Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Basiu, Mnie zastanawia już sam fakt, że Deniz ma świadomość, że jej tatuś zostawił dawno temu w Turcji małe dziecko. A mino to, jest dla niej wspaniałym, kochanym tatusiem. Też jestem ciekawa w jakim stopniu ona zna wersję tragedii i samotności Kerima. Kiedy opowiadała w willi dlaczego tak dobrze zna ich język, Kerim musiał czy się jeszcze bardziej samotny. Ona miała beztroskie dzieciństwo u boku ojca, a on po śmierci matki Meryem musiał pracować. Choć oboje są rozpieszczeni, to widać po nich, jak można rozpieszczać mądrze dziecko. Deniz nie posłuchała ani ojca, ani Muntasa. To nic że się zdenewują, przejdzie im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby - 20 tysięcy wpisów??? Toż to nie Kafeteria, to GFteria! ;) Duuuużo wpisów, na prawdę dużo. A do tego jakiej wysokiej jakości! Brawo MY!!! ;) ;) ;) Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, :D ;) Już wiem! :) Chyba? ;) > Najgorsze wpadka obsadowa ??? Juto/ później pomyślę ;) ;) > Już po mnie, znów się zadziałam. A w dzień mam za mało czasu :( > Spokojnych .... Niech się przyśnią .... :) Pstryk! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zasnąć! Co by tu jeszcze napisać... Subtelnością swą Scena ta mnie rozczula Gdy do gorącego serca Kerima Cichutkim "Kocham Cię" Fatmagul swe serce przytula! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - jednak jeszcze jesteś! A już myślałem, że wpadłaś w objęcia Morfeusza bez pożegnania! ;-) Krzycz głośno jak gasisz światło, bo kiedyś sobie guza nabije, zanim latarkę zapalę! ;-) Dobranoc! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry Zaglądam rano do Kafe i co widzę ?? Znowu były "nocne rozmowy". Pani KO , musisz kłaść się wcześniej. Przecież Ty nawet nie zdążysz dobrze usnąć, jak musisz wstać , wyprawić dzieci do szkoły i ogarnąć dom. Co to za wypoczynek ? Podobno , żeby człowiek dobrze funkcjonował musi spać ok 8-9 godzin. A Ty ? Czy Ty przypadkiem nie pijesz wieczorem herbaty? Świerzo zapatrzona ma działanie bardzo pobudzające . Proponowałbym zaparzenie wieczorem melisy. Po całym dniu intensywnej pracy potrafi wyciszyć przed snem. Michałowi też bym to proponowała, chociaż widzę, że on chyba lubi " nocne życie ". Wtedy ma największą wenę. Michał, bardzo udał Ci się ten wierszyk. Mnie też się zdarza buszować w nocy po Internecie, ale staram się nad tym panować. Pozdrawiam Was sennie, chociaż już pora wstawać. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry :) Michale :) (dziś ) Jeśli bezsenność daje Ci natchnienie by o tak późnej godzinie powstawały takie piękne rymy,to może powinnam Tobie raczej życzyć aby ta wena,która na Ciebie spływa pojawiała się wcześniej :)? Chyba,że brak snu o tak nieludzkiej porze nie wpływa negatywnie na Twoje samopoczucie po przebudzeniu? Tobie i wszystkim nam, życzę udanego i sympatycznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Michale, moje ukłony za wierszyk! :) Ty, nie mogłeś zasnąć, a ja przeczytałam jeszcze raz streszczenie, bo może coś umknęło w odcinku, dlatego przepadłam na trochę ;) Oprócz posępnego Mustafy, który tym razem niepewnym krokiem wkroczył w progi