Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Kasiu, nadesłany przez Ciebie link dot. Rafet El Roman ft. Sinem - Seni Seviyorum, nie jest mi obcy. Kiedyś się tego dokopałam, a potem mi to zginęło. Filmik z Beren i Enginem i tą piosenką (a może to była inna piosenka, chociaż ich „bujanie” bardzo pasuje do tej melodii) pochodzi prawdopodobnie z programu promującego ramówkę kanału D. Wygląd Engina i Beren sugeruje mi, że chodzi tu o pierwszy sezon czyli jesień 2010. Myślę, że w tym programie oni śpiewali swoimi głosami (przecież umieją !), tylko, że nie znajdziemy tego w sieci, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Kasiu, ja dopiero teraz przybywam ze wsparciem :) Ale mam usprawiedliwienie ;) Pisałam streszczenie :) Piszesz, że lekarze najgorsze wykluczyli! Ufffff!!!! Cieszę się ogromnie! Teraz odpoczywaj, zbieraj siły i zdrowiej szybko! :) DUŻO ZDROWIA! :) MY tu zawsze jesteśmy :) :) :) :) :) ..... Widzę, że Shazam Tobie też pomaga ;) > Spokojnego dnia i wszystkim dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, dziękuję za dobre słowo :) Ostatnio nie mam czasu na wenę, bidulka nie nadąży za mną :D :D > Dodam streszczenie i przeczytam tłumaczenie, które wstawiłaś, dzięki za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 95 Kerim zabrał Fatmagul na wycieczkę ..... To miał być tylko wyjazd za miasto do uroczego miejsca, które bardzo chciał jej pokazać ... Intensywne opady deszczu zmieniły ich plany, muszą tu zostać na noc .... Niestety, jest tylko jeden pokój .... Uprzejmy gospodarz restauracji i pensjonatu chętnie im go wynajmie ..... Nie wydział w tym nic złego, przecież Fatmagul i Kerim są małżeństwem .... (To prawda, ale oni nie są zwyczajnym małżeństwem ) ... Kerim od razu szukał innego rozwiązania, zapytał, czy jest jeszcze inny pokój, w którym mógłby spać ... Niestety, był tylko ten ..... Gospodarz zaprosił ich do środka .... Pierwsze co zobaczyli to duże, małżeńskie łóżko z białą pościelą ..... Fatmagul patrzyła przed siebie, nawet nie poruszyła się z przerażenia :( .... Obok niej w drzwiach stał Kerim .... Widział jak zareagowała Fatmagul ..... Dla niego to też było jasne, że nie mogą zostać w jednym pokoju ... Nie chciał, by ona czuła się niekomfortowo .... Chce przenieść się do innego pokoju .... Gospodarz może im pomóc, idąc spać do kuzyna zwolni pokój dla Kerima ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Zanim Kerim poszedł do drugiego pokoju, Fatmagul szybko dała mu jeszcze koc .... Widać było, że to rozwiązanie ją uspokoiło ... Kerim przekonał się, jak obawiała się pobytu z nim w jednym pokoju :( .... Kiedy sprawa z pokojami się rozwiązała do pensjonatu przybiegli zmoknięci turyści .... Gospodarz nie mógł ich zostawić w nocy na deszczu .... Fatmagul zrozumiała sytuację i stwierdziła, że sobie we dwoje poradzą ..... Wtedy zostali sami w jednym pokoju ... Było im niezręcznie, żadne nie chciało spać w łóżku .... Kerim chciał iść na dół do restauracji, a Fatmagul nie była śpiąca ... Jednak zostali razem .... Kerim zapewnił Fatmgul, że może kłaść się spać, nie będzie jej niepokoił .... Ona stwierdziła, że niczego się nie obawia i nie jest śpiąca .... Kerim wyczuwał jej dystans i obawy .... A ona udawała, że jest spokojna .... Gdy wyszedł, od razu spojrzała ze smutkiem na łóżko :( .