Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość gość migotka
planująca xxxx jak masz w tym cyklu przeczucie że może się udac to coś w tym jest na pewno, życzę ci dwóch kreseczek i ja mam nadzieję ze może będzie mi dane też je ujrzeć na swoim teście,chciałabym bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak Was czytam to się nie mogę doczekać aż sama będę się starać. Chciałabym już mieć brzuszek, mówić do niego, czytać mu, słuchać muzyki ... na razie mogę poczytać jedynie mojemu tłuszczykowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plaujacaxxxx
Migotka niedługo będziemy się razem cieszyć dwoma kreseczkami-mam nadzieje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no a ja mam tez cykle 30dniowe, teraz jest 11 dzien cyklu i maz bedzie w pt do pon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Michalina-No to idealnie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
my przynajmniej nie mamy tego problemu ze seks na zawolanie itp bo potem jestesmy spragnieni:) jeszcze mi w głowie zyczenia tescia na swieta zeby "nastepne byly weselsze" i mamy ostatnia szanse na ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Michalina wierze w to!!! Będę trzymać mocno kciuki :) ja tez bym chciała w wigilie być z nowym członkiem rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a przy braniu clo i duphaston brac jeszcze jakis kwas jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a przy tych staraniach to jest najsmieszniejsze ze jestem "bogatsza" o dwie chrzesnieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Bierzesz duphaston? Lekarz ci przypisał? Oo to fajnie, ja póki co mam na koncie jednego chrześniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1 chrześnaka a mąż 2 chrzesnice :) jedna świeża bo od 2 tygodni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja i mąż tez mamy po jednym chrześniaku ,czyli w sumie dwóch chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hej dziewczyny ;-) U mnie dziś 25 dzień cyklu, ale jeszcze nie robiłam testuje. Poczekam do soboty i wtedy zobaczę ;-) Jeśli się uda to super, jeśli nie to próbujemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anne92 to byłaby twoja pierwsza ciąza czy masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Dziewczyny, dziś mam 20 dzień cyklu, jak myślicie, kiedy mogłabym pójść na bete? Chyba jednak nie chce bawić się w testy z moczu tylko od razu z krwi mieć potwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx zależy ilu dniowe masz cykle. Beta chyba 6 dnia można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Uleczka 28 dniowe cykle. Czyli w nowym cyklu mam iść?? Ja mam znajomą, która latała samolotem pare razy, chyba w 2 i 3 trymestrze ciąży i wszystko było Ok. Ale najlepiej lekarz ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx w którym dniu się staraliściey? Mniej więcej 6 dniowa ciążę beta może wykryć. Im później pójdziesz tym lepiej ale myślę że poniedziałek możesz iść jak wytrzymasz. Jak nie to piątek może już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym samolotem chodzi o to że wykupiłem wakacje zanim zaczęliśmy myśleć o dziecku drugim. Mamy 2.09 do 14.09.2017. I teraz się zastanawiam . Myśląc pozytywnie jakby się udało czy lecieć... chodzi głównie o sam lot ale też zaczęłam potrzec na finanse bo jednak 6 tys to można by na dzidziusia wydać. Z drugiej strony może być tak że już na takie wakacje nie polecimy bo nie wiadomo co nas czeka. W sumie mam komfortowa sytuację bo zapłaciłam zaliczkę 900zl. A resztę w sierpniu. Mogę też zmienić osoby lecace miejsce. Termin wszystko na 30dni przed wylotem. Więc mam czas. Ale porostu się cały czas zastanawiam. Mam też ubezpieczone wczasy. I nawet myślałam że wystarczyło by zaświadczenie od lekarza se nie mogę lecieć bo ciąża itp ale o ciąży pisz tylko zagrożonej... ehhh nie wiadomo co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja bym nie zdecydowała się w ciązy lecieć samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
uleczka90 jak będziesz pod kontrolą lekarza i pozwoli to czemu nie można lecieć samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Szczerze mówiąc, ja osobiście bym chyba odpuściła lot i wybrała się gdzies autem :) wiem ze to również meczace ale przecież zawsze można zrobić przerwę. Ja osobiście uwielbiam nasze polskie morze, i żeby nie ryzykować wolałabym właśnie tam pojechać:) ale to twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie chce odwoływać wczasów bo różnie bywa może być tak że nam od razu ni3 wyjdzie a wczasy wręcz pomogą. Na szczęście mam do sierpnia czas na decyzje.co daje 4 cykle starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
my mamy wczasy na czerwięc jedziemy nad polskie morze z córcią, morze wtedy zregeneruje się i odpocznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
My mamy zaplanowane wczasy nad morzem na początku sierpnia, jeszcze nic nie zarezerwowane tylko na razie to są plany, ponieważ nie wiadomo dokładnie kiedy mój narzeczony będzie miał urlop. :) a jeśli teraz nam się udało to nad morzem będę się ?meczyc? z brzuszkiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
uleczka90 a ty rzeczy po synku typu łóżeczko, wózek itd. jeszcze trzymasz? ja sprzedałam do komisu tylko ubranka po córcze mam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×