Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość
Wróćmy jeszcze na chwilę do piosenki "Seni seviyorum" w klipie z GF : "https://youtu.be/bUK6Iv35QfA Dzięki Kasi, która już znalazła oryginalne wykonanie tej piosenki , wiemy, że śpiewa ją Rafet El Roman - razem z Sinem nagrał ją w 2008 roku : "https://youtu.be/B3OcAOzFOCc Ja dodam jeszcze tylko, że Rafet jest tureckim piosenkarzem, autorem tekstów i muzykiem (gra na gitarze). Ma teraz 49 lat. Jest jeszcze jedna niezła piosenka tego wykonawcy "Kalbine surgun" (Wygnanie do serca / ? ), którą nagrał z EZO w 2014 roku : "https://youtu.be/7I3h7czMJeI Dziękujemy Kasi za pomoc. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu :) Świetnie, że jesteś w dobrym nastroju i że poznałaś przyczynę gorszego samopoczucia i senności. Pewnie dostaniesz tabletki, które uregulują poziom hormonów tarczycy. Nie będziesz już późnym wieczorem senna i będziesz dotrzymywać towarzystwa na nocnej warcie KO i Michałowi ;). Szkoda, że w tym szpitalu nie można spotkać tych 2 najlepszych lekarzy dr Buluta i Soysura, ale z drugiej strony Ty wiesz co by tam się działo?? ;), ile byś czekała w kolejce :)? Wracaj szybko do zdrowia! Posyłamy Ci nasze serdeczne myśli i uśmiechy ;) ;) ;). Trzymaj się! "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 - dzięki za info o filmie Engina, ale jak wiesz - to dla nas żadne pocieszenie. Przecież nie będziemy oglądać Engina w kinie !! A żadnych nowych seriali nie nagrał. Zostają nam tylko powtórki - ewentualnie jakieś materiały promocyjne do filmu, jeśli pokażą się na YT. A tak w ogóle ( przepraszam, że się wtrącam ), czy Ty "11" - nie mogłabyś używać jakiegoś innego podpisu ??? Np skrótu od imienia albo jakiegoś innego imienia ??? Przepraszam, że o tym piszę , ale numery źle mi się kojarzą . Ale jeśli się do tego przywiązałaś - to trudno. Pozdrawiam Cię. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
w jednej z grup zamkniętych na FB 12 listopada pojawiła się następująca informacja "Nocna bomba! Jak się okazuje, scenariusz serii Boğaziçi Rapsodisi bierze pod uwagę nie tylko Elcin Sangu, ale także Engin Akyurek. Jeśli aktorzy polubią fabułę, to w lutym przyszłego roku zobaczymy nową parę na kanale D." Nie mam pojęcia skąd dziewczyny biorą te informacje, wiem,że śledzą różne zagraniczne fora Enginowe :) a czy to prawda - pewnie niebawem się okaże. Już jakiś czas temu krążyły plotki, że Enginowi będzie partnerować Elcin; teraz oboje byli zajęci filmem... zobaczymy, pozostaje nam cierpliwie czekać :) pozdrawiam wszystkich :) Kasi życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
KO, dziękuję za streszczenie 95 odcinka :). Wena jest zawsze z Tobą :). „W willi ... Kadir i Meryem rozmawiają o rozprawie, która będzie już za trzy dni ....” Wydawało mi się to niemożliwe. Czyżby przez te trzy dni Mustafa miał zdążyć spełnić wszystkie warunki postawione przez Resata i Munira tzn. zamknąć usta swojej żonie, przekonać Meltem, usunąć z ich drogi Fatmagul ? No nie wiem czy Mustafa jest taki pracowity i zdołałby podołać tym wyzwaniom. Zajrzałam do wersji angielskiej i tam jest mowa nie o trzech dniach tylko trzech tygodniach :). To by się zgadzało, do procesu przecież jeszcze dużo się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby 16:00 Niezupełnie o to chodziło, Barnaby. Filmik który Ty przysłałaś pochodzi z promo kanału D i tutaj Beren i Engin śpiewają naprawdę swoimi głosami. Natomiast w sieci krążył taki filmik, który podejrzewam, że był spreparowany przez fanów. Pod wybrane obrazy z Enginem i Beren z promo (tego co Ty przesłałaś) podłożono piosenkę, której wykonawcę odnalazła Kasia i GRA. https://www.youtube.com/watch?v=B3OcAOzFOCc&feature=youtu.be A ten spreparowany filmik, niestety bez podkładu muzycznego, nadesłała dzisiaj „11” . https://vimeo.com/69826873 