Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość ____________________
proszę, proszę tylko nie to 😭 Emmi............ ja Cię potrzebuję i inne też..... Moje zycie się sypie, a Ty odchodsisz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha,kaba:) z kocica wszystko ok...przez pierwszy dzien po powrocie ze szpitala byla na nas baardzo obrazona...bo jak ja moglismy tak tam zostawic?...dolny kiel wyrwany...apetyt w porzadku...teraz to mi jej szkoda zostawic na swieta sama w domu i z moja kolezanka:( emmi:) przeczytalam twoj wpis...staram sie ciebie zrozumiec...i jestem w stanie sobie wyobrazic ze nie czujesz sie komfortowo...zrobisz jak bedziesz uwazala....ja nie chce zebys \"zniknela cichaczem\"....bo bedzie mi ciebie strasznie brakowalo....i twoich wpisow na moim gg:) jak napisal buber \"ma duzy dystans do wirtualnej rzeczywistoci\"...ja rowniez...z malym wyjatkiem...ja przywiazuje sie do ludzi i cenie sobie ich zaintersowanie moja osoba, to ze chca poswiecic swoj czas na wysluchanie drugiej osoby, podzielic swoimi przezyciami, doswiadczeniami albo najzwyczajniej w swiecie napic sie razem kawy... i jezeli zdecydujesz sie odejsc..to ja chce ci emmi serdecznie goraco podziekowac \"za wszystko\"...szkoda ze nie mieszkam blizej..to sama wprosilabym sie do ciebie na kawe:) caluchy KOCHANE BABY i plec brzydka(wcale nie gorsza) z okazji swiat bozego narodzenia.....rodzinnej atmosfery...pachnacej choinki, \"trafionych prezentow\":) mam nadzieje, ze tegoroczne swieta beda wypelnione tym wszystkim co kochacie i sprawia wam duzo przyjemnosci i samospelnienia....a w nowym 2005 roku..spelnienia niektorych marzen, zeby cos zostalo na 2006 rok:) trzymajcie sie cieplo..do czytania na poczatku stycznia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, wiesz jakoś nie umiem znaleźć odpowiednich słów... :-(. Jest mi strasznie, strasznie przykro... Wiesz dobrze, że jesteś matką tego topiku. Ale to nie jest \"zwykłe\" miejsce... Może nie tak prawdziwe jak życie w realu, lecz myślę, że o wiele prawdziwsze niż życie wirtualne.... Klimat jaki powstał bierze się głównie i przede wszystkim z naszego zaangażowania emocjonalnego... Jeśli mogę.... To naprawdę bardzo, bardzo krzywdzące...., odejść \"ponieważ\", a nie zostać \"pomimo\".... Wierzę, że są osoby, które ranią w życiu prawdziwym, są też i takie które zraniły w życiu wirtualnym.... O tym piszesz.... Lecz przyjmując taką postawę, ranisz kilkanaście innych osób.... Pomimo, iż większośc z nas czuje Twój punkt widzenia, myślę, że w głębi serca poczuje się mocno dotknięta.... Także ta cisza świdczy wymownie..... Uszanuję Twoją decyzję, bo Cię polubiłam i to bardzo.... lecz jest mi szalenie przykro, czuję się \"zraniona\" Twoją postawą, właśnie dlatego, xże Cię polubiłam. Podejrzewam, że piszę w imieniu większości, choć jestem jedyna, która w ogóle \"coś\" pisze.... żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buber//zupełnie nie rozumiem Twojego postu? Czy jedyną Twoją formą jakiejść odpowiedzi, chociaż tu pisałam o sobie nie o Tobie, fakt jesteś wymieniony, bo Twoja osoba jest związana z moim kłopotem, ale żeby znów mnie atakować??? Ktoś pisał kiedyś że jest wyważony... Dla ścisłości nieporozumienia:) napisałam o Tobie: Ktoś kogo bardzo lubiłam, szanowałam i nad wyraz szybko zdobył moje zaufanie... potem napisałam Jest na pewno wspaniałym i wyjątkowym człowiekiem po prostu mnie nie wyszła przyjaźń z nim i tyle, od nośnie wpisów innych. Ale wiesz, co to że mnie nie udało się zaprzyjaźnić z Tobą nie jest równoznaczne że chciałam się zaprzyjaźnić z Tobą. Gdzie napisałam, że chciałam się z Tobą