Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

/c.d./ Omer, Arda i Pelin kontra trzy bloki do skontrolowania .... Dwa wysokie szybko odpadły z listy ..... Pozostał jeden! ..... I trafili idealnie!!! ... Portier niby nic nie wie, bo był na zwolnieniu, ale zaczął uciekać, gdy miał okazję!!! .... Ach Fatih!!!! .... Nie powiedział prawdy, bo słusznie obawiał się Omera! ;) .... Teraz Elif musi powiesić smutek na gwoździu, wytrzeć nos i pobawić się w detektywa! ... A my, poczekamy na efekty jej zdolności ;) .... Arda i Omer musieli zmęczyć się przez portiera-uciekiniera! .... Ale na szczęście był chętny do współpracy, gdy odczuł na sobie przekonywujące spojrzenia Omera ;) .... "Otóż pół godziny temu tamci wyszli z budynku i tyle ich widział".... Omer potrzebuje poznać jeszcze kierunek w którym odjechali ;) ;) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na właśnie gdzie oni jadą ... Kierunek lotnisko! ... Po drodze przerwa na siku i Huseyin starym sposobem szybko uciekł ochroniarzom Tayyara!!!! ... (To nie było rozsądne!!! A Tayyar ostrzegał i mówił, widocznie za cicho! ;) :D ) ... Co robi Elif???? .... Elif zbiera dowody w rzeczach Omera .... Ma już próbkę włosów z brody w sam raz na badanie DNA ;) ... (Na grzebieniu nic nie znalazła, bo Omer ma zdrowe i piękne włosy!!!! :D ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Zespół Omera nie zdążył dorwać Huseyina w mieszkaniu, ale mogą je przeszukać .... Coś mogą znaleźć, jakiś mały szczegół ;) ... (Omer nie wierzy w skrupulatność mężczyzn do sprzątania?! Wierzy, że coś przeoczyli??!! :D ) ... Ipek ma niespodziewanego gościa, to Elif! ... (A Omer mówił, że ona o nic nie będzie pytać ;) ;) Czyli jej duma też ma dziś wolne ;) ) .... No nic, przecież musi mieć próbkę Yagiza do badania DNA ... .... Huseyin wśród biednych więzionych kur w klatkach, które nigdy nie widziały słońca, miał namiastkę więzienia, które na niego czeka ;) ... Ale czas podróży z kurami dobiegł końca ... Huseyin pójdzie dalej sam .... Elif zadaje pytania na które Ipek nie ma odpowiedzi, bo nie ustaliła jeszcze wersji z Omerem ... A coś przecież musi jej powiedzieć ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W tym czasie Huseyin dotarł do szpitala ... To było do przewidzenia, że przyjdzie zobaczyć się z chorą matką .... (Melike go przekonała? ;) ) .... Ale gdy zobaczył Merta całującego Demet prawie się zdemaskował, już ruszał by ich rozdzielić! .... Ipek nie odpowiedziała na pytania Elif ... Powinien to zrobić Omer .... Ale Elif zaczyna być podejrzliwa .... Pyta ipek, czy czegoś się obawia, dlaczego ucieka ???? .... Elif musi jeszcze poczekać, bo wrócił Yagiz .... To dobry moment by zobaczyć pokój chłopca, gdy Ipek jest zajęta rozmową z jego nianią .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W mieszkaniu po Huseyinie nic nie znaleźli, czyli panowie się postarali! ... (Zawsze mogą sobie dorobić w firmie sprzątającej ;) ) .... Szkoda, że nie mają żadnych dowodów! ... Ale Omer się nie załamuje ma chwilę, więc odwiedzi matkę w szpitalu ... (Jak dobrze się zapowiada, starszy brat już pewnie jej wizytę składa! ;) ) ... Dokładnie tak się stało! .... Obawiam się, czy Elvan nie dostanie kolejnego ataku, na widok syna i jego metamorfozy :( :( ... Melike może iść coś zjeść, Omer zostanie z mamą ... Huseyin już jest u niej! .... A Omer jest już blisko! .... Elvan obudziła się .... Widok syna mordercy tylko ją zmartwił :( :( .... Jego żal nie zmyje krwi z jego rąk, a ona przez niego jest matką mordercy :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Elif i Yagiz bawią się we fryzjera ... To dobry pomysł by przypadkiem mieć kilka jego włosów ... Chyba nic z tego nie będzie, bo Ipek przerwała im zabawę ... Huseyin nie zamierza się poddać ... Przyszedł prosić matkę tylko o wybaczenie .... Chce uciec, bo wie, że jeśli go złapią zabiją go .... Omer sam chce sprawdzić jak czuje się mama Elvan! ... A Huseyin nadal jest w jej pokoju! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KPA KO, no właśnie, Omer już nie jest taki, jaki był w samolocie i w Rzymie. Pokochałyśmy tamtego Omera, który był jak napisałaś spontaniczny, zawadiacki i z fantazją. Wiem, że teraz Omer jest przytłoczony różnymi problemami, niestety przy Elif ma ich jeszcze więcej. Ipek dzisiaj wykazała się w szpitalu, jak już wcześniej napisałam, taktem. Widząc Elif wycofała się, bo nie chciała stawiać Omera w trudnej sytuacji, ani jej zrobić przykrości. Nie czuje się komfortowo z kłamstwem. Zrobiła to wbrew sobie, tylko na prośbę Omera. Myślę, że Ipek kocha Omera, ale stara się tego nie okazywać. Nie narzuca się ze swoją miłością, nie wykorzystuje żadnych okazji, nie intryguje. Dla szczęścia Omera jest gotowa trzymać się z boku. Pomóc, gdy tego potrzebuje i zawsze go chronić. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO czekałam, aż wstawisz 2 cz. odcinka ;). Też już pójdę spać, bo jest późno. Linki i Dobranockę obejrzę jak się zbudzę - Dziękuję ;);). Kasiu, szósta rano w szpitalu jest okropna, prawda? Życzę Wam spokojnej nocy i kolorowych snów. Dobranoc ;) "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, Ty jeszcze nie śpisz ;) To prawda, Omer teraz jest przytłoczony problemami. To sprawiło, że spoważniał, choć nie był lekkoduchem. W relacjach z Elif nie jest już zawadiacki, spontaniczny, a przecież miłość uskrzydla. O Ipek myślimy tak samo :) A kiedy przypomnę sobie słowa Basi bym surowo jej nie oceniała, to teraz, aż mi wstyd :( :( > Barnaby, Basiu, Miro Pozdrawiam :) > Teraz to już kończę. Dobranoc, idę śnić spokojny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Przepraszam , że się wczoraj nie pożegnałam ale ...odpłynęłam... > GRA:) Dziękuję.Miałam piękny,muzyczny dobra-nocko-poranek :) ....Tuba bardziej mi się podoba z długimi włosami:) Nic nie wiem na ten temat ale takie piękne włosy chyba nie poszły na zmarnowanie ? > gość agnese wczoraj Naprawdę piękne i bardzo prawdziwe są słowa Anastasii.Myślę,że i my czujemy podobnie , i bez wahania mogłybyśmy się pod tym tekstem podpisać.Bardzo dziękuję za link:) > KO:) Dziekuję za 2.cz.streszczenia KPA :) Przeczytam je dopiero po obejrzeniu odcinka :) ...ale tu wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo znaleźć czas na oglądanie :)Drzwi się nie zamykają ;) :D ....od szóstej !! ;) brrr... > Pozdrawiam Was wszystkich i życzę fajnej i uśmiechniętej soboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry ;). W nocy była mgła, ale dziś od rana świeci słoneczko ;). Właśnie przeczytałam piękny tekst Anastazji ;), ile w nim prawdy! Po tym tekście najbardziej spodobał mi się pierwszy klip z Dobranocki " In my arms". Piękne sceny, piękne zdjęcia i podkład muzyczny. Tym razem KPA wygrało z GF ;) ;). Agnese, GRA - dziękuję ;). >> Kasiu czyli miałam rację ;) - ta szósta godzina rano ;). Podzielam Twoje zdanie, że Tuba zdecydowanie lepiej