Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Dzień dobry,witam miło :-) Za kawkę dzięki. Luna duży masz ogród ? Azia fajne podpowiedzi z kwiatkami daje :-) Czytam,oglądam...dzięki Aziu...może coś wybiorę.. chociaż nie mam za bardzo gdzie sadzić,ale zawsze można coś zmienić. Niedziela była prawdziwym dniem odpoczynku. Należało nam się po całym tygodniu harówki,odetchnęłam,Emek też. Tak szybko odpoczywał,że dzisiaj o 4,20 zerwał się i o 5 już w warsztacie :-D Ten jego pracoholizm coraz bardziej mnie niepokoi :-( Ciśnienie ma skaczące,jest przemęczony :-( Wczoraj minął miesiąc jak zmarł teść. X Pozdrawiam Was koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kumpelki. x Bardzo potrzebuję kawy. Jestem ospała.To skutek zmiany pogody. Jest jeszcze słońce ale chyli się ku zachodowi za chmury. x Lunka to ja powinnam spodziewać się burzy.Wiatr mam od zachodu. Oby nie była gwałtowna. x jeszcze nie przeczytałam poczty .Wiem ,że wszystkie korzystacie z ciepłej pogody. Prognoza na następne dni jest taka sobie. Biorę pod uwagę znaczne pogorszenie.Tak ma być u mnie.Do Was może nie dotrze. x Dobrego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utyrpana jestem okrutnie, ale przyjemnie Kupilysmy kosiarkę traktorek vintage :) czerwony używany w dobrej cenie z dobrych rąk Jutro ma przyjechać na wieś, odbierze go moja przyjaciółka, ja trochę w domu porobić muszę Brat za tydzień przyjedzie na dni parę w końcu Cały czas odkrywam cos nowego na działce, dziś zapuszczone porzeczki ratowałam, nie wiem czy pisałam, ale to siedlisko kupiłyśmy jesienią zeszłego roku, 4,500 metrów, stary dom, stało to podobno 5 lat puste, ogród zapuszczony, teraz robimy, ale przy mizernej kasie to w własnymi rękami działamy :D Bardzo dobrze mi to robi, bo nie myślę, a nawet jak wynik nie będzie dobry, to tyle przyjemności mi ten dom sprawia, że nawet jak krótko go będę miała .... Dobrego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pierwsza ją dopadam:-) Dzięki Aziu. W nocy chyba padało,ale spokojnie było..jak u Was dziewczyny? Przepowiednie się sprawdziły co do nawałnic? Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, u nas spokojnie, też chyba pokropiło, ale delikatnie :) słońce przez chmury wygląda Marynuję karkówkę, kwiatki muszę posadzić, trochę z odkurzaczem polatać, dzień jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Aziu, a Ty głupotów nie opowiadaj... wynik musi być dobry... nie ma innej opcji... nie ma i już... x Cyferko, u nas spokojnie było... deszcz tylko lekko popadał... na całe szczęście żadnych huraganów... nawet nie błysnęło, nie zagrzmiało... x Wnusia jeszcze u nas... razem gotujemy, razem sprzątamy, razem zakupy robimy, razem psa na spacer wyprowadzamy... tylko razem nie bawimy się na komputerze, bo dzieci tego jej stanowczo zabraniają... może trochę na bajki w tv patrzeć i troszeczkę na komórce... bo gdyby wnuśce "popuścić" to najchętniej cały dzień przesiedzialaby przed ekranem... takie czasy... teraz właśnie ogląda w tv "Super Wings", a za chwilę "Maszę i niedźwiedzia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś fajnie mieć taką babcię, :) a to że szlaban na zbyt długie korzystanie z komputera jest to dobrze. Pomyśl, my bawiłyśmy się „byle czym” ale fantazję miałyśmy nieograniczoną, lalki i ubranka z papieru, wigwamu z koca, palant, dwa ognie, zabawy z niżem, ale o tym ciii.... to czasy były. I książki, dużo książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam mam wyraźnego pecha:( zostałam wylogowana z kafe i za każdym razem kiedy próbuję wysłać wiadomość wypraszają mnie za drzwi:( x czy pogoda może mieć taki wpływ na internet????? x