Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część ósma

Polecane posty

Wtorkowa kawa pachnie i zaprasza.

Cyferko

u mnie za oknem spokój nic nie targa drzewami.Niech tak pozostanie. Również słyszałam o wyrządzonych szkodach.

Włos mi się jeżył ze strachu.Wszystko dzieje się za szybko.Wczoraj dostrzegłam,że krzewy mają już widoczne zielone

pączki.Tylko patrzeć jak będzie zielono.

x

Adziu

jeśli jesteś na służbie to znaczy,że zdrowiejesz.Pozdrawiam i życzę wyzdrowienia całkowitego.

x

Imus

Dzielny Juniorek. Wie,że jeśli  trzeba  się leczyć  należy się podporządkować lekarzom. Tobie też jest łatwiej

znieść rozłąkę.

x

Dobrego dnia.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

To oczywiście moja M. napisała. Bardzo lubi tę robotę. Jeszcze literek nie zna (a raczej zna, tylko nie potrafi w wyrazy składać) więc posługuje się pismem obrazkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry .

Dziękuję za kawkę i  dostawiam szklaneczkę mleka dla

najmłodszej koleżanki 😉

Nieopodal mojego domku otwarto nowy sklepik

Spiżarnia...wyroby ekologiczne.Kupiłam dzisiaj swojski chleb,

ser koryciński i kiełbache myśliwską.

Zapraszam na śniadanie :classic_rolleyes:

Globusiku do Ciebie wiosna szybciej przybędzie,u mnie jeszcze przymrozki.

Dzisiaj Grzegorza, na Grzegorza zima idzie do morza.

Spokojnego dnia.

Pa.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Starym zwyczajem na kawę zapraszam.

x

Adziu

Dzięki za piękne liściki. Masz wypasiony telefon.Tyle emotikonek!! mój jest ubogi w te cacuszka.

x

Cyferko

Zazdroszczę Ci  sklepików i zdrowej  żywności. U mnie bidota.Właśnie szukam chleba który choć troszkę smakowałby

jak chleb.Dłuższy czas kupowałam ciemny malutki chlebek.Dla mnie akurat.Nie wiem co sie stało.Zaczął smakować

zupełnie inaczej.Po prostu jest niesmaczny.

x

Imuś

Jest mi trudno uwierzyć,że wnusia niebawem będzie miała trzy latka.Pamiętam jej narodziny.Przecież to było wczoraj.

Zastanawiam się i liczę,że niedługo wnuk będzie   miał rok. Niech sie zdrowo chowają ,zycze im zdrówka.

x

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Globusiku.

Dzięki za kawkę.Spałam całą noc.

Zupełnie inne nastawienie do życia :classic_rolleyes:

Globusiku to fakt,jeśli chodzi o spożywkę

mamy ogromny wybór.W pierwszą sobotę miesiąca w centrum

miasta ustawiają się stragany z regionalnymi przysmakami.

Często też dołączają Litwinie ze swoimi wyrobami,jest w czym wybierać.

X

Wiozę mamę do lekarza...od miesiąca skarży się na silne bóle głowy,cały czas

na lekach przeciwbólowych.

Udało mi się ją namówić na wizytę,zobaczymy co z tego wyniknie.

Dobrego i spokojnego dnia.

Pa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mokro i wietrznie. Moje samopoczucie takie jak pogoda. Może  łyk kawy pomoże. Zpraszam imWas.

x

Cyferko

jak wizyta  mamy.Czy coś wyjaśniła? Ja dzisiaj idę do endokrynologa. Jeśli będę musiała łykać tabletki to jeszcze bardziej

się zdołuję. Mam juz wystarczającą porcję. Podnoś rolety i dosiadaj sie do kawy.

x

Imuś

Tak myślałam,że malutki już będzie kończył roczek. Mały spryciarz,  rzeczywiście  szybko zaczął chodzić.Imus macie

powody do radości, wnuki  zdrowe i fajne dzieciaki. Jak Juniorek??? czeka na powrót do domu??

x

Adziu

Pozdrawiam i na kawę zapraszam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka Globusiku,z przyjemnością wypiję z Tobą kawkę.

Rolety w górze;-) o 5 wstałam.

Jeszcze mnie trzyma adrenalina z wczorajszego dnia.

Mama była na SOR ...zaistniały tam bardzo nieprzyjemne 

okoliczności i zabrałam ją do domu z ciśnieniem 227/116

W domu doszła do siebie.Byłam raniutko,dzisiaj ciśnienie książkowe.

Jest dobrze.

Globusiku współczuję Ci wszelakich wizyt u lekarzy.To prawdziwa

droga przez mękę.

Poranek mam bardzo pogodny,świeci słoneczko,ale na bocznych drogach szklanka.

