Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witajcie🖐️ Jutro kończę zajęcia....uf jak dobrze..... Ale w czwartek zmarł nasz kolega,w ciągu tygodnia czasu białaczka go zabrała,miał tylko 44 lata.....to smutne bardzo,bo tydzień temu dowiedział sie,że ma białaczkę i tak szybko odszedł.....:(:(:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻nikt nie zna dnia ani godziny dlaczego trzeba się cieszyć każdym dniem:) Zmykam na uczelnię bo III semestr sie zaczął🖐️ pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dzis ja odgrzebałam ale nie popisze,bo dzis szybciej do pracy,mam troche do pozałatwiania:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że martwy sezon nas ogarnął..........:P:P:P Dziś pogrzeb tego kolegi....:(:( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chyba zaspalam, bo mój termin dyżurowania:) Wczoraj MM chcial być romantyczny i zabral mnie na spacer do lasu o godz.20,jak można sie domyślic nie był zadowolony bo to była prawie przebieszka z mojej strony:)Ja nie lubię po ciemku łazic i to jeszcze po lesie-własciwie nie nie lubie tylko sie po prostu boję:PNo i MM nie mógł tego zrozumieć bo przecież szłam z NIM no nie?:D I weź tu dogodź kobiecie:D ale później w domu tez bylo fajnie;)korzystamy póki dzieci mają ferie i ich nie ma:D Buberku😘 pozdrawiam całą gwardie,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ she🌻 - faktycznie ciężko dogodzić kobiecie:) Dotleniłaś się chcociaż troszke:D A u mnie bez zmian, miłość kwitnie:) Miłego dnia kobietki🌻 i panowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam dzis pracujący dzień-tzn siedzę w domu ale sie uczę na dzisiejszy egzamin-poprawiam ocenę z prawa handlowego bo zalezy mi na wyższym stypendium,sprobowac mozna a nawet trzeba a jak by sie nie udało to chociaż bedę wiedziala ze probowałam,no nie? pozdrawiam i milego dzionka zyczę🌻 a u mnie na koniec ferii zima snieżna sie zrobiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka samotna
Samotnosc ochyda.Jestem mezatka od 4 lat .Zyjemy razem lecz osobno,mijamy sie .Mam tego dosyc ale nie potrafie odejsc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonka samotna🌻 witaj. Piszesz, że 4 lata jesteś po ślubie. Spróbuj cos z tym zrobić, to w pewnej mierze zależy również od Ciebie atmosfera w Waszym małżeństwie. Nic więcej nie piszesz, czy masz dzieci? Powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest mój wczorajszy wpis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ A już myślałam,że nie będzie sie gdzie spotykać......:Ocałe szczęście jesteśmy dalej:) U mnie nic nowego,czas leci......raz lepiej raz gorzej.....ale chyba jeszcze nie najgorzej......dziś ide do mamy na obiad,miała imieninki:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Agrypina🌻 nie boli Cię dziś głowa;) A u mnie dzieja się dziwne rzeczy, boje się, że przez to męża zachowanie może się zmienić na gorsze:( Miłego dnia kobietki🌻 i panowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 IWE🌻czyżbyś zrobiła sie podejrzliwa?:) U mnie normalnie,czyli raz na wozie raz pod wozem ale ogólnie moze byc;) pozdrawiam i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups....IWE szkoda by było czyżby mu sie znudziło? Miłego dnia ide obiad robić🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że mu sie nie znudziło, tylko komus bardzo zależy na tym, aby zasiać w nim cień podejrzeń:( Przez to jest jeszcze bardziej troskliwy i opiekuńczy, a mnie to wkurza. Nawet w sobote poszedł ze mną po zakupy i pierwszy raz od wielu lat on dziwigał zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻ja na Twoim miejscu zaczęłabym sie martwić:Dbo przecież to niedorzeczne żeby mąż szedl z Tobą na zakupy i jeszcze je dźwigał:D My też od jakiegoś czasu mamy taki wspolny wypad na zakupy ale tylko spozywka bo na ciuchy to jeszcze nie daje sie namowić:D Ja lubie te nasze wspolne zakupy, zawsze kupujemy sobie po zgrzewce piwka jakąś kielbachę, bagietkę i po drodze sobie sieraczymy tym wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, dlatego się własnie martwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta i chłopcy🖐️ U mnie zima, śniegu napadało, na saneczki można iść:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ A ja nie lubie jak ze mną chodzi MM,bo za dużo gada i wszystko jest niepotrzebne i jak długo jeszcze będziemy chodzić....:Oale do dźwigania jest potrzebny..... Miłego dnia wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Kobietki gdzie jesteście? Ja dziś jestem na urlopie i dlatego tak późno Was witam:) Dziś mam sprawę w sądzie o zniesienie wspólności majątkowej, a mąż nadal miły:) Zobaczymy jak bedzie w sądzie. Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hmmm,.jakoś cichutko tutaj :O, jakoś dziwnie .... Dziewczyny , gdzie jesteście ??? love 🌻 margo🌻sama_samotność🌻deysy75🌻E 29🌻 ....... no co jest ??? Pokłony biję dla IWE , sche i Agrypiny 🌻🌻🌻 , bo gdyby nie one ...... ech,..... U mnie jakaś stagnacja, praktycznie nic się nie dzieje, .... nuda,... praca, dom, praca, dom... choroby dzieci, nerwy męża, praca, dom, praca dom, choroby dzieci, nerwy męża .... praca, dom,....... itd. No czas trochę pomarudzić ........ Szykuje mi się imprezka w pracy, pożegnanie jednego z pracowników . MM powiedział,ze zanim zostałam zaproszona, to powinni jego się spytać,... :O ...... no i tak wogóle , to on nie wie, czy pójdę, bo moze jemu się to nie podoba ...itd.... no nasłuchałam się dużo .... wiecie, jest mi bardzo przykro, jak tak mówi :( , bo dlaczego mnie tak traktuje??? zazdrości, ze będę się dobrze bawić ??? a może jest zazdrosny i boi się ,ze coś odwalę, zdradzę go czy co??? ..... to jest dla mnie przykre :( ,... bo żeby zdradzić męża, to wcale nie muszę chodzić na imprezy w miejsca publiczne, przecież \"to\" można zrobić wszędzie i o kazdej porze .... juz w pracy słyszałam docinki ...\"to ty musisz być niezła aparatka, jak maż boi się ciebie puszczać\" ..... :(:(:(...... no kurka, przecież nie piję, nic nie odwalam ,.... ech,..szkoda gadać,..no jest mi smutno i przykro, bo robi ze mnie potwora :( .... W marcu mam jechać na szkolenie dwudniowe , no i oczywiście znowu gadanie :( ... tłumaczyłam mu ,ze to nie mój wybór, tylko prezesa , on wybrał osoby i nie pytał, czy wogóle mamy ochote na to szkolenie, i co??? mam powiedzieć,że nie pojadę, bo MM mi nie pozwala???........ rany,.... no ....... żenada ......:O A do tego , to jest w okolicach Krakowa, ode mnie cholernie daleko i wcale nie mam ochoty jechać , już bez względu co MM o tym myśli . A co do tego pozegnania kolegi, to powiedziałam MM ,ze jak chce , to moze pójść ze mną. A co?? niech siedzi i patrzy jak żona potrafi sie dobrze bawić, bez upijania sie i ekscesów ,.może wtedy zrozumie jaka jestem, a nie podejzewa nie wiadomo co :(:(:(. ....... Hm,... przecież on mnie zna już prawie 19 lat, nie raz byliśmy na jakiejś imprezie, nigdy nie dałam mu powdów do zazdrosci, czy żeby wstydził sie za mnie, czy coś takiego .........w odróżnieniu do niego, bo on nie raz nieźle \"odwala\" .......no to dlaczego tak źle o mnie mysli i nie chce żebym chodziła na takie imprezki ????? ....no nie rozumiem tego... a moze chodzi o coś innego , no sama nie wiem,.... MM był ostatnio na koncercie w trójmieście. Grała jego stara kapela. Widziałam ,ze miał ochotę jechać, ale jakoś nie mógł się zdecydować. Sama go namawiałam, no ile można żyć tylko pracą (bo domem, to chyba nie bardzo on żyje, no moze w weekendy -tak trochę ) , niech też korzysta trochę póki jeszcze może, bo latka lecą. ;) . Wrócił bardzo zadowolony :) i przez to ja też sie cieszyłam :) ,..jego radość jest moją radoscią :) ............ e tam... no nie wiem, moze ja wszystko źle robię,... i nic nie rozumiem.... :( ... wezmę się lepiej za moje papierki :(... Miłego dnia Wszystkim...