Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość Helenka Zy
Masz tutaj klimatyzację, moja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Zawsze możesz zawołać przenośną. Kręci się gdzieś na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, to takie memento mori? że niezdrowa pizza Cię rozwozi -> roznosi-> rozczłonkowuje -> na części zdrowsze i i zbezczeszczone fast foodem rozkłada? czy może po prostu rządowe ekshumacje sprawiają, że taki jesteś na czekający nas wszystkich roz- coś tam zorientowany? (choć akurat ja będę się starała być skremowana)) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz piąta, "jesteś tym co jesz", więc trochę filozofii niechcący się zaplątało:) Co do ekshumacji - elity władzy udowadniają tezę, że Bóg bezproblemowo istnieje w trzech osobach, bo skoro śmiertelnik występuje w siedmiu... Trochę to makabryczne, ale jedna z niewielu rzeczy, które mnie irytują to siedmioletni taniec smoleński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do "tańca", to kwestia popytu. Grzebanie w trupach wywołuje w ich wyborcach radość. Najpierw wmówiono im, że Polska została skrzywdzona, a dziś oni tę krzywdę pomszczą. Znajdą krzywdziciela i każą mu zapłacić za nasze nieszczęście. Jeszcze nie wiadomo kto nim jest, czy trójkąt z yt, kosmici, nasi sąsiedzi. Rozbieżne wersje się mnożą, nie bez powodu. Show must go on. Mnie to już nawet nie bulwersuje. Dawno ręce mi opadły. Jestem jakaś makabrycznie cyniczna ostatnio. To pewnie wina kafe-prowo. Po takiej lekturze, nikt mi już nie wmówi, że ktoś na tym świecie może mieć dobre intencje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drążmy tego tematu, ostatnio padało w Bangladeszu, kura przeszła przez jezdnię, a sąsiad znowu wrócił do domu na czworaka, to są tematy na pierwszą stronę SE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brnij w to, Prowokatorze. Nigdy nie wiadomo co pokerowy przeciwnik chowa w szufladach swojej głowy. Lepiej nie otwierać, bo potem bywa, że trudno zamknąć. :-P No. Buziaki i do potem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piata klepka
Jarmużek, klapsy rozumiem, ale aż takiej stymulacji potrzebujesz, żeby paskiem? No chyba, że byłaś w fanklubie Greya i tak Ci zostało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
hm.. chyba zgubiłam ogonek (i oczywiscie bez skojarzeń proszę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale aż takiej stymulacji potrzebujesz, żeby paskiem? " x To o pasku, to słowa znanego i lubianego Prowokatora, nie moje. ;-) x Co do Greya, to nie znam gościa. To jakiś Włoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To o pasku, to słowa znanego i lubianego Prowokatora, nie moje" x Osiągam mistrzostwo, skoro moje sugestie są utożsamiane z Twoimi fantazjami;) xxx A co do Greya to taki koleś, który lubi mocno w pupe;) Ma dużo kasy, ale mało mózgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Osiągam mistrzostwo, skoro moje sugestie są utożsamiane z Twoimi fantazjami" x To była sugestia? A ja głupia myślałam, że pytanie. x "A co do Greya to taki koleś, który lubi mocno w pupe" x Taki włoski purysta? Ciekawe czy ta Twoja "sugestia" o Greyu, też zostanie utożsamiona z moimi fantazjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Grey to taki purysta, owszem, językowy, co karał sekretarkę za błędy ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do tego momentu nie miałem skojarzeń" x Wiem. Myślisz, ze chciałoby mi się dodawać nawias gdybym myślała, ze i bez tego będziesz je miał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5, to tylko unik. Nic ponad. x Tobie mogę powiedzieć. Nim powstały fankluby, to ja już zdążyłam się wypisać. Jestem niezrzeszoną fanką mocnych wrażeń. Próba wpasowania się w jakieś ramy, powoduje u mnie dyskomfort. Jak śpiewał klasyk: "Keine Grenzen". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×