Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość Kasia
Jak pięknie, dzięki tej delikatnej,romantycznej piosence od GRA a na dokładkę temu wzruszającemu fragmentowi 96. odcinka , połączyło mi się wspaniałe!! streszczenie KO :)Dziewczyny...dziękuję!! KO-to jest fajny, cudownie zakończony odcinek , a Ty jeszcze nam go tak pięknie streściłaś:) >cyt.:"Jego marzenia są już prawdziwe, już się spełniły! Tak bardzo chciał by przy nim była! Tak długo czekał by nadeszła ta chwila!"-KO !......to jest cudne ! (poproszę chusteczki ! ;) ) >Cyt.:"(Erdoğan).. nie chce więcej popełniać błędów, chce się zmienić! ... (Może niech włosy skróci, to będzie widoczna zmiana! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"11" :) dziś Jaki piękny i wzruszający komentarz.Dziękuję "elfiku":) (Ja tak sobie zawsze odczytuję Twój podpis, gdy widzę napisany przez Ciebie komentarz "Jedenastko".Wzięło mi się to nie od elfów ale od liczby 11 po niemiecku - "elf")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA:)Moje serduszko przy tytule GF7 też jest czerwone,bo specjalnie je dotknęłam aby takie się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Fatmagül po raz pierwszy odważyła się sama przed sobą głośno przyznać że kocha Kerima , gdy po jego wyjściu została sama w hotelowym pokoju.Może potrzebowała najpierw z własnych ust usłyszeć te słowa , by się przekonać,że już się nie boi samej sobie do tego przyznać? I dzięki temu te zaklęte słowa odblokowała ? A teraz , myśląc że Kerim ich nie usłyszy bo śpi , bez lęku ,delikatnie ale z przekonaniem wymówiła je drugi raz, bo już nie bała się ich z własnych ust usłyszeć?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwone serduszko oznacza, że temat grzech fatmagul 7 został dodany do "ulubionych tematów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dobry wieczór. Kasiu, jak się czujesz? Wczoraj dłużej byłaś aktywna, mam nadzieję, że dzięki prawidłowo dobranej terapii. GF Żal mi było tego człowieka, na którego widok tak panicznie zareagowała Fatmagül, a Kerim go pobił. To tak, jakby ktoś zaatakował Rahmiego tylko dlatego, że jest inny. I żal mi było Kerima, kiedy Deniz nie pozostawiła mu wyboru i pojawiła się w jego życiu nie pytając, czy on ma ochotę na poznanie siostry. Fahrettin też nie potrafi postawić granicy swojej nachalności, a Deniz swoim słowotokiem wtargnęła w prywatność Kerima. Do poznania się potrzeba zgody dwóch osób, a on został postawiony przed faktem dokonanym i w dodatku w obecności osób trzecich był skrępowany w swojej naturalnej reakcji. Suka-ddes nie byłaby sobą, gdyby nie zachęciła Fahrettina do wejścia do nie swojego domu i w dodatku on nie przyszedł do niej. Nie chcę wiedzieć, co ona ma w głowie, jeśli podejrzewa Fatmagül i Kerima o to, co ona zawsze ma na myśli, a kiedy Fatmagül chce odstąpić choremu Kerimowi swój pokój, to przy innych, żeby ją zawstydzić, pyta co to za pomysł. Niedobry Kerim na pewno zmusił drobną Fatmagül, żeby wyciągnęła z błota dwutonowego pickupa. To w jego stylu. Co innego, gdy dwunastoletnią dziewczynkę wyciąga się ze szkoły i zaprzęga do niańczenia niemowlaka i pracy od świtu do nocy w mleczarni – to normalna szkoła życia, po co dziewczynie w głowie ma się przewracać od nadmiaru wiedzy. GRA, po kliknięciu w białe serduszko ono robi się czerwone i temat wchodzi do listy ulubionych, ale dzisiaj obok siebie były dwa - białe i czerwone. Wygodnie jest "polubić" wszystkie tematy GF, bo wtedy jest do nich szybki dostęp w zakładce "ulubione tematy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
