Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa777

czy wypada wziąć coś ze śniadania w hotelu

Polecane posty

proszę, pomóżcie, mam problem - czy wypada w hoteliku 1-2 gwiazdkowym zrobić kanapkę? na śniadanie jadam niewiele, resztę dojadam w pracy (kanapki, sałatki, ciasto), a śniadania w hoteliku w którym się czasem zatrzymujemy są drogie -25 zł. Dodam, że lodówka i kuchnia wspólna dla gości, jedzenie zostaje w ilości ogromnej i przechodzi na drugi dzień. Czekam, aż mi pani właścicielka zaproponuje, żeby sobie coś zabrać, zostawić w lodówce bodaj trochę sałatki, ale chyba nie widzi, że jem tak mało... nie mam śmiałości spytać. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bufet sniadaniowy w hotelu sluzy do obsluzenia sie i jedzenia na miejscu. Robic inaczej to prymityw, niezaleznie od tego, czy sie duzo czy malo je. Alternatywa to pokoj bez sniadania - i ewentualne wykupienie herbaty czy kawy, bez korzystania z bufetu (jezeli Hotel taka mozliwosc oferuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko buraki tak robią. No i Polacy. Po tym ich poznasz na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kazdy bedzie sobie robil kanapki przy bufecie sniadaniowym, to za cene pokoju ze sniadaniem hotel sprzeda pokoj z calodziennym wyzywieniem. Troche kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zawsze sobie robie kanapke na wynos. nie lubie sie z samego rana napchać, zeby mi do obiadu starczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×