Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona32lata

jak potraktował mnie facet którego kochałam. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja?

Polecane posty

Gość gość
Napisz jak zachował się po wysłaniu zdjęcia... Pewnie szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pacan to jego miejsce w pacanowie między kozami, haha a ty kozą z pewnością nie jesteś :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wysyłaj mu zdjęcia cipki, bo oszaleje zupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja jest na tyle poważna, biedna kobieta ma złamane serce a wy sobie tu żartujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócił do Ciebie czy nie? Wysłałaś mu te zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jej nic nie pomoże! ona woli żyć nadzieją ,że ukochany powie ''kochanie!!! jaki byłem głupi,że tak się zachowywałam! wróć do mnie! zamieszkajmy razem! jesteś jedyną! niepowtarzalną! piękną kobietą i z tobą chce dzielić życie! Wyjdź za mnie!'' otóż NiE! tak nie będzie i czym szybciej przestanie o nim pisać ,zmieni numer tel. tym lepiej dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie nie tylko ja pisze co zrobić aby on do niej wrócił ale ona tego nie robi jedna wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś juzjej c**e widzial gdyby ja pozadal to jeden jego telefon i by przyleciala ,nie musi mu zdjec wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to aby wzbudziła w nim emocje, pożądanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pisz co i jak. Jak podziała wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie ją podpuszczać !!!! Tylko idioci którzy chcą zabawić się Twoim kosztem mogą doradzać ci tak bezsensownie !! Autorko nie wysyłaj żadnych fotek bo staniesz się pośmiewiskiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mu nie wysylaj!!zadnych zdjec,smsow,daj mu od siebie odpoczac,moze przemysli wszystko i sam zadzwoni,Nie narzucaj sie bo to daje odwrotny efekt.Bedziesz nachalna to chlopak calkiem zerwie kontakt i cie znienawidzi,tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nic nie wskóra tym czy do niego nie pisała bądź pisała. Jako samiec jak bym dostał wiadomość sms-em ze zdjęciem dupki dziewczyny którą porzuciłem.... Wpierw bym się zdenerwował, a później bym zatęsknił...Oj widok dupki... Nie odpuściłem bym. Dobrze Tobie podpowiadają samce, natomiast głupie kobiety źle. Trafisz w jego hucie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie idiotki ona go kocha i za nim tęskni. Z tymi zdjęciami dobry pomysł, ale twarzy nie wysyłaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:57 Wiesz "samcu" dupa z ciebie nie samiec skoro byle fotka aż tak cię podnieca ...znaczy to że żadna ci nie daje i masz wielkie braki .... Powiem ci że znam dobrą metodę na twoje ciśnienie ...wsadź sobie te rady i to co tam cię tak wodzi za nos przy fotkach miedzy drzwi ...efekt piorunujący .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Tobie samce radzą, czym przekonać do siebie faceta , dupką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bosze chron mnie przed takimi idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz cos z glowa :-( Zakochac sie w patolu, idz na dworzec centralny tam jest wiele takich zagubionych dusz, mozesz ich ratowac. I jeszcze sie ponizasz blagajac o milosc. Nie ma dla ciebie ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dla niej ratunek on wróci jak zobaczy jej łono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro go kochasz pokaż mu psitke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś idz juz stad ogladac cipki w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdrowego młodego mężczyznę nic lepiej nie działa niż widok ciiipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma co obwiniać faceta Autorko, ani siebie zresztą też. On wcale nie musiał Ciebie oszukiwać, może na początku wydawało mu się, ze może coś z tego być, a w miarę poznania Ciebie jednak zmienił zdanie. tak bywa i tyle. Jeśli to wina jakiejś Twojej cechy, która mu nie pasuje, to po prostu poszukaj takiego, ktory pokocha Cie jaką jesteś, ale może to też byc niestety wina tego, ze świata poza nim nie widzialas i przez to przestalas byc intrygująca. Najlepiej mieć jakies zycie i cele poza facetem i z tego są takie plusy, ze : on bardziej to doceni, Ty będziesz szczesliwsza i nie będzie to tez tak, ze gdyby Cie rzucil to bylby to koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałaś mu zdjęcia broszki jak Tobie pisali? -nie słuchaj zdewociałych kobiet. Inaczej zobacz ile jest gazet dla facetów (ala playboy) i czy stare dewotki widziały takie gazety dla pań nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdjec zadnych nie wysylaj chyba, ze chcesz zrobic z siebie kretynke. Daleko mi do dewotki ale takie zdjecia sa dobre jak facet na nie zasluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona32lata
90 serio co do tych zdjęć, to nie jest do końca taki głupi pomysł. Gdy byliśmy razem on często prosił mnie o to żebym mu wysłała jakieś zdjęcia na początku w bieliźnie, raz nawet chciał bez. Więc na 90 procent by coś odpisał. Bo był by pod wrażeniem, że ja tak się otworzyłam. Zawsze mnie to krępowało, tzn. nie czułam do końca że jestem z nim już tak blisko że mogę robić taki rzeczy... Mówicie bez twarzy, chyba będzie widoczne że wysyłam to ze swojego numeru... Ale to straszne poniżanie, co ja tym osiągnę, pomyślcie. Wyjdę na taka zdzirę serio, ja taka nie jestem. Nie wiem raczej na pewno nie mogłabym upaść tak nisko bo mam swoją godność. Później traktował by mnie bardzo przedmiotowo. Co innego gdybym ja taka była, taka luźna i by mnie to nie ruszało, bo sama traktowałabym go jako faceta tylko do seksu.. Ale ja taka nie jestem i nigdy nie była, czy powinnam taką zagrać? Może faktycznie, może jakieś sprośne smsy i zdjęcia powinnam mu wysłać. Ja już sama nie wiem. Ale chyba wyjdzie na to że za grosz nie mam godności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
a jak on wtedy nie odpisze to będę się czuła jak ostatnie zero i największa szmata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjdziesz na zdzirę, ale na kretynkę. Tak jak Ci pisałam Autorko, co innego wysylac facetowi takie zdjecia kiedy jest miedzy wami dobrze bo faceci czasem nawet lubia zdziry, ale idiotek juz nie trawią. W tej sytuacji najlepsze co mozesz zrobic to milczec i czekac, a jak on sie odezwie nie rzucac mu sie od razu na szyje. Dziwie sie, ze masz juz tyle lat, a myslisz jak nastolatka ktora dorwala pierwszego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe trole tu siedzą :-P Baba mu jeszcze rzeczywiście tą kuciapkę wyśle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mowisz ze nie jestes taka a po 3 miesiacach wysylasz mu takie fotki?sorry ale teraz jest wszystko jasne,on chcial cibie zaliczyc,odpusc go sobie i sie wiecej nie ponizaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×