Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

3 lata z autystą ma dość, nienawidzę swojego dziecka.

Polecane posty

Gość gość
Nie dziwie się, że to dzieckosię tak wydziera, jeżeli własna matka go nienawidzi. I wpada w furie jak zobaczy bałagan i przeżywa jak to urodę straciła. Kobieto pokochaj własne dzieck,weź na ręceprzytul, uśmiechnijsię do niego. Dziecko autystyczne lepiej się rozwija jeżeli jest kochane i akceptowane. Nie tylko autystycze, ale każdy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 nie, z głębokimi artystami nie chodzą na spacery. Nie wiem o jakim przedszkolu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:37 jesteś wstrętnym bezmózgiem i do tego tak bardzo OKRUTNYM... Jednak wybaczam- taki "móżdżek" jak twoj nie ogarnia tragedii tej kobiety.Ty umniejszasz i zawężasz- jak prostak bo nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy ktoś jest autysta głębokim okazuje się dopiero w okresie dojrzewania tak naprawdę. Dziecko w wieku przedszkolnym wciąż się rozwija i odpowiedni dobór terapii może bardzo wiele dać. W świecie autystów nie jest rzadkością, że dziecko zaczyna mówić jako np. 8-latek. Wyrokowanie czegokolwiek u tak małego dziecka jest absurdem. Raczej należy się udać do dobrego psychiatry właśnie, dietetyka specjalizującego się w dietach dla autystów, psychologa-behawiorysty i logopedy. I obserwować, co się z nim dzieje, na co dobrze a na co źle reaguje. Nie potępiam matki za ostre słowa, bo każdy by wymiękł, to nie jest lekki krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta umiera a ta z 18:37 pisze o utracie urody. Ogarnia człowieka pusty śmiech...Niby takie coś z 18:37 nauczyło sie czytać i pisać ,ale nie ma w tym elementarnego zrozumienia tego co się wokoło dzieje. Jak to jest ze jedna przeczyta i dostrzega ogrom nieszczescia i pat autorki,zupelnie niezawiniony przez NiĄ PAT, A druga wyłuszczy "zal autorki ze uroda nie ta sama i oczywiscie jest leniwa bo nie chce sie krowie zmywac gowna 10razy na tydzien ze scian"... Nie zmienimy swiata.Dlatego nalezy kieriwac sie rozumem i sercem i takie jak ta z 18:37 ignorowac i udawac ze ich nie ma po prostu cieply mocz. Zastanawia mnie tylko jak potem i takie dosięga w koncu tragedia...I oczekują empatii,pomocy,zrozumienia a jak... POKORA I MNIEJ PYCHY babska wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy zacząłeś podejrzewax autyzm? Jakie są pierwsze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.40 Czytaj ze zrozumieniem, przecież ta matka pisze jak to ma brzydsze włosy i gorszą cerę, bo się wyspać nie może. Wyobraź sobie,że też wychowuję autystyczne dziecko . I na dodatek sama, bo były mąż nie wytrzymał tych problemów. Niech ta autorka zaakaceptuje i pokocha własne dziecko. Matek wychowujących autystyczne dzieci lub z innymi niepełnosprawnościami są tysiące i tylko suka może napisać, że nienawidzi swoje 3 letnie dziecko. Jak może nienawidzić swoje 3 letnie dziecko? I co z tego że wrzeszczy i robi bałagan? Gorzej się rozwija od równieśników, ale trzeba to zaakceptować i zrobić wszystko żeby pomóc. To taka mamuśka jak ta Kasia, co jej się Madzia z kocyka wyślizgnęła . Matek niepełnosprawnych dzieci są tysiące i wiele z nich samotnych, bo wygodni faceci dali nogę. Mnie też jest bardzo ciężko, zrezygnowałam z pracy, są problemy finansowe, ciągłe wyjazdy po lekarzach i na terapie. Ale w życiu nie napisałabym, że nienawidzę własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 latek nawet nie autystyczny potrafi być niezłym łobuziakiem. Ze zdrowymi dziećmi też są różne problemy wychowawcze. Autorka tematu nie może zaakceptować, że jej dziecko jest nieco inne. Idź kobieto na jakąś terapię, bo jeszcze krzywdę własnemu dziecku zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mogę tego zrozumieć, jak można nienawidzić swoje 3 letnie maleństwo, które przez 9 miesięcy nosiło się pod sercem??? Jeżeli dziecko będzie wyczuwało do siebie nienawiść ze strony włąsnych rodziców, to będzie tylko coraz gorzej. Ono musi czuć waszą akceptację, miłość, pomoc. Wtedy jest szansa na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to zal mi autorki. W głebi serca na pewno kocha swoje dziecko, tylko zmęczenie, rezygnacja ją wykancza. My mamy dosc