Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Annie84 teraz twoja kolej :-D Miśka D wreszcie możesz wstać z tego swojego łoża super, wyrko się nie zapadło? ;-) Ma ktoś kontakt z griszankaanka? Ciekawe jak tam u niej? Oby była tak szczęśliwa że o nas zapomniała z tej euforii Darkness trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- wiara, wiara... Uwierz i nie trać nadziei, kciuków nie puszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - najważniejsze, że wiesz co robić żeby Małemu nie "szkodzić"... Nasz waży 4500 ;) x Basik - warto wierzyć i mieć nadzieję do końca.. dalej kciukow nie puszczam :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniła gin takie wahania mogą świadczyć o ciąży pozamacicznej w środę powtórka bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Basik mam nadzieję, że przewidywania dr się nie spełnią. Staraj się myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki. * Aleczka gratulacje :) Wszystkiego dobrego dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Basik to ty jest po in vitro prawda to prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej jest bardzo małe chyba ze masz mega pecha i zarodek został umieszczony blisko dna macicy albo sama już nie wiem albo coś mieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ale napisałam to ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, Ewa ma racje prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej przy IVF jest bardzo małe. Postaraj sie myslec pozytywnie, przytulam Cie mocno. Xxxxxx Aleczka gratulacje, dużo zdrówka dla Ciebie i córeczki. Xxxxxxx Kinia teraz ja.....jakos sie uspokoiłam i wyciszyłam. W domu wszystko gotowe, zostało nam tylko czekać. Liczę na to ze Malutka nie bedzie sie spieszyć i poczeka do przyszłego tygodnia. Jeśli chcesz, to mozesz zmienić mój termin na 19.07 - wtedy mamy umówione CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie84 zmienione ;-) Aleczka gratulacje, dużo zdrówka dla was i szybkiego powrotu do domciu! Basiczku wierzę że to nie jest c.pozamaciczna dalej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem mamą:-) Czuje sie srednio. Poród naturalny ale zakończony wacum, bo Ala była cała pepowina okrecona i nie schodziła do kanału rodnego. Rozwarcie miałam pełne skurcze parte przez 3 godziny- pozniej juz bez zadnych przerw. Dałam im zgodę na cesarke, ale zbadali jeszcze ze główka małej jest w kanale rodnym i ciężko byłoby już cc zrobić. Ogólnie na porodówce byliśmy 22 godziny, więc poród trudny ale warto było :-) jestem przeszczesliwa!!! <3 dziękuję za gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Aleczka! Basik, trzymam kciuki, żeby jednak kropek walczył dzielnie i został z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Aleczka gratulacje Basik myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Aleczka- gratulacje dla dzielnej mamy i zdrowka dla coreczki :) X Annie84- teraz czekamy na dobre wiesci od Ciebie! :) X Julia- dziekuje za wszystkie odp :* Z ta koszula to zaryzykuje i zamowie, ale wlasnie obawiam sie o biust :/ X Kkiniaa- kochana :) Lozko jeszcze chwile i faktycznie byloby do wymiany hihi ;) Na szczescie troche tego czasu spedzilam tez u mamy wiec troszke nasze moglo odpoczac ;) X Trzymajcie kciuki dzisiaj za mnie! Mamy wizyte u dr o bardzo dobrym sercu i mam ogromna nadzieje, ze pomoze nam z naszym problemem... Jak to sie nie uda to bedziemy dzwonic do Warszawy, jednak mimo wszystko bezpieczniej bysmy sie czuli majac blisko do szpitala :/ Milego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka jeszcze raz wielkie gratulacje. Miska a jaka masz miseczkę stanika teraz? Ja byłam dzisiaj u poloznej - moj grubasek wazy juz 5700 :O a ma dopiero 5 tygodni. Pózniej byłam u doradcy laktacyjnej. Okazuje sie ze problemy z gazami jest przez to ze za duże ciśnienie mam w cyckach :) - bardzo mocno rozwinięta laktacja. Mały przez to łapczywie je, stad gazy i ulewanie. Mamy trochę przyhamować laktację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Julia czy mogłabym prosić o namiar na tego doradcę laktacyjnego? Ja walczę z kp ale nie mam wystarczającej ilości pokarmu, próbowałam wszystkiego i nic. Jestem spod Warszawy wiec moze sie wybiorę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaraaa pewnie. Babka medica zadzwoń. Dr Nehring-Gugulska. Z tym ze ona teraz na urlop idzie. Jak coś to jeszcze przychodnia w szpitalu św. zofii - dr Monika Zukowska-Rubik. Terminy po 20 lipca ma wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia83- aktualnie mam miseczke i 70. X No i dr w ktorym pokladalam cale nadzieje bedzie w tym czasie na urlopie. Jestem zalamana, nie wyobrazam sobie teraz porodu sn bez zadnego przygotowania. Tylko ten dr w przeciwienstwie do prowadzacego ciaze podpyta kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja mam H75 wiec zamów rozmiar L. Kurde lipa z tym lekarzem... A masz jakiegoś okulistę który wystawi Ci zaświadczenie ze sie siatkówka odkleja? To wskazanie do cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia83- ooo to