Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Kraso
Trzymam sie, wokół pełno pączków .............z lukrem , z pudrem.......ale nie dam sie , w końcu są niezdrowe i baaaardzo tuczące, a ja mam pyszne proteinki już 4 dzien :) Jutro też jest dzień i jak sie będe czuła jak polegnę. Trzeba sie motywowac. Dam radę :) A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hejka Robag schudłam 6 kg...teraz jest 54 kg, więc jeszcze waga spada, może wolniej, ale nie jest źle :-) Witam nową koleżankę, ja też nie miałam ani nie mam skutków ubocznych po tej diecie. Ola co u Ciebie? Pewnie już wiecej schudlas bo cwiczysz, ja to jeszcze nic hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Dzięki za miłe przywitanie :) Dzisiaj zwalczyłam dzielnie pokusy, nie tknęłam nic "tłustoczwartkowego". Czuje sie ok ,jeszcze jutro i będzie 5 dni. Chyba ograniczę faze 1 do 5 dni ,bo kuszą mnie pomidorki i surówki . Nie wiem czy dłuższa faza 1 daje większy spadek masy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Pewnie tak, czym dłużej jesz białko tym szybciej waga spada :-) Ja zrobiłam 7 dni, a potem 1/1 bo uważam, że lepiej wolniej i zdrowiej. Ale to już od Ciebie zależy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
-Dzisiaj 5 dzien 1 fazy ,motywacje mam bardzo duża. Zastanawiam sie tylko czy 5 dni 1 fazy czy 10. Jeśli sobie założę ze 10, to wytrwam ,ale czy efekt będzie lepszy? Czy stosując 5/5 tez schudnę? Efekt dla mnie jest ważny bardzo,a czas ograniczony do 1 mies,potem niewielka "rewolucja " w moim życiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeginaj z pierwszą faza bo dostaniesz doła,5 dni też jest ok a i nastrój lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, widzę dziewczyny że trwacie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Dzieki Robag :) ,sama też doszłam do tego wniosku i radosnie spałaszowałam dzisiaj papryczkę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Ucięło mi posta :( W ciągu 1 tyg w tym 5 dni proteiny -3 kg Wiem , wiem ,że woda ......... ale i tak sie ciesze :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraso
co tu tak cicho? wszyscy juz sa chudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Dziewczyny ja też trwam :-) Trochę wczoraj poszalalam bo zjadlam kebab,to moja uczta,ale raz na pół roku to chyba nic się nie stanie hehe, w każdym razie, nie poddaje się,pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
Hej laski:-) Ja coś tam lekko zgrzeszyłam ale od wczoraj znowu ostro bo mi normalnie szkoda psuć takiego efektu,więc jeśli już wam się chce to raz i dalej dietka;-) No gratuluję spadku wagi nowej koleżance,i nie wmawiaj sobie że to widać,to smalec kochana hi hi więc ciągnij dalej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka- nie wmawiaj sobie że to woda,to smalec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Robag :) wracaj na "drogę cnoty". Ja trwam i jest ok. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mogę się dołączyć? startuje z wagi 68kg przy wzroście 152....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
Witaj Wymówka Fajny pseudonim ;-) jasne zapraszamy bo z nami się najlepiej chudnie;-) Ja żyję serkiem wiejskim 3 % , kiełbaskami drobiowymi i jajkami,do tego wszystko gorzkie do picia i czuję się z dnia na dzień lżejsza, super jest mierzyć dawne ubrania i swobodnie je nosić, jest mi dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje dziękuje choć nie ma za co....ja ciągle znajduje sobie wymówkę...a to od jutra, a to przecież nie wyglądam tak źle (już psychikę mam spaczoną hihihi) a ogólnie to żre jak świnia ale dziś mój pierwszy dzień na jogurcie, serku wiejskim i makreli-nie wiem co dalej, może jakiś omlet z samych jajek z szynką na kolację? W kupie raźniej-tym razem będę twarda dziękuje za akceptację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Witaj nowa Koleżanko :) coby nie powiedziec nowa wymówko. Ja trwam i jest dobrze ,a nawet bardzo. Robag :) dziwnie podobne mamy menu , ja to jestem wprost uzalezniona od serków wiejskich piątnicy :) no ,ale na kiełbaski drobiowe nie wpadłam ,jakie są