wyglądała w KPA z długimi włosami. W 40 odc. wyglądała świetnie, trzeba to przyznać. W krótkich włosach już nie to. Kasiu, ciekawa jestem Twojego zdania. Którą z nich Elif czy Ipek chętniej widziałabyś u boku Omera? "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"11":) Cyt.:"Kasiu, ciekawa jestem Twojego zdania. Którą z nich Elif czy Ipek chętniej widziałabyś u boku Omera? > Mam wrażenie , że na wspólne życie , w dłuższej perspektywie, bardziej do Ömera pasuje jednak Ipek .Chociaż uważam,że(dla filmu) zewnętrznie , ładniejszą parę tworzą razem-Elif i Ömer.Pięknie razem wyglądają i pasują do siebie .Urodą , wzrostem... i roztaczają wokół siebie jakąś aurę (choć ja przypisuję ją jednak w większym stopniu Ömerowi/Enginowi :) ).Tak całkiem obojętnie na nich nie patrzę choć i tak bardziej podoba mi się para Fatmagül i Kerim bo jednak bliższa mi jest subtelna , trochę dziewczęca uroda Beren . O Enginie nie muszę wspominać bo to jest jasne!! :) Jednak gdyby pominąć ten zewnętrzny aspekt , to charakterologicznie , na tyle ile jestem w stanie ocenić postać Ipek , bardziej jednak pasuje do Ömera właśnie ona.Nie chodzi o to że jest do niego podobna . Chociaż częściowo jest :). Jest spokojna , stonowana , rozważna i nawet w trudnych sytuacjach w miarę opanowana . A Ömer bywa nerwowy . Ale Ipek , tak jak on , ma wyczucie chwili , ma inną wrażliwość i chyba nie narzucałaby mu swojego sposobu bycia i życia . Nie ocenia , zostawia mu przestrzeń , nie zawłaszcza go tak jak Elif i w przeciwieństwie do niej , nie wprowadza stanu nerwowości , a gdy trzeba , potrafi się wycofać.I nie chodzi tu tylko o wycofanie się w niezręcznych sytuacjach.Poza tym chyba lepiej rozumie Ömera.Oboje z jakichś powodów rozpoczęli i ukończyli akademię policyjną więc siłą rzeczy jest o to łatwiej. Mimo tej pozornej uległości , dziewczyna ma własne zdanie i charakter , i jeśli jest taka potrzeba potrafi być stanowcza. Również wobec niego. Gdy trzeba, potrafi bez narzucania mu czegokolwiek ,przekonać go do zmiany myślenia a czasem łagodzić napięcia lub uspokoić. Co w przypadku Elif jest rzadkością . Choć też się zdarza. Coś przecież kiedyś musiało Ömera i Ipek do siebie przyciągnąć i zatrzymać , skoro planowali stworzyć rodzinę i wybrali nawet imiona dla swoich przyszłych dzieci , a Ömer po ich nagłym i dla niego całkowicie niespodziewanym rozstaniu nie potrafił się odnaleźć. Miłość między Ömerem i Elif jest piękna ale Ömer w tym związku nie do końca jest sobą.Jest trochę przez nią stłamszony , może też lekko podporządkowany i żyje według jej zasad.Może nawet tego nie zauważa , bo po prostu ją kocha . A nawet jeśli zauważa i mu to nie przeszkadza lub odpowiada...? Pozostaje im życzyć aby byli szczęśliwi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Co by nie mówić - Tuba Buyukustun to piękna kobieta , a więc popatrzmy. Tuba jako Elif Denizer - album z jej zdjęciami z KPA i muzyka z serialu - Toygar Isikli : "https://youtu.be/i4y5QPXTiLo Tuba i fragmenty z KPA - piosenkę "She" śpiewa Elvis Costello ( z filmu Notting Hill ) : "https://youtu.be/XW2CknxvYzo Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dla ciekawych (z maja 2017 ) - Gdzie niedawno przebywali : Engin Tuba Leyla Lydia Tugutlu (Aktorka i modelka - gra główną rolę kobiecą w serialu "W sercu miasta" - teraz wyświetlany w Tvp1) A tu odpowiedź : https://youtu.be/5EpuErmEOrg GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Dzień