Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
Basiu jaka długość tej szyjki? Moja znajoma donosiła z 1cm szyjka. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia 17t2d
Kochane, nie wiem dlaczego mój ostatni post się nie wyświetla. Pisałam że mój kochany mąż tak wszystko zorganizował że nie muszę robić praktycznie nic:-) Dziewczyny zastanawiam się czy nie pójść do innego lekarza na konsultacje bo słowa mojego że moja szyjka jest tak krótka że pessar się nie utrzyma bardzo mnie rozbiły, rozmowa wyglądała tak jakbym nie miała szans na utrzymanie ciąży. Dziś szukałam informacji (w internecie co prawda ale cóż) i podobno pessar zaklada się gdy nie można już założyć szwu okrężnego bo szyjka jest zbyt kródka, więc jak to jest? Ogólnie odniosłam wrażenie że skoro to już trzecia ciąża to nie ma co cudować bo dwoje dzieci już mam, co prawda nie powiedział tego wprost ale takie mam odczucie po wczorajszej wizycie:-( Dość o mnie, jak wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak Basiu... idz do innego lekarza , ja nie znam się zabardzo także nie będę się wypowiadać :( Ale na pewno umówiłabym się do innego lekarza.. nie ma co wierzyc jednemu.. ile cm wynosi Twoja szyjka ?? Ja też mam twardniejący brzuch na dole.. dzisiaj mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, moja szyjka na 1,2cm. Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Basiu współczuję. Skonsultuj to koniecznie z jakimś innym ginekologiem, przecież nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
Basiu skonsultuj sie z innym lekarzem nic nie tracisz a moze akurat pomoze :) kolezanka miala krazek zalozony od chyba 15tyg bo miala strasznie krotka szyjke. Jej gin powiedziala ze lezec ze leki bo nic nieda sie zrobić poszla do mojej gin i ta jej krazek zalozyla i dzisiaj ma zdrowego 6latka :) takze sciskam mocno i trzymam kciuki za Was :* fif daj znac po wizycie moja dopiero po 14 a siedze jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Oczywiscie dam znac :) To już nieługo Kasiur ! Czekam na info i trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie :) z malenstwem wszystko dobrze z szyjka wszystko w porzadku :) znowu noe chciało sie pokazac...pewnie wstydliwe po tatusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
No to super !!:) ile juz ma cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że już się nie mierzy długości na naszym etapie, ale mogę się mylic :-) bo dzidziuś ładnie zgina się :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzy sie ale juz do stop :) a ja to nawet nie wiem ile ma cm bo dr powiedziala ze duzy brzuch dziecko tez i zapomnialam zapytac ile ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasia, serdecznie gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 18t1d
Dziewczyny, musimy sie trzymac, damy rade, nawet te, ktorym teraz najciezej! W listopadzie wszystkie swietujemy, a to juz niebawem :) U mnie kosmos z bolem plecow, juz dzis lamalam sie, zeby wziac apap, ale odpusciłam, bola w kazdej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny ja po wizycie wszystko ok, poteierdzony chlopczyk na 100% wazy 230g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, który to tydzień? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
17 tydz 5 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, Fif! :) Czy to juz to polowkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif gratuluję z całego serca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 18t2d
Dziewczyny bol w plecach staje sie nie do zniesienia, moja lekarka to wysmiala, promieniuje mi na biodra, ani lezec, ani chodzic, ani siedziec, jesli nie przejdzie to nie wytrzymam kolejnej nieprzespanej nocy i pojade na ostry dyzur, bo do mojej lekarki nie mam szans sie dostac, chyba ze prywatnie, dopiero we wtorek... Co mozna zastosowac? Masc? Plaster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1003 nie masz moze dyskopatii?? Ja mam stwierdzona i jeszcze przed ciaza jak mnie sieklo to mialam konska dawke zastrzykow :/ na szczescie teraz kregoslup jakos odpuscil... Ale jak mnie szyja ostatnio bolala posmarowalam vickiem rozgrzalo i bylo o niebo lepiej :) Fif super wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 - to się nazywa hipohondria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja też mam hipohondrię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość 1003 a może masaż? Na wczesnym etapie ciąży chyba można. Może jakoś na boku albo na siedzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 18t2d
Dzięki, spróbuję, bo boli jak cholera. Nie wiem nic na temat dysopatii, kregosłup mam krzywy od dziecka, ale mam zrosty na więzadłach krzyżowo-macicznych, to pewnie one odpowiadają za ból, bo w pierwszych tygodniach miałam tak samo, później odpuściło i teraz znów ze zdwojoną siłą. a teraz więzadła się rozciągają. W czasie okresu zawsze w ruch szedł plaster i termofor na plecy, teraz boję się rozgrzewać. Dziękuję, może mam hipochondrię, a może nie, przez internet nikt mi tego nie zdiagnozuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku miałam straszne bóle pleców, kręgosłupa promieniujące do stóp. Kąpiel raczej niewskazana, bo ciepła woda, ale może mogłabyś pójść na basen? Zapytaj lekarza :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Dziewczyny jestem po polowkowym. Wszystko dobrze :-) Będzie dziewczynka :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, to dobre wieści. Jest równowaga w naszym synkowym gronie :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ktos sie podszyl podemnie.... Nie to jeszcze nie polowkoe- mam 20 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Bella super gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, który post nie jest Twój? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×