Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Imuś płoniesz?? Lecę z gaśnicą. Wszystkie cierpimy :-( To na otuchę :-D :-D Trzymaj się;-) mam nadzieję,że chłopaki po dachu dzisiaj nie chodzą? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Aduś , witam Ciebie Imuś ...nieżywą:) witam Cyferko. x Brak mi słów na samopoczucie. x Cyferko siedzę w domu i nie wychylam nosa za drzwi. Duży wiatrak chodzi i to cała moja ochłoda. Liczę,że prognozy się sprawdzą i do niedzieli się ochłodzi.Jak dla mnie to ta temperatura jest jest wręcz niebezpieczna. TAK pamiętam początki pracy E. czas zrobił swoje.Ambitna dziewczyna i dąży do celu. Gratuluję Wam wszystkim szybkiego awansu E. x Cyferko ja dołączam do Ciebie i już też prawie nie żyję. W okolicznych sklepach zabrakło wody , wszystko wykupiłam. Wiesz ja bardzo współczuję J i jego ekipie. Biegać po dachu w takiej gorączce to nie da się poczuć jak Ci mężczyźni wytrzymują. x Aduś prawdę napisała Cyferka fajnie,że znajdujesz czas i wpadasz na wspólne choć króciutkie ...bl ble ...z nami przy kawie. Ja dzisiaj nie wychodzę z domu.Na ulicach widzę ludzi tylko tych którzy muszą gdzieś iść.Samochodów też jakby mniej. Do tej gorączki u mnie dalej susza. Aduś trzymaj się mocno i nie daj się astmie. Ja jej nie mam a oddycha mi się ciężko. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś tak pracuje mój globus,że pomyliłam Cię z Cyferką:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gdzieś znikło moje sprostowanie. Imuś pomyliłam Ciebie z Cyferką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pijemy kawę? Zrobiłam. Globusiku dziękuję bardzo;-)od siebie i E. Dajesz radę Globusiku? Ciężko jest,chociaż dzisiejszej nocy pokój wychłodziłam do 23 stopni,teraz z nieba żar. Za to u Imuś wlało okrutnie... Adziu,a jak Ty się czujesz? Pozdrawiam Was i nawadniajcie się owocami;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko dosiadam się do kawy. Jestem ospała.Noc miałam okropną.Temperatura w mieszkaniu 28 st. Mimo tego,że robię przeciągi wychłodzić chałupy nie daje się. x Imuś słyszałam o gwałtownej burzy na pomorzu. Ciebie też sięgnęło??? U mnie bez kropli deszczu. Wszyscy czekają na deszcz. x Aduś pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,z mapy pogody raczej marne szanse na deszcz :-( Jakiś koszmar :-( Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawa wspólna... jak miło... x Cyferko, gratulacje dla Twojej E... bardzo szybko awansowała... brawo...!!!☆ to i ja może się pochwalę... moja córka właśnie została pracownikiem roku... pracuje w wielkim urzędzie i wcale się nie spodziewała takiego tytułu...:D była wielka gala... sam Najgłówniejszy Szef dyplom i nagrodę finansową wręczał... i jeszcze do tego jesienią tygodniowy wyjazd do Brukseli na sesję Parlamentu Europejskiego... wprawdzie córcia, z racji dawniejszej pracy ojca, zna Brukselę dobrze, ale i tak się ucieszyła...:D x Globusku, masz do morza najbliższej z nas... więc może choć troszkę orzeźwiającą bryzę poczujesz...?! bo u nas masakra... okna otwierane... nic to chyba nie daje...:O żar, żar, żar... wentylator prawie całą dobę pracuje... tylko ja muszę na niego bardzo uważać... bo zbyt bliski nawiew powoduje u mnie zapalenie krtani... KOCHAM LATO, ALE NIE TAKIE AFRYKAŃSKIE........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się leczyć jesteś zdrowo kopnięta,,piszesz sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś gratulacje dla córki ❤️ wielkie osiągnięcie.To również Twoja wielka zasługa. Cieszę się razem z Tobą. Nagroda też nie tuzinkowa,fajnie;-)Jesteś dumna z córki;-) Przy takich upałach otwieranie okien jest nie wskazane. Jeszcze bardziej nagrzewają się pomieszczenia. Chyba,że w nocy. Uf.jak gorąco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś Oczywiście dołączam się do dziewczyn i gratuluję Córce i Tobie też.To prestiżowa nagroda.Fajnie. Aduś oprócz morza mieszkam 15 min dojścia spacerkiem do jeziora. Przy takim upale nawet tak krotki dystans jest dla mnie nie do pokonania. Ale prawda jest,że czuje się więcej wilgoci w powietrzu.Niektórzy mówią,,że nie ma burz bo jezioro je niweluje.Nie ma burz i nie ma deszczu. Dzisiaj miało być chłodniej a jest 29 st. Nic to jakoś musimy przetrwać. x Imuś Twoja męża za bardzo Cię kocha żeby chciał Cię unicestwić. Ot po prostu zdarzyło się wyjechałaś nie w porę:D x Cyferko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zaczęłam podróżować.Dotarłam do klubiku aby kawusię przygotować. Zapraszam. x Imuś Jak to skąd wiem.Wystarczy popatrzeć ;) Masz kumulację i dużo deszczu.Nic już z tego nie rozumiem. U mnie gorączka i susza. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)Globusiku dzięki;-) Słoneczny i cieplutki dzień :-D Globusiku zostaje nam zanurzyć się w basenie na Kaszubach;-) Ime wpuścisz? Ile osób wejdzie do basenu? Trzymajcie się. Roleta w górę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki !! Globusku, mój serdeczny uśmiech za poranną kawencję...:) x Cyferko, u mnie okna muszą być otwarte... astmatyczne oskrzela wymagają stałej dostawy tlenu... inaczej dusicha...:( x Imuś, słyszałam i widziałam w tv skutki wczorajszej nawałnicy... masakra... mam nadzieję, że wielkich szkód u Ciebie nie poczyniła... x Kobitki Drogie, serdecznie dziękuję za miłe słowa... córcia się cieszy i my razem z nią... i naprawdę nie spodziewała się wygranej... gdy szef poinformował ją, że została nominowana, to myślała że robi sobie z niej jaja... a tu okazało się, że to ona wygrała...:D No, wakacje u dziadków dobiegają końca... rodzice naszą gwiazdeczkę jutro zabierają... mała chyba stęskniła się za swoim domkiem, bo na wieść że wraca już nie płacze... całe szczęście... do tej pory był płacz i proszenie pt. ja nie chcę do siebie... córce i zięciowi przykro było... bo wiecie, w domu ma większy rygor... a dziadkowie rozpieszczają i rozpuszczają... a do tego jeszcze u nas ma swojego ukochanego wielkiego psa... A ja jutro gnam do fryzjera... pierwszy wolny termin był na 20 września...:O ale moja pani Marzenka ulitowała się i mogę jutro w południe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :) Cyferko Na stojąco,siedząco czy leżąco? :D Nie jest mały ten basen Kilka godzin napełnia się go wodą Napiszę potem z łapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Jestem gościem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Imuś... Postać to ja mogę w kolejce :-D aczkolwiek bez przyjemności... Na leżąco i po szyjkę ;-) Aduś wszystko co dobre szybko się kończy :-) Macie do siebie tak blisko,że w razie tęsknoty wsiadasz i jesteś;-) Odpoczynek dziadkom też potrzebny. Fryzjerka musi Cię lubić :-D Należało Ci się :-D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut Do 6.000zł na 65dni za Darmo, 100% Online na Konto od 18 lat bez zaświadczeń o dochodach, bez bik Wszystko załatwisz przez internet bez wychodzenia z domu! Gotówkę odbierzesz na Twoim koncie lub na poczcie. Wypełnij wniosek o pożyczkę na stronie http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś :-D Niech i tak będzie ;-) może być po tą ;-) Siedzisz już w basenie?? U mnie dzisiaj apogeum...33 w cieniu brak motywacji do wszystkiego. Pracownika wysłaliśmy do domu,jutro idzie na urlop,wyjeżdża na Mazury. Malarza zaraz też zwolnię,nie ma co zdrowia tracić. Jak pomyślę o Twoich chłopakach:-( słabo mi się robi. Dzisiaj wieczorkiem mamy babskie spotkanie po latach:-) Koleżanki z zagranicy przyjechały,mam nadzieję,że żar pryśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, zazdroszczę Wam tego basenu...!!! na taką pogodę rewelacyjna sprawa... był czas, że z córką, albo z koleżanką, jeździłam na Termy do Uniejowa... kupowałyśmy sobie wejściówkę na cały dzień i raczyłyśmy się tamtejszymi atrakcjami do woli... baseny, jacuzzi, bardzo intensywne wodne masaże (takie, że aż siniaki się tworzyły) przeróżne sauny, basen lodowy, komora śnieżna... mówię Wam RAJ NA ZIEMI... ale od paru lat tam nie byłam... bo wychodząc po drabince z basenu zerwałam sobie przyczep mięśnia dwugłowego łydki... ból nie do opisania... a następnie wielomisięczna rehabilitacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... miałam jeszcze napisać, że sama sobie powinnam dziś nagrodę Nobla wręczyć... bo, nie zważając na upał, właśnie okna skończyłam myć... jutro zięć wymieni nam moskitiery... wstyd mi było pokazać mu zakurzone szyby... a więc mąż zabrał wnuśkę do lasu a ja wzięłam się za okna... już skończyłam...:D tylko że cała mokra... dosłownie cała...:P ale zrobiłam... ufff...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki po staremu zapraszam na weekendową kawę. x Cyferko u mnie 33st jest co drugi dzień.Faktycznie niema chęci do czegokolwiek.Gdybym postanowiła ,że chata będzie malowana bardzo bym żałowała.Zresztą o malowaniu przestałam myśleć.takiej potrzeby nie ma. x Imuś ja też chcę do basenu.Oprócz tego,że u Ciebie pada deszcz masz jeszcze basen.Niesprawiedliwe.Czy wnusia już chlapała się w basenie:) x Aduś tak właśnie szybko czas ucieka.Niedawno zaczynałaś wakacje z wnusią i już po.Należy Ci się odpoczynek. Wyobraź sobie,że ja niedawno umyłam dwa okna a trzecie zostało.Czekam na zmianę pogody:) x Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×