wiadomo w takiej sytuacji posyłam wiązanki:) x Do jutra .Może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem nieustępliwa. List wysłałam pisze więc drugi raz!!!!!!!!!!!!!!!! x Imuś no jak to jest!!!! masz wesele i nic nie mówisz.Nic dziwnego,że inne prace między innymi ogrodowe odłożone są na plan drugi. Czy wesele jest w Twojej miejscowości????? a kreacje ,Twoja Mena i reszty rodziny już przygotowane???? Chwilę się zastanowiłam i wiesz co Imuś nie pamiętam kiedy byłam na jakimś weselu. Nic to w przyszłym roku będę na weselu starszego Juniora. Popatrz jaka jestem pewna,że będę.Może nie dostanę zaproszenia:) lub cuś innego stanie na przeszkodzie:) x Ada przywołałaś moje wspomnienia jak chłopcy bywali u nas.Działo się działo:) ale to już było:( wnuki to dorośli młodzi mężczyźni.Chwytaj Adus chwile które są piękne.Zamknij je w kufrze!!!❤️ będą wspomnieniami na baaaaardzo długo , na zawsze. x Cyferko teraz juz wiem,że remont u Was to prawie remont kapitalny. Nic dziwnego,że potrwa . Myślę,a chyba sie nie mylę,że satysfakcja będzie ogromna. W takiej sytuacji i ja byłabym cierpliwa.Warto czekać.Trzymam kciuki za powodzenie. Rozumiem ciut Twojego Emka ,że goni i goni ale staraj go ciut temperować.Zdąży ze wszystkim i na radość przyjdzie czas. x Aziu jesteś kobietą pracującą!!!!!!! Twoja pracowitość mi imponuje. W zasadzie pracujesz na dwa fronty.Jeden dom i ogród i drugi dom i ogród! Do tego dokładam znajomość krzewów,kwiatów i ziółek to prawdziwa pasja.Teraz zrozumiałam,że ja to leniwiec:D Jutro masz badania ...będą dobre .....wiem to. Ja natomiast jutro mam planowa wizytę u lek. a po jutrze będę atakować drugiego specjalistę. Jeszcze jedno widziałam kosiarkę ....super sprawa:D x Lunka od Ciebie burza dotarła do mnie, na szczęście była znacznie łagodniejsza.Padał ulewny deszcz. x Babki po tej burzy pogoda się załamała. Dzisiaj jest zimno.Co gorsze to prognozy przewidują w moim rejonie w dalszym ciągu zimno. Szkoda,że tak krótko swieciło mi słońce. x Boszeeeeee oby list doszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Robię trzecie podejścia do kafe ;-) Mam nadzieję,że kawa gorąca,zrobiłam dla Wszystkich. Aziu przesyłam Ci serduszka i pozytywną energię, trzymam kciuki. Muszę zmykać dziewczyny,odezwę się,jak będę wolniejsza. Dużo ludzi....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku list doszedł :) fajnie piszesz wszystkim Dzis kawy nie mogę przed badaniem :( a badanie po południu Na razie w pracy jestem W poniedziałek brat przyjeżdża A 6 maja córcia na trochę - zrobili przerwę w podróży bo mama Javiego po operacji średnio się czuje. Ciesze się :D pomoże na wsi :) Odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Imuś, dzieny za kawcię... przyda się, oj przyda... jakoś ledwo na oczy patrzę... W TVP ABC Masza leci, mam więc chwilę dla siebie... x Aziu, myślami jestem z Tobą ♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak tak tak !!!:) x Imuś dziękuję za kawę.To prawda jest bardzo potrzebna. U mnie dzień pochmurny i deszczowy. Bardzo szkoda,że tak szybko zakończyła się słoneczna pogoda. Tak przynajmniej jest u mnie. Na rozpoczęcie dnia jestem na ...nie... musi się coś zmienić żeby było na ...tak:) Imuś posłuchałam Ciebie i kupiłam skarbonkę. Jest w kształcie kaktusa. Ale sprytne:) jeśli za wcześnie będę chciała coś wyciągnąć zostanie mi kolec w paluchu. Na rozpoczęcie oszczędzania wrzuciłam piątaka. Będzie fajnie jeżeli po czasie okaże się ,że mam tam ...cały majątek..... x Dobrego dnia wszystkim zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szlaban zasłonił mi spotkanie z Wami. x Witajcie wszystkie hej