dobry :). Nie odzywałam się, bo musiałam pilnie zająć się innymi, dużo mniej przyjemnymi sprawami. Teraz wpadłam na chwilę, żeby przeczytać Wasze komentarze. Na razie tak na szybko, później się w nie wgłębię. GRA, nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi obiekcjami :). Jeżeli miałaś na myśli tę moją wypowiedź: „Dzięki za tłumaczenie piosenki. Ładne :) , ale to nie może być do Fatmagul, bo ona nigdy nie pije alkoholu :) . To był taki głupi, nieprzemyślany żarcik z mojej strony. Nie analizowałam tej piosenki tak jak Ty, masz mój wielki podziw i szacunek za to ile serca w to wkładasz. Rzeczywiście nie zrozumiałam, że ten fragment tekstu zapewne śpiewa kobieta do mężczyzny: „Gdy trochę wypijesz, kiedy kręci ci się w głowie, Kiedy opowiadasz mi o tym swoim stanie,” Dzięki za zwrócenie mi uwagi na to. Teraz lepiej rozumiem całość :). Nie obejrzałam jeszcze KPA 40 i nie wiem kiedy się ogarnę :(. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) Jak zawsze świetnie się czytało...a i uśmiechnąć się udało ! Ty to masz dar !!! :) Dziękuję! > Levent zbiera pochwały, jest uśmiechnięty, uprzejmy .... A pani cioci, aż się świecą zęby!!!! ... Levent tak szybko nie opuści jej towarzystwa! ... >W jej siwym łbie, nie mieści się!!!! ...Jak oni mogą kochać się?! ... >To musi być straszne otworzyć rano drzwi, a tam zobaczyć bordowe usta Nedret!!! >Ale numer, tamten głupek wyrzucił gazetę do kosza i zapomniał zabrać śmieci!Tayyar za taką pomyłkę skreśla z listy płac, a dopisuje do listy transplantacji narządów! ) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA-Dziękuję za linki :) ...a szczególnie za cudowną piosenkę "She" z fragmentami KPA. Słucham i oglądam któryś już raz :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu mamy kolejne " Seni seviyorum" czyli " Kocham Cię ". Tym razem Omer i Elif czyli zdjęcia z KPA : "https://youtu.be/aJUiYejG6Vs < Piosenkę w oryginale śpiewa Yildiz Usmonova w duecie z Yasarem . Co ciekawe, piosenkarka i aktorka - Yildiz Usmonova urodziła się, uczyła i robiła karierę piosenkarką i jako działaczka społeczna w Uzbekistanie. Była tam bardzo popularna , a także w krajach Azji Środkowej. Ale w 2008 roku , nie mogąc pogodzić się z trudnościami jakie robiły jej władze uzbeckie , zdecydowała się na emigrację i przeniosła do Turcji. Nagrywa w wielu językach m in w uzbeckim , tureckim, tadżyskim, arabskim , kazachskim i w innych. Piosenkę " Seni severdim " czyli " Kochałem Cię" nagrała w 2009 roku z bardzo znanym tureckim piosenkarzem Yasharem Gunacgun ( ale śmieszne , jego matką miała na imię ... Mukaddes !) Popatrzmy na oryginalne nagranie : "https://youtu.be/XbIj-EuUHtQ Pod klipem turecki tekst piosenki. ( 22 mln wyświetleń ) GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu dziękuję bardzo za Twój wspaniały komentarz na temat Ipek, Elif i Omera ;) ;). Pięknie uzasadniłaś Swój punkt widzenia. Podpisuję się pod każdym Twoim zdaniem. Ja nie potrafiłabym tak trafnie opisać ich wzajemnych relacji, charakterów, więzi. Naprawdę super ;) ;) :). "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzięki :):), "11" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dobry wieczór :). Coś skłoniło Ömera do tego, że nie uwierzył w bezwarunkową miłość Elif i nie odważył się powiedzieć jej prawdy o Hüseyinie. Gdyby był przekonany, że jej miłość przezwycięży wszystko, pokona każdą przeszkodę, że on jest dla niej