>Ależ Fatmagül była zaniepokojona gdy zobaczyła,że obca kobieta dotyka ramienia Kerima:);)A kysz maro nieczysta! To mój mężczyzna! Jeszcze nie było pewne kto zacz ! :) >Ta niespodziewana wizyta Deniz trafiła na dobry moment. Pozwoliła Fatmagül nie myśleć o tym co wydarzyło się w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Przekroczyliśmy liczbę 20 tys. postów. GF 4 przypisałam średnią podobną do GF 2 i GF 3. Mamy gadane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Kasiu 21:16, bardzo mi się to Twoje przypuszczenie podoba :). KO, wielkie dzięki za streszczenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie wiedziałam na temat czerwonego serduszka. Prawdę mówiąc z innych tematów nie korzystam i Kafeteria otwiera mi się od razu na naszym temacie. Ale zawsze to lepiej wiedzieć trochę więcej. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc W pierwszym klipie fragmenty z GF i rosyjska piosenka "Często - Często" ( Ja lecę do Ciebie ), którą śpiewa Natalia : "https://youtu.be/XnQZh3mws6o W drugim klipie turecka piosenka i fragmenty z GF - Kerim rozmawia z Fatmagul przy naprawianiu samochodu : "https://youtu.be/szFE1Ff-Dr8 W trzecim klipie czarno białe zdjęcia Z GF i turecka piosenka " Oni są zapachem miłości / ( ? )" : "https://youtu.be/Llz0gBSreUY I na koniec oczywiście ...Engin i piosenka " Whatever happens " czyli " Cokolwiek się zdarzy " , którą śpiewa Michael Jackson : "https://youtu.be/UsRaAy7uFH0 Dziś to wszystko. Może tym razem przyśni się Engin ? Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tyle dobrych życzeń i słów wsparcia ♡ Na powrót do domu nie mam co liczyć przez następny tydzień.Za bardzo "zeżarło"mnie od środka i jeszcze jest za wcześnie na poprawę wyników. Ale postęp czuję:D Już nie zasypiam na stojąco i mogę bez omdlewania rąk umyć włosy albo utrzymać kubek z kawą Hurra:D !! Dobrze jest ;) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
A ja znów na koniec dnia ;) > GRA, dzięki podwójnie :) :) Kilp i połączone sceny, gdy Fatmagul opiekuje się chorym Kerimem :) On jest cały czas na czuwaniu kiedy ona jest blisko :) > Erdogan przed matką, że mu miłość należy się ! „Ależ owszem, czemu nie! Jemu też należy się!” Pytanie, czy znajdzie się taka, Która zechce takiego chłopaka??!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA :) Dziękuję za linki z czasów nagrywania GF i za dobranockę :) Nie słyszałam wcześniej tego utworu M.Jacksona! Ale się w 3:28-3:47 zrobił "bałagan" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>KO dziękuję za wspaniałe streszczenie ;). >GRA dzięki za Dobranockę i pozostałe linki. >Kasiu cieszę się, że odczuwasz postęp w leczeniu. To jednak będzie dłuższy pobyt w szpitalu - oby starczyło Ci limitu internetu. Dzięki za ciekawe komentarze i miłe słowa. Nich Ci tam czas upływa szybko. Pozdrawiam Cię serdecznie. >Spokojnej nocy. Dobranoc ;) "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, :) Ja się powstrzymałam przed podejrzeniem początku GF 97 ;) Lubię zaczynać odcinek i streszczenie jednocześnie, wtedy dreszczyk emocji jest większy, a w głowie pustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ja