Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość Kasia
KO:) Dzięki za świetne streszczenie! W dzisiejszym odcinku przeważał smutek , ale Ty KO jak zawsze znajdziesz miejsce w swoich streszczeniach aby jednak wywołać u mnie/nas uśmiech :) Cyt.:"Nedret już szczerzy swoje bogate uzębienie na jego(Levent) widok!!!! Cyt.:"Tayyar będzie żył! .... Lekarz znajdzie dla niego nową nerkę, to pewne! (Jeśli nie, to sam pójdzie na części zamienne! ) < Cyt.:"(Elif)...zobaczyła Ipek wysiadającą z taksówki .... Wniosek jest prosty - "Jedna miłość się kończy, a inna zaczyna!" .... Elif chce jedną miłość zastąpić inną???.... (Czyżby Levent był tą ofiarą miłości na pocieszenie?!) .... - ja trochę inaczej odebrałam reakcję Elif na ten widok. Może się mylę , ale...miałam wrażenie , że gdy Elif zobaczyła pod szpitalem Ipek, połączyła fakty , czyli Yagiza , Ipek i swoje rozstanie z Ömerem , i na tej podstawie pomyślała , że tamci dwoje do siebie wrócili i Ipek przyjechała do szpitala chcąc wspierać swojego ukochanego czyli Ömera , w chwili gdy on tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KPA. Obejrzałam połowę 40.odcinka KPA nawet nie robiąc przerw :)! To była dla mnie naprawdę zajmująca i bardzo wzruszająca godzina+... A zdarza się to rzadko :)! Oglądam bo...wiadomo ;) :) > Mam ambiwalentne uczucia względem Elif a już po dzisiejszym odcinku naprawdę nie wiem, którego z nich obojga jest mi bardziej żal.Bo żal mi obojga ! Czy Elif , której Ömer nie dał szansy zrozumienia co się dzieje i podjęcia samodzielnej decyzji , czy też Ömera , który chcąc ją jak najmniej w jego mniemaniu skrzywdzić , wymyślił pretekst aby Elif nie poznała tej tragicznej dla nich, a szczególnie dla niego prawdy, i postanowił od niej odejść , tym samym skazując ich oboje na cierpienie. A teraz ten brak komunikacji między nimi spowodował ,że to jego Elif obwinia o rozpad ich związku.Ömer nawet nie próbował z nią porozmawiać.My wiemy dlaczego ale ona tego nie wie.Ömer całkiem świadomie wziął na siebie ten ciężar bo nie ujawniając jej prawdy o Hüseyinie jak gdyby wszystkie jego podłości przyjął na swoj***arki. Teraz to brzemię go przygniata a na dodatek cios , który otrzymał od ukochanego brata okazuje się mieć następstwa , bo i od Elif , według mnie tym razem zasłużenie , też otrzymuje cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, Kasiu, dziękuję :) :) 11, mówisz, że są takie, które 7 razy obejrzały KPA????? Ja jeden odcinek ciężko ogarniam oglądając tylko raz! :D A przed nami (jeszcze, aż, niestety ) 14 odcinków!!!! :P > Kasiu, pewnie jest tak, jak piszesz, gdy Elif zobaczyła przed szpitalem Ipek. Mi w pierwszej chwili przyszło na myśl, że ona na złość zwiąże się z nielubianym przez Omera Leventem, ale to raczej latino zalatuje ;) ;) Nie mogłam powstrzymać złości na Elif, gdy przyszła do szpitala, a wiedziała po co Demirowie się tam się zebrali. Gdy już z Elvan było lepiej na pożegnanie powiedziała, że już idzie, bo nie chce przeszkadzać. Wiem, że tam w takich sytuacjach przy chorym zbierają się także znajomi, ale swoje urazy chyba odsuwa się na bok? Do Hasana powiedziała, że nie jest już jego ciocią, a na Pelin się zawiodła, Omer wiadomo jest niewidoczny. Potem zadzwoniła do Asli i zastanawiała się po co tu przyszła, czyli nie widziała sensu tej wizyty. Ipek też zna Elvan, ale wolała się wycofać by nie robić zamieszania, gdy zobaczyła Elif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"11":) No pewnie,że się uśmiechałam gdy czytałam dzisiejsze perełki KO :) Na poprawę humoru zawsze pomagają mi te streszczenia ale też wszystkie stare i nowe komentarze , i oczywiście klipy z Enginem. > A czuję się dziwnie. Nie jest źle ale nastroje miewam trochę jak... huśtawka w użyciu ;) :) I baaardzo ! dobrze wiem gdzie mam wszystkie organy , które dotąd były trochę jakby "zamrożone" ...Odmrażają się :D ;) Ten "Japoniec" trochę się za bardzo rozpanoszył :) Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KPA Kasiu masz rację. Tę część odcinka nawet dobrze oglądało się. To Omer tak skupiał naszą uwagę. Oczywiście jest mi żal obojga, bo widać, jak oboje boleśnie przeżywają to rozstanie. Ja osobiście żałuję, że Omer tak bardzo zakochał się w Elif. Dla mnie, dużo wspanialszą dziewczyna jest Ipek. Mądra, taktowna, oddana, prawdziwy przyjaciel. Elif z jej fochami, denerwującą pewnością siebie i dużymi aspiracjami nie jest odpowiednią kandydatką dla niego na żonę. Wg. mnie ona podcina mu skrzydła. Jej ingerencja nawet w jego sprawy zawodowe (wiem, nie w tym odcinku) jest dla mnie irytująca, a dla niego raczej bardzo kłopotliwa. No cóż, ale miłość jest ślepa, a serce nie sługa i Omer nie potrafi żyć bez Elif. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc W pierwszym klipie jeszcze trochę z KPA (niestety , nie wiem czy treść klipów pasuje do bieżących odcinków, bo dawno nie oglądałam - mam duże zaległości do nadrobienia) . Piosenkę " In my Arms" czyli " W moich ramionach" - śpiewa Plumb : "https://youtu.be/mu5kZCnqC3U w drugim klipie - trochę dla odmiany - dawno nie oglądane początki GF - i rosyjska piosenka " Pokochaj swoją miłość" (?), którą śpiewa W. Leontiew : "https://youtu.be/9QT4x0lrEec W trzecim klipie trochę Engina i GF , tym razem piosenka w wersji arabskiej : "https://youtu.be/jOopER1qEsE A na koniec, oczywiście Engin, też do arabskiej piosenki - "Tmlekny Qalbi" czyli " Masz moje serce ", którą śpiewa Vinny : "https://youtu.be/U9beXNg1zIM Miłych snów z Enginem, szczególnie Kasi niech się przyśni. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowo wcześnie idę spać! KO - nie zapomnij zgasić światła! Możesz rzucać czym chcesz! ;-) Dobranoc! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, :) Miło czytać, że masz się lepiej, choć jeszcze nie wszystko się ustabilizowało ;) Opieka w szpitalu na pewno zadba o Twoje lepsze samopoczucie, a czasu nie przyspieszysz :) Cieszę się, że się odzywasz i możemy mieć z Tobą kontakt, my też się martwimy :) :) Gorąco Cię pozdrawiam, "odmrażaj się" :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to przeczytałam. Bardzo pięknie opisała swoje uczucia. Już kiedyś ta Anastzja, która jest Greczynką, też bardzo pięknie opisała swoje spotkanie z Enginem. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, ja też się przyszłam pożegnać wcześniej, ale jeszcze Dobranocki nie widziałam ;) Dzięki, że mnie ostrzegłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Agnese za linka z tekstem Anastazji GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, im dłużej oglądam KPA, wcześniej nie oglądałam, ma takie samo odczucie jak Ty. Mogło by się wydawać, że popieramy jagodami ubrudzoną Nedret, ale tu chodzi o ich charaktery. Omer z pierwszych odcinków był bardziej swobodny, wiadomo, śmierć Sibel i prawda, którą o niej odkrył musiały go zmienić. Ale on przy Elif traci swój charakter, nie jest już tak naturalnie spontaniczny i zawadiacki, jak wtedy w samolocie do Rzymu. Teraz trudno doszukiwać się tego w nim, a doszła jeszcze sprawa Huseyina. Często mam wrażenie, że ona chce zawsze mieć rację. Kiedy zniknęła, bo poszął przymierzać suknie ślubną, po prostu zniknęła, ale Omer to musi być zawsze pod telefonem. A Ipek w szpitalu zachowała się o wiele bardziej rozsądnie niż Elif. Teraz jest wspólnikiem Omera w kłamstwie, chce by to się nie wydało, bo Elif się znów załamie. Omer sam przyznał, że nie pomyślał o psychice Elif, gdy podjął tę decyzję. Nie myślał o takich konsekwencjach. Ale ona pomyślała i chce im teraz pomóc. Chce chronić ich oboje przed kolejnym zranieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję za Dobranockę :) W KPA Elif i Omer jeszcze się nie pogodzili. Ale przyjemnie było popatrzeć na zadowolonego