zaprzyjaźnić? Powyżej że Cię lubiłam, poniżej stwierdziłam, to wyraźnie jest w kontekście zdania, jest to zwykłe uprzejme stwierdzenie. Bo wisz, dawno się ze sobą nie zgadzaliśmy ale teraz tak! na przyjaźn trzeba sobie zapracować uczciwie. zgadzam się w 100 % :) tylko ja bym to powiedziała, bardziej delikatniej i suptelniej... to tyle co mam do powiedzenia na ten temat. Życzę Ci miłego dnia. pomarańczowa kreseczko//:D bardzo śmieszne... nie mam dowodu na to, ale naszła mnie dziwna myśl, kto to napisał, żeczywiście bardzo śmieszne:) KABA//Przykro mi, że zdołałaś tylko tyle wyczytać z mojego przydługiego postu:( Zazdroszczę Ci tej łatwości w osądzaniu i podejmowaniu decyzji, chciałabym to umieć... zona//:) Mnie też bardzo miło rozmawia się z Tobą:) To tyle co miałam do powiedzenia, moja wczesna pora, dodam dla osób nadgorliwie wnikających w posty, spowodowana jest tym, że chciałam sprawdzić co napisałam wczoraj:) ogólnikowo wiedziałam, ale po nawet piwie moze być rróżnie... strasznie sie roztkliwiłam, muszę przyznać samej sobie, ale bardzo mi ulzyło, bo leżało mi to na watrobie już od dawna... kochani:) nie chcę zakłócać topikowego poranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej,... najpierw kawa I_I> I_I> I_I> I_I> .... na uspokojenie,...:0 .. To, ze pisze do was od niedawna moze nie upoważnia mnie , abym odzywała się w tej kwestii,..:(:(,.... ale nie moge cicho siedzieć , no cholera nie mogę !!!!!!!!! Tak nie można ,..Emmi , ...kochana Emmi,... nie możesz odejść , nie pozwalam !!!! Teraz , gdy sama się przekonałam jaka to radośc odzywać sie tutaj i czekać na posty dziewczyn , te kilka słów skierowane tylko do mnie,... Twoje @ ,.... jaka to radość,..ech,..serce się raduje . Nie byłoby takiej atmosfery , gdyby nie Ty ,.... jak matka , dbałaś , opiekowałaś się ,.doglądałas ,..pocieszałas,..... i co ??? .... w kazdej rodzinie trafi się \"czarna owca\" ,..czy resztę dzieci kocha się wtedy mniej ???... Nie pozwól sobie, aby jedna osoba oderwała Cię od reszty, nie musisz być dla niego ,..badz dla nas,.... :):):) ...jest nas więcej ,- nie póścimy Cię tak łatwo ,..o nie !!!!!!!!! Moze abys niepsuła sobie świąt ,... spokojnie odczekaj trochę :(:(:( ... przemyśl jeszcze wszystko .:(:(:( .... ale niewolno tak zostawiać. Jesteś nam bardzo potrzebna i chyba czułaś radość ,że wiesz ,ze czekamy na Ciebie,..na pocieszycielkę , .. co przytuli ,..tulu, tulu,..... przecież niczego więcej nie oczekujem ,..nie ma konkretnej rady na nasze małżeństwa,..każde jest inne. Topik , to nie poradnia małżeńska ,... nie tego tu oczekiwałyśmy (przynajmniej nie ja),... tylko kilka ciepłych słów :)...kilka usmiechów,.. poczucie ,że nie nie jest sie samej w takiej samotnosci . .......... oczywiście ,ze duchowej .... och Emmi,.. :(:(:(...... tak krótko się znamy :(:(:(.... moze nie powinnam , ale dziewczyny , które znasz od dawna pewnie też nie pozwolą na takie decyzje. ...Prosze tylko ,abyś się nie poddawała, aby \"jedna rzecz \" nie przesłoniła Ci reszty naszego wirualnego światka ..;) Decyzja należy do Ciebie ,..każdą uszanuję i reszta z pewnościa też 🌻 ... Nic na siłę,.. rób tylko to, z czego mozesz czerpac radość , a dawanie radosci innym, czy nie jest powodem własnie czerpania radosci dla siebie ???:):):)........... przynajmniej tak mi się wydawało ....Pocieszycielko Nasza........ na razie tyle,... bo troszeczkę nie czuję się uprawniona do komentowania Twoich decyzji,.ale nie wytrzymałam .... tulu, tulu, tulu.... będzie dobrze ... aaaaaa,... to ,że zawidłaś nas , to nie tak miało zabrzmieć ...... źle się wyraziłam ,.... chodziło mi ,ze moze Ty odebrałaś ostatnio ,że nas zawodzisz , bo oczekujemy rad , rozwiazań,...... ale przecież , to nie o to chodzi ,..... wystarczy tylko kanapa.... i Twoje tulu, tulu.....:):):) ........ nie umiemwyrazić słowami , jak bardzo dziwnie się czuję :(:(:( ..... dziewczyny !!!! pomóżcie !!!! ale z pewnoscia czas pomoże ......... miłego dzionka..... trzymajcie się ..... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi...Dziwne to wszystko,że rozmawiamy w takiej atmosferze.....No dobrze...ale proszę Cię, tak zwyczajnie, nie pisz tego czego ja nie napisalem..To o przyjaźni to było skierowane pod katem tego co napisalas w stosunku do Jako Takiej”moja wirtualna przyjaciołka” CZy naprawdę masz prawo wypowiadać się w jej imieniu??. Bo ja absolutnie nie pozwoliłbym sobie na coś takiego. A po drugie ...już dawno zaczałem się nad tym zastanawiać. Napisałaś słusznie ,ze nie zgadzaliśmy się ze soba i mamy do tego prawo. To jest normalne , dla mnie...Ale nie czytasz uważnie co pisze Kaba na tym forum, jakie czytelne sygnały daje Tobie i nam wszystkim że nie można stwarzac klimatu orwellowskiej powieści w stylu”że my jesteśmy doskonali (doskonałe) a kto jest inny nie ma prawa bytu na tym forum. Przecież tak było z innymi paniami które wyrażały inny niż Twój punkt widzenia nizTy. Już ich tu nie ma...To są fakty. Do sprawdzenia na forum. To co robisz to grasz na uczuciach tych którzy Cie lubią, stosujesz szantaż emocjonalny. Moja osoba tu nie ma nic do rzeczy. Kaba wyraziła to wsposób jany jeśli ja dobrze zrozumiałem. Coz jeszcze nam rzec....dziwne to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka - u mnie zaczęło się troszeczkę układać i wchodzę na \"mój\" topiczek i ... w głowie mam zamęt . Nie mogę niestety przeczytac jesszcze raz i tak mi posmutniały święta :-) Nie wiem w tej chwili zupełnie co pisać , zawsze staram się szanować decyzje innych , gorsza sprawa pogodzić się z ich wykonaniem. Kawkę wypiłam i pędzę - życie toczy się ... Pa kochani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani:) wiem to zabrzmi bardzi dziwnie, ale zapomnijmy na trochę o moim długim poscie, bo mam ważniejszy problem... ok? sorki za zamieszanie, ale może rzeczywiście ten topik i osoby na nim nie są tylko wirtualnym światem:) P buber//:) Utrapienie mojego życia ;) Ja bardzo Cie lubię, polubiłam Cie od pierwszego twojego wpisu:) Jak to w przysłowiu, kto się lubi ten się czubi:) Nie chcę, być źle zrozumiana, ale w innych okolicznoościach, pomyslałabym że sie w Topbie zakochałam i stąd brak zrozumienia dla Twej myśi:) Danusię ja uważam za wirtualną przyjaciółkę - ja. Ona jest moją wirtualną przyajciółką, jesli jej nie jestem, to po prostu będzie mi przykro i tyle... ale nie wypowiadaj się za nią, dobrze? Kurcze, muszę znów siez Tobą zgodzić, już drugi raz w tak krótkim czasie to naprawdę niepokojące...atmosfera jest bardzo dziwna... ale nie zgodze się z Tobą , że wyganiam osoby o innym zdaniu niż ja:) Ja tu pocieszam i poprawiam samopoczucie, a zdanie innych szanuję:) Więc bajek mi nie opowiadaj:) osoby, które odeszły przez ze mnie? Czyli kto?... wiesz, co dajmy sobie spokój... bo wróciłam na topik nie poto aby sie z Toba kłócić i kontynuować problem, który w obecnym świetle moich nowych przeżyć, jest bzdetem. Buber, nic do Ciebie nie mam, tak jak niapisałam powyżej:) Nawet w obecnej chwili, nie przeszkadza mi Twój nick, wiesz, na naprawdę powazne sprawy ja natychmiast przewartościowywuję nawet moje urazy:) Jesteś wspaniałym człowiekiem, to niewazne że się nie rozumiemy. :) życzę Ci miłych, spokojnych świąt i przyjemnego Nowego Roku:) ciepła//:) dziękuję👄 do... // Przepraszam:) już jestem :) to taka moja chwilowa niedyspozycja była:) ❤️❤️❤️❤️❤️ uśmiechnij się do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiecham się do Ciebie Emmi