już mówię DOBRANOC i życzę Wam Wszystkim pięknych snów :) Do jutra! P.S. (Ja chyba znajdę czas :D by obejrzeć 40.odc.KPA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziękuję :) Swoim optymizmem zarażasz :D Najważniejsze, że czujesz poprawę, a pobyt jeśli jest konieczny i przynosi efekty, to należy go cierpliwie przesiedzieć :) ;) Pozdrawiam serdecznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Twoja teoria z 21:16 jest na prawdę słuszna. Fatmagul ma w sobie jeszcze niepewność, która ją blokuje w sprawach uczuciowych. Na spontaniczne gesty dotyku nie może się jeszcze zdobyć, to z wyznaniem miłości tym bardziej. Scena rano gdy wracali z nabrzeża. Gdy przyznała Kerimowi, że to co widzi i czuje to prawda. Odwróciła się i z przypływu emocji wzięła głębszy oddech. Przy tacy ze śniadaniem dla Kerima Fatmagul zawstydziła się, gdy on z ironią wspomniał, że była gotowa wyznać mu miłość by poczuł się lepiej. Na pewno potrzebowała „ próby” by wypowiedzieć tak ważne słowa. Kerim nad rzeką w Göksu też najpierw do siebie powiedział „Kocham Cię” a następnie powiedział je Fatmagul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :) Mam podobne skojarzenie ze spotkaniem Deniz i Kerima. Deniz, wie jaką traumę przeżył, nadal nie chce znać ojca, o siostrze nie chce słyszeć, a ona upiera się by go poznać. Powinna dać mu jeszcze czas na oswojenie się z tymi nowymi faktami w jego życiu. Dobrze, że się cieszy, że go akceptuje, ale była zbyt nachalna. To widać, że taki ma charakter, ale nie jest małym dzieckiem i pewne sprawy wymagają wyczucia sytuacji. Kerim podczas rozmowy nie okazywał zainteresowania jej życiem, ale od czego jest wścibska Muka?! Na koniec zaskoczył mnie jego uśmiech, gdy wyglądał przez okno, a ona im machała. Widać było , że pozytywnie przyjął jej wizytę. Zbędne kometarze Muki o nich, jako rodzeństwie przemilczał, na tyle, ile zajęło mu założenie butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, :) :) Jutro będzie 40 KPA ;) Podzielę go na dwie części po ok. 1:12:00 > No właśnie, nie wiem czy dzielić, czy nie??? Przecież i tak komentujemy cały odcinek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
a na EAPF nowe zdjęcie: piękny uśmiechnięty Engin: cały Omer ;) z Ahmetem i Burakiem zresztą i Toygarem... reszty nie znam... dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, jesteś aktywa na forum i to cieszy, bo muzykę i ciekawostki, dostajemy prawie pod nos ;) Jako podziękowanie za Dobranockę mam dla Ciebie i dla chętnych tłumaczenie piosenki :) > Tłumaczenie będzie w następnym wpise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafet El Roman ft. Sinem - „Seni Seviyorum” „Nie możesz wiedzieć przez co przechodzę, Twoja nieobecność kochanie Niekończące się pytania, przedłużające się noce, Tamte myśli, tamte troski. Jesteś dużą częścią mej młodości, Jesteś chwilą mej młodości. Co my nie przeżyliśmy razem Jest jak gruba powieść. W momencie, w którym odejdziesz pozostanę bezradny, Będę zmieszany, nie zaznam spokoju. Będę przybity, będę znudzony, Nie możesz wiedzieć co jeszcze. Patrz, co mówię, nie ukrywam, Ciężko przychodzi mi żyć bez ciebie. W każdym momencie jesteś we mnie, w każdym momencie jesteś w moim sercu Kocham ciebie, kocham. Bez ciebie nie mogę żyć, bez ciebie nie mogę istnieć. Ciężko przychodzi mi żyć bez ciebie. W każdym momencie