Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Catarina - Aaaa, to ja źle wyczytałam, myślałam , że dziś miałaś prenatalne :) hehehe, coś dziś ciężko z czytaniem mam. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Catarina a od kogo dostałaś skierowanie na badanie prenatalne?? W gyncentrum można robić na kasę chorych??? Ale duża ta Twoja dzidzia:) Masz jakieś dolegliwości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia, a Ty masz już jakieś dolegliwości? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia skierowanie dostałam od dr Piekarz nie było z tym najmniejszego problemu, w Gyn robią badania prenatalne na NFZ. drorociak tak to juz czasem bywa ale w ciąży kobiecie trzeba wybaczyć wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta strona juz się tak zacina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz prowadzący ciążę daje skierowanie na badania prenatalne. 2 pierwsze są refundowane 3 badanie jest odpłatne 220 zł. Mówię o gync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kilka razy dziennie mdli nie wymiotuje... Najgorzej jest rano Dopadły mnie zaparcia i piersi się powiększyły A ty Dorociak jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula mam nadzieję że masz lepsze info u mnie jak zwykle porażka beta- mniej niż 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik :-( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik tak mi przykro:( masz mrozaczki? Ja właśnie odebrałam wynik helicobacter igg i mam wynik Obecny.. i co teraz ? :O mam 7 dzień stymulacji.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik33 tule mocno. Bardzo mi przykro.. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Basik! Trzymaj sie! Masz mrozaczki? Bo nie pamiętam. Tule mocno. Ja jeszcze nie mam wyniku. Dopiero kolo 18 ma byc ale wchodze co jakis czas i patrzę ale dzis czuję ze nic z tego. Jakies mam przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Basik... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem poirytowana profesjonalizmem gyncentrum na MAXA! Dziś miałam wizytę wszystko ok transfer na sobotę dzwonimy umawiać transfer a tu ZONK! Sobota-to dzień bez transferu i punkcji bo wszyscy kochani lekarze a jest ich 4 którzy te zabiegi wykonują mają urlop! !! No brak mi słów! ! ! teraz pytanie do was w poniedziałek mam mieć transfer tj 19 dzień cyklu lutinus wdrażamy od środy wieczorem czyli poniedziałek to piąta doba transferowac będziemy blastki 5 dniowe.Czy to nie jest za późno 19 dc? Ktoś tak miał przy krio? Proszę odpiszcie pozdrawiam MaBo Aaa Basik bardzo mi przykro tule cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia95
Basik przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey MaBo - ja tym razem anonimowo ale też sie dopiszę: przed transferem crio brak USg i w ciągu całego przygotowania do Crio miałam 1 USG w 7 dc. Przed transferem nie miałam żadnych badan; progesteron, estradiol. NIC. Wzięłam zarodki i do domu. Smutno mi, bo przecież mogło być coś nie tak z endo, itp. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras z was starala sie o kopie dokumetów z gyncentrum. Czy trzeba jakis wniosek .prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia, ja nie wymiotuję, ale jak nie zjem długo nic to mnie mdli i zasysa. Zaparcia też mam, a jak uda się załatwić to cieszę się jak dziecko :) już prawie 1,5 kg wiecej ważę, piersi powiększyły się trochę, a wieczorem jak nie zjem to masakra. No i drzemeczka o 18 każdego dnia do 20 to już standard. Basik bardzo mi przykro :( dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey ja miałam CRIO 15 dc 3A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Basik :( agula czekamy na wiesci od ciebie zosia ja czekałam ok 2,5 tygodnia i trzeba złozyć wniosek o kopię dokumentacji dorociak ja tez mam problem z zaparciami :(, co do drzeemek też mnie meczyło teraz juz przechodzi chociaż zdarzają sie dni ze muszę sie położyć, nadal mam wstret do mięsa, i faktycznie czasami wieczorem jak mnie ssie ze szok, waga narazie jest na minusie -1,2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 15:23 to przykre przecież płacimy ciężkie pieniądze za to wszystko dziwne ze miałaś tylko 1 usg ja miałam 3 co do badań to nie trzeba ich przy krio podobno.A w którym dc transfer jakie zarodki kiedy beta? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Basik przykro mi że sie nie udało :( 3 maj się! MaBo brak słów na to całe gyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma Bo, 15 dc, zarodki 3 doba 8A. Beta 8 dpt 0,100. Dzowniłam do Gyn; kazali odtsawić leki. Dzisiaj już @. Może gdyby się płaciło za wizyty w 2+1 to USG miałabym 3 razy.....Płakac się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik przykro mi:( Madziu mam jeszcze do Ciebie pytanie bo dzwoniłam do tego Genomu w rudzie i babka powiedziała, ze na wizytę czeka się tydzień-spoko, ale po wizycie nie robia od razu badania kariotypu tylko krew można oddac po około miesiącu od wizyty-póxniej znowu czekanie do 6 tygodni na wynik-tez tak miałaś bo kojarze że miałas to szybko wszystko zrobione. Co do helicobakter to pewnie połowa z nas ma ale musisz zapytać w gyn czy ma to znaczenie. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu bardzo mi przykro widzisz ja też mam 3 dniowe I blastki i mi też proponowali zacząć od 3 dniowych przecież chora jasna blastki są lepsze i mocniejsze uparlam się i się zgodzili ale gdybym nie była tak świadoma tego wszystkiego to nie wiadomo jak by to było pewnie bardzo podobnie jak u ciebie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma Ba - podobno to wielka sztuka trafić na tzw. "okienko transferowe". Wymaga stałego monitoringu a nie 1 USG!!!!!!!!!! Jak pomyślę , że mam znowu przechodzić stymulację to mam dośc:( Mam 1 blastke klasy A...Musze zbadać wszystko co możliwe. Przecież to juz 7 lat starań. Chyba psychiatra mi się już tylko przyda. anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×