:-D :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o jeszcze trochę tego slicznego uśmiechu:D:D:D 👄 kwiatuszku kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Wczoraj wieczorem wpadłem na topik i co widzę ?? Duże problemy ...i postanowiłem tylko poczytać -bo ja jestem tak tutaj krótko ze nie mogę nikogo oceniać ani wnikać co się stało ...a myślałem iż tutaj jest zgoda i...zrozumienie ..ehh widzę iż wirtualny świat także ma swoje plusy i minusy i także można sie po prostu nie zrozumieć pisząc jakieś słowa do kogoś najzupełniej niewinnie a druga osoba może coś nie zrozumieć przesłania ..To się zdarza :( I konflikt gotowy... Goda --->wczoraj zadałaś mi pytanie skąd nadaje ...Pisałem juz że mieszakam w Katowicach a w mym pubie mamy dostęp do internetu więc mogę sobie zagladać co tam na swiecie słychac oraz ..tutaj :) Mój komputer jest centralką i mam tutaj rachunki klientów -tych przy stolikach oraz ludzi którzy siadaja przy barze...ten lokal to taki pub z internetem ...Można wypić piwko i poczatować sobie do tego ;) Kaba ---> Byłem reniferkiem pociągowym oczywiście :) Ale że nie szykujemy za duzo dla nas obojga potraw więc sporo kupiliśmy gotowych produktów jak śledzie , uszka z kapustą i grzybami , barszcz w kartoniku , rybę usmazę , bigosik nastawię po swojemu , kapustkę zasmażaną , a żona ciasto upiecze -czyli sernik i karpatkę , makowiec się kupi i na obiad w drugi dzień świąt jakieś kotlety zrobię ..także ja mam co robić tym bardziej iż zona jest zajęta nawet w dzień wigilli a ze ja mam wolne to zrobię jakieś rano zakupki typu pieczywko no i jakieś cistojeszcze...do Nowego Roku zjemy to wszsytko ;) Emmi ---> nie znam sprawy ...ale zauważ ile osób Cię tu lubi a nawet liczy na Twe ciepłe słowa ...Nie rób niczego zbyt pochopnie ...Złe dni miną i wszsytko będzie jak dawniej :) Ale oczywiscie pisanie tutaj nie powinno się odbywać że ja muszę tylko że jest mi miło wpaśc tutaj i coś napisać - co jak widać przynosi komuś radośc !! A to jest ważne !! Oczywiście ja jestm tutaj zbyt krótko aby zrozumieć co się stało ...także przepraszam za me uwagi :) A teraz wracam do pracy .. pozdrawiam serdecznie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffffff ale mi ulżyło :D:D:D........ nawet sobie nie wyobrażacie ..ha!!!! :D :D:D:D :D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D::D:D :D nie wiem co wyjdzie , ale ma to byc świąteczna choinka ;).... z uśmiechami do wszystkich ,.............. a w szczególnosci do tych , którym tego brakuje najbardziej .....:) dzieki za kartki , są wspaniałe .... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D👄👄:D:D:D:D:D :D:D:D:D👄👄👄:D:D:D:D :D:D:D👄👄👄👄:D:D:D :D:D👄👄👄👄👄:D:D :D👄👄👄👄👄👄:D :D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D:D uparta jestem ,...moze teraz coś mi się uda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera !!!!!!!!!! co jest !!!!!!!! :(:(:(:( poddaję się :(:(:(........... nie wiem jak zrobić tę choinkę :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła//:):) Skarbeńku tak sobie popatrzyłam na tę choinke i wiesz... ja ją widzę:) jest prześliczna:) tak wygląda bo stoi tak troszkę w rogu i ma podwinięte gałązki z tamtej strony:) widzisz? Jest śliczna:):) zdanka//:) wiesz co? takie życie... :D:D Jesteś pociechą moich strapień:) Rafaello//:) interesujące miejsce pracy:) Cieszę się, że Supradyn sprawdza się i TŻ jest zadowolona:) Pamiętaj o przerwie, którą musi zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niech ktoś mi nie powie ,że Emmi to nie anioł !!!!!!!!!!!!! kochana Nasz Emmi ... dziękuję .