Powodzenia Globusiku ❤️

Aduś co u Ciebie?

Jak oczęta?

Imuś kawa dzisiaj wyborna,wpadaj ☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

extra!😄

a już naszykowałam małe pudełeczko po kremie i wezmę sobie w poniedziałek troszkę tej odżywki do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Dzienks za kawcię... wspólne pif-kaw... pif-kaw... i od razu jaśniej, milej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"extra!

a już naszykowałam małe pudełeczko po kremie i wezmę sobie w poniedziałek troszkę tej odżywki do domu..."

hahaha... to był SMS do mojej córci... napisałam... wysłałam... i mi przepadł... a okazało się, że pisanie zamiast do niej, to ja do na nasz klubik wstawiłam... koniec świata...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Córcia odkryła superowy szampon... mocno nawilżający z dodatkiem olejku migdałowego... jak u dzieciaków byłam, to  nim głowę myłam... po prostu bajka... włosy jak jedwab i aksamit... teraz córka kupiła nową odżywkę... z masłem shea... też jest nią zachwycona... ja jeszcze jej nie próbowałam... dziecinka moja chciała mi ją zamówić... ale powstrzymałam ją... najpierw wolę wypróbować... w poniedziałek zabiorę trochę do domu... jak się sprawdzi, to też taką chcę...

I to już całe wyjaśnienie treści tego SMS-a... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferko, co Wyście tam na tym SOR-ze przeżyły, że Mamci aż tak ciśnienie skoczyło..?! Rety, zamiast ratować, to oni ludzi do ciężkiej choroby doprowadzają. Straszne te obecne czasy..!! Tak się cieszę, że moją przygodę z pracą w służbie zdrowia zakończyłam ponad dwadzieścia lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Globusiczko, dziś masz wizytę u endo. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło tam OK.

A ja tuż po południu jadę do stomatologa. Oczywiście miejsc nie było. Jednak doktor stwierdziła, że do swojego gabinetu przyjedzie półgodziny wcześniej i mnie przyjmie. Ząb, górna jedynka,  bardzo ważny. Poluzowaną plombę widać. Trzeba wymienić. A ja tylko w tym tygodniu mogę. Bo od niedzieli wnusię z przedszkola znowu odbieram. Cudnie, że doktor tak mi (tym wcześniejszym otwarciem gabinetu) pomogła. Mam tylko nadzieję, że ząb w trakcie "obróbki" nie pęknie mi. Trzymajcie, proszę, kciuki...!! No i ciekawe ile kasy za zabieg wybulę. Pewnie dobrze ponad stówę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa... jeszcze coś mi się przypomniało. Od poniedziałku znowu przechodzę na zupkowanie. Tę dietę można stosować cyklicznie. Tzn. cztery miesiące zupowania, kilka miesięcy przerwy i znowu zupencje. Właśnie mijają trzy miesiące przerwy. Czas powrócić na dobre tory. Jednej mojej znajomej lekarce pokazałam zupomanię. Dziś dowiedziałam się, że schudła ponad 7 kg. Dawniej stosowała różne diety. Nic jej nie pomagało. A tu szast-prast, je pięć porcji zupek dziennie i kilogramy w dół lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś, wnuk już chodzi! Córcia Twoja też szybko na nogi stanęła. Wdać, że się w Ciebie, Nasza Ty Sprytna Szybkościowa Jaskółeczko, wdali.

Nasza wnusia ma 4 lata i 9 miesięcy. Zna wszystkie literki. Niektóre w proste wyrazy składa i potrafi przeczytać. Jednak z pisaniem gorzej jej idzie. Liczenie też nieźle wychodzi. Córka jest z wykształcenia nauczycielem. Ma dwie specjalności, pedagog specjalny i anglista. Wnusia językowo jest świetna. Wdać te zdolności ma po mamci. Dobrze, że nie po mnie. Obcych języków nie znosiłam. W polskim b. dobra byłam. Ale obce, to nie moja bajka. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuśku, trzymaj się dzielnie...!! 💟💟

Paskudna choroba. Bardzo Ci Kochana współczuję. Naprawdę bardzo...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny cześć.

Imuś ❤️ współczuję.

Aduś,a Ciebie miło widzieć w dobrym nastroju.

Pytasz mnie o SOR jeszcze jestem roztrzęsiona,

nie wiem co podali mamie w kroplówce,ale sprawiała wrażenie,

jakby była na haju...niekompetentny sanitariusz podawał jej leki

palcami 😞 ciśnienie zamiast spadać rosło...lekarz zaproponował

odmówienie leczenia skoro nam nie odpowiada i tak też się stało.

Mama awanturowała się,krzyczała na nich...to nie była ona!!!

W domu do godziny ciśnienie spadło.

