Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość outa
Rzsowa duxo sił i nie płacz. . Dasz rade ja też jestem przerażona wrzesień. Mój za to wczoraj miał jakiś spadek bo nie umiał zasnąć spokojnie po karmieniu. Strasznie się wierci i na noc do usnal dop kolo 2 za to pospalismy mi do 6:30. Nie budziła go na kamienie bo wczoraj to by najchętniej tylko przy cyvku był. Wdech wydech i głowa do góry dziewczyny. Luna trzymaj się również. Edyta trzymam za ciebie kciuki! Dziś idziemy na wizytę z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Kurcze to u nas to był spokój z odwiedzinami. Ale serio bym się wkurzala nie dość ze człowiek w podkladach lazil i krwawi to cycek na Wierchu a tu odwiedziny u sąsiadki. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa na jaka wizytę idziecie? Luna mam dość stary laktator, z pewnością 7-8 letni. Ręczny. Jest na nim cena 28 zl. A nazywa się Lakta plus firmy Simed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie cc bede miała cewnik zakładany na szyjke. a jak nic nie da to w piątek oxy. ordynator wywołuje poród ze względu że w razie komplikacji na dyżurze będzie tylko jeden lekarz. bo teraz jest sezon urlopów edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ja co prawda nigdy nie karmilam ale slyszalam ze dobry reczny laktator to firmy Avent. elektryczny tez maja dobry ale ponac nie warto przeplacac i rownie dobry a tanszy jest Medela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ile razy mialyscie w ciazy robione badanie na toksoplazmoze?bo ja tylko raz, na poczatku ciazy, wyszlo ujemne i potem lekarka juz tego nie kontrolowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta i mnie jakis balonik zakladaja na robienie sie rozwarcia. Monika ja z trzy razy tyle ze potem samo igm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no wlasnie ta moja lekarka jaka niepowazna, jutro ide do innego lekarza bo ona juz mi wizyty zadnej nie wyznaczyla to go zapytam czy to jest sens jeszcze robic powtornie toxo czy juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja miałam toxo plus wiec juz nie powtarzałam. Kurde chyba plus w każdym razie wynik mówił ze przechodziłam kiedyś tam. Medele mam teraz i jest dobry! Byliśmy na takiej patronazowej wizycie. Byłam umówiona z położna ze wpadnę go zważyć by sprawdzić jak na samej piersi przybiera i jest ok uff. Lekarka tez go sobie oglądnęła no i spacerek zaliczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
outa na wizytę patronazowa polozna powinna przyjechać do ciebie a nie żebyś szła sama edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Edyta położna juz była u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
bez przesady, jak ma blisko i chce sprawdzic tylko czy wszystko ok to mozna podejsc u mnie polozna przychodzi do domu, ale zawsze mozna tez w kazdej sprawie podjechac do niej, chociazby zwazyc dziecko polozna powiedziala ze przysluguje mi 6 wizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie daje rady. Od 14stej maly ciągle z 10cio minutowymi przerwami przy cycu. Juz w pewnym momencie dalam mezowi to odciagniete mleko i poszłam do biedronki. Wracam po pól godziny a ten nadal nie śpi. Mleka do konca nie wypil. Dalam mu pustego cyca i usnąl na tyle ze zdążyłam pomidorowke na rosół zarobić i znów placz. Wiec karmie z jednej i z drugiej piersi i tak do teraz. Oczywiście w trakcie tego karmienie cztery pieluchy zmienione. Niby usnął wiec poszłam zjeść te pomidorówe. I znów słyszę płacz. I znów cyc co to w nim nic nie ma. Ale właśnie usnąl. Jeszcze tylko do łóżeczka musze przełożyć. Nawet nie mam kiedy tych brodawek maltanem regenerować bo ciągle go karmie. Zastanawiam się co się robi jak dziecko jest na mm. I je co trzy godziny. Ale budzi się w międzyczasie i co wtedy. Butla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie polozna wagi ze sobą nie nosi wiec idzie sie na taka pierwsza wizytę by pediatra zbadala i zwazyla. Rzosowa no mm co trzy godziny karmisz gora co 