Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość mama 4 latka
Ja okres powinnam dostać około środy. Przez tą pogodę wczoraj po południu byłam taka zmęczona ze nawet nie miałam siły i nie chciało mi sie z synem po dworze chodzić a wieczorem okropny ból głowy. Deszcz nie dobrze a upał jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
izz_ gratulacje a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczysko91
A ja już jestem w ciąży. Rozwiazanie na 11 styczeń. Kompletnie rozwalona i mega zestresowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 4 latka czyli @ spóźnia Ci się o 2 dni?Czy piszesz o następnej Środzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Gratuluje izz. Jak dowiedziałaś się o ciąży? Kiedy robiłaś test tzn ile czasu po owulacji? Miałaś jakieś objawy? Jak czujesz się teraz? Wybacz ze zadaje tyle pytań ale jeszcze jestem na etapie starań i tak bardzo chciałabym być już w ciąży a ciagle nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Izz dołączam sie do LaMusica gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Ja dziś mam gorszy dzień. Z jednej strony chcę zajść w ciążę,a z drugiej chcę schudnąć. Nie jestem jakaś bardzo otyła,ale źle się czuję z tą wagą. I na chwilę obecną boję się zaczynać jakaś aktywność,bo ponoć taki wysiłek nie sprzyja zagniezdzaniu zarodka. Nie wiem już w którą stronę się ukierunkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Stella a dużo masz do zrzucenia? Może wystarczy tylko zmiana diety na zdrowsza i więcej ruchu w postaci np spacerów zamiast intensywnego wysiłku fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
6 kg,niby nie dużo bo mieszczę się w rozmiar 38,ale wygladamt średnio. Gdyby szybciej sier udało to luz,a tak po ponad roku ani wyglądu ani ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieścisz się w rozmiar 38 to jesteś raczej szczupła...Ja też noszę 38.Dzisiaj idziemy na wesele kolegi, miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Stella, to bardzo malutko, myslalam ze masz jakaś spora nadwagę a tu rozmiar 38. Nie przejmuj się tymi kilkoma kg, szkoda na to i tak już krótkiego życia. U mnie jakoś leci. Dzisiaj jestem w pracy a mój mąż pojechał remontować nasz dom. Pogodę mamy piękna aż szkoda siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu. Czuje ze lekko pobolewa mnie brzuch, wiec @ pewnie przyjdzie jutro. Wczoraj jeszcze czytałam historie dziewczyn które miały pierwszy wynik testu negatywny a jednak były w ciąży i robiłam sobie nadzieje. Ale dzisiaj już wybiłam sobie te głupoty z głowy. Zajęłam się praca i nie myśle o tym nawet. Zoma Tobie tez miłego dnia, baw się dobrze na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica mnie też od dwóch dni cały czas pobolewa podbrzusze Czasami jest to tak silny ból że aż zginam się w pół, może to jest spowodowane luteiną? Jestem pewna że jutro lub pojutrze dostanę miesiączkę, trochę źle się czuje więc nie wiem jak to będzie na tym weselu. U mnie pogoda brzydka silny wiatr i zanosi się na deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoma a wiesz ze duphaston dziala tak samo jak luteina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak?Nigdy nie brałam duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, jak sama pisałaś na jakimś wątku jak miałaś krwiaka w ciąży to brałaś duphaston... działanie jest takie samo. Wydłuża fazę lutealną, podtrzymuje ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,w tym sensie. Myślałam że chodzi o branie duphastonu na wspomaganie zajścia w ciążę.Biore luteinę bo nie mam owulacji.Tak twierdzi lekarz, bo byłam w 10 dniu cyklu u niego to powiedział że nie zanosi się na owulację bo mam małe ,uśpione jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wywołanie owulacji to raczej clostylbegit... Mój mąż też to zażywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01 poczytaj ulotkę luteiny i wtedy się wypowiadaj ,od jakiegoś czasu piszesz brednie -podpisuj się w naszym forum twój tok myślowy jest błędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śnieżynkaaa
Wasze forum ;) Popłakałam się ze śmiechu. Dobrze. Podpiszę się zatem Śnieżynkaaa. :D haha. Nie, luteina nie wywoła owulacji. W następnym cyklu może być owu ale też nie ma reguły. To nie jest główne działanie tego leku. Dlatego lepiej pójść do dobrego specjalisty który wprowadzi też tak jak pisałam clostilbegit. Ulżyły emocje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śnieżynka w ulotce luteiny są wskazania ; cykle bezowulacyjne przeczytaj sobie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest ale owulacji to nie wywoła;-) moja siostra lekarka wie co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza
śnieżynka a moja gin mówi ze wywoła i mam dzięki temu dziecko, nie na każdego clo działa ,tak jak ktoś wyżej napisał to jest między innymi na cykle bezowulacyjne i u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izza
śniezynka co gin to opinia ale ja zaufałam swojej i dzięki luteinie mam dziecko u mnie podziałało na cykle bezowulacyjne ,było monitoring w 10,12 i 14 dc, badanie progesteronu a po luteinie zaczęła występować owulacja a miałam cykle najpierw 38 dniowe a po luteinie 28 dniowe i owulacja w 13dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Aleeeee sie tutaj dzieje!!!! :) Bardzo sie cieszę, że udało sie paru koleżankom zobaczyć upragnione dwie kreski :D Ja czekam na @ to jest mój drugi cykl z CLO i z zastrzykiem Pregnyl. Wszystko pięknie urosło jajeczka maja po 2,5cm ale nie pekły. Bez pomocy zastrzyku nie pękną same :( Obfity był ten miesiąc w przytulanie :) więc czekamy..... Powodzenia dla wszystkich, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera222
Ja również mam termin na 11 stycznia. Idziemy tym samym tempem :-) Moniczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 26 d.c.i @ brak,cykle mam 24-26 dniowe. Może rzeczywiście Luteina wydłuży mi fazę lutealną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma a test ciązowy będziesz robić dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobię test,ale sądzę że dostanę @ ,bo od kilku dni boli mnie podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
My się chyba wybierzemy w czerwcu na badania nasienia a ja się przejdę do innego gina,chociaż ja już jedno dziecko mam,więc raczej z mojej strony chyba wszystko ok. Oprócz tego oczywiście że za bardzo chcę. @ mam dostać 26 lub 27 maja,już czuję że go dostanę. Ciężkie te nasze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×