Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
ty napisałaś że wychwalają Boga moje zdanie jest inne x A Ty (?) porównałaś to do palenia ludzi na stosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemnice to są w KK ja nie przynależę do żadnego kościoła zboru czy co tam jeszcze jest x To było od razu tak pisać. A czemu nie należysz? Pokojowo pytam? :D Warto znaleźć sobie miejsce które pomaga wzrastać w wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x bałwochwalstwo jest najgorszym grzechem jaki może popełnić człowiek i z tego wynikają inne grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Podpisujcie się dziś Nie musze modlić sie do Boga o wiarę, ponieważ ja wierzè. Mam dużo dowodów na jego istnienie. Dlaczego musicie modlić sie o to by uwierzyc ? Macie z tym problem ? " x x no to teraz módl się o ducha świętego aby ci pokazał prawdę i pokierował tobą w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpisujcie się
A co to bałwochwalstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpisujcie sie
Jehowi to tez chrześcijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bałwochwalstwo jest najgorszym grzechem jaki może popełnić człowiek i z tego wynikają inne grzechy x Grzechem nie jest porównanie śpiewającego księdza do stosów i łamaniem dekalogu... jasne :O Czy to przypadkiem nie Ty pisałaś że nie ważne jest wyznanie, ale wiara, jak to się ma więc do tak autorytarnej opinii na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
22:10 a nie moge tylko do Boga sie modlić ? Musze do ducha ? Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cw dziś 22:10 a nie moge tylko do Boga sie modlić ? Musze do ducha ? Dlaczego x Jakiś problem z Duchem Św? :D Widzę że się więcej osób pojawiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było od razu tak pisać. A czemu nie należysz? Pokojowo pytam? smiech.gif Warto znaleźć sobie miejsce które pomaga wzrastać w wierze... x bo nie ma takiego miejsca jest wiele religii na wzór pogaństwa każda religia to bałwochwalstwo Bóg jest i to jest prawda a nie rytuały i ludzkie wymysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
"no to teraz módl się o ducha świętego aby ci pokazał prawdę i pokierował tobą w życiu" Serio trzeba ? Myslalam ze Bog lubi jak tylko do niego sie modlimy. Cos nie wiem o co chodzi z tym duchem. Nie potrafie sie do ducha modlić . Jak mam mowic ? Duchu ... troche dziwnie no ale dobra :) sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie ma takiego miejsca jest wiele religii na wzór pogaństwa każda religia to bałwochwalstwo Bóg jest i to jest prawda a nie rytuały i ludzkie wymysły x już się gubię z oceną z tym kim piszę. Chrześcijaństwo to nie religia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
gość dziś Cw dziś 22:10 a nie moge tylko do Boga sie modlić ? Musze do ducha ? Dlaczego x Jakiś problem z Duchem Św? smiech.gif Widzę że się więcej osób pojawiło... Zgłoś Ja bylam zawsze ale z tym duchem to ha mam problem. Prosze wyjasnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Podpisujcie sie dziś Jehowi to tez chrześcijanie " x to twoje zdanie i ich ale nie znaczy że każdy tak uważa ja myślę że nie bo nie słuchają pisma świętego tylko je przerabiają zresztą to samo robi KK ale w mniejszym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
bo nie ma takiego miejsca jest wiele religii na wzór pogaństwa każda religia to bałwochwalstwo Bóg jest i to jest prawda a nie rytuały i ludzkie wymysły x już się gubię z oceną z tym kim piszę. Chrześcijaństwo to nie religia? No i wlasnie to ja prosilam by sie podpisywać ;) bedzie latwiej rozróżnić osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś bałwochwalstwo jest najgorszym grzechem jaki może popełnić człowiek i z tego wynikają inne grzechy x Grzechem nie jest porównanie śpiewającego księdza do stosów i łamaniem dekalogu... jasne pechowiec.gif Czy to przypadkiem nie Ty pisałaś że nie ważne jest wyznanie, ale wiara, jak to się ma więc do tak autorytarnej opinii na ten temat? " x x wiara w Boga a nie w KK a rytuały KK są zaprzeczeniem wiary w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
Wow ale szał Porozumienie mamy Chyba Duch Swiety wszedl w temat Jak milo :) fajnie teraz piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Cw dziś 22:10 a nie moge tylko do Boga sie modlić ? Musze do ducha ? Dlaczego ? " x masz się wyłącznie do Boga modlić i prosić o danie ducha św jak go otrzymali apostołowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
gość dziś " Podpisujcie sie dziś Jehowi to tez chrześcijanie " x to twoje zdanie i ich ale nie znaczy że każdy tak uważa ja myślę że nie bo nie słuchają pisma świętego tylko je przerabiają zresztą to samo robi KK ale w mniejszym stopniu Zgłoś A oni mysla tak samo o KK , jehowi maja katolików za nic, maja ich za szatanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
A do czego ten Pan Duch jest potrzebny ? :) jestem meczaca wiem :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara w Boga a nie w KK a rytuały KK są zaprzeczeniem wiary w Boga x Czyli katolik nie może być wierzącym w Boga chrześcijaninem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
Jehowi zaznaczają wyrywają cytaty z kontekstu i doslownie je tłumacza. Np tez ich nazwa w ten sposob powstała , tez wyrwane z kontekstu ;" badzcie moimi świadkami " no i są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oni mysla tak samo o KK , jehowi maja katolików za nic, maja ich za szatanów x Takie same zdanie o świadkach mają wszyscy chrześcijanie, łącznie z protestantami jako że są antytrynitarzami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW
"Czyli katolik nie może być wierzącym w Boga chrześcijaninem ? " No wlasnie , ja tez jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
21:27 no wlasnie ? Wszyscy jezdza po sobie zamiast kochac sie i szanować i zeby byla jedna religia , fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW
Zamiast znaku zapytania miala byc kropka ;) w moim ostatnim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cw dziś 21:27 no wlasnie ? Wszyscy jezdza po sobie zamiast kochac sie i szanować i zeby byla jedna religia , fajnie by bylo x Wszystko się rozbija o interpretację Pisma. Niby jedno "Słowo" a dziesiątki tysięcy interpretacji. Dlatego odrzucam sola scriptura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW
Czyli jedna wielka wojna a Bog by sie cieszyl gdyby wszyscy zgodnie mysleli o Nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
gość dziś Cw dziś 21:27 no wlasnie ? Wszyscy jezdza po sobie zamiast kochac sie i szanować i zeby byla jedna religia , fajnie by bylo x Wszystko się rozbija o interpretację Pisma. Niby jedno "Słowo" a dziesiątki tysięcy interpretacji. Dlatego odrzucam sola scriptura.. Zgłoś Co to sola scriptura ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW
CHyba najlepsi sa poloniści w interpretacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×