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani witam także nowe twarze! Ostatnie 3 miesiące to rewolucja w moim zyciu, inny swiat W pazdzierniku dostałem od zycia ponownie , któregoś dnia usłyszałem chciałabym zebys znalazł sobie kogos innego , młodszego ja nie jestem gotowa po półtorarocznym nazwijmy to związku.... w kilka sekund moje zycie straciło sens opadły mi ręce i odjechałem znowu z niczym . Zamknalem tamten rozdział, za dużo było przeciw ..... z głupot załozyłem profil na sympatii nie pisałem do nikogo nie oczekiwałem odpowiedzi czasem oglądałem inne profile kobiet . któregoś dnia odezwała sie Alicja , odpisałem zaczelismy rozmawiac , było spotkanie jedno drugie trzecie . Jest cudownie, miałem swoje wyobrażenie o swoim ideale o tym jaka chciałbym miec kobiete . Alicja je przebiła cudowna kobieta......... Zaczałem wszystko od zera, spadłem na cztery łapy ale za kązdym razem to coraz bardziej boli . Trzymajcie kciuki ..... Dziekuje za kartki i przepraszam ze nie odpisuje ale mój czas jest bardzo ograniczony .... Zycze wam zdrowych pogodnych Swiat Bożego Narodzenia, żeby były cudownie rodzinne, zeby ktos z kim zyjecie okazał sie inny niz codziennie , zeby magia świąt pozwoliła zmienic zycie na lepsze . 😘 🌻 Harry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Hary ,... :(.... ja trzymam kciuki ,..trzeba wierzyć,.. jak nie dziś , to jutro ,... ;) .... każdemu się należą chwile szczescia :)... i gdzieś tam wysoko jest przeznaczony czas i dla Ciebie ... a teraz musi mi się udać ..... :D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D👄👄👄:D:D:D:D:D :D:D:D:D👄👄👄👄👄:D:D:D:D :D:D:D👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D :D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D :D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D nio i cio z tęgo bedzie ,..hm.... to była moja ostatnia próba ....;) pozdrawiam,... trzymajcie się cieplutko ....🌻🌻🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ..jaka ładna choinka ! Suuuper ! Pewnie sporo roboty to kosztowało ;) Ale efekt jest ! Emmi --->cieszę się że wszystko ok ! Chmury przeszły i zaświeciło słonce -chciało by się rzec ;) Zgoda buduje ! Ja już sobie moją dziewczynkę przypilnuje i zalece jej prerwę -moja w tym głowa ;) ciepła ---> za choinkę mój pierwszy duży uśmiech (zobaczymy czy wyjdzie ;) ---> :D Miłego popołudnia zyczę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka zielona
jejku, świeta tuż,tuż, śniegu napadało co nieco, a Wy takie dyskusje przeprowadzacie o to, co kto napisał????a ja się głowie jakie tu ciasto upiec na święta? bo w tych garach zaczynam w rutyne popadać;-),może mi cos zaproponujecie, będę świątecznie wdzięczna, tak sobie czasami Was czytam, bo jedna z forumowiczek, moja znajoma (teraz i Wasza):-),powiedziała mi,że tu sobie popisuje, to tyle o mnie;-) Rafaello, dobrze,że żona ma z Ciebie taki pożtyek,niezłą taktyke przyjęła;-) Więc poproszę o przepis na pyszny sernik i jakieś ciasto z masą, a jeśli wiecie jak rewelacyjnie przygotować śledzie, będzę Wam niezmiernie wdzięczna:-) Emii, Buber nie warto zawracać sobie życie szczegółami Niech te świeta zdrowe będa i wesołe Niech grono najbliższych zasiądzie za stołem Niech świeci choinka i cieszą się dzieci Gdy Świety Mikołaj z bieguna przyleci życzy MK:-) Ps. ciekawe czy dostanę prezent, w tym roku trochę niegrzeczna byłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść Ciepła - no to jest choinka! zresztą te wcześniejsze też mi się podobaly... Emmi - dobrze , ze jesteś. I wiesz co, podziwiam Cię za to, że potrafisz pierwsza \"zakopać topór\". Nie tylko za to zresztą. A zaraz, dzięki Tobie, zajżę na Twój drugi topik. Raz mnie ktoś z niego wypłoszył, ale...