jak dzieci nam dokuczaja przez pół dnia, ale sa zdrowe a co ona ma powiedziec skoro dziecko jest chore i naprawdę meczacę. I nie widac rezultatów leczenia. Przeciez to wykańcza psychicznie i fizycznie. Kazdy potrafi zle o takiej matce powiedziec a chociaz raz ktos z was podał reke takiej osoby? spróbujcie ja zastapic na tydzien, zobaczymy kto da rade? Autorko musisz sie uspokoić, i przemyslec, moze dziecko potrzrebuje spokoju, mniej nerwów, lepszej diety itp. tak szczelam. Mam kolezanke która ma synka z autyzmem naprawde fajny dzieciak, duzo daje dieta, nie ogladanie bajek itp, w tedy jest spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje granice. Jednak rodzicielstwo to nie jest zabawa w mamę z plastikową lalką, którą wyrzuci się w momencie kiedy się zepsuje. Myślisz, że to dziecko chciało się urodzić chore? Myślisz, że ono chce ci robić na złość? Nie. Dziecko potrzebuje miłości a ty jej nie dajesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie...cały czas o tym pisze. O braku miłości. A wszyscy użalają się, że ta mamuśka taka niewyspana. Nie ona jedna. To dziecko jest biedne, mając taką mamuśkę. Jeszcze raz to samo napiszę, bierz dziecko jak najczęściej na ręce, przytulaj , uśmiechaj się. Niech się czuje kochane i akceptowane. Bo tego właśnie nie potrafisz mu dać. Gdybyś go kochała jak matka swoje dziecko, to nie wpadałbyś w furię z byle bałaganu czy wrzasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.20 Dobre porównanie z tą lalką Niektórzy by chcieli aby było zgodnie z zamówieniem, super baby. A życie jest jakie jest. Z każdym dzieckiem są jakieś problemy. A autystycznych dzieci jest bardzo dużo. Ale w przypadku 3 latka, to jeszcze są duże szanse na poprawę. Tylko trzeba z takim dzieckiem pracować, poświęcać się i zaakceptować, że jest nieco inne. Czasami zdarza się, że dziecko bez autyzmu zaczyna mówić w wieku kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się trzymasz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 rozumiem, że ty również wychowujesz autyste z którym zupełnie nie ma kontaktu, który potrafi wyć pół dnia jak zatrzymane zwierzę, który smaruje ci gównem ściany raz dziennie, który rzuca się na ciebie jak przedstawisz mu kubek. Mam rozumieć że od kilku lat śpisz po 3-4godziny na dobę i jesteś na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego? Ja rozumiem autorkę. Doskonale ja rozumiem. I nie pocieszę. Marna szansa że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 20:28 Czytalas wszystkie posty autorki ze takie fantastyczne rady udzielasz? Dziecko ktzyczy kiedy sie go dotyka.szarpie a nawet gryzie. Nie reaguje na usmiechy nie utrzymuje kontaktu wzrokowego. Niech sie nie wypowiada ten kto nie ma zielonego pojecia o tej chorobie. Sami znawcy. Gwarantuje ze gdybys zobaczyla jedna jedyna akcje zaburzonego autysty spieprzylabys gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 3-latek potrafi być super groźny, jak gangster Jak nie jesteście matkami autystycznych dzieci, to nie piszcie głupot. W ciężkich przypadkach można stosować leki uspokajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:07 to ostatnie s/ku /rwy syns/t wo zeby porownac autorke z morderczynia z Sosnowca. Dla mnie to ty jestes suka-najgorszego sortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jeśli tu zajrzysz to skorzystaj z rad, odpocznij, odciąż się trochę, poszukaj pomocy w opiece. Jest nadzieja, może coś się nawet szybko zmieni w rozwoju synka, ale na razie zadbaj o siebie. Trzymaj się, to ciężkie doświadczenie, ale uda się przezwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.50 Zgadza się, jestem mamą autysty i dlatego mam prawo udzielać takich rad. W przeciwieństwie do tych gimbusek, które myślą że autysta to jakiś potworek albo kukła i rozczulają się nad mamuśka i radzą jej pozbyć się swojego dziecka gdzieś do przytułku i sobie wypocząć. Trzeba dużo pracować nad takim dzieckiem, aby z czasem pojawił się kontakt wzrokowy, lepsza mowa, lepsze zachowanie. Dużo cierpliwości, miłości i poświęcenia, aby były efekty. A nie jak ta autorka użalać się nad sobą i pisać, że się nienawidzi swojego 3-letniego maleństwa, bo krzyczy i brudzi. Niech ta kobieta idzie ze sobą do psychiatry. Podobno syn Trumpa ma