Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

3 lata z autystą ma dość, nienawidzę swojego dziecka.

Polecane posty

Gość gość
weź wariatko skończ z tą melanią tramkową, która ma milion dolarówna waciki i 100 milionów na terapie, a w dodatku kucharki i sprzątaczki na zawołanie! i nie porównuj jej do kobiety, która tyra na etacie, zajmuje się domem dzieckiem i sprząta te kupy z mebli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizuj opieke tak jak ktoś radził z mopsu czy gopsu. Są różne szkolenia jak pracować z autystykami. Nie masz doświadczenia a tu potrzeba konkretna wiedzą. Jak nie będziecie dawać rady to są szkoły specjalne z internatem. Rodzice na weekendy zabierają dzieci. Pracują tam specjaliści i może jego zachowanie poprawi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazwyczaj autystyczne dzieci swojej matce pozwolą się wziąć na ręce i przytulić xxx ZAZWYCZAJ! a to nie znaczy zawsze :) jak sama zauważyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko bardzo bardzo Ci współczuję, nie mam pojęcia na czym polega dokładnie autyzm i (odpukać) nie znam żadnego takiego dziecka, ale może spróbuj wziąć od lekarza jakąś receptę na środki nasenne dla dzieci, może ziołowe, tak żeby spał w nocy. nie wiem czy to w ogóle możliwe, ja bym próbowała. no bo chyba tylko kaftan bezpieczeństwa zostaje, a dla Ciebie stopery do uszu. Ile Ty tak wytrzymasz? jesteś już wrakiem człowieka a ile tu jeszcze lat przed Wami, a on coraz większy i silniejszy. spróbuj jakieś środki nasenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, jestem mamą autysty i dlatego mam prawo udzielać takich rad. W przeciwieństwie do tych gimbusek, które myślą że autysta to jakiś potworek albo kukła i rozczulają się nad mamuśka i radzą jej pozbyć się swojego dziecka gdzieś do przytułku i sobie wypocząć. Trzeba dużo pracować nad takim dzieckiem, aby z czasem pojawił się kontakt wzrokowy, lepsza mowa, lepsze zachowanie. Dużo cierpliwości, miłości i poświęcenia, aby były efekty. A nie jak ta autorka użalać się nad sobą i pisać, że się nienawidzi swojego 3-letniego maleństwa, bo krzyczy i brudzi. Niech ta kobieta idzie ze sobą do psychiatry. Podobno syn Trumpa ma też autyzm i jakoś się nie wstydzą, Ale Melania wygląda na dobrą matkę i nawet została z synem do ukończenia szkoły w innym mieście, co wywołało bardzo złośliwe komentarze w mediach. x Jeżeli jesteś matką autysy, w co wątpię, to wiesz, że każdy autyzm jest inny. PIsąłam parę strin wcześniej, ze mam w bliskiej rodzinie dorosłego autystę z głebokim autyzmem. Matka psychiatra, codziennie z nim pracowała mało tego kilka razy wtygodniu przyjeżdzał do nich gośc na terapię a i oni jeździli z synem na róznych ośrodków. Nie, nie ma lepszej mowy - on wcale nie mówi, nie przytula się i do młodego trumpa to mu bardzo daleko. Są autyści, którzy nie są aż tak upośledzeni a są tacy, którzy są na etapie 1,5 rocznego dziecka. Więc, nie p*****l, że autystę można pomylić ze zdrowym, bo na pewno nie każdego. Twój robi postępy? No to z***biście, ale jej być moze nie robi. Szczerze? Wydaje mi się, ze autystę, ciężko upośledzonego, chyba nawet w necie nie widziałaś, skoro piszesz o lepszej mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U 3-letniego dziecka żaden lekarz nie stwierdzi ciężkiego autyzmu, bo wszystko może się zmienić. x Oczywiście, że nie stwierdzi, ale jeden 3 letni autysta będzie w miarę ogarnięty a drugi będzie jak zwierze - sory za opis, ale inaczej nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 Wariatkę to ty widzisz moja kochaniutka codziennie w lustrze i skoncz wyzywac ludzi, ktorzy maja inne zdanie niz TY i inaczej postapiliby w takiej sytuacji. Zachowujesz sie jak 15latka a pewnie jestes starym spróchniałym i śmierdzącym grzybem który musi rozładować emocje plując jadem na inne osoby. Puknij sie w leb to moze zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skończcie się kłócić wariatki o to, jaki autyzm jest najgorszy, ze nie kazdy autysta jest taki sam, bla bla bo to juz czytam od 11stron. Jakbyście takie mądre były w każdej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty dalej trollujesz z tą Melanią? ile razy jeszcze to samo napiszesz Każdy