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mustafa już poznał plan Munira ... To właśnie on był jego najważniejszą częścią! :D ... (Trafił na sprytniejszych od siebie, o to w cale nie trudno! Nie trafi do pudła, ale trafił bez pudła, że teraz jest na łasce Yasaranów ;) :D ) .... Po jego zeznaniach mają go w garści, a on teraz będzie robił, to co oni mu każą .... Nie tak miało wyglądać życie Mustafy .... (Nie tylko jemu życie się skomplikowało! ;) ) .... On też miał swoje plany, ale Munir był szybszy!!!! ;) :P ... Od teraz kolejny raz zaczyna nowe życie ... Po pierwsze musi uspokoić żonę by nie robiła głupstw .... Hacer wcale się nie uspokoiła po jego telefonie, bo już chciała się pakować i uciekać! ... (I dokładnie to, powinna zrobić już dawno temu !!!) ... Fahrettin jest zadowolony z przyjazdu córki .... Deniz jest rozmowną, żywiołową, uśmiechniętą dziewczyną ... Bardzo chce poznać Kerima ... Na to, też przyjdzie pora, ale najpierw Fahrettin musi porozmawiać z Meryem .... (I znów miesza Meryem do swoich spraw!!! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W pensjonacie .... Fatmagul siedzi przy oknie .... Kerim włączył piecyk ..... Ale czy będą tak milczeć i unikać tematu spania? .... Kerim zaproponował zabawę "Poznajmy się" Fatmagul ze zdziwieniem -"Nie znamy się?!" Kerim -"Nie" Fatmagul -"Dobrze. Jak się w to gra?" Kerim -"Zadajemy sobie pytania." Fatmagul -"Pytaj" Kerim -"Jak mieli na imię Twoi rodzice?" Fatmagul -"Mama Sevim, a tata Mehmet" Kerim -"Mówiłaś to w dniu ślubu" Fatmaful -"To jest napisane w akcie małżeństwa." Kerim -"Nie oglądałem go ... Twoja kolej" Fatmagul -"Jak się nazywała Twoja wychowawczyni z podstawówki?" Kerim -"Huriser Dicdogu (nie wiem, jak to się pisze :P ) Fatmagul -"A moja Enise Korkmaz. Zaopiekowała się nami po śmierci rodziców. Nie chciała żebym odchodziła ze szkoły, ale musiałam pomóc bratu." Kerim -"Jaka była Twoja mama? Jesteś do niej podobna" Fatmagul -"Tak" Kerim -"Czyli była piękna!" :) :) Fatmagul uśmiechnęła się wstydliwie się na ten komplement :) -"Była słaba. Od dziecka cierpiała na astmę. Szybko się męczyła. Była kr**** jak lalka z porcelany. Tata był pogodny i dobry, bardzo się kochali." Kerim zasmucił się -"Szkoda, że nie mogę ich poznać." Fatmagul zmieniła temat -"Kiedy zacząłeś pracować?" Kerim -"Kiedy umarła mama Meryem. Ludzi zaczęli ją nazywać Ebe Nine i wzywać do chorych. Pomagałam jej, ale na prawdę chciałem pływać. Ona zrobiła ze mnie swojego pomocnika. W samo południe, gdy prażyło słońce ja gotowałem zioła. Kiedy robiło się chłodniej, mówiła -Na dzisiaj wystarczy panie Kerimie." Kerim -"Kto był Twoim najlepszym przyjacielem w dzieciństwie?" Fatmaul -"Brat i córka naszych lokatorów Oya. Przeprowadzili się potem do Muli. A Ty miałeś przyjaciela?" ... (Fatmagul trochę się przestraszył tego pytania, bo myślała, że usłyszy o tamtych łajdakach. Kerim też się zasmucił, ale odpowiedział) ... Keirm -"Arif, był najlepszy w klasie. Jego tata był nauczycielem. Przenieśli go i straciłem kontakt z Arifem" /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul -"Twój ulubiony kolor?" Kerim -"Niebieski. A Twój?" Fatmagul -"Niebieski" :) Kerim -"Twoja ulubiona potrawa? Pilaw z jogurtem!" :) Fatmagul -"A Twoja! Pulpeciki" :) (Na pytania o jedzeniu znali już odpowiedzi :D ) Kerim -"I ziemniaki z sosem .... Kiedy poznałaś Mustafę?" Fatmagul -"Teraz moja kolej" Kerim -"Pytaj" Fatmagul -"Dlaczego o to pytasz?!" Keirm -"Chce Cię poznać." Fatmagul uniosła się -"To zawsze źle się kończy!" Kerim nalegał -"Proszę." Fatmagul -"Była moja kolej" Kerim -"Zapytałaś, dlaczego o to pytam. Teraz ja" Fatmagul ustąpiła -"W podstawówce." Kerim -"Był Ci bliższy niż Oya?" Fatmagul -"Nie. Stale mi dokuczał. Ciągnął za włosy, doprowadzał do łez." Kerim -"Ale zakochałaś się w nim" Fatmagul -"Teraz moja kolej ... Nie skończmy już tę grę!" Kerim -"Jeszcze po jednym pytaniu" Fatmagul spokojnie zapytała -"Nadal chcesz się rozstać?" Kerim był zaskoczony pytaniem. Patrząc jej w oczy powiedział -"Nie" :) Fatmagul z ulgą i uśmiechem przyjęła jego odpowiedź :) -"Ostatnie pytanie, ale nie pytaj o Mustafę" Kerim zgodził się i niepewnie zapytał -"Kochasz mnie?" Fatmagul speszyła się i nie wiedziała co powiedzieć ... Kerim zdenerwował się. Przeprosił ją za pytanie, nie chciał żeby odpowiadała. Powiedział tylko -"Połóż się. Ja się przejdę." I wyszedł z pokoju na deszcz :( :( ... Fatamagul patrząc za nim przez okno powiedziała cicho -"Kocham" .... :) :) (Widać było w tym żal, że nie miała odwagi mu tego powiedzieć :( ) ...... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W willi ... Kadir i Meryem rozmawiają o rozprawie, która będzie już za trzy dni .... Kadir ma już przygotowany plan działania ... Meryem wspomniała o telefonie do Kerima ... Kadir wspomniał o tym prokuratorowi, ale takie nagranie nie może być dowodem ... (A na schodach z przekąskami, jak na seansie w kinie siedzi Mukaddes!!!! Przycupnęła sobie cichutko, myśli, że jej nie widać, ale jest tam!!!!) .... Do Meryem dzwoni Fahrettin ... Chce, żeby Meryem wspomniała Kerimowi o siostrze, która przyleciała z Australii ... Ale ona tego nie zrobi, bo między nimi teraz nie układa się dobrze ... Fahrettin musi znaleźć inny sposób .... Mukaddes skończyła swoją wartę na schodach, zabierając swoje przekąski ... Nawet szklankę mleka miała ze sobą! ... (Oczywiście zdrowie jest najważniejsze!!!! Tzn, jej zdrowie psychiczne, bo nerwica już postępuje!!!! Musi być na bieżąco, bo inaczej nie zaśnie! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W pensjonacie ... Fatmagul jest sama, nie położyła się spać ... Czeka na Kerima, a na zewnątrz leje deszcz :( :( ... Mukaddes coś knuje! ... Trzyma telefon, do kogo będzie dzwonić w nocy?! .... Tym razem to Meryem ją wystraszyła! :) ... Przecież w tym domu nikt inny oprócz Mukaddes się nie może skradać! :D ... Ona była tylko ciekawa co u młodych, jak spędzają czas!!!! ... (I zapytać, jak im się śpi w jednym łóżku!!!!! :O ) ... Meryem zabrania mówić jej o siostrze Kerima!!!! ... Mukaddes nie zawiodła!!!!! ... Zadzwoniła do Fatmagul, zapytała co robią z Kerimem skoro jeszcze nie śpią!!!! .... Fatmagul nie odpowiedziała jej na żadne z chamskich pytań! ... Powiedziała -Dobranoc i zakończyła rozmowę ... (Czy Mukaddes na prawdę wierzy, że oni będą jej opowiadać, o tym co teraz robią????!!!! To pewne, że chce ich zdenerwować i zawstydzić!!!!! To też w jej prostackim stylu!!!!!) ... Meryem nie ma do niej siły, a słów już dawno brakuje!!!! .... Mukaddes nic sobie nie robi z takich uwag! .... A wręcz przeciwnie! .... Ona cieszy się, że z nią dyskutują!!!! .. Jest pewna, że oni ich oszukują, a Fatamgul niedługo brzuch urośnie!!!!! .... (Podziwiam Meryem, że jeszcze jej odpowiada!!!!!! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W pensjonacie .... Kerima nadal nie ma .... Fatmagul jest zmartwiona, wypatruje go w oknie .... Chciała wyjść, ale jeszcze poczeka, nie chce się z nim minąć? ... U Yasaranów .... Erdogan rozmawia przez telefon z Nil .... Nie może się doczekać ich spotkania .... Ma zaplanowany cały wieczór z nią i już planuje wspólny weekend ... Nil tak daleko nie planuje swojego czasu, albo to tylko ze względu na niego ;) ... (Sadzę, że to właśnie przez niego! ;) :D ) ... Perihan musi być zdziwiona, że Erdogan spokojnie planuje sobie spotkania towarzyskie ;) .... Resata i Munira jeszcze nie ma, ale to raczej nie jest dziwne ;) ;) .... Selim jest beztroski, nie ma problemów, może spokojnie zasnąć, nawet na kanapie :D .