Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

aalexia🌻 - podaj dokładną nazwę Twojego topiku, bo nie moge znaleźc. Albo napisz tutaj, jaki masz kłopot. Powodzenia Love🌻 jak miło, że zjarzałaś:) Ja Ciebie pamiętam:) Agrypina🌻 a MM ma bliżej do 50 niz 40:( Daysy🌻 - TM dobił 40, nie karm go tak dobrze, bo po 40 ciężko jest zrzucić zbędne kilogramy:) Dlatego właśnie ja ciata piekę tylko na weekendy:) bo faceci to łasuchy:) sama- samotność🌻 - ale się dziś rozpisałaś:) bbbooli 🌻 - mió, że zawitałaś do nas:) TM ma chyba problem z alkoholem:( Potrzebuje terapii, skoro tak sie zachowuje w domu. Współczuję Ci i przytulam👄 Kiedyś zakochana🌻 chyba ciut lepiej u Ciebie, bo nic nie piszesz:) Miłego wieczoru wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy - źle czytałąś, art nie zmienił zainteresowania:P Masz jeszcze szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy - zapomniałaś, że art:) to młody facet a ja jestem kobieta w średnim wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE..to że jesteś w średnim wieku to Cie nie znaczy,że nie możesz zmienić na mlodszy model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻..mój mąż jest raczej konerem mięs w dodatku tych przerośniętych takanką tłuszczową(np.golonka) z wędlin wybiera te tłuste no i tennieszczęsny boczek wędzony:oChcialm mu pomagać w zrzuceniu kilogramów bo ma problem z serduszkiem i zerwanymi wiązadłami w kolanach z powodu wagi....ale to jak walka z wiatrakami..kocha jeść i tyle i chyba na jedzenie przelal swoją miłość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy🌻 ale ten młodszy model może mnie nie chce?:) aalexia 🌻napisz jaki masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, ja też lubię golnkę duszoną w piwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻nie będziemy dzielić skóry na niedzwiedziu;)Art..ma swojego smoka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalexia - niestety nie mogłam znaleźć:( daysy - jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalexia🌻 szukam Twojego topiku..wcześniej gdzieś go nakryłam i poczytałam...widzialam w Twoim życiu dużo podobych spraw które dotyczą tez mnie...ale teraz nie mogę go odszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę teraz z psem na spacer, a potem zapewne nie dopcham się do kompa. aalexia - podaj dokładna nazwę swego topiku, postaram się jeszcze dziś, trochę później tam zajrzeć, albo napisz tutaj jaki masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
jak wy to robicie, że jestescie samotne w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie:P mąż po pracy albo ogląda tv, albo śpi, albo leci na piwko z kumplami, albo..... albo.... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
A ja bym chciała mieć męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam fajnie dziewczyny-moge Ci odstapić swojego M,jest po sporym przebiegu,ale jeszcze nie jest zatarty,części zamiennych na szrocie do niego nie znajdziesz bo to jedyny model w swoim rodzaju,ale moge Ci go poleciś żebyś zrezygnowała z chęci na faceta:oi zrozumiała tym samym naszą samotność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
chętnie go wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
A powaznie to was pytam i tez chciałabym mieć męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz brać tylko musisz naszykować sobie wiadra do noszenia gruzu,nie licz,że wyniesie Ci śmieci,dodam,ze często zapomina a odresie zamieszkania i cholera wie gdzie sie podziewa,jak wypije to nie odzywaj sie bo możesz czasem tego żałowac(ale jak bedziesz wlazić po palcu do pupy to bedzie oki)Zaznaczam ,że na czasie będzie snieg a odrzucanie go to już moja fucha która przejdzie na Ciebie,mogę jeszcze pisać i pisać...przygotować sie musisz na pewną musztrę,ale to już inna bajka..powodzenia👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna brać wszystkich jedną miarką..są szlachetni mężczyźni i kto wie bo może i większość taka jest.Życze byś trafila na mężczyznę w pełnym znaczeniu tego sl;owa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
Ja mam faceta, ale chyba cos jest nie tak. jeśli chceszcz poczytaś to co mogę ci o moim związku napisać, to wal śmiało. jeśłi cie nie interesuje to trudno. Potrzebuję porady, co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz proszę co Cię niepokoi w Twoim związku...a porady ja Ci nie dam bo sama nie wiem jak sobie poradzić a co dopiero dawać rady komuś..moge jedynie pocieszyć...pisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
ok. już piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam fajnie dziewczyny
mam 24lata, jestem ze swoim prawie 5lat. Mój facet ma mieszkanie, prace. Ale nie traktuje mnie chyba poważnie. czuję, że mnie wykorzystuje. bynajmniej nie w seksie, bo tego tez mi nie daje za często. jak się doproszę to 2 razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wam dziewczyny...jedyne co mogę powiedzieć to to,że nalepiej jest porozmawiać z partnerem.Fakt tak sporadycznych stosunków jest dość niepokojący,ale to jeszcze też nie powód by popadać w flustracje.Napisalaś bardzo oglądnie.Dlaczego sądzisz,że Tpartneż Cie wykorzystuje..z tego co piszesz to sexualnie napewno nie:P..nie piszesz nic o dzieciech..macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×