Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Imuś, makabra... a ja zawsze jakaś taka nadwrażliwa byłam... jak babcia zabijała kogutka i gotowała z niego rosół, to ja zawsze chowałam się w najdalszym kącie ogrodu i nic jeść nie chciałam... zapach tych rosołów i widok wystajacych z gara kogutkowych łapek prześladuje mnie do dziś...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkt łączy w sobie kilka zastosowań... a więc nawilża i rozświetla ciało... psiknięty na kark, śródpiersie, nadgarstki, zgięcia łokciowe i kolanowe działa relaksująco/antystresowo... pachnie wspaniale orientem, także nie potrzeba już używać perfum... można również stosować go jako odświeżacz domowego powietrza... delikatne psiknięcie na pościel sprawia, że sen staje się przyjemny... mówię Wam zakochałam się w tym zapachu...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... i co bardzo ważne, jako dla starego i ciężkiego alergika, absolutnie mnie nie uczula...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Cena też fajna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki ,nie załujmy sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stoliczek przygotowany.Na nim kawa .Zapraszam. x Zapomniałam Was powiadomić,że ja również rozpoczęłam rok szkolny.W związku z powyższym przybyło mi obowiązków.:) x Aduś Gratuluję efektów diety. Gratuluje też fajnego prezentu. Oj sporo wybrałabym dla siebie ale niestety jest taki jeden malutki;) problem ...ceny! Nic to zaśpiewam sobie......nie dla mnie sznur samochodów:) x Cyferko widzę,że roleta w górze a to dowód na to,że jesteś w drodze na kawę.Zabierz parasal bo u Ciebie ma padać deszcz. Oj uprzywilejowany jest Twój region ;) x Imuś wstawaj bo kawa na Ciebie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dzień dobry:-) Jestem z kawą;-) Wpadajcie... Wczoraj wieczorem przeszła burza i ulewny deszcz. Teraz mgła....może trafię do Starostwa. Idę po odbiór nowego dowodu rejestracyjnego. Dostałam wczoraj sms z zaproszeniem po odbiór ;-) Taka u mnie teraz kulturka,powiadamiają....nie trzeba sterczeć w kolejce. Adziu,poczytam sobie o tej cudownej mgiełce...dzięki za info. Ale przyznam się szczerze,że mam tyle różnych mazideł :-D Na Twoje szczęście trafiłaś na taki,który nie uczula. To trzymajcie się kumpele. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Niezawodne koleżanki dwa rodzaje kawki dziś nam zrobiły... z chęcią ogromną przy naszym wspólnym stoliczku zasiadam...:) x Globusiczku, rok szkolny rozpoczęłaś... to czekamy na dobre oceny...:) a na jakich zajęciach będziesz...? opowiedz nam troszkę... x Cyferko, fiu... fiu... Twoje Starostwo na wielkie brawa zasługuje... nasz Wydział Komunikacji znajduje się w samym centrum miasta... często tamtędy przechodzę, bo tuż obok jest moja Poradnia Pulmonologiczna... oj, nie raz kolejki gigantyczne przed budynkiem widywałam... Kobitki Drogie, owszem, cena mgiełki nie jest mała... ale przecież perfumy też kosztują... a ten preparat nawilża ciało i jednocześnie "upachnia" człowieka... ja już wiem, że będę jemu wierna... i żadnych innych perfum kupowała nie będę... u nas, podobnie jak u Cyferki, mgła... ale burzy nie było... mam nadzieję, że jutro pogoda jakiegoś psikusa nam nie wywinie... bo rankiem jedziemy na wycieczkę... we trójkę... mąż, jego siostra i ja... najpierw Sochaczew, potem Rawa Mazowiecka, a na końcu cudny Kalisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o czymś zapomniałam Wam opowiedzieć... jak niedawno wspominałam, rzadko kiedy tv oglądam... ale czasem mi się jednak to zdarza... i ostatnio zobaczyłam, że TVN reklamuje trzeci sezon serialu Diagnoza, ze Stenką i Ostaszewską... mateńko, już trzeci sezon z moimi ulubionymi aktorkami, a ja nic o tym filmie nie wiedziałam... nie oglądałam ani jednego odcinka...:O no i wczoraj odszukałam go na Playerze... hurtem obejrzałam aż cztery odcinki...:D dziś też zamierzam zrobić sobie seans...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Aduś, hej Cyferko x Aduś no masz rację wody toaletowe są drogie i nie trwałe.Być może mgiełka zda egzamin. Jeśli tak będzie ja też raz na jakiś czas sobie fundnę. Aduś oczywiście wszystko opiszę dokładnie jak w szkole.Na początku czekam na plan zajęć:D Wyobraź sobie,że ja też nie widziałam żadnego odcinka Diagnozy a od dawna wiem,że taki serial leci w tvn. Tak naprawdę to odstraszają mnie reklamy. x Cyferko no proszę !!! pełna kultura.Tak byc powinno wszędzie.Interesant nasz pan!!!;) U mnie też mgła. Moje kości nie lubią mgły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Nie powiedziałabym,że Kalisz jest cudny To raczej taka gruba paskuda :D :P Cyferko Ja dostaję sms z księgarni o zamówionych książkach ;) Też fajnie bo nie muszę jeździć i pytać.. Globusiku Ty nasz mały kujonku ;) Powodzenia w szkolnej ławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania gość
Dzien dobry czytam i od czasu do czasu wtrace moje 3 grosze. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Zacznijmy dzień jak co dzień. Kawa przygotowana.Zapraszam. x U mnie lato trwa nadal. Niebo przypomina jesień a słońce nie daje za wygraną. Dalej grzeje mocno. Zadaję sobie pytanie czy to co szaleństwo pogodowe zostanie na stałe?? x Na dzisiaj zaplanowałam opłaty, ogarnąć mieszkanie i uczesać kotka. Ostatnią czynność bardzo przeżywam. Muszę być gotowa na jutro.Jadę do dzieci i ich zwierzątek. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Haniu !! 🌼 zapraszamy częściej...:) x Globusku, buziak za kawkę poranną... 👄 u Ciebie lato... a u nas, niestety, już jesień... chłodnawo i od wczoraj mgliście... oby tylko nie podało, bo ok. 9 wyjeżdżamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś duuużo przyjemności Ci życzę. x Gościu Haniu pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Witajcie Adziu miłej wycieczki... Już wyruszyliście? Globusiku masz służbę u dzieci? W nocy wlało solidnie....teraz ciepło,pięknie. Mam trochę roboty dzisiaj. Dobrego dnia dziewczyny i dzięki za kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania gość
cześć ,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
No Mogłabyś coś napisać o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek. x Planu uległy zmianie.Na służbę nie jadę.Nawet jest mi to na rękę. Przygotuję dobry obiadek. Bedzie biały barszcz i gulasz wieprzowy. Surówka z kiszonej kapusty. Zanim jednak przystąpię do pitraszenie wypije kawę, x wszystko przygotowane,kawa gotowa zapraszam. x Imuś fajny wyjazd przed Wami.życzę duuuuużo miłych chwil. x Aduś czy jeszcze jesteś na wycieczce??? a może odpoczywasz po wyjeździe. Gdyby co to kawa na Ciebie czeka. x Cyferko Zostałyśmy we dwie na placu boju. Nic nam nie pozostało tylko pracować:) x Babki na wszelki wypadek szykujmy sobie ciepłe odzienie bo od połowy przyszłego tygodnia powieje prawie mrozem;) tak prognozują synoptycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×