też autyzm i jakoś się nie wstydzą, Ale Melania wygląda na dobrą matkę i nawet została z synem do ukończenia szkoły w innym mieście, co wywołało bardzo złośliwe komentarze w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście p******e .Autorki nie ma tu bo gdy to pisała to była juz po za granicą wytrzymałości napisała jak napisała ,potem się pewnie uspokoiła i trochę wyrzuty ma,ale wy panie mądre co macie zdrowe dzieci nie zrozumiecie tego jak można tak nawyzywac dziecko .Otóż można powiedzieć wiele gorszych słów i mogę założyc się że nawet te które mają dzieci zdrowe a dzieci nie raz je zdenerwowały to powiedziałyście niecenzuralne słowa itp więc nie oceniajcie kobiety nie róbcie z niej POTWORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma sie rozumieć, że wy nigdy, przenigdy nie zdenerwowałyście się na dziecko...nie macie prawa, bo macie zdrowe dzieci! tak jak według was autorka nie ma prawa wyzywać swojego, tak wy nie macie prawa choćby troszkę się złościć na wasze dziecko, bo niby dlaczego, skoro ono zdrowe. A jeśli się złościcie to jesteście wyrodnymi matkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 " bierz dziecko jak najczęściej na ręce, przytulaj , uśmiechaj się. Niech się czuje kochane i akceptowane." xxx dostajesz tytuł DEBILA DEKADY takiego dziecka nie przytulisz, a ono nie rozumie co to kochać i być kochanym ono tego nie odczuwa kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.25 ty jestes debil dekady z gimnazjum dla upośledzonych Dziecko autystyczne to nie lalka, nie kukła, nie potworek, tylko człowiek. Chyba nigdy nie widziałeś autysty, a z pewnością nie mialas do czynienia i debilizmy piszesz. Odrób sobie lekcje na jutro i idz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa specjalistka od przytulania autystów :D hahahaha nie kukła, nie lalka no co ty nie powiesz? To nie znaczy, że znosi dotyk pajacu, a co dopiero przytulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie mają pojęcia o życiu z tak chorym dzieckiem, ale umoralniać i wymądrzać się potrafią. Oto właśnie idealne przykłady mało inteligentnych tumanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa te co mowia ze sa matkami autysty wiec moga udzielac rad, ludzie. Kazds choroba jest inna. Ja musialam swoje dziecko oddac bo w wieku 15 lay syn rzucil sie z nozem na moja mlodszs corke. Ja mam 156 wzrostu i nie bylam w stanie go utrzymac. Zdalam sobje sprawe ze stop, nie moge ryzykowac pozostalych domownikow. Pomyslcie o tym bo poki dziecko ma 3 lata to jakos idzie ale potem to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 czy ty miałaś cokolwiek do czynienia z autystycznymi dzicmi? to nie pisz głupot Autyści nie cierpią jak ktokolwiek je dotyka, ale autystyczne dziecko swoją matkę poznaje i zazwyczaj pozwala się przytulić i wziąć na ręce Skrajnych przypadków ciężkiego autyzmu jest może z kilka procent. U 3-letniego dziecka to żaden lekarz nie postawi diagnozy ciężkiego autyzmu , bo wiele można zmienić. Jak nigdy nie widziałeś autysty, to teraz jest głośno o młodym Trumpie, piszą o tym w wiadomościach. Zobacz jak wygląda. Myślisz, że rodzice go nigdy nie przytulają? Albo idź do szkoły integracyjnej, też tam jest dużo dzieci z autyzmem i w większośći przypadków na pierwszy rzut oka nie odróżniają się zbyt od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 Czy miałaś kiedykolwiek do czynienia z autystycznym dzieckiem. Autyści nie cierpią gdy ktoś je dotyka, ale zazwyczaj swojej matce pozwolą się przytulić i wziąć na ręce. Przypadków bardzo ciężkiego autyzmu jest może kilka procent. U 3-letniego dziecka żaden lekarz nie stwierdzi ciężkiego autyzmu, bo wszystko może się zmienić. Ostatnio głośno jest o młodym Trumpie, piszą że ma autyzm. Poszukaj sobie jak wygląda. Myślisz, że jego rodzice go nie przytulają??? Myślę, że Melania Trump włożyła dużo pracy, aby jej syn w miarę normalnie funkcjonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 Chyba nie miałaś nigdy do czynienia z autystycznym dzieckiem. Autyści rzeczywiście nie cierpią, gdy ktokolwiek ich dotyka. Ale zazwyczaj autystyczne dzieci swojej matce pozwolą się wziąć na ręce i przytulić. A to była rada właśnie dla tej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×