Omera ;) Początki GF budzą wspomnienia, gdy nie wiedzieliśmy, jaki to będzie serial, że przed nami wspaniała choć też smutna historia i kim jest ten facet z czarnymi włosami ;) ;) A Engin i jego uśmiechy powalają jak zawsze :) :) Napatrzyłam się .... Niech się przyśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese! :) Dziękuję za tekst Anastazji :) Takich pięknych słów nie można ukrywać, my fani doceniamy takie szczere, prosto z głębi serca słowa. Na prawdę pięknie napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest już sobota i ma chwilę, to chyba mogę dodać 2 cz 40 KPA ???? Jutro trochę odpocznę i dam odpocząć laptopowi, pomęczę telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze na Dobranoc ostatni klip jaki się pojawił parę godzin temu ( świeżynka). Tuba (nowa fryzura) i Engin. Najnowsze ich zdjęcia : https://youtu.be/XGqF-5CIjuc Teraz już gasimy światło i .... śnimy.... Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ! Za chwilę wrzucam "kolejny odcinek" odc. 40 KPA cz.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPA PARA ASK Odcinek 40 cz. 2 Na szpitalnym korytarzu Omer spotkał Ipek .... Ona z radości, że Elvan ma się lepiej rzuciła mu się na szyję! .... Omer nie czuł się z tym dobrze, był obojętny gdy go obejmowała ... Ipek przyszła porozmawiać z nim o wspólnej wersji dla Elif ... Na wypadek, gdyby zaczęła zadawać jej pytania ... Ale Omer jest pewny, że Elif ich nie zada, bo ona ma dumę! ... Ipek woli być pewna wspólnej wersji, bo gdy Elif odkryje ich kłamstwo, znów może się załamać ... Omer przyznał, że gdy wpadł na ten pomysł nie pomyślał o psychice Elif, nie myślał o konsekwencjach ... Ipek na pożegnanie pogładziła Omera po ramieniu ... Odebrał to w dziwny sposób, ze zdziwieniem .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W rezydencji Denizerów Nedret wychwala Leventa za dobrze wykonaną współpracę z prasą .... Wszędzie piszą co było przyczyną odwołania ślubu Elif i Omera! ... Dla niej, to już nie jest przykra afera!!!! ... Levent zbiera pochwały, jest uśmiechnięty, uprzejmy .... A pani cioci, aż się świecą zęby!!!! ... Levent tak szybko nie opuści jej towarzystwa! ... Mają coś ważnego do omówienia, razem, na tej kanapie, to oczywiste! ... To dotyczy Elif!!! ... Jeśli tak, to Levent jeszcze usiądzie i jej wysłucha! ... (Ale powinien usiąść bliżej, bo ciocia może być przygłucha!) ... Omer wrócił na komisariat ... Jego zespół pracuje nad znalezieniem Huseyina ... Nie pozwolą uciec mu z kraju! ... Omer jest przekonany, że go znajdą, przecież nie będzie krył się wiecznie .... Nawet najmniejsza wskazówka może być bardzo ważna! .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Nerdet przed Leventem nie kryje oburzenia o miłość Elif i Omera!!! .... W jej siwym łbie, nie mieści się!!!! ...Jak oni mogą kochać się?! ... "Co to ma być, co to za miłość???!!! Ani edukacja, ani ich drogi nie pasują do siebie" ... (A to przecież jest w miłości najważniejsze, według niej!!!!) .... Levent też wie, że to do miłości nie jest potrzebne ;) ... Ale szybko załapał po chodzi po siwej głowie Nedret! ... Gdy zaczęła ich ze sobą porównywać, dopasowywać, łączyć wspólnymi tematami do rozmów, pracą w fundacji, on miał zadowoloną minię .... To było by przyjemne, gdyby tak się stało! ...