Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Mmmmmm..... uwielbiam pizze,zazdroszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
żle się po pizzy czułam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Ja też w sobotę miałam ucztę bo byłam na urodzinach u 6 latka :-) no to kawałek ciacha musialo być hehe Wczoraj pulpety z surówką z kapusty a dzisiaj z sosem ze skrobi ziemniaczanej i serka naturalnego + ogórek konserwowy, no i oczywiście pomarańcz i sok marchwiowy ;-) Planuję zamiast ziemniaków, makaronu itp jeść kasze jaglaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Co tutaj taka cisza? Dzisiaj miałam zupkę pomidorowa z kasza jaglaną i gotowane mięsko :-) A Wy co dobrego jadlyscie? U mnie dzisiaj zimnica, śnieg pada caly dzień...chce już wiosnę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, no cisza :) ja trwam :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
Hej hej Ja też trwam i to bardzo:-) bardzo mało jem i bardzo ładnie chudnę,sama już to widzę a to mega dopinguje,fakt że cały dzień w pracy mi pomaga bo teraz tylko herbata i lulu ale ogólnie przyznam że apetyt mam zerowy. Jeśli już cis skubnę to białko i tyle. Oby do przodu dziewczyny! A jak tam u was trzecia faza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hejka U mnie jest ok., nadal nie jem pieczywa, jakoś nie mogę się przemoc, boję się, że jak zacznę jeść to wrócę do starych nawyków. Do słodyczy mnie też nie ciągnie, więc jest ok Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, Andzia no co Ty nie przytyjesz :D ja jem 2 kromki z rana :) dziś na obiad była kasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a gdzie Wy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Jesteśmy, jesteśmy :-) Trwam nadal, może nie tak restrykcyjnie ale trwam :-) Waga 55kg, więc teraz troszkę stoi w miejscu, ale i tak jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też jestem;-) Też trwam,coraz lepiej wyglądam co za tym idzie świetnie się czuję. Nadal nie mam apetytu,jem jak ptaszek,o jak to śmiesznie brzmi :-)na dziś planów nie mam,na razie żyje kawą a może coś później wymyślę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,pochudły i już forum poszło w odstawkę hi A ja przybywam z nowiną, iż 10 kg za mną!!!!!! Super uczucie, jestem z siebie taka dumna:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu jeszcze się odchudza? Halo halo, czuję się osamotniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Jestem i zaglądam :-) Nadal trwam, chociaż może to nie do końca Dukan ale jest dietetycznie i mało a to już coś...Pozdowki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Pozdrowki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Widze ze czat ucichł.... Ale mimo to Aguś jestem z tobą.... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srałam dziś do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
Hej Kamila Ja trwam choć zostałam sama więc dlatego taka cisza :-)czy zamierzasz wrócić? Jak zdrowie,jak dziecko? Wszystko już ok? Napisz co u ciebie, pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
U mnie też ok, nadal dietkuje, jem dwie kromki chleba razowego dziennie :-) Czekam na lepszą pogodę to będę jeździła na rowerku. Życzę miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :-) Miło że jesteś, zawsze to raźniej, ile w sumie schudłas przez cały ten czas? A teraz gdy już coś więcej jesz to jeszcze waga spada? Boję się że nie uda mi się jeść trochę więcej,że nie dam rady się ograniczać,już mi się momentami wydaje że jestem taka cudowna bo dość schudłam a tu niestety jeszcze długa droga przede mną,więc głowa do góry i dalej będę działać hi Pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej dziewczyny :) ja też dalej trwam w sumie waga delikatnie schodzi w dół. 3-4 razy w tygodniu zaliczam siłownię - trochę maszyn -trochę spalania. A ucztę robię sobie tylko w soboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraso
Ja zaczęłam wczoraj . Drugi dzień proteiny. Boję sie troche tej diety ,bo tyle złego sie oczytaąłm,ale zalezy mi aby w ciągu 1 mca schudnąć maxymalnie. Jakie macie doświadczenia ,jest się czego bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Nikogo tu nie ma???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kraso Ja nie doświadczyłam negatywnych skutków diety więc tutaj się nie wypowiem,ale w ciągu miesiąca schudłam 10 kg a to dla mnie najważniejsze. Napisz z jakiej wagi startujesz,ja myślę że im wyższa waga tym szybciej spada bo ma z czego :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Dzięki Robag za odpowiedz. Moja waga jest bardzo wysoka 90 kg :( Zalezy mi jak pisałam na szybkim, w ciągu miesiąca schudnięciu maxymalnej ilości kg. Już schudłam ok 5kg ,bo było 95,ale czas mnie goni ,więc zdecydowałam się na Dukana.Myślę ,że ważne jest picie dużej ilości wody i obserwowanie swojego organizmu.Dzisiaj jestem 3 dzień na proteinach,planuję 5 dni,ale zastanawiam się czy nie przedłuzyć do 10 ,moze będzie lepszy efekt :) A Ty jak długo stosujesz dietę i ile ważyłaś przed...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Startowałam z 88 więc też dużo, ataku miałam 5 dni,a w ciągu miesiąca schudłam 10. W sumie dwa rozmiary,a na diecie jestem od 2 stycznia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Ja chyba też zrobię 5 dni fazy uderzeniowej . W pracy kuszą pączkami , a co dopiero będzie jutro? Nie dałam się póki co , zależy mi bardzo ,wiec motywacje mam wielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat czekam na jutro od dawna,bo właśnie planuję zjeść coś mega słodkiego, takie było założenie że jeśli wytrwam to będzie jakby nagroda ale od piątku dalej bo szkoda efektu,więc trzymaj się jutro kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×