Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 5

Polecane posty

Mania, ale nam kopary opadły ! Jakie piękne bombki, coś niesamowitego , prześliczne ! Bardzo i niesamowicie DZIĘKUJEMY ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz podziękowania i zachwyty nad Maniowymi bombkami :D Koronki i ptaszki, coś cudownego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze sie poparzylas bo dalej kawy nie widze ani nic od Mani 😭 Ja zawsze od macochy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka 🌻 chrzest! Ale TRZY razy? To o dwa za duzo 😭, szczegolnie o ten oststni raz za duzo 😭 W Turcji to Wy byliscie na statku a nie w lupince od orzecha bo czym taka lodeczka moze byc w stosunku do statku? :P Mam nadzieje ze szybko aparat naprawia lub dostana zastepczy.... Yoana 🌻 ja jestem z tych co lubia grysc a nie pic, pic to ja moge wisniowa naleweczke, jak dowioza :O:O Poza tym czy ja pisze ze sie chce w czasie Waszego pobytu odchudzac? JA BEDE NA URLOPIE! Pierwszym od 2007 roku! NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka ciesze sie ze bombki sie podobaja :D bo w koncu siedziałam nad nimi dwa miesiace :D powies na lampie niech TDM ma tez swieta :D Hehe słoneczko zaswieci Ci w oczka to i od razu dostaniesz innego napedu nie bedziesz rozlazła :D bo w takiej temperaturze jaka tam bedzie trudno zapadac w sen zimowy :D hehe a pozatym masz sie odchudzac :D Optus no na firankach dekoracje ładnie sie prezentuja i potem łatwo zdjąć :D Szwagrostwo jakie jest takie jest a jak wsio ładnie przebiegło wiec git , teraz takie dziwne ludzie sie robią , znaczy my juz za wielkie ramole :D i wiadomo za naszych czasow to było inaczej :D No szkoda ze sobie czegos do słuchania na droge nie uszykowała :( Sagus no choinka stoi , dekoracje po katach tez juz są bo zwyczajnie za duzo mam ozdobek , połowy nawet nie rozpakowałam .A u mnie menu bardzo skromne a na obiad bedzie kaczka nie w buraczkach jeno w modrej kapuscie ,kupiłam kaczke juz na tacy jeno upiec :D zwyczajnie leniwa baba ze mnie :D a slubny na drugie swieto do roboty wiec luzik z zarciem .A schab zrobie pieczony bo tez najprosciej :D Anoola no nie wnerwiaj mnie tymi kwiatkami wwrrrr a nie uwierze ze troche relacji na zywo nie bedzie na forum :P w koncu sprzet dla Turystek naszykowany :D ilez w koncu mozna gadac , czasem trzeba i kompa pomeczyc :D No szkoda ze piraty nie doszły bo myslałam ze ogladniesz . Nutko to pewnie pomagałas Mikołajowi te zawieszke zakupic , bo jak sie go wspiera to wtedy prezenty sa fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narąbałam się i mam dość:( o Dziewczyny - lećcie - szczęśliwej podróży i pomachajcie jak dolecicie do Anoolki 🌼 !!!! No i odpoczywajcie a nie w garach siedźcie - Anoola masz recht - na mieście u Ciebie można super zjeść! o Maniu🌼 no ja jeszcze nie wiem co z żarełkiem....gości nie mam , Yoanka🌼 podsyła kuchnie śląską ale cieszyńską - w sumie prawie to samo ...poszarpane kluski , gładkie...wolę te tradycyjne z dziurką :-P ale kapusta jest zawsze modro !!!! No kaczusie tyż widziałam ale Ślubas marudził...W sumie to nas dwójka , gości mieć nie będę - więc na diabła mi rychtować dużo? Zostanie na Nowy Rok :-D o Opty🌼 , Nutko🌼 o Spadam bo padam :( i kolano nagina mocno.😭 Kawa była - a zresztą od przybytku głowka nie boli :-P o (_)>🌼(_)>🌼(_)>🌼(_)>🌼(_)>🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 🌻 dwa miesiace robilas kilka bombek dla Yoany? Czy moze 400 jej wyslalas :P Ja nic na swieta nie kupilam bo to bedzie od dziewczyn zalezalo co beda chcialy i co NAM Yoanka przygotuje hihihihihi Co? Wnerwiam Cie kffiatkami? Juz nie mam pokazywac? Dobrze, nie bede taka, nie pokaze wiwecej :P Sagus 🌻 dziewwczyny beda wylatywac o 9:50 rano, Waszego czasu! No wiesz, na wilie i na pierwsze swieto trza cos narychtowac bo wigili po naszemu to tylko