Holdingu, nie było nic ciekawego. A, jeszcze Selim mnie rozbawił! :D Rano mówi do Resata -„To będzie wspaniały dzień!” A potem w firmie spotkał Mustafę!!! :D :D > Wiesz, że w nocy chciałam zgasić światło kapciem?! Przecież mogłam w Ciebie trafić! :( ;) > GRA, dziękuję za troskę :) :) Wiem, że muszę iść spać, ale nadal siedzę na forum. Na serio, chcę tylko wejść powiedzieć Dobranoc i odłożyć telefon, a tu mijają 2 godz. ;) A dzieciom każe ograniczać, zero konsekwencji :( :( Z melisą masz rację, powinnam coś pić na sen :) Po 20 jeśli już, to piję tylko wodę mineralną niegazowaną, a jedzenia już nie ruszam. Tylko w weekendy robię wyjątki ;) > Na trochę znikam, bo muszę dokończyć 40 KPA ;) Gdy Kafeteria sprawdzi mi błędy dodam streszczenie. > Agnese, dzięki za namiar na Engina :) > Kasia, jak u Ciebie? Mam nadzieję, że tylko lepiej :) > Wszystkim przyjemnego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Paniom! GRA, Kasiu, KO - dziękuję! ;-) Czasem mi taki drobiażdżek wyjdzie i od razu tyle radość daje! Dziękuję za troskę, ale na szczęście wstawanie mam lekkie. Tzn. też lubię pospać 8-9 h, ale jeśli trzeba, wstaję po 5 h i szybko się ogarniam, bez kawy! Na koniec jeszcze mały wierszyk: Dziś znowu to KPA! Więc na pewno niejedna głowa, marzy już o poniedziałku, gdy Fatmagul wyszepcze Kerimowi raz jeszcze te piękne słowa! A KO tak cudownie to spuentuje, że niejedno serce znów się uraduje! Miłego dnia! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
UWAGA ! Za chwilę wrzucam "kolejny odcinek" odc. 40 KPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani KO Bardzo dziękuję, że znalazłaś dla nas tłumaczenie piosenki " Seni seviyorum". Wydaje mi się, że ta piosenka bardzo pasuje do naszych bohaterów. Nie wiem dlaczego Basia miała jakieś obiekcje. Tę piosenkę śpiewa dwoje wykonawców, i myślę że fragment, o którym Basia pisała to akurat śpiewa kobieta ( Sinem) . Kerim kiedyś powiedział do Fatmagul, że gdy ona na niego nie patrzy, to on czuje, że on nie istnieje. Z tym tekstem piosenki to jest bardzo adekwatne do ich wzajemnych relacji. Piosenka jest świetna, tłumaczenie tekstu ma "ręce i nogi" i jest dla nas zrozumiałe , o co wcale niełatwo w tureckich piosenkach. Jeszcze raz dzięki , Pani KO. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARA PARA ASK Odcinek 40 Elif i Omer spotkali się na nabrzeżu .... Z twarzą pełną powagi i pogardy przeszła obok niego udając że go nie zna .... Ale w oczach miała cierpienie .... Omer też cierpiał, ale atrzymał ją jej imieniem .... Asli nie musi już biec za Elif ... Zobaczyła z tarasu jej spotkanie z Omerem .... Wspólnie z Nilufer już się cieszą, że problem został rozwiązany :) ... Ale obok jest ciocia i on chętnie wyprowadzi je z błędu - "Przyszła Ipek, coś powiedziała Elif i teraz między Omerem i Elif jest przepaść" ....(A Pani ciocia może w tę przepaść wpaść i będzie problem mniej!!!!!) ... Elif zatrzymała się .... Chciała wiedzieć od Omera, co będzie dalej ... Dlaczego podjął decyzję bez niej! .... Zabrał jej marzenia!