Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość CW
Zawsze sobie myslalam co Pan Bog mysli o tych wszystkich religiach. Czy podoba to sie Jemu. Mysle, ze powinna byc jedna zgodna logiczna religia bez zadnych cyrków , rytuałów i tym podobnych wygłupów. Stroj ksiedza powinien byc stosowny , skromny i nie czarny, elegancki i te czapy zakonnic powinni zamienic czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW
Tathagatagarbha dziś A diabeł nie chce zniszczenia Kościoła, bo jest to Jego dom. Zgadzam się z wypowiedzią gościa (czyli Ciekawskiej). Bezbłędna intuicja ;) chyba po mordkach poznajesz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
" daliście sobie wmówić, że jesteście nic nie wartymi grzesznikami i potrzebujecie pośredników do rozmowy z Bogiem w postaci Marii, Józefa, papieża, proboszcza czy kogo tam jeszcze. " .... Dopowiem ;) - ministrantów ----> wikariuszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proboszcz jest po wikariuszu , zapomniales Tathe ;) a powinnno zaczac sie od myszki kościelnej ;) no bo przeciez nie tak odrazu od ministranta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I proboszcz nie jest po papieżu ;) A zreszta co za roznica no nie Tathe ? ;) Jedno błędne kolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Józefa nie modlimy sie Tathe. Chyba raczej nie ma do niego modlitwy. No chyba ze sie mylę. Jesli o mnie chodzi to wymagam pomocy jedynie od Boga, tylko z nim gadam ;) i łaski nie robi, ma mi pomagac i raczej nie nawala. Zobaczymy dalej ;) ojciec powinien dzieciom pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty tatha..aga.. czemu odpowiadasz na wpisy nie do ciebie skierowane , są przecież do innych gości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś pragnie by diabeł zniszczył kościół to ma nienawiść w sercu . A kto nosi nienawiść w sercu to serce jemu powoli czarnieje i wtedy diabli naprawdę się cieszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość Dlatego, że to jest publiczne forum i każdy może wyrażać swoją opinię. Jak komuś się nie podoba, to niech się umawia na prywatne rozmowy. Ja nie zamierzam patrzeć bezczynnie, jak kościelne kłamstwa szerzą się w tym kraju i ludzie wymieniają się nimi nawzajem. Będę walczył z Kościołem, bo nie zamierzam któregoś dnia obudzić się w państwie wyznaniowym - katolickim. I powtarzam po raz kolejny, że Szatan nie chce zniszczenia Kościoła, bo to jest Jego instytucja. To Wy pomyliliście Szatana z Bogiem i Jemu oddajecie cześć i chwałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
CW To Szatan dał ludziom religie, aby ich ze sobą skłócić. A jak najlepiej skłócić ludzi? Dać im 1001 religii po 1001 odłamów każda i niech się pozagryzają o to, która jest jedyna słuszna i objawiona. Jedynie mistycyzm łączy ze sobą boże prawdy zawarte we wszystkich religiach i potrafi oddzielić je od szatańskich iluzji. Taki ktoś jak ksiądz w ogóle nie jest potrzebny. Każdy może rozmawiać z Bogiem samodzielnie, a gdy przyjdzie odpowiedni czas, Bóg osobiście przyjdzie do Niego pod postacią Mistrza, Chrystusa. Hierarchia w Kościele jest na tyle zawiła, że nie zamierzam sobie nią zaprzątać głowy. A ministranci są tylko po to, aby księża pedofile mieli na kim zaspokajać swoje żądze. Stawiając Bogu warunki tylko pogarszasz swoją sytuację. Bóg za sprawą Szatana daje nam to, co się nam należy. Musisz się nauczyć przyjmować z pokorą zarówno dobro, jak i zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
gość dziś a ty tatha..aga.. czemu odpowiadasz na wpisy nie do ciebie skierowane , są przecież do innych gości ..... Kazdy na forum moze pisac to co chce i do kogo chce. Nie rozumiem ludzi, ktorzy czepiaja sie . Kazdy ma prawo komentowania wszystkich postow. Nie wiem dlaczego masz z tym problem. A zreszta wypadałoby sie podpisać a nie miec pretensje z goscia , zaczynasz post mala litera dla ściemy a dobrze wiemy kto i co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
Tathe te posty z hierarchia byla dla żartu. Zeby rozładować sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cw
Forum to nie telefon gdzie wysylasz smsy do tylko wybranych osob gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie otwierajcie Dionizego linku. Najlepiej wogole nie otwierac obcych linków. To nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 wczoraj Gość 16.42...... Czytaj Biblię, bo niestety Tatha ma rację. I to właśnie szatan jest niezmiernie zadowolony, że KK istnieje x Tatha uderza w chrześcijaństwo, podważa boskość Jezusa i Jego ofiarę, a Ty mu przytakujesz... :O bo coś tam na tema KK napisał. Jesteś tak zapiekła w swoim antykatolicyzmie czy tak wybitnie durna? Widać z kim chodzisz..., z Bogiem Twoja postawa nic nie ma wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość "Tatha uderza w chrześcijaństwo, podważa boskość Jezusa i Jego ofiarę" Akurat boskości Jezusa nie podważam, tylko Jego ofiarę. Jak odnosisz się do moich postów, to czytaj je ze zrozumieniem i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat boskości Jezusa nie podważam, tylko Jego ofiarę x I to w mojej