To wszystko co napisałam to są moje domysły tylko. Poprawcie mnie, jeśli fantazjuję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Barnaby, :) Przyjemnie popatrzeć na młodszego Engina i Beren w promach KanalD. Ona się prawie nie zmieniła, a on jest coraz przystojniejszy ;) Ale promo z 2009/2010 i Mustafa Bulut ;) grający na sazie? zabiera wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ten mój ostatni post zawile napisałam :). Chodziło mi o to, że ten ostatni filmik w moim poście jeszcze jakiś czas temu krążył w sieci z podkładem muzycznym (teraz go brakuje) i była to właśnie piosenka "Seni seviyorum" wykonywana przez Rafet El Roman, jak wcześniej napisała GRA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór! Mimo tak wczesnej pory ;) nie mogłem się nie odezwać! Kasiu, Kasieńko, Katarzyno! Wracaj szybko do zdrowia i wracaj do nas!Czekamy na Ciebie! Wiem, że dolegliwości i warunki szpitalne utrudniają Ci aktywność na forum, ale jeśli będziesz mogła to daj od czasu do czasu jakiś znak! Pozdrawiam serdecznie myślami będąc przy Tobie! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję :) Już pisałam, że miałaś świetny pomysł z klipami do ciekawych scen po odcinku ;) Można jeszcze raz wrócić do tych naj... Dziś oczywiście też dodałaś piękne ilustracje :) W drugim klipie, rozmowa Fatmagul i Kerima. Kerim poprosił by jeszcze zadali po jednym pytaniu. Fatmagul wykorzystała tę okazję na zapytanie go, czy nadal chce się z nią rozstać :) Na prawdę zaskoczyła, go tym pytaniem ;) On też zaskakująco wykorzystał swoje ostatnie pytanie -„Kochasz mnie?” I później odpowiedź Fatmagul , gdy zawiedzony Kerim już wyszedł :) -„Kocham” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GF 95.(oglądam ;) ) W scenie gry w "Poznajmy się"na słowa Fatmagül :"Nie znamy się"? Kerim się zamyślił i po dłuższej chwili patrząc prosto w jej oczy odpowiedział :"Nie". Ten fragment zwrócił moją uwagę (nawet to kiedyś napisałam) już wtedy , gdy oglądałam ten odcinek 1.raz , ale za to nie zwróciłam już uwagi na może i nieistotny , ale tym razem zauważony przeze mnie moment , gdy Kerim powiedział , że nie oglądał (później) tego aktu małżeństwa. Tak jakby istniało tylko ! małżeństwo,ale ten dokument ...nie.Jakby wymazał z pamięci i ten dowód swojego"czynu", i ten dzień gdy się pod tym dowodem podpisał. Bo ważne jest dziś. To nie znaczy,że zapomniał co zrobił , a raczej czego nie zrobił,ale nie chce pamiętać dnia ślubu.Fatmagül jest teraz dla niego kimś innym niż wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek klip przygotowany przez panią Danutę Dajmund z pięknymi kolażami zdjęć Engina z jego seriali , również z nowymi zdjęciami i pieśnią , "Adagio ", którą śpiewa Lara Fabian : "https://youtu.be/XVJnEc79HgQ W drugim klipie kolejne wspomnienia z wcześniejszych odcinków GF, a piosenkę "Shades of Blue" ( Odcienie niebieskiego ), śpiewa Nick Lachey : "https://youtu.be/gXxzFu9z7F0 W trzecim klipie fragmenty z GF i turecka piosenka " Seviyorum anla" czyli " Zrozumieć miłość ", którą śpiewa Ercan Demirel : "https://youtu.be/JPLYQdHPpaM I na koniec zdjęcia Engina i piosenka Celine Dion "Then First Time...." "https://youtu.be/k2V7MUOqABA Na dziś to wszystko. Miłych snów z Enginem. Dobranoc. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Kasiu (22:17) podziwiam Twój wnikliwy komentarz ;). Nawet nie wiesz jak lubię, że Ty na wszystko zwrócisz uwagę. > agnese ;) – dzięki. Też słyszałam, że ponoć oboje czytają scenariusze, ale decyzji jeszcze nie podjęli. >GRA :). Ja też podzielam zdanie KO, że miałaś świetny pomysł z tymi klipami do odcinka. Jeśli chodzi o mój podpis to też się z Tobą zgadzam :). Kiedyś nawet myślałam o tym, ale zostawiłam jak jest z … lenistwa. Te jedynki szybko się pisze. O tamtym skojarzeniu, którego się domyślam, nie pomyślałam. Masz rację, trzeba coś zmienić! Muszę pomyśleć, ale to będzie dłuuugie myślenie :). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, :) W Twoim wpisie 19:33 czuć pozytywną energię i optymizm :) Tak trzymaj! :) :) > Za miłe słowa bardzo Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