- "Ty i ojciec zabraliście moje urodziny" ... Elif teraz żąda wyjaśnień! ... To jej się należy! ... To nie może tak się skończyć! ... Mieli żyć razem bez kłamstw! ... Omer powiedział, że nie miał innego wyjścia, nie chciał by tak się stało ... Potem może być gorzej, lepiej zakończyć to teraz, niż coś zacząć :( :( ... Elif wróciła do domu ... Omer idąc nabrzeżem znalazł jej welon, który wcześniej zgubiła :( ...... W domu czekają na rozpoczęcie ceremonii ślubnej ... "Dziś tu ślubu nie będzie" - Elif tylko tyle powiedziała i poszła do siebie na górę .... Zrobiło się zamieszanie .... A wiedźma, która wyglądała jakby umazała usta dżemem z jagód, była najmniej zdziwiona!!!!!! .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Huseyin jest żałosny!!!! .... Wygląda jak alfons :O ... A do tego zabrania się śmiać z siebie! :D ... No dobra, skoro mówi coś o klownie, to niech i tak będzie! :D :D .... (Jak w powiedzeniu -"Własna matka cię nie pozna!" Dokładne Huseyin, teraz to cały ty!!!! :D :D ) ... Elif została sam w swoim pokoju .... Ten dzień miał wyglądać inaczej .... Jeszcze nie może uwierzyć w to co się stało :( .... A my, musimy oglądać stękającego Tayyara!!!! :O ... O nieeeee!!!! :O :O .... To okropny widok, nawet mu trochę ciała odsłonili!!!! :O :O ... Ale złego diabli nie biorą!!!! .... Tayyar będzie żył! .... Lekarz znajdzie dla niego nową nerkę, to pewne! (Jeśli nie, to sam pójdzie na części zamienne! ) .... Tayyar musi żyć, ma wiele do zrobienia, złego do zrobienia!!!!! ... Zanim pójdzie niszczyć świat, musi dojść do siebie .... A także porozmawiać z policją, która wie najlepiej, kto do niego strzelał ... Tayyar chyba nie chce oskarżyć syna by trafił a kratki ???!!!! ... Ciekawe, pewnie sam chce się na nim zemścić, po swojemu :O ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Omer wrócił do domu .... Zaczął burzyć studzienkę na podwórku .... Krzycząc z wściekłości uderzał w nią młotem :( ... Ale to nie zagłuszy jego myśli ..... Słyszy słowa Elif, że jest szczerym, wartościowym człowiekiem, tak jak jego rodzina, teraz to złości go jeszcze bardziej :( :( ... Elif w swoim pokoju przypomina sobie słowa Omera, że nie jest dla niego przygodą, czy zwykłą miłością. Jest jego życiem, a tamta noc ich połączyła. Nie może myśleć o życiu bez niej, nie potrafi bez niej oddychać :( .... Omer już skończył ...... Zrównał studzienkę z ziemią .... Ale jego ból się nie skończył ... Jest jeszcze większy, bo nic nie może zrobić ... Elvan chce wiedzieć, co takiego powstrzymało go przed ślubem z Elif ... Straszy go, że jeśli jej nie powie, pójdzie i dowie się od Elif .... Omer ją powstrzymał i powiedział, że Elif o niczym nie wie .... Elvan chce znać powód .... Dlaczego to zrobił? ... Omer z bólem zdobył się na szczerość -"Ponieważ odnalazłem mordercę jej ojca, mordercę Sibel . Znalazłem odpowiedź, której szukałem od roku. Miałem go przed oczami. Wdziałem nie tylko oczami, ale też umysłem" :( :( ..... Elvan domyśliła się, że mówi o Huseyinie! :( .... Wtedy poczuła się źle, złapała się za serce! .... Omer ją przytrzymał, bo przewracała się na ziemię! :( :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif jest sama .... Szybko zaczęła pozbywać się pamiątek po Omerze ... W pudle znalazły się już zdjęcia ... Z każdą pamiątką wiążą się wspomnienia ... Zaręczyny ... Wyjazd do Włoch .... Bilety do kina ... Pierścionek zaręczynowy ... Teraz już się tego nie chce .... To nie są pamiątki, a dręczące wspomnienia .... Z Elvan jest źle!!! :( :( .... Karetka jeszcze jest w drodze!!! ... A Pani ciocia ma problem, media chcą wyjaśnień dlaczego ślub Elif Denizer odwołano!!!! ... Tego nie było w planie! .... Ślub był tajemnicą i taki miał pozostać! .... Asli też chce wiedzieć dlaczego Elif odwołała ślub ..... Wszystko wiedząca ciocia obwinia o to Ipek, to ona jest winna! ... To przecież jasne!!!!! ... (Ciocia nie słyszała tego osobiście, ale jest pewna, że Ipek powiedziała Elif o dziecku Omera, Yagizie! Czy trzeba więcej wyjaśnień?! ) .... Z Elif nie jest dobrze ... Siedzi na pudełkiem i nic nie mówi, nie reaguje na innych .... Upsss!!! ... W planie cioci nie było obłędu siostrzenicy!!!!! ... Tego podła jędza nie przewidziała!!!! .... Asli chce zostać sama z Elif .... Są siostrami, rozumieją się ... Asli prosiła ją o jakąkolwiek reakcję :( ... Dopiero gdy powiedziała o dziecku Ipek Elif ocknęła się ... Zadała pytanie -"Czy wiesz, że nie poznałaś, dobrze człowieka, którego myślałaś, że dobrze znasz?! .... Kolejne pytanie od Elif -"Czy chciałaś umrzeć by odpędzić ból i cierpienie?" ... Asli zabrania jej mieć takie myśli ... A Elif dodała -"Komisarz mnie dzisiaj zabił. Zmienił mnie w Elif z przed roku. Bezradną, bezcelową, niewiedzącą co zrobić i biegającą w kółko.".... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elvan trafiła w końcu do szpitala! :( .... Jej stan jest słaby! :( ... Na chwilę stanęło jej serce! :( .... Ma słaby puls! :( ... Teraz lekarze się nią zajmą, Omer musi zaczekać na korytarzu ... Jest też Melike, przyjechała razem z nimi, bardzo przeżywa stan teściowej :( .... Chce wiedzieć, dlaczego Omer zniszczył studnie, nie ożenił się? .. Co powiedział Elvan, że teraz jest z nią źle? ... Omer nie zdążył jej powiedzieć, chyba nawet nie chciał powiedzieć prawdy .... Musi iść wypełnić dokumenty w szpitalu .... Tayyar stękając próbuje dojść do siebie ... Stęskniony Huseyin nareszcie może porozmawiać z szefem ... Od tej rozmowy zależy jego szybki wylot z kraju .... Ale nie tak szybko farbowany! ... Tayyar musi ustalić szczegóły ze swoim człowiekiem na lotnisku .... Przecież nie chcą kolejnych kłopotów ... Wystarczy, że Huseyin zaufa Tayyarowi, odda mu nagranie i będzie mógł cieszyć się nowym domem gdzieś daleko ... ("Zaufać Tayyarowi"- to brzmi, jak słaby slogan wyborczy, najgorszego z kandydatów! :D Ale można to wytłumaczyć! Tayyar przed chwilą wrócił do żywych i jeszcze nie złapał kontaktu z samym sobą ;) ) ... Huseyin jest całkiem przytomny i ma inne rozwiązanie .... Dopiero gdy wsiądzie na pokład samolotu, dotrze do nowego domu wtedy odda mu dokumenty ;) ... Tayyar się zgadza! ... Na pieniądze, które chce Huseyin też się zgadza! ... To jest ich ostatnia negocjacja, więc wszystko akceptuje! ... Ale zanim Huseyin opuści kraj chce wiedzieć, czy Omer i Elif się pobrali?! .... Tego nawet wszechmocny Tayyar nie wie! .... Po przyjacielsku ostrzega go, że Omer i rodzina już dla niego nie powinny istnieć! ... Powinien myśleć tylko o swoim nowym życiu w Danii! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na komisariacie nie ma Omera ... Ale jego zespół pracuje nad śledztwem .... Ekspertyza wykazała, że broń znaleziona w studni i kule od których zginęli Sibel, ojciec Eilf i Bahar pasują do siebie ... Niestety odciski palców są rozmazane! .... To nie dowodzi winy Huseyina! .... Arda spodziewa się, że Huseyin będzie się wypierał, bo ktoś tak go będzie wrabiał w te zbrodnie ... Ipek przypomina, że Fatih był świadkiem zabójstwa Bahar, może to potwierdzić .... Adra ma obawy, o ile wcześniej ludzie Tayyara go nie zabiją .... Pelin przekonuje go, że Fatih ma ochronę, a Alego i Huseyina nie ma z nimi na komisariacie ... Arda jest nastawiony pesymistycznie .... Huseyin jest zbiegiem, uciekł im, stracili go! ... Ich wysiłki były daremne! ... A Huseyin ucieknie dzięki pomocy Tayyara! ... Pelin ma więcej wiary! .... Jeśli Huseyiun uciekł, ale Omer go odnajdzie! ... Choć teraz jest załamany, bo przez brata odszedł od dziewczyny którą kocha, oni powinni pomóc zamiast narzekać :) :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Asli wściekła przyjechała do domu Omera ... Nikogo nie zastała, bo wszyscy są w szpitalu ... Elif schowała pamiątki po Omerrze, ale sukni ślubnej jeszcze nie zdjęła ... Leży smutna na łóżku w swoim pokoju .... W szpitalu Melike, Omer,Fatma i Demet czekają na wiadomości o Elvan ... Gdy oni przeżywają jej ciężki stan do szpitala z awanturą wpadła Asli ... Nie pytała dlaczego tutaj są, zaczęła na niego krzyczeć! ... Domagała się wyjaśnień! ... W złości popychała go by jej odpowiedział! ... Omer nie potrafił zebrać słów bo cokolwiek powiedzieć :( ... Wyszedł .... Melike zatrzymała Asli .... To ona powiedziała jej co tu robią, Asli przecież o to nie zapytała .... Gdy Melike powiedziała, ża Elvan miała atak serca i walczy o życie, Asli się opamiętała .... Oni też cierpią :( .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Ipek tęskni za Omerem, to widać z jaką czułością powąchała znaleziony jego szalik wydziergany przez Elvan ... A w myślach pojawił się Omer przytulający Yagiza ... Asli chwilę porozmawiała z Omerem przed szpitalem .... Zabroniła mu zbliżać się do Elif .... Omer nie wspomniał o Huseyine, powiedział tylko, że rodziny się nie wybiera :( ... Nilufer czeka na widzenie z Fatihem ... Nie wiedziała dokąd pójść, więc przyszłą do niego .... Może on coś więcej wie ... Fatih był zdziwiony, gdy na usłyszał, że Omer ma syna .... To nie taką prawdę Omer ukrywał przed Elif i Fatih o tym wie ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kolejne pudło i kolejna rzecz do schowania ... Suknia ślubna Elif została spakowana i będzie prezentem dla kogoś innego .... Hulya tym się zajmie, Elif już nie potrzebuje tej sukni ... Wróciła Asli .... Powiedziała gdzie była, ale Elif to nie interesowało ... Gdy wspomniała o szpitalu i Elvan po ataku serca, Elif wybiegła z domu ... Cioteczka, która teraz jest spokojna, nie przejmowała się za bardzo jej wyjściem w odwiedziny do chorej Elvan ... Na drodze przejętej Elif pojawił się Levent! ... Ona nie ma teraz czasu, spieszy się .... (P. Leventcie przejdź dalej do domu! Pani ciocia już czeka!) ... Nedret