Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Rajstopki na Dzień Kobiet w czasach PRLu to był obowiązkowy prezent ;) Dzisiaj to legenda :) x Dobranoc :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis z kolezanka wspomnialysmy dobre czasy PRL , ona starsza to troche lepiej pamieta , wspominała ze dostawała rajstopki slodycze . Mowila ze wszyscy zbierali sie w jednym biurze i byla imprezka. Ja mieszkałam nad biurami to tez wszystko pamietam, zawsze lubilam jak cos sie dzialo i jak wszyscy byli weseli. Bardzo świętowano ten dzien a kobiety byly ladniej wyszykowane. Biegalam korytarzami i myszkowalam. Pamietam ze pracowali na luzie , tak jakby wogole nie pracowali ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzisiejsze prezenty :) - piekne zdjecia Kici - kwiatek w doniczce -tulipan czerwony - bukiet z kilkunastu blado różowych tulipanow - bombonierka - goździk od chlopaka corki i własnoręcznie zrobiony wafelek. Kolejność zachowana. Czekalam na rajstopki ale nie dostalam. Kolezanka dostala od meza. Podobno kupil w sklepie najgorsze i najtańsze jakie byly ,bo chvial zachowac tradycje z PRL i dlatego takie kupil , takie babciowe :P smiala sie :) czyli Oliwko tradycja nadal jest :) Caly dzien az od nocy do teraz byl bardzo mily. Milo sie zaczal i milo skonczyl :) Chlopak corki sie martwil ,ze kupil goździk i ze chcial inny lepszy kwiat ale skonczyly sie a ja na to, ze czekalam caly dzien na goździk ( opowiedzialam mu tradycje z PRL ) ucieszyl sie ze czekalam na goździk. Serio czekalam :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej ucieszyl mnie prezent pierwszy :) i ostatni i jeszcze bombonierka. Inne wiedzialam ,ze dostane :) Najbardziej ucieszyly mnie te czarne zadziorne pazurki i te kochane dwa oczka psotnicze. Mega prezent ;) Te rozdziawione czarne paluszki z ostrymi pazurkami i spojrzenie spod oka rozwalily mnie na lopatki. Szczerze powiem , ze najbardziej mnie ucieszyl bo to byla mily niespodziewany prezent :) taki szczególny mozna rzec :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednym zdjeciu wyglada jak czarna pantera , identyczna :) i jeszcze te jak sobie lezy i tak pieknie patrzy . Tez mam piekne zdjecia mojej Ani ale nie umiem wyslac. Chyba trzeba zalogować sie na hosting. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym dzisiejszym w rankingu życzeń przyznam, że H-g wygrał :) Najlepsze :D Nikt Go nie prześcignął w oryginalności ;) x Dobranoc :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda Oli :) Pozycz mi czasem te rajstopki z ostropestu ;) :P K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe Olinko czy zgadlas co mialam na mysli z rajstopami z ostropestu ;) Mialam na mysli , ze jak zajde Tobie za skore to dasz mi te rajstopki ,ktore beda naszpikowane kujakami ;) to za kare musiałabym takie nosic ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem z administratorem nieruchomości, bo np. nie chce wykonywać obowiązkowych przeglądów stanu budynku i dokonywać naprawa, to skontaktuj się z kancelarią prawną specjalizującą się w prawie budowlanym i prawie nieruchomości. Podaję kontakt do świetnej kancelarii z Warszawy http://dybka.com.pl/ Pomogli oni mi i moim sąsiadom z kamienicy wygrać proces przeciwko właścicielowi budynku, który nie wykonywał należytych napraw i doprowadził dom do ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Kiedy wspomniałaś o rajstopkach z ostropestu pomyślałem sobie, że szybciej byś je zdejmowała z siebie niż zakładała :-D Ok, udawałbym, że patrzę w inną stronę ;-) :-) x Nad wirtualnym bukietem z wirtualnych ostropestów H-g spędził pół wieczoru, żeby wirtualnymi nożyczkami pousuwać wszystko co tam kłuje ;-) x kanamila Spokojne dziewczyno ;-) H-g wraz z Olivką sami potrafią rozkminić nasze PRAWO i podsunąć w razie czego odpowiednie możliwości. Za darmo! :-") Zdezaktywowany H-g ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55 Nowa osoba z nami albo tylko reklama ;) Z pewnoscia reklama. A Warszawa prosze pani to nie nasze tereny :) Hg dlaczego mnie nie uwzględniles w swojej wypowiedzi odnosnie wpisu Kamamili ? Czyżby wszystkie kolce z ostropestu wyslales na szczecin i wbily sie w serce Kasi i mnie juz nie uwzględniasz w poscie ;) Jeszcze zyje Hg ;) :P K Zaraz napiszesz ze nie uwzględniles mnie bo jestem tèpa w tych sprawach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg te kolce by sie aktywowaly dopiero po założeniu rajstopek :) najpierw bym nie czula dyskomfortu podczas ubierania :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Skoro Kanamila odniosła się do Twoich wpisów, ja do wpisu Kanamili wciągając w to Olivkę, to znaczy, że w tej odpowiedzi zostali uwzględnieni wszyscy zainteresowani :-) x Jeżeli jakieś igiełki zostały posłane, to nie na Szczecin a na Warszawę ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Ale Kamamila raczej moich wpisow nie czytała bo chyba wszedzie te posty wysłała by sie reklamować . Chyba zbieg okoliczności z moim czadzeniem sie domu i łaskawie musze czekac bo powiedzieli ze kolejka jest. Czyli ludzie tez maja problem ze spółdzielnia. Dziekuje Hg ze kolce nie poszły na Szczecin i dziekuje za wyjaśnienie czemu o mnie zapomniales podczas zrypki Kamamili ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jakieś igiełki zostały posłane, to nie na Szczecin a na Warszawę H-g Fajnie sie rymło K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za daleko mam do Olinki zebym tam jeszcze mogla do koszyczka rajstopki wrzucic :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 marca – Międzynarodowy Dzień Walki przeciwko Zbrojeniom Atomowym, Światowy Dzień Obrony Cywilnej, Światowy Dzień Świadomości Autoagresji, Dzień Puszystych, Dzień Piegów, Dzień Żołnierzy Wyklętych 2 marca – Dzień Dyskordii 3 marca – Międzynarodowy Dzień Pisarzy, Międzynarodowy Dzień Chorego 4 marca – Rocznica uchwalenia konstytucji USA 5 marca – Dzień Teściowej, Dzień Dentysty 6 marca – Święto Niepodległości w Ghanie, Dzień utworzenia Norfolku, Europejski Dzień Logopedy, Dzień Czystego Stołu 7 marca – Dzień Nauczyciela w Albanii 8 marca – Międzynarodowy Dzień Praw Kobiet, Międzynarodowy Dzień Pokoju na Świecie 9 marca – Dzień Polskiej Statystyki 10 marca – Dzień Mężczyzny 11 marca – Dzień Sołtysa 12 marca – Światowy Dzień Drzemki w Pracy 13 marca – Kasuga Matsuri (Festiwal Małpy) – japońskie święto wchodzące w skład Kasuga Grand Shrine. 14 marca – Dzień Liczby Pi, Biały Dzień 15 marca – Światowy Dzień Praw Konsumenta, Europejski Dzień Konsumenta, Światowy Dzień Choroby Alzheimera 16 marca – Dzień Przemytnika Litewskiej Książki 17 marca – Światowy Dzień Morza, Dzień Św. Patryka 18 marca – Europejski Dzień Mózgu 19 marca – Dzień Wędkarza 20 marca – Dzień Bez Mięsa 21 marca – Dzień Wagarowicza, Światowy Dzień Zespołu Downa, Międzynarodowy Dzień Poezji, Światowy Dzień Leśnika, Światowy Dzień Lasu, Światowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową 22 marca – Światowy Dzień Wody, Dzień Ochrony Bałtyku 23 marca – Światowy Dzień Meteorologii (wg niektórych źródeł obchodzony 24 marca), Dzień Windy, Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 24 marca – Narodowy Dzień Życia, Dzień Walki z Gruźlicą 25 marca – Dzień Czytania Tolkiena 26 marca – Święto Niepodległości Bangladeszu, Dzień Męczenników Mali 27 marca – Międzynarodowy Dzień Teatru 28 marca – Dzień Masturbacji 29 marca – Dzień Metalowca 30 marca - Dzień Ziemi Palestyńskiej 31 marca – Święto Wolności Malty Nie uwazacie ludziki, ze skoro to sa Swieta to powinny byc wolne od pracy ;) :P K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 marca moglabym codziennie obchodzić ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie jednak – ostropest może powodować alergie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziki tutaj sa fajne rzeczy o ziolach. Kto ma ochote moze poczytac. Jest nawet przepis jak oczyścić dom z klatw czarów itp. Co Olinka mysli na takie czary ? Hg to chyba raczej nie bedzie zainteresowany czytaniem tego badziewia ale kto wie moze tez cos powie Kasi :) ;) Khttps://magianatury.wordpress.com/category/d-strefa-roslin-ziola-i-rosliny-magiczne/ziola/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaintetesowal mnie Brodziszek Cuchnacy ;) Musze o nim poczytac K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym linku pieknie jest opisany ostropest :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko proponuje zebysmy wybrały sie razem na zbieranie perzu ;) a dlaczego to przecztaj o perzu w tym linku :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Kurcze, jak wysylalam link to byl kotek jeszcze, zaraz poszukam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "rajstopki z ostropestu" x ... że jak ?! Kiciu, zaczynam się o Ciebie martwić :( Dobre rzeczy przeinaczasz na niedobre :( Ksiiądz Cię przeraża bo nosi czarną sutannę, kościiół to czary, egzzorcyzmy uwalniające z pod wpływu nękań złego to dla Ciebie demon... I jeszcze te kultowe rajstopki PRL-owskie.... z ostropestu :( No proszę Cię... Martwie się co z Tobą :( 🌻 gość dziś Mialam na mysli , ze jak zajde Tobie za skore to dasz mi te rajstopki ,ktore beda naszpikowane kujakami to za kare musiałabym takie nosić 🌻 Rodzaj włosienicy ?! :D Myślę, że w najbardziej ascetycznym klasztorze o bardzo surowych regułach przez ponad 2 tys. lat tego nie wymyślili, co Kicia - rajstopki ostropestowe... O matko kochana :D Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wielkiej zazdrosci utworzylam w glowie rajstopki ostropestowe. Kasia nie dostala i glowa oszalala ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×