Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona32lata

jak potraktował mnie facet którego kochałam. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja?

Polecane posty

Gość gość
Ja tez uwarzam ze powinna wysłac mu fotki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam .............. ile razy musi facet Ci powiedzieć że Cię nie kocha, że nic do Ciebie nie czuje żebyś w końcu uwierzyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on kocha jej psitke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwarzam ze powinna wysłac mu fotki!! x uwazam ze musisz wrocic do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
ja na miłość może będę i czekać ale z nim tez mam zamiar się spotykać, bo mam do niego slabosc i czuje duża chemię, dopóki to nie minie będę dazyla do spotkan. a wyslanie zdjęcia rozwaze ale to dopiero jak już pozyskam go na nowo w pisaniu wtedy go zaskocze nie musi być milosci z jego strony z mojej tez nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
będę wam relacjonować co się będzie działo, oby tylko dziś odpisał, jak tego nie zrobi to jeszcze raz uderzę w niedzielę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba juz dotarlo do niej ze jej nie kocha i teraz ma nadzieje ze ja pokocha ja mu pokaze ze nie jest zaangazowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo. Chyba że są AZ TAK GLUPIE kobiety?! Autorko, jeśli to nie Provo to jeszcze wiedz że dopóki będziesz się z nim spotykać to Nigdy się z niego nie wyleczysz! Nigdy, zawsze będziesz mieć nadzieję że może jednak on się zaangażuje a dla niego tymczasem będziesz jak dmuchana lalka tylko do seksu! Będziesz wysmiana i to nie tylko przez niego, jak on znajomym naopowiada o Tobie! Ale Ty chyba masz to gdzieś że sobie opinie zepsujesz i będziesz obiektem drwin. Można upaść niżej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, że są aż tak głupie kobiety. To musi być prowo :O ludzie cię podpuszczają z tymi zdjęciami a ty wszystko łykasz. Jesteś żałosna i myślisz tyko tym co masz miedzy nogami :O komu podrzucasz swoje biedne dziecko jak chodzisz puszczać się z gnojkiem, którego znasz krótko i który traktuje cię jak szmatę? Myśl o dziecku a o fagasach! Dorośnij idiotko bo tylko dziecka szkoda. Chociaż pewnie masz własne dziecko w doopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chemie tylko ty czujesz...bede czekac na kolejny temat od ciebie"Myslalam ze mnie pokochal a on sie tylko zabawil i odszedl do innej" Nic tu po nas kobietki,chcialysmy dobrze,czas sie zwijac;)nic do niej nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz drugiego bachora dorobi. Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pewnie by jej to pasowalo ;)wtedy zawsze mialaby z nim kontak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę wam relacjonować co się będzie działo, oby tylko dziś odpisał, jak tego nie zrobi to jeszcze raz uderzę w niedzielę wieczorem. x uderz ale glowa o sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi takich kobiet. Niech robi ciebie w balona ile sie da, na wiecej nie zaslugujesz. Powinien opublikowac twoje fotki w necie z adnotacja"najlatwiejszy towar jaki mialem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jak nic ! Załamana ! Zapłakana ! I będzie RELACJONOWAĆ ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no i co odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
na razie jeszcze nic nie wysłałam. waham się jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same, troll-e, ludzie dajcie jej się spełnić! -ona go pragnie! Natomiast to ona jest kobiet-ą da mu radę, ale jak już będzie Misiem ona go nie będzie pragnęła. Ona32, warszafka jest z Tobą, wpisywać miasta! Warszawa, praga, podeślij mu zdjęcie, też jestem (z pragi) nie jestem prawnikiem informatykiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ona nad czym się wahasz? -co masz do stracenia? CZy już staciłaś. Poczuj się kobietą!! To ważne pokaż mu to czego on pragnie!! Do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto @ona32 Ty mass go zaskoczyć teraz, to koleś z bramy który chla browary w bramie, wiesz co go kręci??? Zakręcić wiec nim, nie obawiaj się! Koledzy z bramy pobiją się z nim o Ciebie, on i tak wygra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha ja pierdzielę :D ale fajny wątek! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona, jest wspaniała, chciał bym mieć taką kobietę i żonę, skąd jesteś??? Zajebał bym każdego dla niej, jak ona go kocha!! To jest niesamowite! Słuchaj napisz do mnie na maila, jestem po rozwodzie i też ma dziecko, zarabiam 10k pln netto miesięcznie (na umowę o pracę, nie mogę być na działalności z liniowym 19%, pod koniec kwietna mam tragedię, jestem wysoki, dobrze zbudowany (siłownia jest też grana))..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*czytaj normalna umowa o pracę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ostatni sms jaki mu wyslalas?o jakiej tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o zdjęcia pipki!! Chętnie przyjmę, skoro ona jest atrakcyjna, ma dobrą pracę i dziecko w czym problem?? Jak mi wyślesz zdjęcia (ma 35lat, no mogę być za stary dla Ciebie).... ale jak założysz szpileczki, to moje libido +1000% rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napisz nam jak zareagował na zdjęcie nóżki w obcasie i pończoszce....? zatęsknił, skurkowany, każdy zateśnki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana @32, jestem z Tobą, walcz o niego! Jesteś kobietką zdjęcie z pończoszkami, oj skusi go! tylko pamiętaj o szpileczkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrfa, tak walcz!!! Koleś co wali browary w bramie, kobieta dystyngowa, zmieni go... Tylko niech "robi tak" aby ją pożął... I jesteś w raju!!!! *ty masz dziecko on ma dziecko, ty jesteś ciut starsza, kuś go, porządanie, porządanie, spódniczki, długie włosy (ale tylko ja głowie!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ona ma krótkie włosy, to jak w takim razie go skusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się to zdanie " co było prawdą wczoraj nie musi być prawdą dzisiaj " Jednak czasami potraficie coś napisać nie tylko " jaszczomb porwał mojego pudelka " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×