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W tym czasie Mustafa dostaje nowe rozporządzenia od Munira i Resata ... Codzienne raport, codzienna obecność w pracy, całkowite podporządkowanie się zwierzchnikom!!! :D .... (Mustafa rozpocznie regularny tryb życia, to dobre dla zdrowia :D :D ) ... Selim jest zdziwiony, że Mustafa znów dla nich pracuje .... Coś musiało się wydarzyć, jak to, dlaczego, a po co? ... To skomplikowane, nawet Selim tego nie ogarnia! ;) .... (A Perihan cały czas słuchała pod drzwiami, ona też już wie o Mustafie i wcale jej się to nie podoba! ;) ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Zanim Mustafa opuści towarzystwo Munira i Resata musi przypomnieć sobie warunki umowy! "Zamkniesz usta swojej żonie! Przekonasz Meltem i usuniesz z naszej drogi Fatmagul! Twoją jedyną drogą ucieczki jest śmierć!" .... (Paszport mu zabrali, to tylko śmierć zostaję do wyboru ;) ) .... Mustafa podjął nową pracę, zaczyna od jutra! ... Teraz powinien się wyspać, by być przytomny i nie zawalić pierwszego dnia pracy! :D ... Resat jest wdzięczny szwagrowi, ża ten prezent! ... Już się cieszy, że nareszcie się wyśpi! ... Od teraz nad ich podłymi głowami zaświeciło słońce!!!! ... To nic że pada, mogliby zatańczyć w deszczu, są tacy szczęśliwi!!!! ;) .... Mustafa może liczyć tylko na Hacer ... Tylko jej się może wypłakać i wyżalić! ... Teraz jak ma kłopoty znów ona jest przy nim, a on znów jej nie docenia!!!! ... Tylko on ma kłopoty, tylko on jest skończony!!!! ... (Łachudra nie myśli, że ona też jest zagrożona???!!!!!) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W pensjonacie .... Fatmagul ma dość czekania ... W deszcz pójdzie szukać Kerima .... A on siedzi przy kominku i się rozgrzewa .... Musiał długo chodzić po deszczu, jest przemoknięty!!! :( :( ... Fatmagul chce zostać przy kominku, a on powinien iść do pokoju i ogrzać się ... Poszuka czegoś by wysuszył szybko ubranie, bo będzie chory! ... Ale Kerim nie zgadza się, zostanie choć już kicha :( :( ... Fatmagul nie przekonała go, wróciła do pokoju ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Mustafa teraz może opowiedzieć Hacer co robił w ciągu dnia, jak go nie było ;) ... Hacer już wie Yasaranach, do tego nie mają swoich paszportów! ... Najlepiej iść na policję i nie ulegać ich szantażom, radzi Hacer ... (A gdzież tam, Mustafa ma alergię na policję, już Fatmagul go straszyła, to szybko się wycofał!!! :D :D ) ... On w więzieniu z innymi bandytami???!!!! .... (To nie możliwe, wypluj te słowa kobieto!!!) ... Woli być na uwięzi Yasaarnaów, w sumie to też będzie uwięziony z bandytami :D :D .... Tak trochę inna opcja więzienia bez murów :D ... Uwaga Mustafa coś wymyśli, będzie ciekawie! ;) .... Ale spokojnie jeśli coś pójdzie nie tak, to Hacer pociągnie za sobą!!!!! ... A to menda, łachudra nie myta!!!!! ..... Ją chce wysłać do więzienia, a jeśli pójdzie na policję to ją zabije!!!!!! .... Hacer jest pewna, że mógłby to zrobić!!!! :( :( .... (Ona mu pomogła, nie wydała go, a teraz tak się jej odpłaca?????!!!!! Powinna żałować, że nie uciekła tak jak chciała! Co ona jeszcze tu robi??!! :O ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W pensjonacie ... Fatmagul jest sama, zasnęła .... A Kerim biedak próbuje zasnąć na fotelu przed kominkiem, do tego słabo wygląda :( :( ... Jest noc, Mustafa jeszcze nie śpi ... Upija się, bo co innego mu zostało ... Do pracy się nie spóźni, bo i tak przyjadą po niego! ;) ... Hacer zaplanowała swoją ucieczkę, nareszcie zostawiła tego chama!!!! :D .... Pomógł jej Sami! :) .... Mustafa o niczym nie ma pojęcia, bo zasnął pijany na kanapie ... (A i tak, to nikogo teraz nie obchodzi ;) :D ) .... Rano w pensjonacie ... Fatmagul wstała i idzie do Kerima ... Ale jego nie ma! ... Kerim pomaga odblokować drogę po burzy ... Niedługo będą mogli wyjechać .