4 na poczatku. Mój dzis niedojada i po poltorej h juz glodna byla! Teraz mam jej dawać po 70 Ju a juz chyba się poddałam z tym karmieniem. Mój m mnie wkurzył bo mówi ze wczoraj dal klapsa a syn do niego "tata nie rob tak" Dal bo się nie słucha no to mowie ze klaps to oznaka słabości itd a on ze przeciez lekko go tylko klepnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia nie denerwuj się, niedlugo wrocisz do domu to sobie poustawiasz chlopakow czasem kazdemu puszcza nerwy a wlansie wiadomo cos kiedy Cie wypuszcza?cos wstepnie mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie polozna wagi ze sobą nie nosi wiec idzie sie na taka pierwsza wizytę by pediatra zbadala i zwazyla. Rzosowa no mm co trzy godziny karmisz gora co 4 na poczatku. Mój dzis niedojada i po poltorej h juz glodna byla! Teraz mam jej dawać po 70 Ju a juz chyba się poddałam z tym karmieniem. Mój m mnie wkurzył bo mówi ze wczoraj dal klapsa a syn do niego "tata nie rob tak" Dal bo się nie słucha no to mowie ze klaps to oznaka słabości itd a on ze przeciez lekko go tylko klepnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ze dws razybto samo wyslalam Monika lekarz dzis powiedzial ze w piatek wyjde. Dzis dopiero opatrunek mi zdjeli. Moja przed snemntroche musiala sobie poplakac. Tej kobiety co ze mna jest navsali teraz tez placze. Ona w ciazy palila i malavwaxyla 2800 i bierze antybiotyk bo miala zle wyniki. U was tez polozne tak zaraz przylatuja jak dziecko placze? Bo tu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
powiem Wam dziewczyny ze do tej pory bardzo czekalam na porod, bylam pozytywnie nastawiona, ale im dluzej tym ze mna gorzej…coraz badziej boje sie porodu, boje sie tez sama jechac do lekarza…w jakas panike wpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia maz w pracy, nie mam wyjscia, dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedzcie jaki laktator lepszy. Reczny czy elektryczny? I jakiej firmy? Madeli czy aventu? Maz po pierwszym porodzie jak bylam w szpitalu kupil mi w aptece reczny z takim tlokiem jak strzykawa zamiast taja raczka papka i trafedia byla zero ciagu jakiegos! A mi piersi ciraz ciezsze sie robia i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam w szpitalu ręczny laktator, bo sama sobie nim regulujesz, czyli jak szybko, bo to Ty naciskasz taką rączkę, a piersi bolą i nie jest to łatwe. Ja miałam laktator Akuku i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam rozne opinie np o avent isis ze trzeba sie bardzo napracowac i czasami pol godziny pompowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Musia miałam ręczny nie radzila sobie. Elektryczny medela spoko no i reguluje siłę ssacą bo to ważne jsk piersi bolą. Dziś karmienia nocne idealnie vo 3h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Dziewczyny ile mam zaleglosci ....t yle stron do czytania ja cisgle zajeta mala! Mala cudowna , lekka zoltaczka jak sie nie podniesie to jutro do domku ja ok rana sie dobrzegoi...chodze wstaje jest lepiej niz po cc z synem! Sutki obolale ale zaciskam zeby maltan nakladam i mimo boli jedziemy dalej! Pamietam ze tak to wlasnie wyglaada, ze boli ze na poczatku szalu nie ma z iloscia ale dziewczyny damy rade!!!! A jak nie to tez nie maa tragedii! Pamietajcie ! Buziaki dla mamus i przyszlych mam trzymam kciuki! Ps. Mamm reczny isis i mamam canpol babies elektryczny i ten drugi lepszy....o niebo...nie. korzystam na razie alle. Po synu mi zostaly obydwa! Avent jakby nie lapal tzn. Jakby nie zasysal..tak jak powinien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Canpol jescze ma cene bezkonkurencyjna bo kupilam ellektryczny za 160zl! A medela kurcze droga....canpol ma regulowana sile ssania chyba do 7stopni i do tego 3 sily ssania dziala na baterie i na prad ! :-) , :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musia nie urodze skurcze ucichły jutro czeka mnie cewnik foleya na zwiększenie rozwarcia. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×