Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień z życia zadowolonej kury domowej.

Polecane posty

Gość gość
Wcale sie nie dziwie ze maz odchodzi potem do kochanki ,wkoncu kura mu sie znudzi. W lozku kumoszka loda z polykiem nie zrobi ,bo ja szczeka boli, dzieci do przedszkola maz zaprowadza i odbiera. Obiadek facet zje w barze, bo obiady kury sa do d**y!.Jak sobie poscielicie tak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te obiady na stołówkach to bardzo zdrowe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam się ze niektórych wypowiedzi nie rozumiem. Po pierwsze o gosposiach mówiły panie pracujące, a po drugie ...mieszkam pod warszawa i wszscy tu mają ogrzewanie gazowe i to od lat 60-70. A wogole jest inne w miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wy tych mężow kur macie za niewiadomo kogo? A to ze się znudzi, a to że znajdzie mlodsza itd. Większość to pewnie zwykli przecietniacy, których mlodsze nawet by nie chciały, więc musi być z kura i musi na nią zasuwac bo tylko taka go zechce. Tylko po to żeby utrzymywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sprawiedliwosc? Skoro maz zarabia i placi podatki to emerytura zony po mezu wyplacana jest z tych podatkow ktore maz zaplacil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta magister nie gnije w domu tylko te z wykształceniem zawodowym lub po LO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzisiaj proste. W pracy jestem od 8 do 18tej, potem 30-45 drogi. Maz jak chce to niech sobie idzie na zakupy i gotuje. Ja po drodze kupie kanapke bo bede glodna. Potem rozloze sie na kanapie bo jestem wykonczona po pracy. Jak ktoschce to niech lata z odkurzaczem po 20tej. Ja nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo po LO tj. bez zawodu to jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta magister nie gnije w domu tylko te z wykształceniem zawodowym lub po LO. X Rozmieszasz mnie. Wlasnie wrocilam z dlugiego lunczu z kolezanka (obie mamy ten tydzien wolny. I co mi powiedziala? Cytuje: Zawsze nie moglam sobie wyobrazic zycia bez pracy, ale wiesz co? W tym roku stwierdzilam, ze moge i to jak najbardziej" :) Jestemy obydwie po 40tce, ona jest managerem HR w duzej firmie, ma dwoje malych dzieci: 9 i 6 lat. Tyle ze zadna z nas nie tendencji to gnicia czy to w domu czy to w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam właśnie wyksztalcone kobiety, które siedzą w domu. Robią też jakies dodatkowe studia. Zaraz ktos napisze że po co skoro nie pojdzie do pracy, nie korzysta z wykształcenia. Właśnie niektórzy robią studia tak po prostu, dla siebie, lubią się uczyć itd. A z kolei wiele kobiet po zawodowce jest bardziej zaradnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;36 Tak sa inne ogrzewania. Mieszkam w miescie, pod poznaniem i mam ogrzewanie weglowo- gazowe. Moge ogrzewac dom albo gazem albo napalic w piecu,jak mi sie podoba a co. Nowoczesnie zyje, tyle ze za ogrzewanie gazowe sa wieksze rachunki ale mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;36 Znam taka co wlasnie nie pracuje, siedzi w domu i ma babe do s[rzatania, prasowania jej nawet ciezko chwasty z ogrodka powyrywac ,bo sobie raczki zniszczy .Maz jej ma firme i to on tyra i firme prowadzi a ta z nudow z tekstem ,zrobie se trzecie dziecko ,bo psa za ogon nie pociagnie. Wszystko co jest zwiazane z domem i praca robi ktos za nia. Leniwa w chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co was to obchodzi czy ktoś pracuje czy nie niech każdy robi co uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie obchodzi, co kto robi tyle ze smierdzi od takich osob ,pasozyctwem i lenistwem. Tak to oceniam i tyle. Bo sa ludzie, co na wszystko sami musza zapracowac i jeszcze im ludzie zazdroszcza, zaradnosci, zamiast sami sie wziaz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sie o mezow nie boimy bo - która da mu dwa razy dziennie barabara - która ugotuje to co będzie chciał - która spędzi cały dzień w galerii żeby ładnie wyglasac na przyjście meza. Poza tym fitness swoje robi a z powodu dużej ilości czasu wyobraźnia pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza "kura" niż korposzczur który od rana do późna pracuje i którą można spotkać tylko wieczorem i to zmęczoną całym dniem. Napiszę więcej, wielu facetów chce mieć dom jak za starych czasów i do szczęścia nie jest im potrzebna biznesmowan od tabelek w excelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dalej chwalcie sie ze maz po 10.000 zarabia a wy mowicie ze to jest malo i jeszcze raz malo. Taa co druga tu jest bogata ,wygrala w lotto .ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ładnie. Mam smaka na subwaya a nie chce mi się jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura tylko ktora jest do podaj, wynies, pozamiataj i daj d**y ,bo mi sie nalezy. Przeczytajcie temat autorki ,zmarnowalam zycie bedac kura domowa, mozecie tak skonczyc. Wszystko sie moze zdarzyc i nie mow hop dopoki nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka na samym początku, bodajże autorka bo nie jestem pewna, opisała kilka par jakie zna z niepracujacymi żonami i sama zaznaczyła że część z nich to sredniacy jeśli chodzi o dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 15:38 No wlasnie maz placi skladki ze swojej pensji i na swoje późniejsze świadczenia bardzo dobrze,ze w koncu jakis rzad tym się zainteresowal i chce to zmienic. Jezu jakim trzeba byc bezczelnym,zeby cudzą pensję traktowac jak swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męskim okiem .....16:28 popieram, nawet nie wiesz jak często takie tematy sa poruszane przy meskich rozmowach. Oczywiście nie mowie tu o studentach, ale z czasem czlowiek zaczyna rozumiec pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest 100% facetem więc nie wiem jakie są rachunki za gaz. Poprostu wiem gdzie stoi piec i tyle. :) Gdyby był węglowy na pewno nie nosilabym węgla. No ale zeby mieć 100% faceta trzeba być 100% kobieta. A co Ty o tym możesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewyobrazam sobie takiego zycia.Cale zycie te same ciuchy po domu, bo szkoda nowych, kapcie, wlosy uczesane w kucyk. Ciezko jej wyjsc do sklepu, bo ma 15min drogi a zachwile poleci jej serial w tv M jak milosc i nie ma kto jej zakupow zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś , Ale my tu nie mowimy o ludziach ktorzy sa zwyczajnie bezrobotni, nie ma wyjscia, zadnych wborow ani pueniedzy. Mowimy o ludziach ktorzy maja wybor, stac je zeby wzyzc z jednego zarobku na rodzine. I co wtedy? Czy to ma sens czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście p******e. Szukacie coraz tonnowych powodów żeby dosrać tym kurom ale się wam średnio udaje. Jedna pisze ze pewnie kura chodzi cały czas w tych samych ciuchach, a kilka dni temu o******laly ta kurę ze spędza na kupowaniu ciuchów cały dzień. Jedne uważają ze jest mało rozgarnieta po nie umie obiadu zrobić w 15 minut tylko zjmuje jej to 40 minut, drugie znowu pisza że w 40 minut się nie da zrobić obiadu, jedna pisze ze zapewne fleja w kucyku a wczoraj o******laly ja ze czyscioszka po pościel prasuje. Wiecie co? Te kury rozkładają was intelektualnie na lopatki. Ich wypowiedzi sa przynajmniej rzeczowe i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż jak jeleń robi na nieroba .... wyciągać ręce po cudzą pensję .... naprawdę tak myślicie o swoich mężach ? że jest jeleniem i wszystko co jest jego jest " cudze " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze kafeteria nie jest modelowym przekrojem społeczeństwa , że większość respondentów jest u progu dorosłego , dobrze jeśli samodzielnego życia ale tak sobie myślę jak smutne muszą być małżeństwa / związki waszych rodziców skoro tak desperacko usiłujecie być niezależne i samodzielne . ale tego samego wymagacie od swoich mężów /partnerów a w konsekwencji oboje jesteście niezależni i .....samotni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.06 nie troluj nt.rządu, bo w trolowac też trzeba inteligentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×