( Ale szybko zeszedł na ziemię, bo już raz tego próbował przez namowy Bahar i nic z tego nie wyszło ;) ) ... Powiedział skromnie, że z Elif są tylko przyjaciółmi .... To Nedret wystarczy!!! ... A bądźcie sobie przyjaciółmi! ... Ale Levent powinien być teraz blisko Elif, gdy przechodzi trudny czas ... Oczywiście Levent będzie przy niej, gdy ona tego zechce ... Nedret jest tego pewna, że Elif zechce, i to jak!!! ... (Tak pewna, jak swoich sztucznych zębów????? :O ) ... Wróciła Elif i nawet nie chciała iść z Leventem na spacer! ;) ... Ale do drzwi może go odprowadzić ;) .... (Całkiem nieźle, jak na przyjaciół :) ) ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na komisariacie Omer nie ma lekko .... Jeszcze nie znaleźli żadnej wskazówki! .... Ale mają pod kluczem w więzieniu Fatiha, on może być pomocny ... Teraz jest chyba po ich stronie ;) ... Elif nie może narzekać na brak towarzystwa ... Nawet do łóżka wpakują się jej dwie siostry by nie była sama ... (Tej nocy miała spać u boku Omera :( ) ... Omer jest nadal na komisariacie ... Pelin zauważyła, że ma obrączkę .... Ale Omer jej nie zdejmie .... To jedyna rzecz, która ma dla niego sens ... Teraz się boi, że Elif się kiedyś zakocha, że nie będzie jej widział, nie będzie mógł jej dotknąć ... Niestety nie widział innego wyjścia :( :( ... Pobudka dla Elif była jednak miła, spały z nią jej siostry .... Omer wcale nie spał, a Pelin i Arda znaleźli sobie wygodne miejsce przy swoich biurkach :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Huseyin miał ciężką noc, albo ciężką rękę do polewania, bo ciężko mu było rano wstać ... Niedługo ma samolot, więc, powinni go już obudzić ... Tayyar zadbał o wszystko .... Do śniadania, oprócz bułeczek i herbaty Huseyin dostanie gazetę z wiadomością na pierwszej stronie "Ślub roku odwołamy" .... Nieprzespana noc na komisariacie przyniosła efekt!!! ... Omer odnalazł nagranie rozmowy Huseyina z pracownicą Tayyara Dundara!!! ... Teraz potrzebny jest im adres skąd dzwonił ;) ... Omer szybko dojechał na miejsce ... Pracownik kiosku widział Huseyina, sam dał mu telefon żeby zadzwonił ... Dla Omera liczy się każdy szczegół! .... Arda ma zadane, musi poszukać nagrań z kamer z dnia kiedy tu był Huseyin ... Omer jest już blisko!!! ;) ;) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif przyszła do różowego po swoje rzeczy ... Nie zamieszka w nim .... Omer chyba też nie będzie tu mieszkał ..... To musi być straszne otworzyć rano drzwi, a tam zobaczyć bordowe usta Nedret!!! ... Bez zapowiedzi wpadła na wizytę do Ipek!.... Oczywiście chciała jej podziękować, za to co powiedziała Elif ... Ale jej radość i pewność, że to dla niej skłamała nie trwała długo! ...Ipek zrobiła to z innego powodu! ... Jakiego?! .... Starej nic do tego!!!! ... A swoje rady może zabrać razem ze swoich podłym charakterem! ... Trzaśnięcie drzwiami było dość głośne, więc, jeśli nie jest głucha powinna zrozumieć, że nie jest mile widziana w tym domu!!! ... Ipek nie będzie z nią współpracować! ;) ... Pani ciocia pomyliła się co do niej! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Dawno go nie było, ale za nim nie tęskniłam!!!! .... Tayyar w bordowej piżamce z czerwoną twarzą!!! :O :O ..... Na przeszczep nerki musi zaczekać, ale nie traci nadziei, że znów wyjdzie z tego cało ... Ostatnim razem się udało, teraz też musi się udać ... Optymista z niego, a na poprawę humoru poczyta gazetę .... Tam na pewno inni mają gorzej od niego!!! ... Informacja o odwołanym ślubie roku poprawiła mu humor! ... Ale trójka policjantów chyba go popsuła ;) ;) .... Zdążył jeszcze ukradkiem poinformować swojego człowieka, że by Huseyin nie czytał gazet ... Chyba się udało, bo Huseyin nie dostał gazety ..... Tayyar jest spokojny o nic nie mogą go oskarżyć .... On tu sobie w szpitalu walczy o życie!!! ... Wybaczcie policjanci, ale to nie on porwał Huseyina! ... Omer nie będzie spokojnie wysłuchiwał jego hipokryzji!!! ... Zabrania mu umierać! ... Powinien wyzdrowieć by mógł wsadzić go do więzienia, tak jak to zrobi z własnym bratem! ... (Popieram, niech żyje i czeka na bezpłatny transport do więzienia!!!) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif się już spakowała, jest gotowa do wyjścia ... Ale jeszcze powspomina ostatnie spotkanie z Omerem .... Zegarek po ojcu przypomniał jej o nim ..... Wpadła w szał, rzuciła zegarkiem o ścianę, ale szybko zaczęła tego żałować ... Przeprosiny rozbitego zegraka na nic nie pomogły .... Kopnęła w stolik, potem zaczęła szarpać regał, był dość lichy, bo za chwilę mógłby się rozpaść .... Pospadało trochę książek, posypały się również obelgi na Omera .... Na koniec skończyła z płaczem na podłodze ... Huseyin zaczął coś podejrzewać .... Dlaczego nie może przeczytać gazety? .... Poszukał w koszu i znalazł .... (Ale numer, tamten głupek wyrzucił gazetę do kosza i zapomniał zabrać śmieci! :D Tayyar za taką pomyłkę skreśla z listy płac, a dopisuje do listy transplantacji narządów! ) ..... Teraz Huseyin dowie się o odwołanym ślubie brata i chorej matce w szpitalu po zawale serca ;) ... Tayyar był sprytny i szybki, ale nie jego pracownicy :D :D ... Huseyin szybko powiadomił Tayyara, że już wie o chorej matce! ... Teraz chce się z nią zobaczyć, a Tayyar ma mu to załatwić! ... (Tayyar ostatnio jest ugodowy!!! Czyżby zbierał dobre uczynki przed dniem ostatecznym??!! ;) ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Omer przyjechał do różowego domu ... Dostał wezwanie, że ktoś się włamał .... To była Elif .... Siedziała na podłodze i płakała ... To nie miało być romantyczne spotkanie i takie nie było .... Omer na Dzień dobry dostał w twarz ... Elif zaczęła wyrzucać z siebie złość, gorycz, rozczarowanie ... Omer wiedział, że nie może się na nią złościć .... Już tamtej nocy, gdy zostawił zegarek podjął decyzję o rozstaniu, dla Elif to jasne .... Choć jest na niego zła, nie może trzymać się od niego z dala, chce by ją pocieszył ..... Ale to nie takie łatwe .... Omer wie, że nie mogą być razem .... Przytulona do niego Elif nie może liczyć na jego pocieszenie ... Omer powstrzymywał się by jej nie przytulić .... Gdy stali blisko siebie powiedział jej -"Nie powiedziałem, że cię nie kocham" ... Wyszedł, zostawiając ją samą ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Huseyin już wie, że jego matka czuje się lepiej .... Rozmawiał z lekarzem, choć przez chwilę miał podejrzenia, czy to podstawiony człowiek Tayyara ... Nikomu nie wierzy, każdego podejrzewa .... Coraz gorzej z nim!!!!! ... Do różowego domu przyszła Nilufer .... Przyszła z dobrą wiadomością dla Elif! .... Fatih chce porozmawiać o niej i Omerze!!! ... Oczy Elif zrobiły się większe, twarz rozjaśniała zaciekawieniem, czuje, że czegoś może się od niego dowiedzieć ! .... Tayyar nie może odetchnąć .... Musi uważać na kolejny ruch Huseyina ..... Wie, że w każdej chwili może się zmienić, a to nie będzie dla niego korzystne! ... Na wszelki wypadek, gdyby zaszedł taki przypadek, jego ludzie mają pozwolenie by strzelać Huseyina, aż umrze!!!! ... (Tayyaer nie lubi niedokończonych spraw! ) .... Huseyin zrobił niespodziankę Melike! ... Jego telefon na prawdę ja zdziwił! .... Ale on zapytał tylko o zdrowie matki i dowiedział się zupełnie czegoś innego, niż od lekarza ;) ... Melike powiedziała mu żeby miał odwagę i pożegnał się z matką! .... I tu chyba nastąpiła ta zmiana Huseyina, której obawiał się Tayyar ;) ;) ... (Ciekawe czy Melike powiadomi Omera o tym telefonie???) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Arda i Pelin mają nagrania z Huseyinem .... Omer pewnie spodziewał się czegoś więcej, niż wizyta na ławce w parku i odejście Huseyina z obcym facetem ... Ale to zawęża krąg poszukiwań ... Adra wie, że tam są tylko trzy budynki, to w nich może ukrywać się Huseyin!!! ;) ... Elif przyszła na widzenie do Fatiha .... Na początek krótka wymiana nieprzyjemności ze strony Elif i arogancji ze strony Fatiha .... Teraz mogą rozmawiać ... Elif nie spodziewała się, że Fatih jest tak dobrze poinformowany!!!! .... Fatih nie tylko Elif zadziwił swoim wyznaniem, ja miałam ciarki, gdy powiedział jej prawdę -"Omer nie zostawił cię przez dziecko! Okłamał cię " .... (Oby jeszcze w tym odcinku powiedział jej resztę, oby!!!!! ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×