Teraz jest dobrze.

X

Globusiku daj nam znać po wizycie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ada dopiero przeczytałam to co było na poprzedniej

stronie.Powiedz proszę co to za szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferko, toście z Mamcią przeżyły. Makabra...!! A wiesz, niektórzy ludzie w podobny sposób na potas i magnez reagują. Słyszałam o kilku takich pacjentach. Kto wie, czy i u Twojej mamy czasem tak nie było? Lek podany w formie kroplówki błyskawicznie wchłania się i reakcja organizmu jest natychmiastowa. Biedna mama. Lekarzyna jakiś marny. Zamiast pomóc, to on po najniższej linii oporu krzyknął formułkę, że chory odmawia zaordynowanego leczenia. Ech...!! :((

Spróbuję wkleić tu u nas info o tym szamponie. Jak nie pójdzie, to mailem Ci wyślę.

Firma Nacomi.

Szampon wygładzający z olejem ze słodkich migdałów 250ml

Cena: 19,90

Delikatny szampon o naturalnych substancjach myjących z organicznymi olejkami. Innowacyjene połączenie naturalnych składników z kwasem hialuronowym oraz proteinami ryżu. Szampon nawilża i zmiękcza włosy. Nadaje im blask i naturalny zdrowy wygląd. Idealnie nadaje się do włosów suchych ze względu na dużą ilość olejków w składzie szamponu, które intensywnie nawilżają. Wygładza i wspomaga lepsze układanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferko, linka z adresem wysłałam Ci poprzez naszą klubikową pocztę. Napisz czy wiadomość dotarła do Ciebie?

A ja już po wizycie u stomatologa. Jedynka odzyskała swój dawny blask. Znowu mogę się uśmiechać. :D

Jutro na 12 umówiona jestem z panią fryzjerką. Bedzie rudo-miedziana farba i podcinanie.

Jeszcze coś Wam powiem. Kupiłam sobie śliczne botki. Takie wiosenne, do kostek. Kolor genialny - stare wino. Ależ jestem zadowolona. WIOSENKO możesz przybywać..!!🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś, odżywka jest u córki i jeszcze nie widziałam jej. Wiem tylko, że ma właściwości nawilżające i jest z masłem shea. Może jutro córcię poproszę niech mi SMS-em nazwę firmy i odżywki prześle.

Odezwę się rano.

Spokojnej nocki.

Paa..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę powiewa  więc szybko dotarłam na miejsce. Przygotowana kawa,Zapraszam.

x

Później poczytam Was. Muszę wyjść po zakupy a tak mi się nie chce.

Jestem po wizycie. Następna za rok więc chociaż  ta "przyjemność 'mi odpadła.Reszty mojego samopoczucia nie tykam.

Wpadłam jakiś dołek i nie mogę z niego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Globusiku jesteś jeszcze? pędziłam z bułami

z nadzieją,że jeszcze będziesz 😉

Już byłam na zakupach...wieje i kropi.

Słucham dzisiaj Radio Szczecin :classic_rolleyes: jestem więc

blisko Ciebie Globusiku i dawaj rękę...wychodzimy z dołka :classic_blush:

Zapowiadają u Ciebie konkretną wichurę.Z pewnością taka pogoda

nie sprzyja dobremu samopoczuciu.Cieszę się,że endokrynologa  masz 

za rok.Globusiku 13.03. już obchodziłaś,czy imieniny przeniesione?

X

Ada byłam w naszej kf.poczcie,dziękuję...wiadomość doszła 😘

ale z telefonu nie potrafiłam odpisać...dzisiaj wniknę bardziej.

Fajna sprawa ta osobista poczta.Zaraz wygugluję sobie szampon.

X

Imuś mam nadzieję,że lepiej się czujesz ❤️

Piąteczek!! piątunio :classic_rolleyes:

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Imuś.

Wpadłaś na kawkę,to chyba nie jest tak źle.

Zabieracie Juniorka na przepustkę?

Mam nadzieję,że relacje poprawiły się między Wami.

Pa ☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Babeczki...!!

Melduję się i ja. Rękę Naszej Koleżance podaję. Z dołków należy wychodzić. Sama po sobie wiem, że to łatwo nie jest. A wręcz przeciwnie - wpada się łatwo, wychodzi potwornie ciężko. Ale serdeczna przyjacielska dłoń cuda potrafi czynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugiej Naszej Koleżance też dłoń chcę podać. Przejechanie przez walec jest straszne. Mnie (chociaż nie mam meniera) kilka razy błędnik zwyczajnie odmówił współpracy. Wiem jak się czułam. Wprost tragicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobitki, córka właśnie przesyła mi linki z szamponem i odżywką. Zaraz spróbuję @ Wam przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×