gość agnese :) Dziękuję za informację z FB z 12.listopada :) Miejmy więc nadzieję,że aktorzy polubią fabułę;) i... czekamy! Oj, ćwiczymy my tę naszą cierpliwość,ćwiczymy... Dziękuję za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
O matko !!! , "11":) Nie pomyślałam co by się działo gdyby był tutaj dr Bulut... ...albo Soysur... Pacjentki to jedno a cały żeński personel ????? Kolejka nie byłaby mi straszna bo i tak chyba nie spieszyłabym się z powrotem do rzeczywistości;) Dzięki za myśli i uśmiechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Michale , bardzo dziękuję :) >> GRA :) Dziękuję za dobranockę :) Zostawiam ją sobie na rano :) >> KO :D OK ;) >> Spokojnej i pięknie prześnionej nocy życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Ciekawy komentarz o rozmowie Fatmagul i Kerima, brawo :) Do tej pory nie patrzyłam na scenę z aktem małżeństwa w ten sposób. Uważałam, że po prostu wspomniał o tym, bo nie chciał wspominać okoliczności ich ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co Kasiu! :D KO - już Ty z pewnością wiesz co!!! ;) Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, dzięki :) Za wiadomości o filmie Engina również :) Nawet jeśli nie zobaczymy go na kinowym ekranie, pewnie z czasem pojawi się jego tłumaczenie w sieci ;) Wtedy umówimy się na jego oglądanie i komentowanie :) 11, a propos Mukaddes. Na schodach z ciastem na talerzyku i szklanką mleka? wyglądała jakby czekała na Św. Mikołaja! A telefon do Fatmagul w nocy, to już szczyt chamstwa, prostactwa, bezczelności i wielu podobnych podłych cech, za które Mukaddes i tak się nie obraza, tylko się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, wymieniałyśmy posty o rozmowie w pokoju w pensjonacie i zapytałaś o trzy najważniejsze według nas pytania, jakie tam padły. Zgodziłyśmy się, że jednym z najważniejszych było stwierdzenie Kerima, że nie znają się. To prawda, że niewiele o sobie wiedzą, a zarazem wiedzą o sobie wszystko. Początki ich znajomości były całkowitym odwróceniem znajomości – najpierw ślub, potem nienawiść, później powolne zbliżanie się do siebie (normalnie to 1. zbliżanie się, 2. ślub ewentualnie! i czasami 3. nienawiść). Przed ślubem albo decyzją o związku para ludzi ma czas i okazję, żeby poznać swoje przyzwyczajenia, słabości, preferencje, ulubione filmy, sposób spędzania wakacji. Fatmagül i Kerim są tego pobawieni, a zarazem wiedzą o sobie wszystko to, co najważniejsze – że mogą na siebie liczyć, że są dobrymi, lojalnymi, odważnymi, silnymi, wrażliwymi ludźmi. To jest ważniejsze od wiedzy, czy ktoś lubi pić kawę w kubku czy w filiżance. Dramatyczne wydarzenia, w czasie których czasami z ludzi spadają maski, z nich wydobyły to, co najlepsze Taka rozmowa o sobie jednak też jest ważna, bo przynajmniej oczami wyobraźni pozwala ujrzeć tę drugą ukochaną osobę z okresu dzieciństwa, zrozumieć, skąd się biorą różne zachowania. Kerim pożałował swojego pytania o to, czy Fatmagül go kocha, w jego spojrzeniu było rozgoryczenie, że niepotrzebnie poruszył ten temat, bo i tak nigdy nie doczekałby się odpowiedzi, o której marzył. Zrozumiał, że pozostanie we wspólnym pokoju było już niemożliwe ze względu na nastrój ciężki od tego niedopowiedzenia. Kasiu, co to za szpital bez dra Buluta albo chociaż dra Soysüra?! Z drugiej strony, gdyby w drzwiach Twojej sali pojawił się taki lekarz i długimi palcami poszukałby Twojego pulsu, to ojej!!!... wylądowałabyś na kardiologii! Ja po znieczuleniu takim z całkowitym uśpieniem (nie