Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Imuś Kochana, dobrze Ci się śmiać... Tyś zmotoryzowana i zawsze masz dach nad głową... a ja autkiem nie jeżdżę... pieszo, lub komunikacją publiczną, pomykam... muszę więc zapobiegliwa być... a, że do tego gruba, to mnie nie zdmuchniesz... :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, to teraz ja się mocno pośmieję...:D bo ślepym (czyli inwalidom wzroku) prawka nie wydają... także nie dla mnie to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już u dzieci... podróż miałam zupełnie spokojną, nie padało... tylko wieje mocny wiatr... zdecydowanie chłodniej, bo słońce schowało się za białymi obłokami... na zachodzie nieba widać intensywnie ciemne chmury i idą na nas... niedawno dostałam SMS-em taki komunikat: "Uwaga! Dzis g***towne burze, silny wiatr i ulewny deszcz. Miejscami grad. Unikaj otwartych przestrzeni, zabezpiecz dobytek. Sledz komunikaty pogodowe." Znajoma pani w piekarni też go otrzymała... i mówi, że wielu jej klientów też... także to nie przelewki... No, widzisz Imuś, ja tak ślepa, że kierowcą być nie mogę...:( Idę ekspres na kawkę nastawić... macie też ochotę...??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu,cieszę§ się,że szczęśliwie dojechałaś. Koniecznie zostań na noc u dzieci. Bardzo pomysłowe to,że są ostrzeżenia,zawsze ludzie będą mieli się na baczności. Imuś,a u Ciebie bez strat? Ada za kawę dzięki :-D jem arbuza i sałatkę Cezar...liście sałaty :-D Wpadajcie :-D Globusiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie gaduły:D x jak ja ma się nie wściekać!!!! czekałam na zapowiadany niż a niżu a widu. Deszczu ani kropli. Od popołudnia ładnie świeci słońce a za oknem 25 st. Mój rejon to jakiś ...zaklęty krąg;) niedługo zabraknie wody w kranach. x Imuś to niesprawiedliwe;) co drugi dzień masz deszczyk. x Skorzystałam z ochłodzenia , zrobiłam zakupy i przygotowałam obiad na jutro i pojutrze.Jeśli zaoszczędzę ;) to wystarczy również na poniedziałek. x Miłego wieczoru Babki i łagodnych burz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do swojego domciu... właśnie w pociągu jestem... jest spokojnie... w Łodzi i w moim mieście nie spadła ani jedna kropla deszczu... tylko wyraźnie się ochłodziło... te silne opady i wichry podobno gdzieś na południe Polski poszły... a u nas ma lać w sobotę... także wyprzedzam złą pogodę i już dzisiaj jadę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na weekendową kawę. x Fantastyczna noc. Przy 13 st. spalam snem kamiennym. Reszta bez mian. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) W końcu pospałaś. I mnie też bez zmian...zapowiadane deszcze i burze nie sprawdziły się;-) widzę,że u Ady również. Nie ma co popadać w panikę. Ochłodzenie i owszem...do 20 stopni,ale budynek jeszcze płonie. Oczywiście wietrzę co mogę. U mnie nocka koszmarna,przed snem dowiedziałam się o śmierci przyjaciela mojego starszego syna :-( zawiesił sobie pętlę na szyję :-( wspaniały chłopak był... Tydzień temu koleżanka zrobiła to samo :-( Koszmar.Młodzi ludzie...dlaczego??? Zaczęło padać ;-) Leje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w poznaniu w środę ( przedwczoraj ) mieliśmy 36 w cieniu , dzisiaj sobota jest troszeczkę lepiej . Z Niemiec wczoraj dostaliśmy potężną burzę i ulewy , pokazywali Konin , brak deszczu mamy ogromny w Wielkopolsce są ogromne obszary rolnicze jest bardzo sucho wszystko wysycha , możemy się spodziewać wzrostu cen żywności jeszcze większej .My też dostaliśmy komunikaty pogodowe ma to być norma. Mamy blisko do Niemca na zakupy lecz oni też borykają się z pogodą , widzę że przy granicach z nimi pomagamy sobie wzajemnie oni nam my im i to jest ok w porządkach, sprzątaniu . Jakoś tak się składa że z Niemcami tak od zwykłymi rozmawia się lepiej niż n rodakiem są bardzo mili . To nie tylko moje spostrzeżenie bywamy często u nich , ze względu na bliskość , autostradą godzinka i jesteś na granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawusię południową zrobiłam... zapraszam... (_)> (_)> (_)> (_)> U nas nad ranem zaczęło padać... nie ulewa ale taki zwykły deszczyk... gdzieś tak ok. godz. 10 przestało... jest zdecydowanie chłodniej... teraz za oknem widzę 23,1*C... a w domu 24,7*C... widać, że mury nagrzane... x Globusku, zapobiegliwą gospodynią jesteś... ugotowałaś w piątek i do poniedziałku spokój z pitraszeniem masz...:) x Cyferko, ech... brak słów... szkoda dwóch młodych istnień... ludzie nie wytrzymują tempa... życie łatwe nie jest... często depresja przybiera formę maskującą... nikt z otoczenia nie wie o chorobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhrabina13
To forum jest zastrzeżone ? tylko wy możecie pisać,? Tak to odbieram ,jeśli tak jest to przepraszam nie wtrącam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawkę mam... pachnie pięknie i mocno kusi... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Kobitki Drogie, muszę Wam coś koniecznie powiedzieć... kilka dni temu córcia była w galerii handlowej i zawędrowała tam, gdzie Ziaja ma swój sklep firmowy... zobaczyła nową serię ich kosmetyków, która GDANSKIN się nazywa... kupiła sobie i mnie peeling z muszli św. Jakuba... ależ to cudowny produkt...! jeśli macie suchą skórę, to z całego serca polecam... można stosować nawet codziennie... a po zabiegu nie trzeba używać żadnego balsamu, bo dzięki zawartości kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej, skóra jest cudnie nawilżona i natłuszczona... zauważyłam też, że odkąd stosuję na całą skórę ten peeling, moje dłonie przestały być wiecznie przesuszone i nie wymagają już ciągłego smarowania... zerknijcie może: https://ziaja.com/product/12716-peeling-do-ciala-olejowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wołam Was Babki bo kawa przygotowana. Przybywajcie. x Imuś ,Aduś dziękuję za informacje. Zainteresuję się tymi kosmetykami. O Ziaje będę pytać w aptece. x Odpoczęłam troszkę od upałów.Przede wszystkim noce są chłodniejsze więc dobrze sie śpi. x Casami nachodzą mnie myśli żeby po tak ekstremalnym lecie nie nawiedziła nas taka zima. Oj byłoby ciężko przetrwać. Ale do zimy jeszcze daleko. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :-) Witajcie. Globusiku...nie piłam wczoraj kawy :-D Dosyć późno wczoraj wstałam i przepadła :-D Tak zastanawiałam się,czy w ogóle nie odstawić,ale wytrzymałam jeden dzień ;-)Zobaczymy dzisiaj,jak mi po niej będzie. Upały wracają....ale dobrze,że w nocy można złapać oddech. Dziewczyny piszą o kosmetykach,poczytam. Ja bardzo wnikliwie czytam,każdy skład kosmetyków;-) im mniej skł. tym lepiej. Obecnie szukam jakiś dobry tusz antyalergiczny...może coś polecicie? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O której K wyjeżdża do szpitala? Może już chłopaki wyruszyli? Mam nadzieję,że nie płakał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×