Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość gość
srać srać srać mi się dzisiaj chce aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Czy w tym kraju to nawet diety nie można sobie zastosowac jakiej się chce??? Czy zawsze ktoś musi narzucac swoje zdanie??? Chcesz dawać rady to otwórz gabinet z poradami dietetycznymi i tam siedź... Może same zdecydujemy, czy warto trwać na tej diecie czy nie...kazda z nas jest dorosła i wie co robi. Skąd możesz wiedzieć jakie jesteśmy, czy robilysmy badania, czy dobrze się czujemy itp Czy nie uprawiamy sportu, czy nie czytalysmy o tej diecie ??? Ktoś chyba myśli o sobie, że wszystkie rozumy pozjadal :-\ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
Andzia,szkoda nerwów ;-) Jak tam moje drogie minął dzień? Ja dopiero wróciłam z pracy i skubnęłam pierś z papirusu ale serio skubnęłam i teraz gorzka herbata na miły wieczór, a dziś pierwszy raz usłyszałam że widać że schudłam, super to słyszeć;-) Trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag, u mnie ok, dzisiaj zjadlam naleśnika dukanowskiego z twarogiem :-) Ogólnie czuje się super, chociaz waga teraz troszkę stoi w miejscu, ale jestem przed @ więc to normalne. Ola!!! 51 kg o kurcze to szybko zlecialo, gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
ANDZIA musiałam źle wpisać waga moja to 55.hehe chciałabym ważyć 51 :-P U mnie jakoś leci.A Wy kiedy wskakujecie na 3 faze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heja hej coś cię mi zrobili po pijaku ożenili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Jak tam dziewczyny? spamy jakieś tu same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola A ja tak w pracy zaglądam czy coś ciekawego a tu taaaka cisza :-) u mnie dziś tylko serek wiejski i tyle,ale co najlepsze znowu komentarze co ja robię że schudłam hi to takie miłe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Robag a ile już schudłaś? i przez jaki czas? No to jest miłe jak się słyszy że się schudło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyłam się dwa tygodnie temu to wtedy było minus 7 ale myślę że w sobotę znowu sprawdzę to dam znać,a zaczynałam 2 stycznia z wagi 88,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Robag, to łądnie waga poleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej I zaraz kolejny dzień za nami :-) Waga 55kg, więc jest dobrze... Przyjechałam z pracy, zjadlam i padam, pogoda się zmienia i głowa mnie boli :-( Pozdrawiam cieplutko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
ja w sumie za tydz wskakuje już chyba na 3faze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję dziewczyny ze mnie niebawem opuscicie :-(:-(:-( Czy ktoś na tym forum ma do zarzucenia jeszcze z dychę tak jak ja? Plis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Robag, przecież 3 faza to nie koniec diety? :) ja pamiętam że za pierwszym razem na duknie robiłam sobie jedną ucztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby masz rację ale wiem jak to bywa gdy juz waga odpowiednia to radość nie zna granic i już;-) Ja juz mam weekend,właśnie biorę się za domowe porządki i może w końcu coś ugotuję,chodzą za mną naleśniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
No ale na 3 fazie tez trzeba uważać żeby nie popłynąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia787
Cześć dziewczyny. U mnie w sumie -5kg na wadzę ale powiem Wam że strasznie słabo się czuję na tej diecie.Od soboty wskakuję na 3 fazę - czytałam że też się chudnie no ale mniej i będę robić jedną ucztę tygodniowo.A jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zosia Jeśli dobrze kojarzę to dążysz do 60 więc dycha przed tobą ,tylko w tobie nadzieja ze mnie nie opuścisz;-) Już chcesz przejść na trzecią? Ja się boję że jeśli przejdę teraz to popłynę a jeszcze ta nieszczęsna dycha do zrzucenia,więc ja trwam. Będę silna i dam radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia787
Gdybym się lepiej czuła to bym trwała a tak to słabo się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
u mnie dziś na wadzę 54,5 i z tą wagą przechodzę już na 3 fazę od dziś.Czyli z taką samą co z 2 lata temu.Wiem że jeszcze schudnę z 2-3 kg na 3 fazie tak jak wtedy.Powiem Wam że ja też nie mam sił od diety bo dużo trenuję na siłowni 4x razy w tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Ola, ja też przechodzę na 3 fazę, brakuje mi owoców...a z drugiej strony wiem, że i tak troszkę jeszcze schudne. Zaraz zrobi się cieplej, więc i tak planuje więcej ruchu :-) Mam nadzieję, że do wiosny będziemy wszystkie laski :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
No ja dziś miałam ucztę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zważyłam się W 35 dniu diety mam minus 9 kg!!! Ale mam powera do dalszej walki:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Robag to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Super, super, super...gratki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co zajadacie na tej trzeciej fazie,chwalić się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej Robag, ja w sobotę miałam ucztę zjadałam z 3 kawałaki pizzy i batona i troche wina wypiłam. A tak to co dziś na białku i codziennie jem ciemny chleb 2 kawałki i 2 razy w tyg pewnie jakis makron zjem lub kasze i jakiś owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×