Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Globusiku dzień bez kawy jest stracony :) dziękuję pięknie za pyszny napój Barszczyk powiadasz? Dawno nie robiłam, dzis mam jeszcze pomidorową, ale po niedzieli pewnie się skuszę Globusiku czasem warto zaszaleć i nowy ciuszek kupic na wiosnę, a tylko dziś możesz bo jutro zamknięte :) ciągle zapominam o tych niedzielach Lubię w ogrodzie dłubać, to prawda odpręża mnie to :) tylko nie wiem czemu potem wszystko mnie łupie :D Imuś Cyferko Aduś co tam u Was nowego? Dobrej soboty jeszcze się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Witam słonecznie;-) Aziu cieszymy się dzisiaj słońcem;-) Globusiku dla Ciebie info. otóż ja z Aziu mieszkamy za miedzą :-D Aziu w WM tam gdzie mój studencik;-) Nawet zupę pomidorówkę mamy po jednej myśli:-D Co do US to nadpłata,którą zwracają :-( Ja to bym sobie życzyła nagrodę od US za terminowe i duże podatki....;-) Imuś ❤️ trzymam Ciebie dzisiaj za rękę,pamiętaj! Adziu pokaż się w pięknej fryzurce;-) Bardzo się cieszę,że kuracja u wnusi przynosi efekty. Tak,kiedyś migdałki szły pod skalpel :-( Dobrego dnia kumpele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Jak miło... jest sobota, jest kawka, i co najważniejsze - jesteście WY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu bardzo ładnie :-) Ja mam fryzurkę i kolor ze zdjęcia nr 155 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferko u Ciebie też tak chłodno? Ja już ogrzewanie wyłączyłam a tu mróz :( ale nie włączę, w kominku rozpaliłem i ciepły sweter i da radę Aduś jak miło o nas piszesz, kochana jestes ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
To ja byłam znowu mnie wywaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... nareszcie się udało... A pisałam, że nr 155 to ładna i subtelna blondyneczka...:) Aziu, zimno u Was... a u nas słonecznie... bardzo słonecznie... jednak niezbyt ciepło... ot, 9*C... na jutro zapowiadają ponad 20*C... zobaczymy czy się sprawdzi... A ja obiad szykuję... wsadziłam do piekarnika karczek w plastrach... za mięsem jakoś nie przepadam, jednak ten karczek uwielbiam... jest pachnący, mieciutki, delikatny... dzieci moje mówią, że rozpływa się w ustach... robi się go bardzo prosto... jeśli Kobitki chcecie, to mogę przepis podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Wy niegrzeczne jesteście :-D Aziu o 6 rano było -1 słońce grzeje,ociepli się. Ogrzewanie kominkowe też mam włączone,ociepla cały dom i wodę grzeje. Sezon wiosenny rozpoczęty. Mam dużo klientów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś doniczki i skrzynki też roboty wymagają :) w bloku 15 lat mieszkałam, potem na stare śmieci po śmierci wujka wróciłam i nie żałuję, oczywiście blok ma swoje uroki, miałam fajne sąsiadki jak trzeba było to jedna drugiej pomagała, dzieciaku po piętrach ganiały to u jednych to u drugich. Moja klatka była bardzo super :) No ale ogródka nie było Globusiku kusisz, chyba też do galerii wyskoczę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz u mnie szlaban :( Aduś u mnie karczek z patelni grillowej będzie :) Cyferko to dobrych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, owocnych zakupów... i po powrocie pochwal się nam co nabyłaś... x Cyferko, klientów macie wielu... czyli sezon rozpoczęty... tak, wiosna przecie... u mojej pani fryzjerki też sezon... kobitki chcą ładnie wyglądać... w czasie gdy mnie obcinała było kilka telefonów z prośbą o zapisanie... a pierwsze wolne terminy ma na połowę maja... tak więc sezon w pełni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu ja zawsze przy wizycie u fryzjera wpisuję się na następny termin....za miesiąc. Pilnuję się wtedy i mam pewniaka. Wybieram kolory na ściany:-( Może wrócić do białego? Najbezpieczniejszy ... Lubię ciepłe kolory,słoneczne...takie były,ale może np. Różowy brąz? niezbyt ciemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w galerii przesiadłam na ławeczce :) nic nie