najważniejszy, nic nie mogłoby ich rozdzielić. Ömer ma podstawy do tego, by sądzić, że Elif kocha go bezwarunkowo pod warunkiem, że on spełnia jej warunki – podporządkuje jej swój styl życia, pozwoli na ingerencję zawsze i wszędzie w jego sprawy zawodowe, zacznie zachowywać się układnie i grzecznie jak tresowany piesek. Gdzie jest Ömer, który żartował, śmiał się, czasami lekko, nieszkodliwie kpił z jej zadęcia? Basia jakiś czas temu napisała o tekście fanki KPA, że Elif pozbawia Ömera męskości. Po pierwszym odruchu oburzenia – jak to?! Ömer/Engin niemęski?! a jego testosteron, którego już nie daję rady wchłaniać?! – przyszła refleksja, że Elif nie tylko pozbawia go męskości, ale nie toleruje sytuacji, kiedy emocjonalnie i mentalnie go nie kastruje, kiedy nie panuje całkowicie nad sytuacją, kiedy czuje się bezpiecznie i pewnie tylko wtedy, gdy to ona decyduje o wszystkim, narzuca mu sposób myślenia, zachowanie, gdy ona nadaje formę, kierunek i treść ich związkowi. Ona wybiera miejsce na wakacje, styl urządzenia domu, formę ślubu – to, że Ömer jako mężczyzna chętnie przerzuca decyzję na kogoś innego nie tłumaczy wszystkiego, bo gdyby go poprosiła o wspólne ustalenia, może jemu zrobiłoby się miło, że jego zdanie bierze się pod uwagę. Żal jest dziewczyny pozostawionej w sukni ślubnej, jeśli Ömer nie mógł udźwignąć ciężaru wyznania prawdy, mógł powiedzieć to dzień wcześniej choćby podczas spotkania w różowym domu. Zastanawiam się, czy gdyby Ahmet Denizer nie doszedł do porozumienia w sprawie diamentów z Sibel i zabił ją, to czy Ömer nie potrafiłby oddzielić Elif od wspomnienia jej ojca? Wydaje mi się, że raczej potraktowałby Elif jako jeszcze jedną ofiarę ojca, tak jak on jest ofiarą Hüseyina. Z jakiegoś powodu wierzy, że miłość Elif nie wystarczy do pokonania demonów przeszłości. Jej zachowanie w szpitalu to festiwal fochów i nabzdyczeń, hojnie obdarowała nimi nie tylko Ömera ale i Hasana, mogła darować sobie pouczanie chłopca, że nie jest już jego ciocią, kiedy jego babcia jest w stanie krytycznym. W Turcji nazywanie obcych ludzi bratem lub siostrą jest normalnym elementem savoi-vivre’u, Elif dozorcę w swoim domu nazywa wujkiem, ale nie może odmówić sobie demonstracyjnego zranienia dziecka, żeby tylko Ömer to usłyszał. I jeszcze podziękować za ciastka, co też zrobiło mu przykrość, chociaż Ömer wie, że ona zawsze zajada stres kompulsywnym pochłanianiem słodyczy. Popłakałam się dwa razy; pierwszy, gdy Ömer rozwalał studnię i drugi, gdy płakał w samochodzie na środku drogi. Nic nie poradzę na to, że gdy patrzę na jego cierpienie i bezradność, bardziej trafia mi to do serca. Wszystko bardziej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
1. „…jeśli Ömer nie mógł udźwignąć ciężaru wyznania prawdy, mógł powiedzieć to dzień wcześniej choćby podczas spotkania w różowym domu” to zdanie jest bez sensu, miałam na myśli to, że jeśli nie mógł udźwignąć ciężaru wspólnego życia po wyznaniu prawdy, to mógł to powiedzieć dzień wcześniej. 