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Meltem i Ender jeszcze są w Ankarze ... Muszą pozałatwiać sprawy na miejscu, zabrać rzeczy ojca z biura ... Meltem martwiła się o Mustafę, czy cały wrócił do domu i zrobiła mu poranna pobudkę!!! ... Oj boli głowa, boli, ale nie od myślenia! ;) .... Kiedy Mustafa doszedł do siebie na szczęście po Hacer został tylko list pożegnalny!!! :D ... Wiadomość było krótka -"Nie szukaj mnie, nie skazuj mnie na niewolę" (Tak ogólnie ;) ) ... Hacer już cieszy się wolnością i w spokoju może zjeść śniadanie z Samim :) :) ... Sami jest bojowo nastawiony do tego gnoja!!!! .... (Szkoda, że Hacer go powstrzymuje!!!! :P A on, jest jej posłuszny i nic nie zrobi łajzie! ;) Ach, jaka szkoda! ;) ) ... W tym samum hotelu w którym Sami wynajął pokój dla Hacer, mieszka też Fahrettin z córką .... Deniz wykorzystała okazję, gdy ojciec zostawił telefon na stoliku i zadzwoniła do Kerima ... Ale on nie odebrał, gdy zobaczył kto dzwoni ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W pensjonacie ... Droga odblokowana .... Kerim i Fatmagul mogą wracać .... Zanim Kerim przyjedzie Fatmagul idzie na spacer ... Zadzwoniła do Mereym .... A Mukaddes jak nakręcona powtarza -Powiedzcie jej o siostrze Kerima!!! ... (Zachowuje się jakby to do niej przyjechała siostra i chce wszystkim o tym powiedzieć!!!!.) .. Kerim już wraca i jest przeziębiony :( .... Gospodarz był zdziwiony, że nie spał w pokoju z żoną .... Kerim zaczął tłumaczyć, że są małżeństwem, ale nie chciał niepokoić żony ... To skomplikowane, nie mają jeszcze wesela, bo chodzi o relacje rodzinne .... Kerim czuł się nieswojo wymyślając te kłamstwa, inaczej nie mógł tego wytłumaczyć .... Ale ma nadzieję, że ślub będzie na wiosnę :) :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul spacerując po okolicy wystraszyła się chorego umysłowo człowieka, który zaczął ją gonić :( :( .... Wpadła w panikę! ... Kerim zdążył przybiec i go powstrzymać! .... Zaczął go bić! .... A gospodarz, który był z nim powstrzymał go ... Tłumaczył, że ten człowiek jest chory i nieszkodliwy .... Fatmagul była roztrzęsiona! ... Wystraszyła się nawet Kerima, gdy zbliżył się do niej :( ... Płakała, nie chciała jego pomocy :( ... (Strach powrócił, jej pewność siebie znów została zachwiana :O :( ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W swoim mieszkaniu Mustafa szaleje!!! .... Szuka jakiegokolwiek śladu po Hacer! ... Ale to nie jedyny problem Mustafy ;) ... Od rana Munir przez telefon przysyła mu pozdrowienia! :D ... Dla niego to też nie będzie przyjemny dzień :D ... Mustafa tłumaczył mu, a on nie wierzył w znikniecie Hacer .... Zaczął krzyczeć "HACER ZNIKNĘŁA!" i wtedy dotarło do łysej głowy, że to prawda :D .... Mustafa nie uciszył żony, nie przypilnował jej, a teraz jej nie ma! ... Yasaranowie też powinni się przejąć sytuacją rodzinną Mustafy! :D ... Zniknięcie Hacer to teraz ich wspólny problem ;) ... (Munir zacznij pisać nowy scenariusz do swojego planu! ;) A miało być tak pięknie! :D :D ) ... Bałagan który zrobił Mustafa odsłonił tajemnicę Hacer .... Wśród jej rzeczy znalazł zdjęcia USG