już szczerzy swoje bogate uzębienie na jego widok!!!! .... Jaki miło, że przyszedł! ... Jak miło, że się martwił!.... Jak miło, że jest! .... Jaki miły z niego chłopiec! ....Nedret skończyła się szczerzyć, kiedy Levent ją zmartwił, ponieważ prasa nie da im spokoju dopóki nie wydadzą oświadczenia .... Zawiedziona Nerdet, że jej rodzinę spotkała niewiarygodna historia wprost z filmu szybko wymyśliła wytłumaczenie ... Levent powinien powiedzieć swoim znajomym z prasy, że ślub odwołano z powodu ataku serca matki Omera! ... O tak, to super pomysł!!!! ... (Choroba Elvan będzie na pierwszych stronach gazet! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na widzeniu Fatih nie może się nadziwić, jaki z Omera kłamca! ... Tylko dlatego, że ukrywał swoje dziecko ... Ale Nilufer podejrzewa, że Fatih wie więcej i może pomóc Elif ... Zaczyna podejrzewać, że sprawa z dzieckiem może być kłamstwem ... Fatih nic więcej jej nie powie, chce rozmawiać z Elif ... Czas widzenia skończył się .... Gdy patrzę na Huseyina zaczynam się zastanawiać, który gorzej wygląda?! .... Farbowany Huseyin, czy czerwony wąsaty Tayyar!!!!! :O :O ;) .... (No nie mogę! To psuje mi oczy!!!! :O ) .... Ale teraz to nie istotne .... Tayyar przesłał Huseyinowi walizkę pieniędzy, to ich widok wywołał szczery uśmiech, którego dawno nie miał .... Szef dotrzymał słowa, to miłe!!!! ... Tylko co z tych pieniędzy za szczęście, kiedy jest się samotnym .... Huseyin nie pogardzi nawet towarzystwem posłańca Tayyara .... (Bracie, bracie, co do picia macie!!!!) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif wpadła do szpitala w odwiedziny do Elvan .... Omer i jego bliscy radzą sobie wspólnie w trudnej chwili ... Hasan jest dzieckiem, ale już zastanawia się co będzie dalej -"Tata odszedł, babcia umiera" .... Omer musi jeszcze bardziej cierpieć, bo czuje się odpowiedzialny z nich i za stan Elvan ... Ale to nie koniec smutków, bo Elif przyszła ... Omer jeszcze jej nie widział :( .... Przyjechali też jego przyjaciele ... Arda, Pelin i Ipek ... To nie będzie łatwe spotkanie .... Jeśli Elif ma tak się zachowywać, mogła wcale nie przychodzić!!!!!!!! .....Kolejny raz zignorowała Omera, a tym razem i jego cierpienie!!!! ... Podeszła to Melike i Demet, dla nich miała słowa pocieszenia!!!!! .... Ipek nie chciała podchodzić do Omera, gdy zobaczyła Elif .... Wolała się wycofać i nie wywoływać kłótni ... Wie, że Omer ma już dość zmartwień :( ... A on , musi znosić obojętność Elif!!! ... Chyba przyszła tylko po to, by pokazać mu swoją pogardę! ... Ale to nie miejsce, ani czas, na takie zachowanie! ... (Wkurzyła mnie!!!!) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Huseyin i człowiek Tayyara rozprawią o rodzinie i tęsknocie za nią przy butelce alkoholu .... Huseyin już tęskni za matką od której nigdy daleko nie mieszkał ... A teraz zamieszka w obcym kraju!!!! ... (Jeśli ma zaniki pamięci po wypadku, to przypomnę mu!!!! Sam sobie na to zapracował!!!!!) ... Ale to nie koniec rozczulania się nad swoim podłym losem ... Wyjeżdżając z kraju Huseyin zostawi piękną córkę Demet, syna Hasana ... Jego syn chce zostać policjantem, tak ja on i Omer ... Będzie ścigał