatnie zastrzyki i pani doktor powiedziała że już koniec. A widzę że wy tu cały czas bierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia, kiedy masz wizytę? Nie powtarzasz już bety? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula kciuki bardzo mocno zaciśnięte :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linnka 28 - dziękuję. Ja mam ubezpieczenie w Luxmed i tam za darmo te badania. Tylko te nazwy;/// ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala, też tak uważam, żebyś poczekała. Ja chciałam też mieć wszystko na już, ale chodziło o gyn, czy zapewnią nam 3 podejście. I wywaliłam 600 zł, plus 800 zł za immunofenotyp i limfocyty. A jakbym poszła wcześniej do dr G, to może bym sporo kasy zaoszczędziła. A tak to udało mi się tylko nie płacić za MTHFR - ale 140 czy 130 zł drogą nie chodzi. Więc może poczekaj. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alu, to jak tak, to ja na przykład miałam zlecone przez dr Janosz - Czynnik V Leiden + mutacja 20210G-A genu protrombiny, ANA1, p/c przeciw plemnikowe, p/c p. antygenom łożyska i immunofenotyp + limfocyty oraz witaminę D. Jak sie później okazało na wizycie u dr G - część z nich niepotrzebnie zrobiłam, bo co innego wykazuje wynik z krwi, a co innego mamy w macicy. Doktor G zlecił mi wykonać badanie mutacji MTHFR. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja byłam u Grygi 23 maja więc jak sie cofniesz na forum do tej daty lub 24 maj to pisałam jakie mi zlecił :) teraz jestem w pracy i nie mam tej kartki przy sobie ale na pewno to tutaj pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, jutro mam wizytę. Nie powtarzam już bety, bo dr M mówił, że beta nas już nie interesuje i będę się tego trzymać z myślą, że wszystko jest ok. Chyba, że mi dr G jutro będzie kazała powtórzyć, to powtórzę. Nie chcę się już stresować. Wg kalkulatora dziś zaczęłam 6 tydzień ciąży :) Jak sobie wpisuję w różne kalkulatory datę ostatniej @, to różne daty porodu mi wychodzą. Mimo, że zawsze zaznaczam tą samą średnią długość cyklu. Jutro się okaże, czy moje szczęście będzie trwać, czy się skończy. Tak sobie myślę, że jakby miało być coś nie tak na tym początkowym etapie, to bym już chyba plamiła/krwawiła. Chociaż nie wiem, bo nigdy w ciąży nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również krew na betę oddałam , u mnie wynik pomiędzy 13.00-16.00 bo mają dziś sporo badań.Tak wiec co ma być to będzie, a emocje urosły nawet do etapu mdłości .Stres jak zwykle i ten strach że po raz ósmy też się nie udało...Aguuula cieszę się że jesteś i nie przechodzę tego sama . Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie i miłe słowa☺.Oczekiwanie jest dziś ponad moje siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik, to za Ciebie również kciuki zaciśnięte:) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Basik kciuk zaciśnięty, jeden za Ciebie jeden za Agulę! Wiem co czujesz i oby zleciało jak najszybciej! jeszcze tylko troszkę troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane. Basik, Agula kciukasy mocno zacisnięte! Czy nie było dzisiaj trzeciej bety? Catarinka daj znać po wizycie. Na pewno wszystko będzie w porządku! Peonia trzymam również za Ciebie :-) głowa do góry! Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny!!!Tak zrobię, ze pojade do dr i niech zleca to, co uważa za stosowne. Jeszcze 1 pytanie: a jak długo się czeka na wyniki? pzdr ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja juz po wizyce, fasolka ma 6,5 cm ruszała sie wiec ciezko było dzisiaj zrobic ładną fotkę :) smutasku mi tez dr P zaleciala Pregna PLUS od 13/14 tygodnia ciąży, joafer ja nie biorę fragminu nie brałam wogole bo w warszawie mi tego nie przepisali całay czas natomiast biorę Acard i dalej mam barc odstawiam w tym tygodniu juz luteinę całkowicie. oczywiscie trzymam za was wszsytkie kcuki a dzisiaj szczególnie za osoby betujące aha i jeszcze jedno bytałam o podróż bo na wakacje w tym roku raczej sie nie wybierzemy ,ale chcemy chociaz na tydzień polecieć do Irlandi do rodziny i mam zielone swiatło oczywiscie mam zachowac srodki ostrożnosci ale mogę sie szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik Agula trzymam mocno kciuki! pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...to już kawał człowieka nosisz w sobie :-) Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer acard ma takie same działnie jak fragmin tyle ze jest o 10x tanszy i nie trzeba sie kłuć smutasku na tak ale dzisiaj to chyba tańczył/ła bo nie mozna było uchwycic jednej fajnej fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, a w którym tygodniu jest robione pierwsze badanie prenatalne? Bo mi na ostatniej wizycie Pani dr P zapytała się gdzie będę robiła, ale powiedziała, że to uzgodnimy na wizycie następnej. A i u kogo robiłaś? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak pierwsze badanie powinno być wykonane między 10 a 14 tygodniem ciąży – test PAPP-A ja bede robić je teraz w pt 10/06 w gyn bo doszłam do wniosku ze nie bede sie szarpać wiem ze w innych przychodniach próbują kasowac mimo tego ze sie ma skierowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za zyczonka! U mnie wynik dopiero koło 18. Basik, u mnie tez stres straszny. Miałam w nocy koszmary a rano to juz w ogole... Poza tym bylam teraz z toalecie i na papierze zobaczyłam plamki jasno brązowe :( jak na @ oszaleje zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×