my obchodzimy, kangury ten wieczor ze znajomymi w pubach czy klubach spedzaja. A w pierwsze swieto raczej wszystko zamkniete, przecie na stacje benzynowa na zarcie ich nie wezma :D A pozniej wszystko pootwierane, trza korzystac :D A gdzie Ty kawe widzialas? Chyba wczorajsza lub ta co ja postawilam. Yoana ROZLALA! Chyba Kleszcz pozegnaniowo obmacywal i rozlala :O:O ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze - dzięki Anoolko❤️ za info. Czytałam o jakiś bumerangach ale kiedy i o której wylatują to nie napisały :( . Nie ja kawy nie widziałam , bo szybko czytałam i znak zapytania czy była - gdzieś się ulotnił :-P. A i stronki nie przewracałam bo czas naglił. Zapomniałam Ci napisać że nasz ulubiony Bohdan Smoleń (69 lat) - odszedł....15.XII. [ * ] Chorował bardzo ...spocznie koło syna i żony. Dobrze , że przypomnieli "stare" dobre kabarety z Jego udziałem. Naprawdę można się ubawić i dziś po tylu latach. o Czekam na Ślubasa :o już miał być pół godziny temu - ale dzwonił , że wjeżdża w gród. Jutro jedzie sam w góry ...po gałązki mojego chowu :-D ...nie no żartuje - gałązki to przy okazji .W poniedziałek musi coś tam załatwić w gminie , więc pafnąco będzie:) o Kwiatuszki cudne;) o No jest wreszcie. Milej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla Bogusia, super artysta! Ja wychodze a jak turystki rano tu zajrza to niech sie napija przed lotem tej Yoankowej kawy 😡 Dziewczyny! To juz! I bez nerwacji, ja na lotnisko chocby pieszo a dotre. Pisze tak bo u nas czasami moze byc kaszana wiec sie nie denerwowac. Podejsc do kogos w sluzbowym ubranku i dac kartke z moim numerem komorki. Szczesliwego lotu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , zapowiada się GOŚCINA :O Kawy nie ma, złośliwości . . . Jak nic , szkoła przetrwania będzie :O Trzymajcie, Dziewczyny , kciuki za nas , bo coś kiepsko to widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Turystki no to szczesliwie wyladujcie i zeby szkola przetrwania nie byla taka straszna jak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turystki! Trzymajta sie! Czy ja sie dzis wyspie czy bede z Wami sie meczyla? JA CHCE SIE WYSPAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kofane - TRZYMAJCIE się !!! Szczęśliwie dolećcie do Ani !! 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 o Słyszałaś Anoola na szkolę przetrwania lecą :o Litości !!! ....chciałabym polecieć na taką szkołę przetrwania :-D o Spadam - siorka leży nietomna - grypsko jak nic:( Ehhh zawsze coś( o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zajrzalam teraz tylko na chwilke,siedze od wczoraj w garach,tzn lepie dzis uszka z grzybami,pozniej z kapusta i grzybami. Jutro wizyta u dentystki,pozniej dwa z dni z rzedu praca. Zycze Opty:) I Yoance:) udanego lotu,oraz milego pobytu,pozdrowienia dla Anoolki:). Pozostal Kruszynki pozdrawiam serdecznie zajrze pewnie wieczorem i uzupelnie zaleglosci w czytance. Mam nadzieje z uda mi sie jeszcze isc dotlenic na starowke,podobno jest przepiekna iluminacja swiateczna finansowana przez Orlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w Doha i mamy trochę luzu. Idziemy zaliczyć SZEJKA :D . . . Waniliowego . . . . W Mc Donaldzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny w podróży...szczęśliwego lotu i lądowania!! Wiem,że pobyt będzie super...już Anoolka się o to postara!:-) Anoolka też ma zasłużony przy okazji urlop!! Kwiatki obejrzałam ...