Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ta flaga to chyba fotomontaż x Niektórzy prowadzą tutaj swoistą krucjatę przeciwko KK. Google nic mi na ten temat nie wypluwa, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x x x obejrzałam w całości i skojarzyło mi się to z podskakującymi izraelitami wokół cielca a czemu bo i jedno i drugie było bałwochwalstwem wiem że cię to boli ale uważam że KK promuj***ałwochwalstwo ty możesz mieć oczywiście inne zdanie to twoja sprawa twoja dusza Bóg dał ci przecież wolną wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam w całości i skojarzyło mi się to z podskakującymi izraelitami wokół cielca a czemu bo i jedno i drugie było bałwochwalstwem wiem że cię to boli ale uważam że KK promuj***ałwochwalstwo ty możesz mieć oczywiście inne zdanie to twoja sprawa twoja dusza Bóg dał ci przecież wolną wole x Nic mnie nie boli :D nie pochlebiaj sobie :) Po prostu zaskoczyły mnie Twoje argumenty które nijak miały się z rzeczywistością. Ale rozumiem że zaopiniowałaś boś przeciwna z gruntu KK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Postaraj się bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x jak mijały się z rzeczywistością? w KK jest pełen figur i obrazów którym oddaje się cześć jak złotemu cielcowi izraelici skakali przed cielcem jak ci w kościele przecież to czysta analogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mijały się z rzeczywistością? w KK jest pełen figur i obrazów którym oddaje się cześć jak złotemu cielcowi izraelici skakali przed cielcem jak ci w kościele przecież to czysta analogia x Pokrętna ta Twoja "analogia". Rzecz się miała podczas ślubu, a ksiądz podczas śpiewu wysławiał Boga. Ty zaś wydałaś werdykt na podstawie.....wystroju kościoła.... :D Zrozumiałbym (od biedy) jakby ksiądz zarapował o Maryi, no ale w tym przypadku...słaby ten argument. Widać to Cię boli :classic_cool: No ale ok. Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x jak palili ludzi na stosie to też robili to w imię Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak palili ludzi na stosie to też robili to w imię Boga x Ano palili, jaki to ma związek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ma związek taki że oni też myśleli że ów morderczym aktem wysławiają Boga jak ci ludzie przedstawieni na filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w KK jest pełno złotych cielców x Kościół ewangelicki w Sorkwitach http://www.it.mragowo.pl/kosciol-ewangelicki-w-sorkwitach,3,631,pl.html Nidzica - Kościół ewangelicko-augsburski pw. św. Krzyża http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/gallery,1,17139.html x Co tam wisi na ścianach ?Czy to przypadkiem nie figury i obrazy? Kościoły protestanckie, jakby ktoś nie doczytał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma związek taki że oni też myśleli że ów morderczym aktem wysławiają Boga jak ci ludzie przedstawieni na filmiku x Morderczy akt bo?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x a jaki to ma związek z bałwochwalstwem w KK? wkleisz jeszcze foty hindusów modlących się do swoich bożków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morderczy akt bo?.... x palenie ludzi na stosie jest morderczym aktem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to ma związek z bałwochwalstwem w KK? wkleisz jeszcze foty hindusów modlących się do swoich bożków? x Wkleiłam wnętrza kościołów protestanckich :) Czyżbyś nie wiedziała że figury i obrazy to nie tylko domena katolicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x przecież to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś x przecież to oczywiste x Oczywiste że protestanci są bałwochwalcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychwalanie Boga jest równoznaczne paleniu ludzi na stosie :D Dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x oczywiste że mają figury i obrazy a co z nimi robią to tego nie wiem nigdy nie byłam w kościele protestanckim więc nie wiem tak czy siak kłanianie się całowanie oddawanie czci obrazą i figurą jak to się czyni w KK jest bałwochwalstwem jeżeli to samo robią protestanci to też są bałwochwalcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Wychwalanie Boga jest równoznaczne paleniu ludzi na stosie smiech.gif Dobre smiech.gifsmiech.gif " x przekręcasz jak szatan ewangelie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiste że mają figury i obrazy a co z nimi robią to tego nie wiem nigdy nie byłam w kościele protestanckim więc nie wiem x Kim w takim razie jesteś? Nie katoliczka, nie świadkowa. nie protestantka?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x chrześcijanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekręcasz jak szatan ewangelie x Czyżby?: gość dziś jak palili ludzi na stosie to też robili to w imię Boga x Ano palili, jaki to ma związek z tematem? gość dziś gość dziś x ma związek taki że oni też myśleli że ów morderczym aktem wysławiają Boga jak ci ludzie przedstawieni na filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z innej beczki teraz jesli mozna Co myslicie o islamistach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x chrześcijanką x Jak rozumiem denominacja jest tajemnicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpisujcie sie
gość dziś oczywiste że mają figury i obrazy a co z nimi robią to tego nie wiem nigdy nie byłam w kościele protestanckim więc nie wiem x Kim w takim razie jesteś? Nie katoliczka, nie świadkowa. nie protestantka?... Zgłoś gość dziś gość dziś x chrześcijanką usmiech.gif Kurcze podpisujcie sie bo sie mylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ty napisałaś że wychwalają Boga moje zdanie jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpisujcie się
I cyrk wychodzi, bo nawet znaczki takie same robicie i jest kocioł. Latwo o nieporozumienia. Juz niejedno bylo przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x tajemnice to są w KK ja nie przynależę do żadnego kościoła zboru czy co tam jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpisujcie się
Nie musze modlić sie do Boga o wiarę, ponieważ ja wierzè. Mam dużo dowodów na jego istnienie. Dlaczego musicie modlić sie o to by uwierzyc ? Macie z tym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×