dziecka ..... Już łachudra wie, dlaczego Hacer chce spokojnie żyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kasiu ;) ;) ;). Właśnie przeczytałam, że leżysz w szpitalu :( :( :(. Bardzo mi przykro. Dobrze, że wszystko jest na dobrej drodze. Mam nadzieję, że dopasują Ci odpowiednie leki, wyniki się poprawią i szybko wrócisz do domu. To my Ciebie pozdrawiamy :). >>> Tak, chodziło mi o ten właśnie utwór. Zawsze zastanawiałam się, kto go wykonuje, bo głos Engina mi nie pasował. Basia ma rację, ten filmik z Beren i Enginem oraz z tym utworem pochodzi chyba z promo kanału D. Dziękuję Wam Wszystkim za rozwikłanie tej zagadki ;) ;). Zawsze można na Was liczyć! „11”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Promo z następnego roku niezłej jakości w porównaniu z tymi, które do tej pory widziałam. Zasługa chyba fanek Kiwaczka: https://www.youtube.com/watch?v=Z1XRgwpp_0I Buğra Gülsoy po GF chyba grał z Öykü Karayel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Moje ulubione promo z sezonu 2009/2010 :) :) https://www.youtube.com/watch?v=mZrcbgianzk Niezły trójkącik. A Fahriye wolę jako szatynkę, jako brunetka nie jest tak subtelna, chociaż ona w ogóle nie ma subtelnej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani KO Oczywiście bardzo dziękuję za streszczenie odcinka i dialogi między Fatmagul i Kerimem. Teraz można do tego wracać i sobie przypomnieć . Nie zawsze mogę znaleźć odpowiednie oryginalne epizody, żeby podłączyć do Twoich streszczeń, ale jeszcze mam parę - do następnych odcinków. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Serdecznie ♡ Wam Wszystkim dziękuję za życzenia zdrowia ! > Dobrze jest :D ! ... a będzie jeszcze lepiej ;)Teraz wreszcie rozumiem dlaczego tak szybko odpadałam , ciągle byłam senna , zmęczona, bardzo osłabiona i czasem zdołowana. Warunki są super , jadło niezgorsze a i towarzystwo (razem 3) bardzo w porządku ;)! (Nie ma niestety ani dra Buluta :( :( ...ani dra Soysura :(:() Pozdrawiam Was wszystkich! >> KO:) Dziękuję za cudooowne streszczenia....Przeczytałam je na wdechu. Jeszcze nie obejrzałam tych odcinków bo nie było kiedy ale i tak miałam wszystko przed oczami. Rzecz jasna i tak je obejrzę:)! >> GRA:) Wszystkie piosenki już wysłuchane i"wyoglądane" ;) Kerima i Engina nigdy za wiele ! Dziękuję pięknie! Za inne linki również:) >> Fantastycznie mi się czytało wszystkie Wasze wspaniałe i wnikliwe komentarze!! >> Barnaby:) Bardzo Ci dziękuję , dziękuję , dziękuję!! P.S. Jedna taka fajna dziewczyna spytała mnie dlaczego najpierw miałam taki rozanielony wyraz twarzy( hmm...(0.38 s ;)...i nie tylko !) , a później , czemu miałam łzy w oczach i byłam gdzieś w innym świecie. Zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby ;), GRA ;), dziękuję Wam za wszystkie linki. Przypomnieliśmy sobie poprzednie programy promujące kanał D. W jesiennym promo 2017 Engin też wystąpił, tylko do dzisiaj nic nie słychać, żeby miał zagrać w jakimś serialu :(. Więc dlaczego promował kanał D? Dzisiaj poinformowano, że cyt." film Cagana Irmaka "Cocuklar Sana Emanet" z Enginem Akyurkiem pojawi się na ekranie 23 marca 2018!" "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO ;) Twoje streszczenia są niemal jak film: opisy, dialogi, emocje :). Dziękuję bardzo za super streszczenie ;). >” A na schodach z przekąskami, jak na seansie w kinie siedzi Mukaddes!!!! Przycupnęła sobie cichutko, myśli, że jej nie widać, ale jest tam!!!” – Muka dziś przekroczyła wszelkie granice wścibstwa. „11”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×