narkoza, tylko znieczulenie podpajęczynówkowe ze zniesieniem świadomości) miałam puls 120 i adrenalina swoją drogą, ale podejrzewam, że w moich snach miałam indywidualną konsultację. A jeśli przez sen w sali pooperacyjnej mówiłam Mustafa?! Nieźle by było biorąc pod uwagę obecne grajdołowate nastroje :D. Dobrej nocy wszystkim, Kasiu, życzę Ci snów z lekarzem o pięknych rękach :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziś wysłuchałam Dobranocki nareszcie wieczorem :) Dziękuję :) Przed Dobranocką był piękny klip ze scenami GF nad którymi już się zachwycaliśmy, a tu jeszcze "Seni seviyorum" :) W Dobranocce Celine Dion powtórzę na sen :) „Adagio” jak zawsze wywołuje emocje :) „Odcienie niebieskiego” ich ulubiony kolor ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Kasiu, ja już widzę poprawę :). Niemal wytrwałaś do północy ;). > Wow Barnaby, warto było poczekać i przeczytać jeszcze Twój ostatni wpis. Masz absolutną rację Fatmagul i Kerim wiedzą o sobie to, co jest najistotniejsze w życiu. >GRA, piękna Dobranocka ;) >Basiu, KO , Michale ;) ;) ;). Dobranoc. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, dziękuję za nowe wiadomości ze świata fanek Engina ;) Im bliżej premiery jego nowego filmu, tym będzie więcej informacji, zdjęć i filmów z promocji. Liczymy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Basiu, :) Dziękuję, wena musi jeszcze nabrać siły, bo poematy nie chcą się pisać :) Słusznie zwróciłaś uwagę na „trzy dni” do rozprawy, też wydało mi się dziwne, a trzy tygodnie mają sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, Trafnie opisałaś ich relacje. Tak teraz się zastanawiam. Czy Kerim planował zadać takie ostatnie pytanie Fatmagul, czy jej wcześniejsze pytanie go do tego zachęciło? O Mustafę to było do przewidzenia, że zapyta. Oni na początku o sobie nic nie wiedzieli, dlatego wzajemna obserwacja i poznawanie cech tej drugiej osoby, jest w ich związku bardzo ważne. Teraz powiedzmy, że uzupełniają równie ważne szczegóły ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, :) A jeśli nie wiem??? ;) ;) :D > Na dziś koniec ;) Spokojnych snów .... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Nie ma to jak zacząć dzień od muzyki :)Dziękuję GRA. >> Barnaby dziś Cyt.:"...niewiele o sobie wiedzą, a zarazem wiedzą o sobie wszystko." To prawda.Wiedzą o sobie to , co najważniejsze. A teraz chcą więcej :) Chcą jeszcze cyt.:"....ujrzeć tę drugą ukochaną osobę z okresu dzieciństwa, zrozumieć, skąd się biorą różne zachowania". Pamiętam ich pierwszą rozmowę (przy naprawie samochodu)gdy już wtedy chcieli się nawzajem czegoś o sobie dowiedzieć.Wtedy jeszcze Fatmagül się krępowała ale znalazła pretekst aby się przełamać i mimo,że się wahała ,zadała Kerimowi pytanie o jego ojca.A przecież nie o niego jej chodziło.A Kerim? Przytrzymał się tego pytania,byleby tylko móc zatrzymać tę chwilę .Mimo że ten temat był dla niego bolesny.Ale mimo zawodu jakiego Kerim doznał po odejściu ojca , i tak nie wyrzucił z pamięci dobrych wspomnień o nim , i z nostalgią opowiadał Fatmagül o swoim dzieciństwie z nim,jaki był wtedy szczęśliwy i jak dobrze o jego ojcu mówiono... że był dobrym i pomocnym człowiekiem. Wtedy Fatmagül początkowo jakby chciała się wycofać z pytania, bo nie chciała dać po sobie poznać,że jest trochę ciekawa Kerima i że on ją intryguje.Ale chyba chciała też zacząć z nim rozmawiać , bo takie informacje równie dobrze otrzymałaby od Meryem. To ona wtedy sprowokowała te króciutkie, wzajemne opowieści o sobie. Kerim wtedy jeszcze by się na to nie odważył. Ależ był szczęśliwy w tamtej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Kasiu! Ty to masz pamięć! Podziwiam! Miłego, spokojnego dnia życzę Tobie oraz oczywiście reszcie naszej "ekipy"! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×