autyzm jest inny. Jednego pomylisz ze zdrowym dzieckiem a drugi będzie musiał być w specjalnym ośrodku dla bezpieczeństwa swojego i innych. Jeden trzylatek autystyczny będzie znośny, a drugi masakryczny. Dalej nie rozumiesz? Autorka ma zaawansowaną anemię i jak tak dalej pójdzie to i ona będzie musiała być w szpitalu i dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:43 Wariatkę to może w lustrze widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 Nie jestem ta osoba, ktora mowila o synie Trumpa a zupełnie inna ktora czyta co tu sie odp*****la i rzyga juz tymi wypocinami tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ślimaczycie sie nad ta biedna mamusia jakby tylko ona byla matka dziecka niepełnosprawnego i miala anemie. Wiesz ile osób w Polsce i na swiecie ma anaroksje i przy wzroście 1,70 wazy 35kg? I jakoś sie nie rozczulacie na nimi. Nie róbcie z siebie teraz matki Teresy bo jakbym ja napisała ze mam 1,85cm wzrostu i ważę 40kg to zapewne zadna by nie uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41 Racja, od wyzywania innych to tu mnóstwo idiotek Chyba nic innego nie potrafią, tylko wyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerek to moze pomoc normalnemu dziecku a nie takiemu.... Na kafe pisza prawie same idiotki, ja tu wchodzę zrobić prowokacje i sie pośmiać. Jeśli to prawda to co piszesz autorko to zmień forum, tu cie zjedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak mogą odreagować swoje psychopatyczne emocje. Pewnie autysty w życiu na oczy nie widziały, ale piszą, te znawczynie od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:55 Jedzenie to by sie akurat autorce przydało. Ja w sumie tez sie glodna zrobiłam ale za późna godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.55 tobie nawet spacerek nie pomoże idz spac, bo zaspisz do gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00 Prawda w oczy kole jestes jedna z tych , która nabiera sie na moje prowokacje. C***ja sie znasz i gowno widziałaś , ale temat musisz podbić głupia gąsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie chiałabym upośledzonego dziecka i to jakiegoś dzikusa , który gryzie i robi blizny stracisz wygląd, po co ci to oddałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakręcajcie się, tu zapewne z jedna góra dwie nawiedzone pisza, przecież widać jaka aktywność nadnaturalna w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:06 Zapłacę ci za wszystkie metody antykoncepcji zebys sie nie musiala pustaku rozmnażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.55 A myślisz idiotko, że autyści chodzić nie potrafią? To nie to schorzenie. Ty masz jakiś głęboki niedorozwój umysłowy. Najpierw sobie poczytaj i dowiedz się na temat tego zaburzenia, a później zabieraj głos na forum. Ale przygłup jesteś całkowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:09 Niedorozwój cię wysrał Jak autorka ma z nim chodzić na spacerki jak on gryzie? Jak zwierzę. Powinno to to utylizować. Ciebie z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:09 Nie jestem autorka wypowiedzi z 23:55 ale nie zagalopowalas sie ze słownictwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie do wyzywania jesteście pierwsze ale do jakiejś konkretnej rady to ostatnie. Wyjdźcie najlepiej wszystkie stąd jak macie zamiar dalej wyzywać i jedna przez drugą się wykłócać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyście powariowały???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.06 szkoda że ciebie kurfoo nie oddali do przytułku, mam nadzieję że to zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:09 Wygląd jest bardzo ważny. Jak straci wygląd (już jest łysa , więc ładnie nie wygląda) to mąż ją zostawi. Po co trzymać jakiegoś humanoida, który niszczy twarz? To to nawet mówić nie potrafi. Na miejscu autorki też bym małemu gnojkowi zrobiła szramę na ryju. Powinna zamknąć to zwierzę w pokoju i w końcu by przestał wyć. Ani autorka się z nim pokazać nie może ani nie ma pociechy. A teraz się podniecajcie moim postem głupie szmaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:13 Nie podoba się to wyk*****aj w podskokach durna szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×