super! Dziekuje za info, chociaz koszule ze spokojem moge zamowic ;) no wlasnie okulista nawet po znajomosci nie chcial wystawic takiego zaswiadczenia. Nie wiem jak innym udaje sie to zalatwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskad ja na twoim miejscu posymulowalabym z sercem skoro tak bardzo się boisz. Idź do kardiologa i powiedz ze masz takie napady 5-10 -30 minutowe, że szybko wali ci serce, że puls dochodzi ci momentami do 200. Poczytaj sobie o napadowym nadkomorowym czestoskurczu serca objawy tego i powiedz dr że tak masz a tu poród blisko i się boisz. Ja przez 5 lat chodzilam po kardiologach i czułam się jak debil który wymyśla sobie chorobę. W momencie kiedy nie ma napadu nie są w stanie zdiagnozować czy ty to masz czy nie, rozumiesz? Mój max puls w zyciu to 230 w spoczynku oczywiście i dopóki sama nie poszłam na ktg mając to nikt mi nie wierzył. Kiedyś wzniesiono mnie z chrzcin bo miałam taki napad aż mi palce u rąk zaczelo wyginac ale zaczym przyjechało pogotowie to napad minął i nie było po nim żadnego śladu :-S Może to by Ci pomoglo Kochane piszcie kto kiedy ma wizytę bo coś kalendarz nam się skurczyl :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka no to pyzulek mautki z Huga :D moja ms 4 miesiące i waży 7 kg i każdy mówi -ile ???? Wqrwia mnie to niemiłosiernie! Bo ludzie mie rozumieją ze duza sie urodziła..to ile ma teraz ważyć, mniej niż po urodzeniu..ja odpowiadam ze w siatce centylowej sie mieści ale juz mi się cierpliwość kończy i na pytanie ile waży zaczynam reagować nerwowo;-) i z chwile będę odpowiadać pytaniem na pytanie -a ty ? Ile ważysz? Ilee???? Hehe :D X Miska no współczuję tego zamieszania z cc, ja wiem jaki to stres taja niepewność..trzymam kciuki za pomyślne załatwienie sprawy ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Nadzieja pewnie tez bede tak reagować. Ale sami mówimy juz do niego Gruby i śmiejemy sie przy tym na maksa. Druga broda jest:) Pod koniec ciazy sie wkurzalam jak mi mówili ze mam duży brzuch. No fakt miałam ale wpływu na to tez nie, bo bardzo dużo wód płodowych było no i kształt stożkowaty wiec automatycznie wypchnęło mi go do przodu. Zostało mi jeszcze 6kg do zrzucenia :D a ogólnie przytyłam w ciazy aż 20 wiec póki co szybko spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Aleczka Jeszcze raz gratulacje! Córeczka przepiekna! Julka No to pieknie zrzucasz! Bravo Ty!!!!!6 kilo to już pikuś... A dzieciaczki grubaski sa najrozkoszniejsze na świecie! Nadziejka, jak mała będzie za mamusia to będzie super laseczką, więc w ogóle nie przejmuj się ludzkim gadaniem... Swoja droga, mojej koleżanki córeczka jest grubaskiem, nawet ma cellulit. Ja tez to "głośno zauważyłam". Teraz myślę, że może ją kurcze uraziłam... To bez myslenia było, raczej z rozbawienia...Ech, mam nadzieję, że nie! Basik Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że się uda! xx U mnie po 3 miesiącach zaparc, 2 miesiące zgagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia dziękuje 😘 MiskaD mam nadzieje, ze za tydzien juz będę mogła Wam napisać, ze mamy zdrowa, piękna córeczkę. No i mam nadzieje, ze w międzyczasie uda Ci sie zdobyć skierowanie na CC, najgorsza jest niepewność. Xxxxx Nadzieja, Julia gdzieś kiedyś czytałam ze nie należy sie zbytnio przejmować waga u maluszków do 1 roku życia (oczywiscie należy kontrolować), bo kiedy zaczynaja juz biegać, to gubią nadmiar tłuszczyku. Trzeba sie cieszyć, ze dzieciaczki rosną. Jula z tym brzuchem to zle w każda stronę, ja sie denerwuje kiedy słyszę "jejku jaki pani mam mały brzuszek, nie rodzi pani we wrześniu?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miska ja nie mogę tego zrozumieć czym oni ryzykują ?Ryzykuje lekarz który mimo zaświadczenie nie zrobił by cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa no ja tak samo nie mogę pojąć tych kłód pod nogi naszej Miśki ! X Lucy dziękuję:D podobno podobna do mnie :D tylko teściowa uważa inaczej hehe:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu niektórzy lekarze robią takie problemy z cc, ja się jeszcze z tym nie spotkałam. Wiem, że to operacja, ingerencja w organizm itp., ale ostatnio moja koleżanka - lekarz, stwierdziła, że jak będzie miała rodzic to też tylko przez cc i że kobieta powinna mieć prawo wyboru. Podobno na studiach się naoglądała naturalnych porodów i stwierdziła, że nie ma mowy. Ponadto jej znajomi ze studiów, którzy są teraz ginekologami też podobno nie robią żadnych problemów w tej materii. Basik trzymam kciuki za Twojego kropka, mam nadzieję, że będzie walczył! Kinia ja mam wizyte 28.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- jejku, nie wiem co Ci doradzić, tez uważam że na wszelki wypadek powinna byc możliwość zrobienia cc. Czy Ty czujesz ze został Ci juz tylko 1msc?:) x Basik30- bądź dobrej mysli :*, tez uważam że są małe szanse na c.pozamaciczną przy Ivf. x Kiniaa- ja też mam wizyte 28.07 :) x Lucy- współczuje tych dolegliwości. Jak sie czujesz? Jesteś przede mną, wiec jak dobrze licze to 6msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×