🌻 Dziewczyny... do raportu proszę !!!!!!!!! chociaż liste podpiszcie ;) pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze trochę pomarudzę :) .... IWE 🌻 ..jak zwykle \"na posterunku\" ;) życzę Ci , aby mąż był jak najdłużej taki \"kochający\" i zeby to nie było \"na pokaz\", czy jakas podpucha :O i oby sprawy pomyślnie zostały rozwiazane 🌻❤️ A ja znowu zasiadłam za kierownicę :) . Tylko co z tego :(, MM codziennie popołudniam jeździ do pracy, a ja sama z dziećmi zostaję :(. Pozwoliłam sobie na małe szaleństwo. Zrobiłam tipsy akrylowe. Miałam bardzo słabe łamiące i rozdwajające się paznokcie- za pieniądze , które wydałam na odżywki , witaminy(które g...o pomagały) to już dawno miałabym ładne ,... tylko nie moje .... Pani , która mi robiła, to powiedziała,ze jeszcze takiej klientki nie miała ......hihihi .... bo nie chciałam długich szponów, tylko taką przyzwoitą długość (no poprostu dośc krótkie) i żadnych pierdół kolorowych tylko jeden kolor,..beżowy .... patrzyła jak na .... no nie ważne ;). .......... jestem bardzo zadowolona :) . Rozmowy o kupnie psa trochę ruszyły :D ,... żadne pieski, które proponowałam nie podobały sie MM :(, w końcu powiedziałam żeby sam wybrał, a ja tylko zaakceptuję , czy będzie nadawał się do domu, do dzieci. No i .............. rasa została wybrana ...cane corso :) .Moze groźnie wygląda, ale to wielki pieszczoch i sprawdza się przy dzieciach :) . ........ a szkoleniem, to ja już się zajmę , no w końcu to pies dla mnie:) , nie maskotka dla dzieci , a latanie na profesjonalne szkolenia, to będzie dla mnie wielka frajda :). Tak wogóle , to MM znowu się denerwuje z byle powodu:(,... sam to zauważył i powiedział,że musi kupić tabletki takie co kiedyś , bo widział, że była poprawa po nich.... dobrze ,ze sam to widzi i chce coś z tym zrobić.:) No dobra,... idę sobie... koniec miesiąca,.... znowu \"jazda bez trzymanki\",...brr..... papiery, cyferki, papiery,.... cyferki.. Pozdrówka jeszcze raz dla Wszystkich.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ciepła i tak podziwaim stanie na posterunku przy TM,u mnie jest troche lżej, w tych sprawacch co opisujesz....choć zazdrosny jest chorobliwie....:P:P:P Wiecie co,dziś się starzeje:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą🖐️ Ciepła🌻 - podziwiam Cie👄 i nie daj się:) Agrypina🌻🌻🌻 chyba masz dziś urodzinki? wszystkiego dobrego:) Moja sprawa w sądzie minęła bezboleśnie, tylko sporo nerwów mnie kosztowała wcześniej oczywiście. Mąż nadal miły:) Sędzia odroczył sprawę, tłumacząc, ze widział nas na korytarzu, że jesteśmy razem, rozmawiając uśmiechamy się do siebie i on nie chce tego psuć. Bo rozpatrując sprawę o zniesienie współności majątkowej musi wejść w nasze życie z butami, a tego nie chce. Powiedział, że jak znów będe miała problemy z mężem ta mam się do niego zgłosić i wtedy sprawa się odbędzie:) Dziewczyny trzymajcie się i walczcie o siebie, bo warto:D Pozdrowionka i buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tak późno i jestem pierwsza na liscie obecności? A dziewczeta jeszcze spią:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpią,nie śpią tylko obowiązki mają:O Dzięki bardzo za pamięć,to miłe jak obcy ludzie pamiętają,choć muszę przyznać,że MM też mnie zaskoczył...ma czasem przebłyski romantycznoiśći.Jak wróciłam z pracy,to miałam obiad podany z winkiem kwiatami i świecą:)To miłe,choć raz na jakiś czas mu się zdarza.... A o siebie IWE będę walczyć i nie pozwolę sobie na głowę wejść:)Trzymam z tobą:) Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Od trzech dni boli mnie głowa:O:O:Ofatalnie..... Miłego sobotnie i niedzielnie:) Byłam na TESTOSTERONIE z przyjaciółką,uśmiałam sie do łez,ja tak to odebrałam mi sie podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mnie też boli głowa już drugi dzień, ale jakoś to przeżyje, nie pierwszy i nie ostatni raz w życiu. Miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dziś ja pierwsza:) Dziewczynki zapracowane....:) Chodzę i sie wściekam😠 bo jestem przed tym raz w miesiącu....:Owrzeszcze i czepiam sie....nie mogę jak mnie wszystko irytuje..... No i znowu poniedziałek i cały tydzień na nowo:) Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×