przestępców .... (Huseyin też jest przestępcą i dobrze, że o tym pamięta!!!!) ..... Ma jeszcze małego syna Burhana .... Ale jego będzie mógł widywać, jego matka nie zabroni mu konatków z dzieckiem .... Łzy i żal przestępcy, który sam zniszczył swoją rodzinę, są żałosne, nie wzruszają ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ A w szpitalu Omer musi znosić obojętność Elif .... Widać, że celowo stoi w zasięgu jego wzroku by go dręczyć! ... Ona bardzo cierpi, a on musi to widzieć! ... Arda i Pelin przyszli nie tylko w odwiedziny, ale też z informacjami ... Tayyar będzie przesłuchany, a z broni ze studzienki zabito ojca Elif, Sibel i Bahar ... Elif cierpi, czuje się oszukana, ale nie zaszkodzi, jeśli swoja obojętność wyleje też na Pelin ... Postawiła ją na miejscu Bahar, to fajnie, szkoda, że nie do końca znała swoją przebiegłą przyjaciółkę ... I dlaczego to Pelin miała jej powiedzieć o "ojcostwie" Omera ???? ... Pelin czuje, że źle zrobili pozwalając na ich rozstanie .... Ale Omer jest pewny, że tak uchronił Elif od większego bólu ... Według niego, to jest najlepsze wyjście, nawet nie przyjął innego rozwiązania za słuszne :( .... Omer ma swoje argumenty .... Skoro rodzona matka nie potrafiła znieść grzechów syna, to co zrobiłaby Elif przy ślubnym stole i później, jako jego żona ... On nadal nie widzi innego dobrego rozwiązania :( :( ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Wracamy do skruszonego przestępcy Huseyina .... Teraz czas na żal za Omera ... To jego brat, dusza, zginąłby za niego! ... Ale to przyszła żona Omera zginęła i Omer ma rację, że wtedy i on zginął .... Tej prawdzie Huseyin nie może zaprzeczyć ... Kolejny etap to nauki moralne przestępcy .... Towarzysz od butelki wysłucha mądrości -"Synu, jeśli ciągle masz szansę, wracaj do rodziny. Nie zostawiaj ich i znajdź inną pracę. Nie zostawiaj rodziny dla władzy i pieniędzy." .... Huseyin jest teraz mądrzejszy warto go posłuchać ;) ... (Ciekawe, czy Tayyar straci kolejnego człowieka, ale tym razem przez nawróconego przestępcę ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W szpitalu Hasan przekonał się, że nie ma już cioci Elif ... Teraz zna tylko Elif ... Dziecko musiało samo zjeść ciastka, które tak chętnie chciał oddać byłej cioci! ... Lekarz nareszcie ma dobre wiadomości dla rodziny ... Z Elvan jest dobrze!!! :) :) .... Wszyscy się cieszyli! ... Tylko skwaszona Elif trochę się uśmiechnęła .... Teraz już się pożegna!!!! ....Do Elvan nie wejdzie!!!! ..... Nie chce przeszkadzać!!!! ..... (To po jaką .... przychodziła?????!!!!!!) .... Teraz nie chce przeszkadzać!!!!! .... Ale ogólnie życzy zdrowia Elvan i wszystkim miłego wieczoru!!!!!! ... (Już dawno mnie tak nie wkur.....!!!!!) .... No i jakie wnioski ma teraz Elif???!!! ... Wyszła z windy i zastanawia się po co tu przyszła!!!!! .... (Nie rozumiem i nie zrozumiem jej zachowania!!!! Dla mnie to był pretekst by zadręczać Omera swoją obojętnością!!!!) ... Asli wie, że Elif i Omera łączy miłość i tak szybko się nie skończy .... Ale Elif szybko doszła do siebie, gdy zobaczyła Ipek wysiadającą z taksówki .... Wniosek jest prosty - "Jedna miłość się kończy, a inna zaczyna!" .... Elif