Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
gość dziś 🌻 ehm... komuś "byłam smutną twarzą" nadepnęła na odcisk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie robi odciski nikt z podpisanych tego nie pisał żebyś nie myślała, że sami bronią się będąc gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczna modlitwa w sprawach trudnych i beznadziejnych O potężna i sławna święta Rito, oto u Twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy zwraca się do Ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana. Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc Ciebie wybieram sobie, święta Rito, ponieważ Ty właśnie jesteś niezrównaną świętą od spraw trudnych i beznadziejnych. O droga święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę ... (wymienić ją). Nie pozwól mi odejść od Ciebie, nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez Ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby On odrzucić Twą prośbę i nie wysłuchać jej? Cała moja nadzieja jest więc w Tobie i za Twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzucona. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć Twego serca i wielką potęgę Twego wstawiennictwa. O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica święta Rita. O tak, za wierność, jaką święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś Jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić Jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna. A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki świętej Rity, aby łaska, o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu kobieto martyno33 grozisz potępieniem dla wierzących ? J.ezus pragnie byśmy przyszli do niego , nie ze strachu ale z przyjaźni i wdzięczności . J.ezus powiedział o sobie :" Jestem dobrym pasterzem bo Ja życie moje oddaje za owce.. " , .. szukam zagubione i odnajduję je .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 x x nie chcę cię obrazić ani twojej wspólnoty ale masz problem i prawdopodobnie nie jest to wina twojego kościoła/zboru ani twojej wiary ale twoja osobista niestety ale nie zachowujesz się jak chrześcijanka z tego co piszesz wynika twój problem a mianowicie fanatyzm i brak własnych wypowiedzi przypominasz taką stereotypową moherową babcie dewotkę która we wszystkim słucha księdza ty natomiast działasz na zasadzie kopiuj wklej jak jakiś wyuczonych regułek nie czytasz tego co kto do ciebie pisze nie ma z tobą dialogu trącisz na kilometr sekciarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x fajnie żeś napisała ale popracuj nad techniką nawracania więcej rozmawiaj z ludźmi niż puszczaj monologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wasze wypowiedzi nie wpływają na ludzi. Nie potraficie. Robicie wszyscy tylko kopiuj wklej. Tylko jedna osoba potrafi tutaj normalnie pisac do ludzi. Napewno wiecie kto. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam sprawę i postanowiłam Martyna Ciebie przeprosić. Nie podoba czasami co piszesz, ale powinnam być w stosunku do Ciebie delikatniejsza, a nie wyskakiwać z takim jadem. Chrześcijance to nie przystoi. Przepraszam Ciebie oraz tych którzy byli zgorszeni moją postawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;33 milo smutna twarzo to ja wczoraj napisalam, że jesteś żałosna a wiesz dlaczego , nie dlatego , ze masz swoje zdanie własne ale dlatego, ze hejtujesz Martynę, ona nigdy tak nikogo nie traktowała a ty przeginalas z tekstami do niej. To bylo nieprzyjemne i zalosne ale widze , ze przemyslaś, dziekuje Nie jestem Martyna , znam ją z tematow i jest bardzo mila a to, ze ma swoje zdanie to tak samo jak ty masz swoje. Mozna gadac z szacunkiem do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem, przepraszam Ciebie. Będę już się hamować. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie osoby jej dokuczały, jeszcze jedna powinna przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna twarzo :) nie musisz mnie przepraszac ;) mnie nie dokuczalaś nigdy. Chodzilo mi tylko o nią, ponieważ na kilku tematach zauwazylam hejt na nia i nie wytrzymalam. wszyscy po niej jezdza. Bardzo mily post napisałaś. Jeszcze raz dziekuje, piekna postawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję Ci bo czasem taki kubeł zimnej wody się przydaje. Zwłaszcza że miałaś rację. Wylogowałam się jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 zaskoczyłaś mnie :) nie spodziewalam sie, ze taki mily post napiszesz, rzadko sie zdarza , zeby ktos przyznał sie do bledu , zalowal i jeszcze przeprosił, wtedy odrazu sie wybacza gdy ktos tak pieknie sie zachowa. To prawdziwa chrześcijańska postawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne zebyscie sie nie klocili i nie wyzywali , poniewaz wtedy Bog sie cieszy . W przeciwnym wypadku diabeł sie cieszy gdy ludzie sie nienawidza. Zycze Wam milej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że Martyna mi odpuści. x Z tego targu Szustaka wzięłam sobie intencję do omodlenia. Cieszy mnie że zrobię to z czystszym sercem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW
Napewno Martyna zauwazy Twoje przeprosiny i sie ucieszy. Ja juz odchodze z tematu i zycze Wam wszystkiego dobrego i szczescia i wspaniałej drogi do Boga. Obiecalam sobie odejście z kafeterii :) Bede pamietac o Was Martyna Markaba i Tathe znaja mnie i bardzo pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że odchodzisz zanim tak naprawdę się zdążyłyśmy poznać. Czasami jednak taka przerwa się przydaje, bo mam nadzieję że jednak to tylko przerwa. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnej nocy Byłam smutną twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" martyna 33 dziś Gość 18.32..... Typowo polskie zachowanie. Nie znasz mnie, a łatwo oceniasz i oczerniasz. Ja nie zawsze robię "kopiuj-wklej", bo niektóre teksty są moje. Ale lepiej jest patrzeć i obrażać innych, zamiast ocenić swoje postępowanie. Jezus wyraźnie powiedział: "Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i kłamliwie mówić na was wszelkie zło ZE WZGLĘDU NA MNIE!" ( Mat.5.11 ). " x x no widzisz i właśnie twoja odpowiedź to uwydatnia zasłaniasz się Jezusem choć ja wyraźnie napisałam że nie ma to związku z nim ani twoim systemem wierzeń chodzi o samo twoje zachowanie fanatyzm pomieszany z pychą jak byś mówiła ja wiem lepiej swoim postępowaniem nie nawrócisz ludzi a nawet zrobisz to w odwrotną stronę i ich zrazisz sama w tym widzisz ocenę a ja ci radzę żebyś się tylko zastanowiła nad tym chodziarz przez chwilę czy porozmawiała ze swoim pastorem/księdzem czy jak go tam zwiecie o swoim postępowaniu bo większość ludzi u siebie nie widzi lepiej u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch lat nie słyszałem ani jednego , nawet ogólnie pojętego słowa przepraszam od martyny , mimo widocznych jej błędów . Gdyby ktoś był jednak poruszony jej wpisami i pod wpływem jej wersetów poszedł by do spowiedzi i do komunii , to nie wiem czy byłaby z tego zadowolona. Jej wyznanie ziel - świątkowe ma dla nas tylko cztery oferty : porzucić komunię , porzucić spowiedź , porzucić Najświętszą Matkę i nasze świątynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nawet przedchwilasłyszałem w radiu maryja co ty piszesz ze ciagle o tej łasce ze nan nic nie mozemy zasłuzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 x "żeby zachęcić w jakiś sposób innych do czytania Biblii. Bo nawet jak kogoś drażnią moje wypowiedzi, to niech sięgnie po Słowo Boże, żeby "utrzeć mi nosa". Ja lubię poznawać opinie różnych osób na tematy biblijne." x x x niestety nie zachęcasz nie ma z tobą dialogu jesteś jak walec co wszystko na swojej drodze miażdży i spłaszcza walisz tekstem gdzieś skopiowanym albo twoim własnym to nie jest ważne nie wnikam w to dlatego ludzi zniechęcasz przypominasz fanatyka który ma już tekst przygotowany na każdą sytuację jak wyuczone regułki nie czytasz tego co ludzie do ciebie piszą tylko walisz tekstem który nawet czasem nie pasuje więc nie da się tobie utrzeć nosa jak żeś napisała bo wszystko trafia w próżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x no i znów to robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Martyno nie wpiszesz tego na którymś z tematów , gdzie ludzie , ateiści są zniewoleni przez ducha 'użycia tego świata' . Po niektórych tytułach tematów tego Forum możesz łatwo się zorientować bez wysiłku gdzie oni są. Tam wpisz ten twój piękny post , a jakiś zagubiony przeczytawszy może odnaleźć drogę do wiary. Tutaj , gdzie piszą wierzący , nie ma potrzeby tego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x bardzo pięknie pokazane jak szatan oszukuje ludzi pogaństwo udające chrześcijaństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×