2. Słowo honoru, że hojnie napisałam przez „h”! ale forum robi chyba ten sam numer, jak z „abstrahować” w trzeciej osobie liczby pojedynczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Dobry wieczór! ;) 11, GRA, Kasiu, godnie reprezentujecie temat :) Ja wpadłam w życie realne, ale myślami byłam z Wami :) Basiu, poczekamy na wszystkich, najważniejszy jest dobry nastrój, a do KPA trzeba się nastroić ;) Na przeprosiny za wagary nam piosenki ;) GRA wiem, że znajdziesz świetne piosenki na Dobranockę, ale tymi nowościami chciałam się podzielić ;) „https://youtu.be/pHeC70dCa9Ahttps://youtu.be/dcf-4jUZ-zo Nadrobię zaległości i wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA:)-Ależ Ty potrafisz wyszukać,dopasować tematycznie i tak pięknie nam przedstawić te wszystkie utwory oraz wszelkiej maści ciekawostki muzyczne i okołomuzyczne ;)....Bardzo Ci za to dziękuję ! >>> ...A Esra Dermancıoğlu przysłużyła się imieniu Mukaddes (:O) chyba jak nikt inny wcześniej :D :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Nie znam się za bardzo, ale oglądałam kilka filmów o medycynie sądowej i wiem, że DNA można pozyskać z włosa wyłącznie z cebulką, bo sam włos jest martwy. Wytrząsanie zawartości trymera do brody i ucinanie kosmyka włosów Yağiza jest więc zabiegiem, który o kant stołu może Elif sobie rozbić, nie tylko o umywalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Savoir-vivre napisałam bez pierwszego „r”! Romanistka ze mnie jak z koziej … trąba. Nedret „Sztuczna psia szczęka” ucieszyła się, gdy Levant pokazał jej na tablecie, że zawał serca Elvan jest świetną przykrywką dla skandalu, a i on tylko z wrodzonej skromności nie pogratulował sobie dobrze wykonanej pracy. Kasiu, jak się czujesz? Bardzo się cieszę, że jesteś aktywna, a "japoniec" nie zamroził Ci serca i głowy, bo napisałaś wspaniały post o Ömerze, Elif i Ipek. Ja też od lat walczę z chorobą autoimmunologiczną i wiem, że można z tym żyć, zwłaszcza, że postęp medycyny jest ogromny. Trzymaj się ciepło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc przygotowałam W pierwszym klipie - początki znajomości Omera i Elif i rosyjska piosenka "Gorzka słodycz " - śpiewa Gruppa Assorti : "https://youtu.be/6Re3caVH4OI W drugim klipie fragmenty KPA i świetna piosenka Beyonce " Halo " : "https://youtu.be/9SMBmrAXXBg W trzecim klipie znowu fragmenty z KPA i wesoła , rosyjska piosenka " Seniorita, jestem zakochany" (?) : "https://youtu.be/wNPCapnr_wA I na koniec nasz "Przystojny" Engin/ Omer czyli " Yakisikli " i Ebru Gundes ( po raz kolejny) : "https://youtu.be/lDxfOY6MPOE Czyli dziś też królowało KPA , ale ..Engin .....zawsze jest przystojny.... Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, dzięki za Ciebie! „Tayyar za taką pomyłkę skreśla z listy płac, a dopisuje do listy transplantacji narządów!” to mój ulubiony fragment :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Kasiu, Twój wpis o Omerze i Ipek całkowicie popieram :) Jeśli jest jeszcze miejsce pod tekstem to skłaam swój podpis :) Cyt. " ... Coś przecież kiedyś musiało Ömera i Ipek do siebie przyciągnąć i zatrzymać , skoro planowali stworzyć rodzinę i wybrali nawet imiona dla swoich przyszłych dzieci , a Ömer po ich nagłym i dla niego całkowicie niespodziewanym rozstaniu nie potrafił się odnaleźć." Kasiu i o to właśnie chodzi! Coś musiało między nimi być ważnego. Ale tak się późnej stało, że Omer spotkał Sibel i też planował z nią rodzinę, ale nadal potrafił być zawadiacki, swobodny i rozluźniony w relacjach z narzeczoną. A przy Elif jest tak, jakby przeczytał protokół arystokrackiej etykiety i zastosował się do niego! To zupełnie inny Omer. Wczoraj z naszą "11" pisałyśmy o tym i mamy podobne zdanie, że Ipek jest bardziej "ludzka" od Elif (fanki Elif krzyczcie i upominajcie się rewanżu o poranku na pistolety ;) ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×