Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona32lata

jak potraktował mnie facet którego kochałam. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja?

Polecane posty

Gość gość
wtedy ci dobrze radzili ale nie sluchalas 2017.08.28 Ale jesteś naiwna. Jesteś już po przejściach 9 po rozwodzie ale jak widzę życie ciebie dużo nie nauczyło. Przecież on ma 25 lat a z tego co opisujesz zachowuje się jak gówniarz. Nigdy nie pozwoliłabym sobie na takie potraktowanie. On dostanie swoje czyli sex i zostawi cie zobaczysz. Jemu chodzi o jedno SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona przecież go kocha i marzy o nim aby przefutrował jej futrówkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucyfiks
Chociaz sie zabezpieczyliscie ? Zeby Ci jeszcze pamiatka po nim nie zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałaś mu w końcu zdjęcie pipki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
gośc z 9:08 i 9:33 opiszcie swoje sytuacje. Podzielcie się tym. Pisze to jedna osoba czy dwie. 9 dni się nie odzywa, a co się stało? Musimy się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO z tymi sms-ami co pisali Tobie aby wysłać zdjęcia broszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka mu futrówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś moj milczy ale wiem ze mnie kocha tylko nie wie jak mi to wyznac jak'wroce' znad moza to szybko przyleci steskniony i mi wszystko wyspiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psitkę mu pokazałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA NADZIEII TEMAT OGLASZAM ZA ZAMKNIETY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On czeka na zdjęcie ciiiipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś idioto gdyby chcial to by zadzwonil iby mial jej c**e na swojej gebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu nawsadzala dlatego nie dzwoni on chce jej ciiiiipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
przemyślałam wszystko , nigdy tak nie robiłam, ale chce wrócić do tego co było z nim i ni musi to być związek.. może to być jakas bliskość, nawet seks. Jak mam mu to dac do zrozumienia? tylko bez takich ze zdjęciami itp. bo tak nie uderze. Proszę was o propozycje jak to zrobić żeby on chciał :) i nie wysilajcie się z krytyką to jets serio topik i ja jestem pewna tego co mowię. To nie jest facet dla mnie, ale czuje do niego chemie i bym się jeszcze z nim trochę pospotykała, może jak poczuje ze nie jestem już zaangazowana, to sam nie zakocha? Przeciez mogę się z nim spotykać i jeszcze z innym np. w którym się zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij mi jedno zdjęcie noga pończocha szpilka i napisz czy tęskni ... gwarantuje ze odpisze wzbudzisz w nim pożadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już do dzieła jedno zdjęcie jedno zdanie ... i jest Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Ty !!!! Wałcz o swoje szczęście i miłość !! Użyj kobiecego wdzięku !! Trzymamy kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu ta dziewczyna wzięła się w garść !!!! Super myślałem ze to przypadek beznadziejny .. a tu jaki zwrot akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz co Tobie napisał jak wysłałaś mu zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej udowadniają jaka jesteś żałosna desperatka. Jak chcesz być jego sex zabawka i mieć opinie puszczalskiej desperatki bez godności która zrobi wszystko dla jakiegoś szczyla który ma tylko z niej beke, to proszę bardzo. Ciebie będą wytykac palcami i z Ciebie się śmiać. Aż wkoncu jak poznasz normalnego faceta i on się dowie jaka jesteś, na co sobie pozwalałas i że nie masz szacunku do siebie, to będzie uciekał aż się będzie kurzylo. Pogrążasz się i sama sobie łatkę wystawiasz, a opinia szybko się rozchodzi o człowieku... Nie będziesz mieć życia później a były (i kilku jego kolegow) będą Ci się śmieli w twarz. Aż żal MI twojej córki że na taką głupia matkę... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj głupiej zazdrosnej babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz juz z ta cipka nie widxisz ze on chcial ja tylko przeleciec i nie chcial z nia zadnego zwiazku!bajerowal ja na czule slowka,przelecial i wycofal gdy ona chciala sie angazowac.Ja jak zaczelam spotykac sie z moim facetem to widywalismy sie codziennie,od poczatku wiedzielismy ze chcemy budowac wspolna przyszlosc,kobieta to wyczuje ,autorce intuicja podpowiadala zeby sie w to dalej nie pakowac,pisali zeby odpuscila bo po seksie ja zostawi a ona myslala ze seksem go zatrzyma,zakochany mezczyzna zawsze znajdzie czas dla kobiety ktora dazy uczuciem,chodz by nawet na 5 min,tylko zeby ja zobaczyc,zrobi wszystko,w fazie zakochania czlowiek traci zmysly,uzalezna sie od ukochanej osoby,nie moze spac,jesc,jest sie jak na haju,jedyny ratunek na ukojenie bolu to zobaczenie,obiektu westchnien,ja tak mialam z moim ,na przystanku ja mial wracac do siebie,to ciagle czekal na kolejny bus i zawsze odjezdzal oststnim bo chcial byc ze mna jak najdluzej;)bylo po nas widac ze jestesmy szalenczo w sobie zakochani,caly czas sie smialismy jak nienormalni;)autorka na tym chlopaku wymusila uczucia,krotka znajomosc i juz pretensje 'ze ci nie zalezy na mnie' i pytania czy cos czuje.Gdyby mu zalezalo to bys nie musiala pytac,czulabys to cala soba.Chlopaka oczywiscie tez nie popieram zwykly szczyl ktory chcial darmowego seksu,za to autorka ma to na co zasluzyla,wszyscy odradzali a ta nie posluchala i poszla z nim do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś juz teraz to mi calkiem ciebie nie szkoda,jasne niech pouzywa sobie jeszcze a co tam jak daje chetna to trzeba brac,zawsze tansza od dzifki bedziesz,zrobi obiad jak bedzie mu sie chcialo,flaszka cie upije zebys byla chetniejsza i dawaj jazda.On po jakims czasie znow cie zostawi a ty xostaniesz wrakiem czlowieka,nie zebraj o uczucia bo on cie nie pokocha,szanujaca sie kobieta nie chce mezczyzny ktory jej nie chce.Mam nadzieje ze to provo bo nie moge uwierzyc ze sa takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczy że jestes niezanazowana, ale przeciez ty jestes zaangażowana, sama siebie oszukujesz kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba to prowo bo nie wierze , ze isntnieja takie kobiety na dodatek rozwódki z dzieckiem ( bagaż zyciowy powinny mieć) Najsmutniejsze jest to, ze kobiety od razu pchaja się facetom do lozka :( nawet nie dajecie szansy takiemu gościowi żeby się o was postaral tylko od razu lozko :( Strasznie to smttne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kogo chcesz oszukac?zobaczy ze nie jestem zaangazowana??ty nie tylko chcesz zwiazek ty masz obsesje na jego punkcie,bedziesz spotykac sie z innym??,kolejne klamstwo,masz klapki na oczach i widzusz tylko jego,przestan sie oszukiwac,rozumiem ze to ciebie boli bo sie zakochalas ale uwierz mi ze bedzie bolec bardziej jak tego teraz nie zakonczysz.Czas leczy rany,zobaczysz ze znajdziesz mezczyzne ktory oszaleje na twoim punkcie,wtedy poczujesz co to znaczy prawdziwe uczucie,nie bierz ochlapow,nie warto,czekaj na milosc,przyjdzie,cierpliwosci,ja czekalam na moja milosc 37lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaj go on Ciebie tez pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest podoba mi się to ze ona zacznie walczyć o niego!! Brawo tak 3maj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko daj znać co napisał na widok zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan ja podpuszczac debilu z tym zdjeciem, to juz sie nudne robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×