kupiłam na razie, bo nic nie prosiło „kup mnie” Ceny zabójcze, za byle szmatkę 40 -60 zł chcą :( poczekam na przeceny Aduś Ty po fryzjerze pięknie odświeżona, ja zastanawiam się czy mogę czapkę, zdjąć włosy króciutkie pełno siwych, a w czapce czy chustce już teraz głupio. Co robić? Bo może olać i niech inni się wstydzą nie ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam do espresso filiżanki w przecenie :) na garnku są fajne wydają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie chwilę przerwy w domowej krzątaninie... popołudniową kawę robię... macie ochotę...? jeśli tak, to zapraszam: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Aziu, byłam, widziałam, filiżanki śliczne są... a jeszcze jak po obniżonej cenie dali, to już zupełnie fantastycznie... warto było do galerii wybrać się...:) A ja już wiem... zięć w poniedziałek wraca do pracy, więc codziennie będę po wnusię jeździła... a tam pokusa... bo obok ich osiedla jest wielki sklep... to ten mój ulubiony KIK... jak znam życie, to ciągle będę tam zaglądała... bez zamiaru kupna... ot, tylko tak żeby rozejrzeć się... ale pewnie znowu coś mnie skusi i resztkę emerytury będę tam zostawiała...:P Popijam kawcię i net przekopuję... w poszukiwaniu lali-cud... wnusi chcę na 4 urodziny sprezentować... czasu mam sporo, bo to dopiero w czerwcu... więc na pewno coś mi w oko wpadnie... np. ta jest bardzo ładna: https://www.ceneo.pl/26794124#tab=click_scroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, Twoja poranna nieobecność jest całkowicie usprawiedliwiona... i jak się po blokadzie czujesz...? ból mniejszy...? Taaa... te hiszpańskie lalki są rzeczywiście bardzo drogie... ale takie śliczne, że chyba się na którąś z nich zdecyduję... odłożę sobie po troszeczku z trzech emerytur, to nawet nie odczuję, że aż tyle wydałam...:P moja wnusia ma tylko jedną babcię... a ja mam tylko jedną wnusię... więc same wiecie, rozumiecie...:D Powiem Wam, że też o rowerku myślałam... widzę jak małej oczy śmieją się, gdy na plac zabaw dziewczynki na czymś takim przyjeżdżają: https://unitrek.pl/product-pol-567-Rower-dla-dzieci-16-rozowy.html Ale córka z zięciem zapowiedzieli nam, że to oni rowerek kupują... bo w ubiegłym roku mała na urodziny dostała od nas wypasioną hulajnogę... więc z rowerkiem jest kolej na rodziców... stąd pomysł mam na tę lalę-cudo... niech będzie nawet w cenie rowerku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś mam nadzieję że po blokadzie lepiej :) i szklarnia naprawiona :) co sadzić będziesz? Pewnie paprykę i pomidorki, cos jeszcze? Aduś lala śliczna, droga ale kogo masz rozpieszczać :) jak nie wnusię? To lalka reborn modna obecnie to cena tej jest absolutnie do przyjęcia Podobno ceny tych lalek dochodzą nawet do 10 tysięcy i kupują je dorosłe kobiety sobie w ramach terapii, niedawno czytałam artykuł na ten temat a na youtube jest dużo filmików z tymi lalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam linka wkleić ale coś mi nie wyszło chyba http://natemat.pl/92653,reborn-wysublimowane-kolekcjonerstwo-czy-psychoza-niespelnionych-matek-to-tylko-lalki-nic-wiecej Ale dla dziewczynki to taka lala super Sama miałam bobasa prawie jak prawdziwego i uwielbiałam się nim bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś jadę do Ciebie, pomidory, bazylia cudo, pomidor na chlebie z masłem i szczyptą soli i nic więcej latem nie trzeba obłędne uwielbiam pomidory wszelkie, jesienią przeciery robię hurtowo i zimą do pomidorówki do spagetti do sosów ... Szczypiorek wieloletni też mam tyle, że na powietrzu i do zimy się nie trzyma, ale już wylazły kiełki i za chwilę będzie. Dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpioszki kawa na stole :) dłużej pospałan ostatecznie niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś to super pomysł takie palety :) popatrzyłam w necie :) U mnie kwietnik z palet jest w zeszłym roku zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×