śliczności! Nutko u mnie tylko Wigilia poza domem...całe święta rodzinnie u mnie w mieszkanku. Maniu a tą modrą kapustkę sama robisz? Zajadałam się na Śląsku robiona przez teścia syna..sama nie potrafię jej zrobić...a taka jest pyszna. A może Nutka lub Saguś znacie przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🌼 musiałam na mapę polukać - sporo jeszcze macie:o Ale już bliżej niż dalej;) o Bońcia🌼 ja normalne robię. Szatkuję kapustkę , gotuje do miękkości z listkiem laurowym, pieprzem ziarnistym i zielem angielskim. Na patelce podsmażam na RUMIANO boczek wędzony (czyli nie na skwarki !!!) i jak się już podsmaży dodaje na krótko cebulę (jedną ), proporcję mniej więcej na średnią główkę, taką ok. 70 - 80 dag . Cebuli można więcej - ale ja daje zawsze 1 dużą. Kapuchę odcedzam dość mocno i dodaje ten boczek z cebulą, doprawiam jedną łyżką octu , smaczę - i przyprawiam solą, pieprzem , można dodać cukru. Dobrze wymieszać. Boczku tak musisz mieć z 20 dag. Podawać na ciepło! Do wszystkiego i do mięcha niekoniecznie do rolad - do kaczki tyż smakuje;) o Anoola 🌼 wstałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze słychać latające samoloty - i stale co przelatuje to myślę o Was👄 . Jak tylko wylądujecie u Ani - dajcie cynk:) I w tango !! Albo...w kimono :-D. Nie wiem , bo tak prawdę mówiąc to jak zobaczyłam trasę to sporo tym kilometrów . Kurde mnie rano nie będzie przy monitorze ale może luknę z komórki !!! o Maniu🌼 Ja jutro do Mamuś startuje - choinkę ubrać , odkurzyć itd.Napięty mam grafik jak diabli. Siorka leży, na szczęście zaopatrzenie żywieniowe ma a pieska wyprowadza jej sąsiad - tyle dobrze bo jeszcze musiałabym lecieć do niej:( ...a i cmentarz jeszcze i takie tam po drodze. o Spadam , później wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus 😘 widzialas??? Szkola przetrwania.... :O:O:O Ja sobie zyly wyprowam a tu taka wdzieczniosc.... Ale jeszcze mam czas, moge na lotnisko NIE pojechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tornado przeszło ale pierniczki pozdobione, najgorsza robota załatwiona .Ale prawde mowiac to ja juz na takie akcje zdecydowanie za stara jestem :(sił brakuje :( ale miło było :D Anoola ee kilka bombek dwa miesiace robiłąm :P ot złosliwa bestyja z Ciebie i racje maja d ziewczyny ze szkoła przetrwania bedzie :P:P A sama gadałas ze nawet na piechote a dotrzesz na lotnisko :P:P Sagus no ja własciwie tak luzikowo podchodze do swiąt a moj grafik lichutki okrutnie. Yoana no szajki napewno Wam sie przydadza na wzmocnienie :D jeszcze troche godzin lotu macie . Bonciu ja chce kaczke z kapustą ale kapusta ze sloika z lidla , podobno bardzo smakowita mają :D mowilam ze ja po najmniejszej lini oporu działam :D Megi no smaka robisz pierogami ale ja len juz mam naszykowane na tackach ze sklepu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus 🌻 doleca te wiedzmy, doleca! Juz widze jak ja szkole przetrwania bede miala 😭 Pewnie ze stresow na wior schudne :P Ale wazne ze sie w nocy nawet ladnie wyspalam to wszystko na klate przyjme :P Pytasz czy wstalam… wstalam, wstalam ale musialam 35 km do komputera dojechac :D:D:D Nooo maja wyladowac o 17:50, zanim je przetrzepia i zanim wypuszcza to mam nadzieje ze przed 19-ta ruszymy w droge powrotna. O tej porze nie powinno byc korkow i te 43 km smigniemy w pol godzny jako ze wiekszoc trasy moge smignac na platnej autostradzie. Czyli damy znac kolo Waszej 10 rano :P Megi 🌻 ja mam dobrze, nie wiem co moje goscowki jedza wiec na wszelki wypadek NIC nie szykuje :P Bedziemy Yoanke wspierac w odchudzaniu :D:D:D Yoana 🌻 No, jeszcze szychte odwale i jak Cie dorwie to zobaczysz… za te wszystkie potwarze… Boncia 🌻 oj tak, nawet nie masz pojecia jak ja sie ciesze z tego ze bede mogla na kilka dni wyrwac sie z tego kolchozu! I telefonow nie bede odbierac :classic_cool: Mania 🌻 a co, Ty tez zlosliwa a skoro ja blizniaczka to jak mam gadac? Gadalam ze na piechote zeby wreszcie wlazly do tego samolotu a teraz przyszla refleksja i sie zastanowie ;) Bo to wpadna, namieszaja, pieskom rutyne pokreca…. Moze sobie to lotnisko odpuszcze? Ale pewnie adres starannie zapisaly i jak netoperki na mnie napadna :O Oj, tak zle i tak nie dobrze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×