najbliższe Dukanowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraso Wczoraj biedrze znalazłam kiełbaski drobiowe 93% mięsa z kurczaka , zajadam takie na gorąco z keczupem albo smażę na suchej paletni w plasterki i to dwa jajca, wyżera jak cholera hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że kiedyś to czytałam te blogi diety Dukana, kupowałam mazeine i słodzik,ale teraz mi się nie chce, lecę na gotowcach bo reszta mnie obrzydza. Zapach otrąb to masakra,jedynie lubię je w jogurcie lub mleku. A na mega kryzys zjadam cukierka czekoladowego i od razu świat jest piękniejszy :-) ale tego chyba nie powinnam pisać hi Miłego wieczoru dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Ja tez nie stosuje słodzików/ niezdrowe prawie wszystkie /, jem po prostu proste produkty.Mam książke z przepisami Dukana, ale to tylko do czytania , bo wiadomo nie ma człowiek czasu a i ochoty pitrasić :( Dzisiaj jestem mega happy :))))) załozyłam spódnicę , która była bardzo opięta,ale teraz jest za duża po prostu :))))))) Oby tak dalej :)))) Pozdrowionka :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! A ja wczoraj nie oszukiwałam nawet :) co trzeba przyznać-nobel mi się należy hihih mam takie zapytanie do Was kochane apropo tych otrębów...ponoć są zalecane aby nie było problemów w brzucholem. Nie wyobrażam sobie tego jeść-wyściółkę dla chomika mi to przypomina. Mam zamiar być za I fazie przez 5 dni-nawet jak mnie zatka to przecież później są warzywka i chyba wszystko wróci do normy? Macie doświadczenie w tym temacie, może coś doradzicie? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kraso, szalejesz! To są najpiękniejsze momenty dziewczyny gdy coś wkładasz a tu zonk! Za duże! Bosko jest chudnąć,a pogoda cudowna i mi jest od razu lepiej. Dziś to nawet jeszcze nic nie jadłam,jakoś czasami to żal mi jeść skoro nie czuję głodu. Co do pracy jelit powiem tak,że ja otrąb w sumie nie jem, toaleta od święta a jak trzeba to biorę dwa prochy na noc i po kłopocie- choć jestem świadoma konsekwencji, więc niech każda z was sama wybiera sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Tak Robag :) to niesamowicie motywujace i wspaniałe uczucie ,że jednak sie chudnie :))))) Wiem ,że tr4zeba uważac ,że jojo,ale jestem tak zdesperowana i zmotywowana jak nigdy . Własnie wróciam z Biedry....... nie ma kiełbasek drobiowych , kupiłam kabanosy i przeglądając róże produkty włącznie z szynką stwierdziłam ......... o zgrozo.......... ze do większości wyrobów, włącznie z parówkami dla dzieci z LIdla ,dodają glukozę.No nie.............glukoza np do szynki :(((((((((( I jak tu życ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymówka
Kurcze dziewczyny! Wy to już laski jesteście, takie spadki wagi... już jesteście w trzeciej fazie a ja zaczynam. Ale Wasze sukcesy mnie bardzo pozytywnie nastawiaja:) wezmę z Was przykład. Zwaze się po 5 dniach I fazy czyli we wtorek. Liczę na- 3 kg...ja w Lidlu kupuje szynkę z piersi kurcząt-najchudsza jaka znalazłam. Do jajecznicy da się zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraso
Wymówka :) Ja dopiero zaczęłam ,mam akt 2 fazę w sumie chyba 12 ty dzien :) całej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tablety...kiedyś sobie zrobiłam mega krzywdę bo poprostu brałam je nalogowo i przez dluuugi czas bez nich ani rusz! Ale tak jak napisałaś, same o sobie decydujemy:) wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem-ja nie umiałam go zachować. Jeszcze jedno pytanko mam:kurczak z rozna-bez skóry oczywiscie- przejdzie czy lepiej unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraso to jestem tylko krok w tyle?! Hura! Twoja za duża spódnica mnie zachwyciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie kurczaka to jem go w każdej postaci: z rożna,z rękawa,z rosołu, piersi smażone na suchej patelni i zawsze ze skórą bo tyle w tym przyjemności,a ostatnio w biedrze są udka bez kości i skóry, które robię w pomyśle na kurczaka z czosnkiem i ziołami w rękawie,do tego buraczki i wychodzi mega niedzielny obiad,polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×