i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, ale pomysłowa ta skarbonka... takiej jeszcze nie widziałam... w KIK-u takie zwykłe widziałam... ot, normalna blaszana puszka... nawet chciałam sobie kupić... właśnie, żeby jakiś grosz przyoszczędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku skarbonka dobry pomysł :) ta kasa tak szybko ucieka :( też sobie znajdę jakąś wspaniałą, a kaktus super pomysł chętnie bym zobaczyła :) jak wyglada Dzis szlaban za szlabanem :( Imuś udanego weseliska Aduś dobra z Ciebie babcia, dbasz o młodą, aż jej zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cudo :) Studenci kapią pojedynczo :( tematy mają zatwierdzone i teraz rysują albo wizualizacje tworzą, a ja czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko przenajświętsza... powiem Wam, że jestem wyrodną babką... podłą, wstrętną, przeokropną... w południe zięć przyjechał i Manię zabrał... w domu zapadł dziwny spokój i cisza... ugotowałam obiad i właśnie skończyłam odgruzowywanie mieszkania... przy małej przecież sprzątam, ale to nigdy niekończąca się, syzyfowa praca... usiadłam przy biurku i jest mi tak strasznie dobrze... czuję się potwornie, straszliwie zmęczona... nie odgruzowywaniem, ale opieką nad tą naszą szaloną dziewuszką... i tu właśnie doszłam do wniosku, że jestem wyrodną babką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, ja ciągle na badanie czekam, a wynik dopiero za 10 dni buuu....a teraz jeszcze wolne to nie wiem kiedy zadzwonią :( Jestem ostatnia w kolejce bo oni po ciężarze pacjentów kolejkę ustalają :( a ja chudzinka jestem biedna Trwa to bo tak- wpierw przez godzinę w pokoiku na leżance trzeba leżeć i myśleć o niebieskich migdałach w celu odstresowania organizmu, ja jeszcze w kolejce do leżanki na niewygodnym krześle siedzę i bok mnie łupie :( Potem dają izotop w kroplowce - wenflon od 14 mam założony, ten izotop jest na glukozie bo rak lubi cukier i tam gdzie się ta glukoza zgromadzi w większej ilości to ten obszar swieci i znaczy że tam są zmiany Potem badanie około 20 min i jak dobrze pójdzie do domu, w międzyczasie dużo wody pić trzeba, głodna jestem nieprzytomnie bo tylko po lekkim śniadaniu, bez obiadu :( Wcale Aduś wyrodna babka nie jestes tylko trochę zmęczona :) Odsapniesz i Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, dokładnie nam badanie opisałaś... faktycznie trzeba dużej cierpliwości, żeby przez to wszystko przejść... czyli teraz wszystkie czekamy około 10 dni... x Imuś, buuu... bić mnie chcesz... jam ledwo żywa, a tu jeszcze lanie po doopce mi się szykuje... za jakie grzechy...??!! 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu byłam po 20 :( Sześć godzin!!!! Co za idiota spędza wszystkich na jedną godzinę??? Słodkich snów miłe moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, taaa... nikt jakoś nie pomyślał, żeby na godziny rozpisać... ot, polska służba zdrowia... dobrze, że już w domku jesteś... spróbuj jakoś odpocząć... ja też idę pod prysznic i lulu... pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z łóżka zerwałam się o godzinie 5,30. Za oknem 5 st. po prostu zimno. x Zaparzyłam kawkę. Rozgrzeje i energii doda.Zapraszam. x Aziu nieprzyjemne badanie masz za sobą. Przed sobą trudne czekanie. Będziemy czekać wspólnie.Wyniki muszą być dobre.❤️ x Aduś ubawiłaś mnie ...wyrodna babcia...akurat!!! po prostu jesteś męczona i tak mówisz.Daj mi przykład , która babcia wstaje ciut świt i pędzi do wnusi.Ja znam tylko jedną ....Ciebie. x Imuś Jeżeli nie masz chęci na balety to będziesz mile oczarowana. Tak przeważnie bywa. x Cyferko szlaban w górze. Przybywaj na kawę. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×