ocenie wystarczy. Martyna przytaknie każdemu przytaknie, kto siarczyście splunie w KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13:55 dobrzy ludzie nie wyzywają innych ; dużo fanatyków Kościoła Katolickiego obraża innych ; myślę, że powinnaś przeprosić Mart 33. Wchodzisz na temat i obrażasz. Do tej pory to się nie zdarzyło. Uważasz, że to co ty myślisz jest prawidłowe? Dowiesz sie dopiero jak umrzesz a na ten czas,jeśli chcesz tutaj pisać, to proszę zachowywać się na poziomie. Kulturą nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to typowe dla katolików - agresja wyzwiska , są gorsi niż jehowici czy jak im tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co mam przepraszać Martynę? Za to że za każdym razem jak tu wejdę, opluwa mój Kościół? Za to mam ją przepraszać? A może potulnie mam czytać jej cięgi bo tak Wam to pasuje? Nic z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo fanatyków Kościoła Katolickiego obraża innych ; x A Martynka jest fanatyczką antykatolicyzmu, ale jej już wolno obrażać..... :D " Uważasz, że to co ty myślisz jest prawidłowe? Dowiesz sie dopiero jak umrzesz a na ten czas,jeśli chcesz tutaj pisać, to proszę zachowywać się na poziomie. Kulturą nie grzeszysz." x Przekaż swoje "złote myśli" Martynie której wydaje się że katolicy nie zostaną zbawieni :) a pisać będę tak jak mi to pasuje, dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja nie pisałem martyno33 o kk , ale o kościele chrześcijańskim w sumie razem ponad 300 mln w europie , a na wschodzie 200 mln a ile jeszcze na południu. Szkoda , że tak napisałaś i obrażasz tak wiele kościołów . martyna 33 wczoraj Gość 18.07.... Ja wcale nie obrażam tak wiele kościołów, tylko jestem przeciwna nauce w KK. Ponieważ mocno ona różni się od nauki ze Słowa Bożego. x Martyna ma na celowniku jedynie KK, a to że kościoły protestanckie udzielają śluby parom homoseksualnym, to juz nie ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna nikogo nie obrazila ale ty ją owszem. Można grzecznie rozmawiać a nie się wywyższać i wyzywać. Każdy promuje swoje wyznanie i nikt nie ma prawa wyzywać i powinno się spokojnie rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14/45 bądź chociaż grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekaż swoje "złote myśli" Martynie której wydaje się że katolicy nie zostaną zbawieni usmiech.gif a pisać będę tak jak mi to pasuje, dotarło?" Akurat ty zbawiona nie bedziesz, czuje to na odległość. Podłe osoby i wredne nie będą zbawione. Są wspaniale osoby katolicy, które beda zbawione , ale i tak nie wszyscy a ty tymbardziej na nie. Nie pasujesz do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbawiony moze byc i katolik i osoby z innych wyznań ; nie jest tak ze najlepsza religia to katolicyzm czy protestantyzm czy inne ; tutaj chodzi o milosc do Boga a nie o ilosc modlitw; przykład wam dam- sa dwie siostry , jedna wchodzi w tylek rodzicom by dostac spadek, robi to natrętnie i fanatycznie a druga siostra jest skromna mila delikatna i za duzo nie pokazuje ze wszystko by chciala, jest naturalna i kocha szczerze rodzicow. Fanatyk mi sie kojarzy z takim napalencem na zbawienie, tu nie chodzi o to. Trzeba byc jak ta druga siostra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni mój wpis był 8.43 a wszystkie te wpisy do tej pory co teraz , są nietrafione . Nawet Martyna 33 ( a może jej córka ) nie wie co pisze , bo nie rozumie pojęcia kościół. x Od dawna jest wiadome , że kościół to są ludzie i kapłani - pasterze , a nie budynek , ani nie administracja. Więc nienawidząc kościoła : tatha.. i Martyna nie nawidzą też i ludzi , a o to chodziło diabłu. Bo nienawiść i inne pozostałe z 7-miu grzechów głównych to obszar diabelskiego działania . x Gdyby wszyscy ludzie byli daleko od 7-miu grzechów głównych , to diabeł musiałby zniknąć z powierzchni ziemi. A każdy kto angażuje się w nienawiść , ma obok siebie ciemne towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg widzi wasze zachowanie. Wszystko widzi a wasze wspólne zachowanie wola o pomstę do nieba. Zbawiony bedzie ten, kto na to zasluzy, szczerze zasłuży. Osoby , ktore naturalnie prawdziwie od siebie kochajà Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można grzecznie rozmawiać a nie się wywyższać i wyzywać. Każdy promuje swoje wyznanie i nikt nie ma prawa wyzywać i powinno się spokojnie rozmawiac. Każdy promuje swoje wyznanie i nikt nie ma prawa wyzywać i powinno się spokojnie rozmawiac. x Promocja swojego wyznania, jak to określasz, nie polega na deprecjonowaniu innego. A tym się właśnie głównie Martyna zajmuje. x "Akurat ty zbawiona nie bedziesz, czuje to na odległość. " x :D Druga Martyna na pokładzie, która wkłada butki Boga wchodząc w nie swoje kompetencję, przesądzając o czyimś zbawieniu? x ". Więc nienawidząc kościoła : tatha.. i Martyna nie nawidzą też i ludzi , a o to chodziło diabłu. Bo nienawiść i inne pozostałe z 7-miu grzechów głównych to obszar diabelskiego działania ." x Zgadzam się z tym ale co poniektórym widać nie idzie przetłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×