jesteś we mnie, w każdym momencie jesteś w moim sercu Kocham cię, kocham. I gdy ten moment nadejdzie, Wtedy właśnie nie będę mógł żyć. Wiesz kochanie jaką stronę w tobie kocham? Gdy trochę wypijesz, kiedy kręci ci się w głowie, Kiedy opowiadasz mi o tym swoim stanie, Później kiedy zasypiasz, gdy patrzymy na siebie głęboko, Ta radość w twoich oczach. Kiedy mnie przytulasz, potem gdy pytasz, Jak bardzo cię kocham. W momencie, w którym odejdziesz, skończy się moja odwaga, Moje cele i marzenia oddalą się, Niekończące się pytania, moje przeznaczenie nie ustaje, Tamte myśli, troski. Patrz, co mówię, nie ukrywam, Ciężko przychodzi mi żyć bez ciebie. W każdym momencie jesteś we mnie, w każdym momencie jesteś w moim sercu Kocham ciebie, kocham. Bez ciebie nie mogę żyć, bez ciebie nie mogę istnieć. Ciężko przychodzi mi żyć bez ciebie. W każdym momencie jesteś we mnie, w każdym momencie jesteś w moim sercu Kocham cię, kocham. I gdy ten moment nadejdzie, Wtedy właśnie nie będę mógł żyć.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadłam na chwilę i przeczytałam Twój komentarz KO w sprawie Deniz. Rzecz jasna macie rację, że jest nachalna i mało delikatna (ma to po tatusiu). Mnie zastanawia jak dalece ona zna prawdę o Kerimie. Zna prawdę subiektywną Fahrettina, bo ojciec mógł jej tylko taką przekazać i założę się, że trochę się przed nią wybielił. Deniz , ukochana córeczka tatusia, tak naprawdę nie ma pojęcia o dramacie Kerima, o jego wielkiej samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tłumaczenie piosenki. Ładne :), ale to nie może być do Fatmagul, bo ona nigdy nie pije alkoholu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Kerim zgodził się na terapię. Fatmagul wcześniej mu to proponowała, ale on wtedy myślał inaczej. Teraz sam przyznał, że powinni razem przez to przejść. Przez ten czas miedzy nimi wiele się wydarzyło. To co się stało rano w pensjonacie, na pewno wpłynęło na decyzję Kerima. Ponownie zobaczył wystraszoną „atakiem” mężczyzny Fatmagul. Tym razem to był niegroźny człowiek, ale strach przed zbliżającym się wbrew jej woli obcym nadal jest silny. Fatmagul oczywiście ucieszyła się, że Kerim zmienił decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wieczór! :) Kasiu - jak dobrze, że z nami jesteś! Od razu serce rośnie! i czerwienieje ;) Wracaj do zdrowia i sił! Barnaby - ta Twoja spostrzegawczość i umiejętność przelania myśli na papier... Brak mi już słów zachwytu! Wiesz, że już podczas pierwszej emisji GF też mi się zrobiło żal tego biedaka, któremu Kerim zafundował taki łomot? Ani ten chory człowiek nie był temu winny, ani reakcja Kerima (po tym co on i Fatmagul przeszli), nie była przesadzona, ale scena robi przygnębiające wrażenie! Basiu, Barnaby, KO - mam ambiwalentne uczucia co do Deniz. Drażni mnie jej hałaśliwość, nachalność, brak wyczucia. Trochę ma ją tłumaczyć jej wspominany młody wiek (20 lat?), ale niestety, ja tego młodego wieku po niej nie widzę. Nie wiem, czym się kierowali twórcy GF obsadzając akurat tą aktorkę w tej roli, ale moim zdaniem była to chyba największa wpadka obsadowa w GF. BTW: A Wy jakie macie zdanie na ten temat, jaką postać uważacie za źle obsadzoną? Ja, oprócz Deniz, mam jeszcze kilka typów... ;) KO - Ty Z PEWNOŚCIĄ wiesz co!!! ;) ;) ;) Spokojnej nocy! Miłych snów! ;) Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×