Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy rodzicom którzy nic dzieciom nie przepiszą, nie pomogą, nie jest wstyd?

Polecane posty

Gość gość
Teść jest taki sam, praca do 15 za minimalną od 40 lat w tej samej firmie i fajrant przed tv. On go do roboty nie zmobilizuje, prędzej odciągnie jeszcze bardziej "co się będziesz przemęczał, odpocznij sobie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ten bucowi to mogłabyś buty czyścić,takie jak ty przygłupy nie powinny zakładać rodziny a już o dzieciach nie wspomnę.Wyrazy współczucia dla p.małzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec wyszedł po 2 latach i dziś jest szanowanym przedsiębiorca i filantropem. xx skąd jesteście? moze twój ojciec "da wędkę' mojemu leniwemu mężowi? Myślę, że mąż potrzebowałby takiego obrotnego "mecenasa" od którego mógłby się nauczyć robienia interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O Boże,ta znowu,czy ty pochodzisz rodziny złodziei ?że ta gadka o tym tak łatwo ci przychodzi?ja bym się wstydziła na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 skończyły się argumenty-zaczęło się obrażanie! Ty możesz mi buty czyścić, przygłupie i bucu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12"13 nie pochodzę z rodziny złodziei, tylko uczciwej i g****omającej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojciec wyszedł po 2 latach i dziś jest szanowanym przedsiębiorca i filantropem. xx skąd jesteście? moze twój ojciec "da wędkę' mojemu leniwemu mężowi? Myślę, że mąż potrzebowałby takiego obrotnego "mecenasa" od którego mógłby się nauczyć robienia interesów. xxx Z woj. lubelskiego i tyle "konkretów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam, że ktoś tu coś źle zrozumie, jak przeczyta o czyimś więzieniu, dlatego doradzałam tamtej dziewczynie, żeby już o tym nie mówiła. Teraz się zacznie gadanie jak powyżej, że uczciwi guzik mają, a bogaci kradną i dają dzieciom. Brrrrr te schematy i uogólnianie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teść jest taki sam, praca do 15 za minimalną od 40 lat w tej samej firmie i fajrant przed tv. On go do roboty nie zmobilizuje, prędzej odciągnie jeszcze bardziej "co się będziesz przemęczał, odpocznij sobie". xxx To przecież mógłby tak sobie zgrać życie, że od 16 do 20 mógłby mieć 1/2 etatu w innej firmie (nawet niech ta minimalna będzie to 4x15zł = 60 zł dodatkowo, razy 20 dni roboczych i już się uzbiera 1200 zł...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie i 1200x12 daje 14400 zł, które można odłożyć na lokatę. Po 10 latach daje nam ponad 140 tysięcy dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyno i niepotrzebnie opowiadałaś o tym więzieniu, teraz pół kafeterii źle cię zrozumiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu niby kradł? Przemyt to nie kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:16 i 10:26 tez chciałabym takiego ojca i szanowałabym go za to, ze garował w imię tego, by córkom było dobrze, to jest dopiero poświęcenie! Ile razy łysze o takich przypadkach czy oglądam sędzinę Marię Darię Wesolutką to wypominam mojemu mężowi, ze byłabym dumna z niego gdyby coś ukradł i nawet poszedł za to siedzieć, bo pracą na etacie u kogos się w życiu nie dorobi, a zaraz będzie 10 lat od ślubu i jakoś nie widzę ani domu ani pieniedzy, które mi obiecywał i już nie mam siły na to czekać w poniżeniu, mamy tylko 1 dziecko, bo nas nie stać na więcej i mieszkanie na kredyt w CHF, nie tak miało wygladac nasze zycie, bo oboje mamy studia i to dobre, tylko niestety wylecieliśmy z domów rodzinnych z gołymi tyłkami, podciętymi skrzydłami i brakiem kapitału materialnego jak i społecznego lub jak kto woli-fobia społeczną. xxxxxxxxx xxxxxxxxx temat podpuszczania do kradziesz wywodzi się z tego komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:04 wiem, ale odebrałam to bardziej ironicznie niż jak podpuszczanie i nie rozumiem zadymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa pewne tematy które oceniają osobę wypowiadającą się,to nie zadyma to raczej współczucie dla niej że najważniejsze w życiu są pieniądze nawet czyimś kosztem byle by były. Ja uważam że grunt to zdrowie ,nie masz zdrowia to największa kasa zostanie a nogami do przodu się pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sa pewne tematy które oceniają osobę wypowiadającą się,to nie zadyma to raczej współczucie dla niej że najważniejsze w życiu są pieniądze nawet czyimś kosztem byle by były. Ja uważam że grunt to zdrowie ,nie masz zdrowia to największa kasa zostanie a nogami do przodu się pójdzie. xxx Wszyscy zdechną. Warto mieć do tego momentu ekscytujące, emocjonujące życie przebiegające w dostatku i zejść choćby młodo, niżeli statyczne, nudne, pozbawione uniesień i zawinąć się pod 90 rok życia waląc kloca w pieluchy ku złości prawnuczków czychających na mieszkanie własnościowe (no bo po co się dorabiać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;25 to ciebie zabije ten jad, bo w temacie wypowiadają się rodziny, które dużo wcześniej ustaliły / otrzymały spadek i nikt nie musi czyhać na nikogo, byle tylko umarł. Ja jestem już dawno ustawiona przez rodziców, którzy żyją i mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:36 nawet jakby ktoś był skąpy, ubogi, cokolwiek innego, że postanowiłby odłożyć tylko 50zł miesięcznie na dziecko, to i tak 50zł przez 12m-cy i 20 lat daje 12 000 zł! Przecież to wartość używanego auta i dziecko ucieszyłoby się choćby z tego prezentu! Nawet z renty albo kuroniówki da sięmodłożyć 50zł na miesiąc! To taki problem oszczędzić miesięcznie choćby tyle??? Tak, bo wkracza jakaś g....wniana ideologia, że nic dla dziecka nie dacie i ma radzić sobie samo. To jest wina waszego podejścia, a nie zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 14:30 czytaj ze zrozumieniem, to była raczej parodia podejścia "nic nie dostałem, nic nie dam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość126512
festyy.com/q5dgxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja od leniwego męża nazwałam to solidarnością międzypokoleniową, tylko że mój jest za miekka faja żeby sie gdzieś obrócić, jemu trzeba wszystko palcem pokazywac, zero inicjatywy własnej, nawet wczoraj mu znalazłam 10 ofert dla inzynierów to nawet nie spojrzał xxx ów termin pojawił się w debacie po raz pierwszy 11.09 9:09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne kiedy się pojawił ten termin, ale jest bardzo trafny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu korzystał z uroków granicy i między innymi przemycał spore ilości tytoniu i innych używek. Z Waszego zakichanego 500+ Wam nie zabierał, więc się nie unoście honorem jedynie sprawiedliwych. okradał nas wszystkich na akcyzie. Bo nie wiem czy wiesz lalka, ale państwo ma tyle tylko ile mu z podatków wpłynie, jak ich nie płacisz to docelowo okradasz nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciesz się lalka ze to Polska, bo już w czechach za to samo by dostał osiem lat i kilkadziesią tysięcy kary euro, a w Grecji za taki przemyt mozna zarobić nawet 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) jestem 36 letnią kobietą.. szukam faceta, który zrobi ze mnie dziwkę w łóżku.. Moje zdjęcie: http://kibuilder.com/zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Pożyjemy:) zobaczymy:) zobaczysz kiedyś czy to takie proste mieć córkę taką jak ty,życzę ci byś jej dała miliny a w zamian dostała kopa w duupę do przytułku,bo ty tylko tak wychowasz swojego potomka /dawaj/dawaj/dawaj i spadaj jak już konto puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cywilizowanych krajach to normalne, że starsi ludzie swoje ostatnie lata spędzają w domu spokojnej starości. I jakość tego pobytu ściśle uzależniona jest od ceny, także czas już uskuteczniać solidarnośc miedzypokoleniową i wielopokoleniowe bogacenie się. No chyba, że liczycie na państwowe i podobać się Wam będzie jak tłuste ukrolki będą Was lać po gębach na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i ciesz się lalka ze to Polska, bo już w czechach za to samo by dostał osiem lat i kilkadziesią tysięcy kary euro, a w Grecji za taki przemyt mozna zarobić nawet 20 lat xxx to chyba greckie więzienia mają gumowe ściany, gdyż w kraju tym kwitnie przemyt uchodźców ekonomicznych z III świata. I ojeju oszukiwał ZUS, łamał obowiązującą literę prawa. Zamiast się cieszyć, że dzięki działalności ojca zapewniony został lepszy start życiowy dla następnego pokolenia i nie muszą się zarzynać dla banków... Tacy jak wy to by się dobrze odnaleźli za terroru komunistycznego wydając bohaterów podziemia niepodległościowego, bo przecież łamali oni ludową konstytucję i równie głupkowate prawo. Konfitury jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;22 jesteś żałosna, od kilkunastu stron tłukę tobie i podobnym tobie do głowy, że dziecko da się wychować w dostatku, w miłości, wsparciu, szacunku i wszystko naraz. To ty powinnaś mieć na głowie opiekę społeczną i alimenty za swoje podejście do wychowania dziecka tzn.skazujesz je na biedę i pewnie braki moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba greckie więzienia mają gumowe ściany, gdyż w kraju tym kwitnie przemyt uchodźców ekonomicznych z III świata. I ojeju oszukiwał ZUS, łamał obowiązującą literę prawa. Zamiast się cieszyć, że dzięki działalności ojca zapewniony został lepszy start życiowy dla następnego pokolenia i nie muszą się zarzynać dla banków... Tacy jak wy to by się dobrze odnaleźli za terroru komunistycznego wydając bohaterów podziemia niepodległościowego, bo przecież łamali oni ludową konstytucję i równie głupkowate prawo. Konfitury jedne. ty jesteś taki gupi na co dzień, czy tylko po alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×