chce jedną miłość zastąpić inną???.... (Czyżby Levent był tą ofiarą miłości na pocieszenie?!) .... Omer może zobaczyć matkę ... Przeprasza ją, że powiedział jej o Huseyine .... Ale Elvan zabrania mu czuć się winnym ... To jego brat powinien tak się czuć! ... Omer powinien go odnaleźć i przyprowadzić do niej! ... Wszyscy bliscy odetchnęli z ulgą ... Mogą cieszyć się z polepszenia jej zdrowia :) ... Ale Omer nie może się cieszyć ... Jeszcze nie teraz ... KONIEC cz.1 (1:12:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, proszę bardzo :) Tłumaczenie było akurat na stronie "tekstowo pl " wystarczyło skopiować. Nie zawsze jest tak łatwo. Mniej znane piosenki porównuje z kilku różnych stron, gdzie są zamieszczone teksty. Wystarczy, że na końcu zdania nie ma kropki, wykrzyknika itp. i już tekst ma inny sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, :D Cyt. "Dziś znowu to KPA!" :D :D Dokładnie oddałeś moje poranne myśli! ;) Uffff! Skończyłam cały odcinek. No i cieszę się, że już mamy odcinki z "4" jeszcze trochę, już niedługo .... ;) ;) > Fajny wierszyk! Sama prawda! :D Też jestem ciekawa, jak KO to spuentuje :P P.S. Witaj w klubie "szybko się ogarniam, bez kawy" mam tak samo ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KPA 40 KO wspaniałe streszczenie :) – Dziękuję. >”Zrobiło się zamieszanie .... A wiedźma, która wyglądała jakby umazała usta dżemem z jagód, była najmniej zdziwiona!!!!” >”Ale złego diabli nie biorą!!!! .... Tayyar będzie żył! .... Lekarz znajdzie dla niego nową nerkę, to pewne! (Jeśli nie, to sam pójdzie na części zamienne! ) .... Tayyar musi żyć, ma wiele do zrobienia, złego do zrobienia!!!!! ..” >”W planie cioci nie było obłędu siostrzenicy!!!!! ... Tego podła jędza nie przewidziała!!!! .” >” Ale nie tak szybko farbowany! .” >”Zaufać Tayyarowi"- to brzmi, jak słaby slogan wyborczy, najgorszego z kandydatów! Ale można to wytłumaczyć! Tayyar przed chwilą wrócił do żywych i jeszcze nie złapał kontaktu z samym sobą.” >”Nedret już szczerzy swoje bogate uzębienie na jego widok!!!!” KO ja też dzisiaj patrzyłam ile mamy odcinków do końca ;) ;) ;). Jeśli ktoś przypadkowy czasami czyta nasze komentarze na temat KPA, to pewnie zastanawia się, dlaczego to oglądamy, skoro tak ubolewamy ;) ;) „Dziś ZNOWU KPA” ; „ Ile jeszcze odcinków”; „Dlaczego te odcinki są tak długie?” ;). Zauważ, że przy GF i BBO chcieliśmy oglądać dużo, bardzo długich odcinków i cieszyliśmy się, że to już dziś;). Dobrze, że wśród nas nie ma zagorzałego fana KPA i możemy sobie pozwolić na żarty i lżejsze potraktowanie serialu, nie raniąc czyiś uczuć. Dla niektórych fanów Engina, to najlepszy jego serial. Czytałam, że niektóre fanki obejrzały go z 7 razy. Właściwie, jeśli chodzi o treść serialu, to nie ma się tu z czego śmiać, ale my coś zawsze znajdziemy. Troszkę poironizujemy z „pani Cioci bordowe usta” lub z „Czerwonej twarzy”. Dzisiaj doszedł „Farbowany” ;) ;). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Off! A, a Dobry wieczór nie napisałam ;) :). Kasiu, jak się czujesz?? Przeczytasz dzisiejsze perełki KO, to na pewno się uśmiechniesz :). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×