Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

3 lata z autystą ma dość, nienawidzę swojego dziecka.

Polecane posty

Gość gość
ale podłe suki a niby taka miłość jest w waszych rodzinach mhmmm widzę właśnie jakie z was słodkie mateczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za potwierdzenie mojego postanowienia, czyli nigdy w zyciu bachorow!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dzieciaka lejesz i gowno a nie pracujesz. Pieprzysz trzy po trzy po to tylko zeby jad wyrzygac. Trzeba bylo oddac zawczasu a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam autystę i znowu jesteś zgorzkniała bleee nie robi ci sie niedobrze od tej żółci jaka sie z ciebie wylewa.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ze dziecko trzeba bezwarunkowo kochac, a ile tu tematow na kafe ze ktos nienawidzi swojej matki/ojca i zyczy mu smierci. I tlumacza sie ze zniszczyli im zycie. Te dziecko tez niszczy zycie matce, ale ona MUSI je kochac bo tak. Jestescie hipokrytkami. Poza tym dobrze ktos napisal ze poki dziecko jest male to spoko. Co zrobicie z 20 letnim autustykiem z nierozladowanym popedem seksualnym?? No pytam sie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko lepiej oddac,niz ma dojsc do tragedii.Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona zniszczyla jemu zycie swoimi popapranymi genami. Mogla d**y nie dawsc i nie rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rozkręćcie się jeszcze suki :D idę po popcorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna tak trzyletnie dziecko wyzywac ? Boze kochany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie się autorce że nie ma juz sił, moja koleżanka pracuje w takim miejscu ma tam zarówno lekkie jak i bardzo bardzo ciężkie przypadki (na takie przypadki jest co najmniej 2 pracowników) ma tam chłopaka (18 lat) również w bardzo ciężkim stanie, autysta, potrafi rzucić się na pracowników, pobić innych chorych, rozwala, kupa wszystko smarują, potrafi nasikać na środek korytarza, rozebrać się czy też "zwalić sobie konia" przy ludziach, koleżanka ma po nim blizny na rękach po ugryzieniach, raz łamał jej ręke, a przy nim zawsze znajdują się co najmniej jeden pan który w razie napadu go przytrzymuje bo na wszystkich się rzuca, rozwala, rzuca krzesłami... Autorka powinna oddać dziecko do specjalnego ośrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są wszystko komunały-że dziecka nie można nienawidzić, że miłość jest bezwarunkowa, że miłość matki do dziecka jest zawsze i to od momentu poznania informacji o ciąży,albo zobaczenia "fasolki" na USG. Wiem, że nie każda matka kocha dziecko, nawet zdrowe. Wiem też, że niektóre kochają np. jedno ze swoich dzieci, a drugiego nie... Różne są sytuacje. I nie można powiedzieć-po co decydujecie się na dziecko, skoro może być niepełnosprawne... to tak jakby powiedzieć-po co wsiadasz do auta, możesz mieć wypadek, po co wychodzisz na ulicę, może Cię ktoś przejechać na przejściu,po co lecisz samolotem, może spaść... Życie jest ryzykowne niestety, jednym się udaje przejść przez nie szczęśliwie, innym nie. Tak samo z dzieckiem. Każdy ma nadzieję,że jego dziecko będzie zdrowe, że wszystko będzie ok, a jak pojawia się problem,to jedni dają radę, a inni nie. Wszystko zależy od osobowości danego człowieka. A jeśli autorka nienawidzi tego dziecka, to na pewno mu nie pomoże, jeśli będzie się zajmować, to z konieczności, z obowiązku, a nie z miłości. Miłość się czuje, albo nie, nie można się do niej zmusić. Ale wiem jedno-jeśli ktoś przez dłuższy czas robi coś czego nienawidzi,ale musi to robić, to albo mu siada psychika do końca, albo zaczyna nienawidzieć jeszcze bardziej, co prowadzi czasami do nieszczęść. Dlatego lepiej aby autorka oddała to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a glupie kooorfy matki Polki ujadaja :D bo autystyczne dziecko widzialy tylko w TV ech, szkoda slow autorko osrodek i tyle, walcz o siebie, nie poswiecaj swojego zycia na oltarzu bog wie czego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak tak heheh gdzie wy takie bzdury czytacie ? prędzej młody zdrowy chlopak zwali sobie konia niz taki chory . Te osoby dzieki naturze maja obniżony popęd seksualny własnie po to zeby nie przekazywać chorych genów dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 alez ty durna :O poczytaj o popedzie seksualnym Downow, maja o 40-50% wiekszy niz normalni i wlasnie potrafia walic sobie przy wszystkich itp dlatego koniecznie sa dokladne badania prenatalne by w razie zlych wynikow moc dzialac od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś a glupie kooorfy matki Polki ujadaja smiech.gif bo autystyczne dziecko widzialy tylko w TV ech, szkoda slow" hehe no no jasne kazdy kto nie głaszcze autorki po główce jest matka polka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra prowadzi ośrodek dla niepełnosprawnych umysłowo i potwierdzam osoby z zespołem downa mają duży popęd seksualny i niestety nie umieją nad nim panować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś też mam autystę i znowu jesteś zgorzkniała bleee nie robi ci sie niedobrze od tej żółci jaka sie z ciebie wylewa.? xxx nie jestem osobą do której piszesz ale myślę że gdybyś musiała przewijać 6 latka który się rzuca albo wycierać jego kupy z mebli przez całe lata też mogłabyś być lekko zgorzkniała no ja bym była nie ukrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"15:23 alez ty durna pechowiec.gif poczytaj o popedzie seksualnym Downow, maja o 40-50% wiekszy niz normalni i wlasnie potrafia walic sobie przy wszystkich itp: nie z natury takie osoby sa bezpłodne z tego tyt automatycznie ich papęd jest obniżony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie chodzilo mi oto ze autorka biedna, wręcz przeciwnie tzn. widzi problem u dziecka a nie widzi u siebie że go ma w sobie bo nie wie jak postępować z tym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja siostra prowadzi ośrodek dla niepełnosprawnych umysłowo i potwierdzam osoby z zespołem downa mają duży popęd seksualny i niestety nie umieją nad nim panować :/" hehe jasne nie twoja siostra kłamie albo jest zwyczajnie niedouczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autentyczna sytuacja - moja babcia miała sąsiadkę którą gwałcił jej dorosły autystyczny syn :o ta pani odebrała sobie w końcu życie :( ale z niej mameja, szmata i słabeuszka prawda cudowne dobre mateńki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty za głupoty piszesz? mój bratanek ma dawna i autyzm, ma 17 lat i nie raz jak przyszłam ich odwiedzić on robił sobie dobrze, mój brat mimo że w tygodniu zawozi go do specjalnego ośrodka to i tak nie wie co ma robić z jego popędem, bo jak jest u nich na weekend to i tak w ciągu tych niecałych 3 dni z 5-7 razy sobie zwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcbknlnvcvi
Kazda z was ktora tu napisala ze autorka jest wyrodna itp powinna dostac obuchem w swoj durny zasciankowy i pusty leb!!! Moja kolezanka ma dwoch synow, jeden ma autyzm drugi aspargera. 11 i 10 lat. Zebyscie jedna noc spedzily w jej mieszkaniu, jedna noc widzieli co te dzieci robia, jakie omamy maja i co krzycza to by was sumuenie zjadlo!!! Glupie jestescie okrutnie!!! Autorko rozumiem Cie doskonale. Oddaj chlopaka do do domu opieki, tam sie nim lepiej zajma, mozesz go odwiedzac. Zrob to i dla siebie i dla niego. Z calego serca zycze Ci najbardziej praktycznego rozwiazania tej sytuacji! Trzymam kciuki za wszystkie Mamy z problemami. A Wy kwoki spadajcie na bambus jak nie macir nic konstruktywnego do powiedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dawna i autyzm" kobieto nie trolluj i nie ośmieszaj ludzi, którzy mówią prawdę, poczytaj a się dowiesz że ludzie upośeldzeni tak samo mają popęd i na dodatek nie panują nad nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćcbknlnvcvi o rany, ta kolezanka na pewno nie powinna sie dalej rozmnazac :O wychowuje ich sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "dawna i autyzm" kobieto nie trolluj i nie ośmieszaj ludzi, którzy mówią prawdę, poczytaj a się dowiesz że ludzie upośeldzeni tak samo mają popęd i na dodatek nie panują nad nim x a ta wiadomość to do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nisłuchaj tych kaoliczek matek polek za dyche co zarodka bronia a dziecko takie maja w głęboko w d.... oddaj dziecko do takiego ośrodka, wypocznij zajmij sie soba, potem bedziesz mogła lepieć zając sie dzieckiem np w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×