Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
karola czyli w ciągu roku powinno wszystko wrócić do normy ?:) To prawda ze w miejscu blizny jest lekkie zgrubienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 40 dc, dwa tygodnie po terminie. Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, po sniadaniu powtorka z wczoraj, tak silne wymioty, ze poszła mi krew z nosa, ale zatamowałam... Wstałam pełna energii, a teraz znow leze i peka mi głowa, mam zawroty. Juz rozumiem te z Was, ktore wymiotuja, do tej pory zdarzyło mi sie to kilka razy, a teraz po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiperowa
Cześć Dziewczyny, mogę się do Was przyłączyć? U mnie aktualnie 11 tydzień, termin na 18 listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Witaj Skiperowa :):) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
1003 współczuję wymiotów :-/ u mnie na szczęście spokój trochę mnie mdli ale najważniejsze że z wymiotami mam spokój :-) aaa i witam nowe listopadowki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Hana, pierwszy pozytywny test widzialam w 25 dc, ale to byl z tych bardzo czułych (10 jednostek na ml). Zwykle (te najczesciej sprzedawane powyzej 25jednostek na ml) wychodzily kilka dni pozniej slabo, a wyraznie po terminie miesiaczki ;) Ogarnela mnie panika, w swieta mialam kontakt z chorym na mononukleoze, w sensie w czasie swiat byly objawy, goraczka, bole, a dopiero dzis diagnoza. Co polecacie zrobic, poczekac spokojnie? Swoja droga, kto chory przyjezdza w gosci... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Nie wyswietlało mi calej 32 strony. Wymioty przeszly, zjadłam ryz na rosole i utrzymał sie w zoładku ;) Na dzis zapowiadam koniec wymiotow dla wszystkich z tego watku ;) Witam nowe Mamusie u Nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana u mnie dzień po terminie @ (29dc)negatyw 31 negatyw oba o czułości 10 w 33dc ledwo widoczna 2kreska pojechałam na krew i już wszystko było pewne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc tak w ciągu roku to z pewnoscia wszystko wróci do normy. wiesz co ja po pierwszej cesarce mialam bardzo cieniutka kreskę ze prawie wcałe nie było jej widac. Druga była w tym samym miejscu wiec juz zostało minimalne zgrubienie. ale to też zależy od tego jak cie chirurg zszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
witaj skiperowa. mamy termin dokładnie na ten sam dzień 18 listopada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarcysi
Hej Czuje się dobrze Nudności ustały, troszkę za niskie ciśnienie ale nie narzekam Córeczkę urodziłam 2 tygodnie po terminie wiec nie nastawiam się ze tym razem uda się urodzić na czas Czy są jakieś mamy mieszkające w uk? Poprzednia ciąże prowadziłam w PL wiec wszystko tu dla mnie nowe. Brzuszek już spory w porównaniu do poprzedniej ciąży na tym etapie Czy to prawda ze kolejne ciąże szybciej są widoczne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Witam wszystkie nowe koleżanki. Odnośnie terminu to mi z usg wyszedł ostatnio 28.10 z om 07.11, więc pewnie będzie pomiędzy ;-) oby tylko nie 01.11. A co do brzucha to chyba faktycznie każdy kolejna mocniej widac, ja wyglądam jak w 5-6 miesiącu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola a u ciebie jak jest z brzuchem przy trzeciej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarcysia
Serio Mysle ze to mi wyglada na 5m-c Jade na usg w ta sobote Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo dosc duzo podrozowalam samolotem ostatnio Juz jedo badanie mam za soba Slyszalam serduszko i widzialam dzidzie w 8 tygodniu. Rok temu stracilam ciaze i obawiam sie teraz wszystkiego wiec jestem troche przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
