Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość Stellaaaaaa
Lepszy jest w kapsułkach,wygodniejszy. Bierze się je dwie dziennie. Ogólnie na poprawę jakości i ilości śluzu. Izz dołączam do pytania-jak długo się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Izz według was powinna już nie odp, bo to forum dla starających się a nie tych które juz są w ciąży tak? Ja dostałam taka odpowiedź wiec Izz szukaj na gazeta. Pl czy fb,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kak juz zaszla to i tak się przeniesie na inne gorum bo jakimi doswiadczeniami się ze starsjacymi sie bedzie wymieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że w kapsułkach, przecież nawet jest specjalny oeparol femina ... Od dzieciństwa lykam te kapsułki... 7 lat starań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.13 ale tu większość starających ma już dzieci pomyśl o tym a nie wrzucasz wszystko do jednego wora ,mało mają doświadczenia myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest jeden gośc kto się udziela często i na różnych forach i ma gin siostrę czy tam kogoś wiec ona ma doświadczenie największe ze staraczek ,jakas śnieżynkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaa starajacycht się ctemat ciąży bie jest łatwy i pewnie zazdroszczą jak nastepna zachodzi,a im sie nie udaje więc po co je jeszcze odbijać pisząc o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoja opinia ,może ty zazdrościsz gościu wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta,akurat nie zazdroszczą,jasne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.30 jak zazdrościsz tym co są w ciązy to twój problem ,nie wszystkie starające są takie jak ty ,jesteś jakas dziwna i twoje wcześniejsze wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.38, tak zazdroszczą czego niby? nie wszyscy są tacy jak ty złośliwi widać po twoich wpisach ze rozumy pozjadałaś, doradzasz a po tym złośliwie krytykujesz ,takie osoby jak ty to szerokim łukiem omijać -sory ale jesteś irytująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto doradza? Ja nie. Nie ma to jak siedzieć na forum i się wyplakiwac jakie to nieszczęście Was spotkało że nie zachodzicie,uuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Laski,nie reagujcie,szkoda nerwów i czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
fakt szkoda czasu na takie osoby jak 17.30, nie reagujmy i nie odpisujmy jak ktoś się podpisuje gość bez nicku żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
i dotyczy to gościa 17.50 , nie reagujmy na takie wpisy szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Kto jeszce czeka na @? Rattle jak tam u dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Stellaaaaa masz racje, ja nie wiem o co im chodzi. Wogole to najlepiej pisac jako gosc. Ale mniejsza o to. Po pierwsze bylam dzis u tej dietetyczki. Porazka ze hej nawet nie bede powtarzac co mi powiedziala. Napewno nic czego nie moge sobie poczytac w internecie. Bardzo ogolnikowo i nie dala mi zadnego konkretnego jadlospisu. Najbardziej mnie wkurzylo jak sie mnie spytala czy chcialabym kolejna wizyte kontrolna czy ma mnie juz wypisac z listy...... To jest wlasnie UK dla ciebie. Tak sie wkurzylam ze jak przyszlam do domu odrazu wykupilam diete Vitalii i od piatku zaczynam. Kiedys na niej bylam i bardzo mi pomogla. Co do Wiesiolka to czy on ma wlasciwosci przeczyszczajace????? A po trzecie to wogole moj okres ktory dostalam w niedziele juz sie skonczyl a biust napompowany i teraz nie wiem czy to normalne jak miesiaczka tyle sie spoznila to poziej okres taki wlasnie jest krotki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
17.30, 17.50 po co tracisz sobie czas ? nie trać swojego czasu może na innym forum znajdziesz sojuszniczki i osoby chcące z tobą pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
Rattle 1 ja tez łykam w kapsułkach wiesiołek i faktycznie jest poprawa po nim ale stosuje dopiero 2 miesiące go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle 1 to ty jesteś przed testowaniem czy już zaczęłaś nowy cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Ja testowalam w zeszły piątek i negatywny test był. W niedzielę zaczęło mi się krwawienie po ponad 3-ch tygodniach od planowanej miesiączki a dzisiaj już tylko na papierze plamy...... zaczęłam wczoraj brać wiesiolka bo myślałam że zaczynam nowy cykl Ale właśnie mię wiem o co chodzi bo już koniec krwawienia. Zawsze miałam okres minimum 4 dni dlatego się zastanawiam czy taki krótki jest przez to że się spóźnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle1 dziwne to trochę ze taki krótki ale może jak był spóźniony te 3 tygodnie to tak wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle 1 a może test ciązowy zrób dla pewności czasami tak bywa ze są jakieś plamienia zamiast okresu a dziewczyny są w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Rattle nie pomogę,hak mi się spoźniał to potem miałam normalny. A z dietą się nie przejmuj,zacznij zdrowiej jeść,pić duuuużo wody,włącz ****** będzie z górki :) Ja wiesiołek też w kapsułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdzie się taki ktos jak gosc joasia ktora jak nawiedzona bedzie reagowac na zaczepki. To co piekna,dalej nie odpuscisz i dasz sie podjudzac? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.04 wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Joasiu czemu nie napisalas pod swoim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacze z tym testem za kilka dni jak sie bede czula..... nie chce sobie robic nadzieiiiiiiii.. ale dzis caly ranek mialam zawroty glowy i wogole bylo mi jakos slabo. caly internet przetrzasnelam szukajac jakiegos punktu zaczepienia hmmmmm zobaczymy zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno musze przyznac dziewczyny supr miec was :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×