(ja też do wszystkiego podchodzę bardzo emocjonalnie). Tyle na dziś, trochę brak mi nastroju na dłuższe pisanie i za dużo mi sie aktualnie trudności spiętrzyło. Ale mam nadzieję, że Wam wszystkim dzisiejsze popołudnie mija w miłym nastroju, a wizja Świąt podnosi poziom serotoniny, zupelnie jak czekolada ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no i co mam powiedziec???:D:D:D Emmi ciesze sie strasznie ze jestes:):):) i nie bede juz komentowac:) nie roztrzasajmy juz tego tematu...zgoda???:D bedzie milo i wesolo:D no dobra a teraz co do sledzi siekanych to tych platow od 6-8 powinno wystarczyc:) a jeszcze jedna podpowiedz:D do sledzi jakichkolwiek najlepszy jest ocet jablkowy i odrobina cukru:) po jedniodniowej zalewie osci zupelnie znikaja:D:D:D pozdrawiam wszystkich i lece bo roboty mam kupe...ach te swieta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak przelotem wpadłem na topik i ogromnie się cieszę ze wszystko w porządku :) Cieszmy się z dobrych słów oraz że ktoś nas lubi choćby to była znajomość wirtualna -wszędzie jest miło usłyszeć dobre i ciepłe słowo od kogoś :) Życie nikogo nie rozpieszcza i skoro możemy tutaj się wypowiadać -to czyńmy tak aby nie robić przykrości nikomu a na pewno zyskamy sympatię ...Po co sobie komplikować i stwarzać problemy nawet tutaj ... ;) Choć pewnie są ludzie którzy lubią \"lać oliwę na ogień \" i niech sie pozabijają ... Właśnie takie czasem wnioski mi sie nasuwają ...że ludzie lubią patrzyć na cudze nieszczęcia i wtedy ...czują od razu lepiej -to przykre ale prawdziwe ! Oczywiście nie jest to jakaś wiekszość ale całkiem spora grupa - wnioskuje to jak słucham rozmów ludzi -otwarcie tego nie mówią ale to się rozmumie samo przez się ..uff Ale zasmuciłem ... przepraszam ... Lubię czytać Wasze posty i staram sie ...nie być takim jakim czasem postrzegacie swoich partnerów ...to pomaga :) Choineczko ---> to że coś tam mieszam w garach to po prostu nic ...Akurat potrafię to robić (nie wszystko ) i jakoś sobie radę daje ...ale i tak żona robi \"lwią \" częsć przygotowań do świat bo ...tylko ona myje okna, sprząta i pierze ...ja wolę właśnie w tych garach się schować ;) i nie przeszkadzać jej ...ot jestem typowym facetem co do porzadkow :P Ale ciasto to zona piecze tak od czasu do czasu więc ja Ci nie podam żadnego przepisiku ....sorry :( Miłego wieczorku życzę drogim Paniom i Panom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich i chciałam Was uściskać Margo______> :) Goda________> :) dla Ciebie mega uścisk, bo strasznie się stęskniłam :) Kaba_____________> dla Ciebie taki szczególny :) bo Ty jesteś moja :) Emmi_____> :) Cicha_____> :) I DLA WSZYSTKICH WSZYSTKICH dawno mnie tu nie było..... hmmm... ale przyznaje że często o Was wszystkich myśle :) Harry________> wiesz, Ty jesteś skazany na sukces :) Ty mu poprostu dajesz szanse :)...... za to Cię lubie ..... naucz mnie też :) Buber________> jesteś wielki :) wiesz o tym, prawda? :) Buziaki dla wszystkich na te święta Jeszcze się odezwe. Myśle że nie musze się przedstawiać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer_____no nareszcie.......jesteś i to światecznym nastroju. Jestem wielki ale wzrostem :) ale dziękuje za dobre slowo, tak niewiele powiedziane a tak dużo znaczy:D. Kucze chyba się wybiorę na te pierogi do Ciebie. KAwał drogi ale myślę że warto....Wszyscy tu o śledziach, ale ta dama robi rewelacyjne pierogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×