goscBella ja akurat brzuszka jeszcze nie mam nawet trochę. ale w poprzednich ciazach tez był widoczny dopiero przed 20 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przytylyscie juz cos ? Widac brzuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardziej wzdęcia na razie. Brzuszek widać około 5 miesiąca. :) Ale tak ma być :) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Widac, 4kg na plusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nikt by się nie zorientował ;-) ale to dobrze przecież to dopiero początek :-) u mojej kuzynki było widać cokolwiek dopiero w 7 miesiącu! :-) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
tez myślę że to lepiej ze narazie nic nie widać. jeszcze nam się znudzi ten brzuszek; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mysle, ze macie racje ;) Ginekolog kazala mi pilnowac wagi, powiedziala, ze za duzo przytyłam, ale 52 kg przy 166 to chyba dopiero norma, a nie niedowaga. Juz sama nie wiem co lepsze... Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze :) ja póki co jeszcze nie przytyłam a nawet schudłam 0,5kg mimo że wymiotowałam moze z 5 razy ;) Dziewczyny powiedzcie proszę, mialyscie juz to badanie genetyczne które się wykonuje między 11 a 14 tygodniem ciąży? Jak Wam wypadło? Ja miałam właśnie wizytę wczoraj i gin mówil ze wszystko z dzieckiem ok, że się dobrze rozwija, że serce bije, kręgosłup widac, rączki i nóżki tez się tworza i przeziernosc karkowa wynosi 1,9. tylko trochę CRL mnie martwi bo u mnie wynosi 4,07cm nie jest to za mało jak na 11 tydzien? No i zapomniałam się spytac gina czy widać przegrodę nosowa a ponoć to Tez jest wazne. No ale z drugiej str gin się nie dopatrzył niczego niepokojacego. Następna wizytę mam za 4 tygodnie. Myslicie ze powtórzyć te badania np u innego gina? Trochę panikuje bo jestem juz po 1 stracie w 6tc ale ogolnie jest ze mnie trochę panikara bo dziecko naprawdę wyczekane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o tych dokładniejszych badaniach genetycznych, testy PAPPA Itp. Będziecie je robić? Bo też się zastanawiam czy jest jena je robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skiperowa, moje crl w 11 tygodniu nawet mniejsze, nie ma powodu do niepokoju. Wszystko w normie:-) Ja chyba nie pójdę na USG genetyczne, też jestem pod kontrolą prowadzącego i już nie chce naświetlac co chwilę dzidziusia. Kochane, trzymam za Nas wszystkie kciuki :-) miłego dnia Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Skiperowa, jesli lekarz nie widzi nic niepokokacego, to nie ma co panikowac ;) Poszukaj kalkulatorow crl w internecie, ale mysle, ze na 11 tydzien to ok ;) A co do kosci nosowej, u mnie jest zaznaczona NB +, moze na wyniku usg tez masz? ;) Mm, jesli jestes stale monitorowana, to mysle, ze lekarze wymierza dzidzie, bez nazywania usg specjalnie "genetycznym", no bo przeciez na tym to polega, zeby obejrzec dokladnie ;) Pytalam lekarza, czy usg jest szkodliwe, zapewniala, ze nie, wiec bylam tydzien temu na usg w przychodni u mnie, ale powiedziala ze spokojnie mozna powtorzyc, wiec ide jutro, bo udalo mi sie dostac na usg na szpitalnym sprzecie i mysle ze mnie to uspokoi, martwia mnie obciazenia ze strony partnera, ale na dodatkowe badania sie nie zdecyduje, pierwsze usg jest ok, jutrzejsze mam nadzieje, ze tez, a nastepne badania by mnie bardziej stresowaly ;) przyjme dziecko niezaleznie od wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Skiperowa, 41mm to rowno 11t0d, wiec mysle, ze jest ok ;) Na kazdym usg mam odchyły o kilka dni w rozne strony wzgledem OM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Skiperowa Ja robiłam testy pappa w poniedziałek teraz czekam na wyniki około 2 tygodni. Usg genetyczne wyszło dobrze, ale mam w rodzinie przypadek wad genetycznych i wolę sprawdzić. Myślę, że to każdego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Witajcie dziewczyny :) Ja usg genetyczne mam w przyszły czwartek :) nie mogę się doczekac :) Czy którejś z Was zasugerowano płeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mi płci nie sugerowano :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×