Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Kraso
Hej Ja żyję i to całkiem nieźle. Myślę o diecie ,którą ewentualnie zastosuję po "wyjściu" z Dukana.Póki co schudłam na tyle ,że spokojnie wchodzę w super ciuchy.Dukan wykształcił we mnie niesamowitą silną wolę i dzięki tej diecie nauczyłam się panować nad pokusami.Sama nie wiem jak to się stało.Widzę,że na dłuższą metę nie mogę tak jeść,dieta obfitująca w mięso i jego przetwory tak do końca mi nie odpowiada ,a szczególnie moim jelitom.Mam zamiar przejść na zdrową dietę opartą na produktach roślinnych,bez pszenicy.,z całkowitą eliminacją cukru.No zobaczymy co z tego wyniknie.Póki co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraso co za super wnioski :-) Ja też myślę o tym cobędę jadła po, no i ja obstawiam zero smażonego,jak najmniej węgli, więcej owoców i warzyw a ogólnie mniej żarcia. Ale jeszcze chcę schudnąć więc na razie to tylko plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu siedzę i wącham hi Tym razem czekam na pstrąga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibilandiaa
hej :) jestem w II fazie dukana , mam przed sobą do zbicia ok 12 kg jak na razie 3 kg mniej , mam zamiar przejśc książkowo IV fazy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bibilandia Ja właśnie tyle kg mam za sobą a nawet odrobinę więcej więc polecam:-) Co najczęściej zajadasz? Gotujesz coś czy lecisz na gotowcach jak większość z nas hi Ja właśnie wyciągnęłam grecką sałatkę i piję gorzką herbatkę,oj jak mi dobrze tak pojadłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Witaj nowa koleżanko :) Zapraszamy ,wytrwaj bo warto. My walczymy i jest ok.Ja też lecę na gotowcach ;) Myślę że jest to jedna z najskuteczniejszych diet,tylko trzeba z umiarem i pić duuużo wody. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ależ dziś piękny dzień :-) miałam możliwość posiedzieć w słońcu pod McDonaldem zajadając oczywiście dietetyczną sałatkę- polecam,jest pyszna i mega duża z grillowanym kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
No i witam ponownie Po dwóch tygodniach grzechu wracam do gry;-) Od jutra powrót do diety bo aż żal jak czuję że waga rośnie w oczach,choć przyznaję że nie miałam odwagi wejść na wagę by to sprawdzić. Może nie do końca to będzie Dukan ale skoro u rąk jestem sama na forum to nikt mi nie zwróci wagi,może jedynie dołączyć, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Hej Robag :) ja z Tobą , nagrzeszyłam co nieco przez Swieta . Jutro ruszam proteinki 5 dni: CZYSTE!!!!!!!! Nie ma to tamto , jestem ja :))))))) Fajnie ,ze jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraso! Super że jesteś! Serio nagrzeszyłaś tak jak ja? Ja jeszcze przed chwilą czekoladę zjadłam hi hi Jestem okropna ;-) A wiesz,może i ja ciebie posłucham i polecę na samym białku,dzięki że jesteś bo to dla mnie mega wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczęło się. Na razie dwie kawy,o obiedzie pomyślę gdy wrócę do domu,może jakiś kurczak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Hejka :) ja też zaczełam , póki co serek "piątnicy" , o kawach ni3e wspomnę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znalazłam w zamrażarce jedno biedne udko i piekę je . Czekam cierpliwie z herbatą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Hej:) Jakoś nie do końca dałam radę :( Sałatka jarzynowa mnie pokonała ,niestety.,ach te Święta. Dzisiaj ruszam "z kopyta" . Witaj Aniatoja :) Robag , a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie ma zbyt duzo osob tutaj. Moze to dlatego ze dietka stracila troche na popularnosci przez ludzi ktorzy od poczatku stosowali ja zle,a pozniej wychodzily u nich jakies choroby. Ja dukalam w tamtym roku przez 6 miesiecy.Stracilam wtedy 20 kg.Od grudnia wiadomo przy swietach poplynelam.Pozniej zachcialo mi sie eksperymentowac z innymi dietami. Ale wynik taki ze wrocilo 10 kg. Dukan to najlepsza dieta jaka stosowalam.Nie musze liczyc kalorii,nie musze patrzec na zegarek zeby pilnowac godzin. Dodam od razu ,ze w czasie diety nie mialam absolutnie zadnych dolegliwosci. Pilam duuuuzo wody. Poprawila mi sie jakosc paznokci,skory. Tak po prostu kocham dukana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ankatoja Cieszę się że jest nas trzy, zawsze to raźniej. Ja dziś o suchym pysku bo nic nie mam w domu więc dopiero po pracy coś kupię to może zjem. Oj Kraso,te sałatki :-) No to sobie kawę zrobię, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankatoja Napisz czym żyjesz oprócz wody hi Lecisz na gotowcach czy jesteś z tych gotujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Właśnie zjadłam obiado-kolację, kupiłam w biedrze mielone mięso wołowe i usmazyłam kotlety na suchej patelni, dodałam cebulkę,jajko,sól i pieprz. Wyszły pyszne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Hejka:) Dzisiaj dałam radę,lecę póki co na gotowcach,ale jest ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibiannna
hej dziewczyny :) po miesiącu -7 kg lalala ..lala.. .lalaa.... czuję się bardzo dobrze , na ubrania działa już grawitacja :D mało gotuję sobie , więcej gotowce ,w szczególności wędzone ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś byłam na diecie Dukana, jednak przy niej słabo się czułam i podobnie jak wy - zaczęłam pić dużo kawy. Więc z niej zrezygnowałam, po prostu przestałam smażyć potrawy i jadłam więcej warzyw. Do tego oczywiście duże ilości wody, aby wzmocnić organizm i magnezem i wapniem wybrałam Piwniczankę http://piwniczanka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Helo :) jak tam dzisiaj? Trwacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo:-) Jasne że tak,ja dziś o wodzie herbacie i kawie, obiad po pracy jak coś zrobię i wymyślę. Dziś już czwarty dzień białek, jak ten czas leci,ale boję się zważyć po tym świątecznym obżarstwie. Miłego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się. Mój strach przed kontrolą wagi po świętach minął. Okazało się,że mam pół kg mniej niż przed świętami :-):-):-):-):-):-) Ależ kamień z serca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Hejka:)" Super Robag, nie" bój sie wagi. Ja niestety ważę sie codziennie i nie mogę się od tego uwolnić,wiem,że nie jest to dobre,ale szczerze, to mnie dyscyplinuje. Waga właściwie jest ok, nawet w świeta nic nie przytyłam :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibiannna
brawo robak :) ja dziś miałam smaka na makrelę , rzodkiewki i colę, tak jak smakałam tak zrobiłam :D prawie 8 kg mniej, jeszcze 7kg i będzie git ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzona 13
Hej dziewczyny. Mam do Was pytanie. Jestem na diecie Dukan od 5 dni. Za dwa dni mam przejść na drugą fazę na programie 5/5. Od razu poinformuje że inna forma mnie nie interesuje. Moje pytanie dotyczy jak wejść w ten tryb.... Czy jeśli miałam 7 dni na samym białku to czy mogę drugą fazę zacząć od dni nabiału z warzywami czy pociągnąć jeszcze te 5 dni samego nabiału. Dla mnie raczej nie będzie problemu iść kolejne dni na samym nabiale. Ale widzę że jesteście już dłużej w tym temacie i chciałabym poznać wasze zdanie. Chodzi o lepszą wersję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się odchudza dalej? ja zamierzam nie długo znowu wskoczyć na dukana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×