Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość barnaby
Kasiu, wszystko w porządku? Dobrze, że ominęły Cię nocne emocje i sytuacja na ok.ru jest opanowana. Pozdrowienia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona stoi. To może pokażę Wam jeszcze oryginalne nagrania tych piosenek. Piosenka "Sanam re" pochodzi z filmu pod tym samym tytułem z 2012 roku : "https://youtu.be/MiG5jPmyDFI A piosenka " Sayiaara" pochodzi z filmu "Ek tha tiger" ( Jeden był tygrysem ) z 2012 roku. "https://youtu.be/nW2q0XnTpws GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jeszcze info . "Ek tha tiger" ( Jeden był tygrysem ) z 2012 roku . Jest to sequel do filmu "Tygrys jest żywy"- grają ci sami aktorzy Salaman Khan i Katrina Kaif . Piosenka promująca film "Tygrys jest żywy", który dopiero wejdzie na ekrany, a my już ją znamy : "https://youtu.be/xmU0s2QtaEY Miłego słuchania i oglądania. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie przerwę na muzykę ;) GRA, dziękuję :) W wolnej chwili przekopiuję tekst do tłumacza, zobaczymy czego się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero strona się otworzyła . Przygotowałam jeszcze jeden klip. Tym razem to Kerim i Fatmagul - miłość w wersji hinduskich fanów. Z ozdobnikami - trochę śmieszne. https://youtu.be/DaYVIQ3m-2Q GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, widzę kolejne linki do piosenek, ale to późnej, bo wracam do odcinka ;) > Michale, czekam na nocną premierę :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na co czekać KO! To nic wielkiego, dwa dodatkowe wersy. Aż się dziwię, że tak mnie w nocy zaćmiło! Kasiu - odezwij się! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, tłumacz przetłumaczył, a ja skopiowałam :) Teraz to i ja nie pamiętam waszego tłumaczenia tekstu, ale wiem, że to już było Tak dla przypomnienia :) > "Sanam re" "Na mokrych drogach, Czekam na ciebie ... powoli, Daję wam ziemię mego serca. > Tracę siebie w taki sposób że nigdy więcej się nie odnajduję. stopniowo, Oddaje moje życie tylko tobie > O mój umiłowany, mój idol, staliście się moją miłością jest miłosierdzie, miłosierdzie moje nade mną > Teraz, gdy zbliżam się do ciebie, moje złudzenia się psują > Jak chmury, stworzyłeś cień na mnie Jak deszcz, oblałeś mnie radością Podobnie jak burze, zdmuchnąłeś moje zmysły > W taki sposób poprawiłeś mój los że przyniosłeś dla mnie nowy poranek Muszę tylko z tobą przejść przez całe moje życie > O mój umiłowany, stałeś się mój, to miłosierdzie, które mi zrobiłeś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał ;) A ja jednak przyjdę na premierę, siądę cicho w kątku i nie będę przeszkadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) Zrób sobie przerwę na herbatkę i zajrzyj do nas! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witajcie:) Coś mnie tknęło aby do Was/Nas zajrzeć :) Jestem , jestem i wszystko jest ok:) Dziękuję ! Jestem tylko w ogromnym" niedoczasie" ;). Nawet nie podchodzilam wcześniej do komputera i... jednak niestety nie obejrzałam GF 101 i 102 (choć wczoraj myślałam , że się uda :( ) Odezwę się później. Pozdrawiam Was Wszystkich bardzo serdecznie♡ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, witaj! To świetnie, że masz się dobrze :) Spokojnie z tylko zaległościami, przecież tu jesteśmy i chętnie wrócimy też do tych odcinków ;) Wczorajsza awaria na ok.ru, trochę nam zakłóciła komentowanie odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 102 Na cmentarzu .... Cmentarz jest teraz jedynym miejscem dla Leman, gdzie czuje się jak w domu :( ... Nigdzie indziej nie może zaznać spokoju, tu może być z Vuralem ... Na jego grobie szuka pocieszenia :( ... Tutaj odnalazła ją Perihan .... Przyszła ją pocieszyć, zapewnić o swojej bliskości, ale też w innym celu .... Za namową Resata przyszła przekonać ją by nie jechała na rozprawę ..... Ale nie z powodu jej stanu zdrowia, tylko z powodu ratowania Selima przed więzieniem! ... Leman przecież o tym nie wie, bo ona chce jechać i zeznawać! :( .... Chce wyznać winę syna by w kocu zaznał spokój, którego nie miał za życia! .... I to przeraża Perihan .... Czy mimo tego co usłyszała przekona ją do milczenia??? :( ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W Holdingu ... Nocą, gdy pora spać, tu, na taki luksus nie można sobie pozwolić .... Mustafa jest na dywaniku u Resata .... Munira oczywiście też jest, ale to nie jego dywanik ;) ... Zadaniem dla Mustafy jest: Zatrzymanie Leman przed zeznawaniem przed sądem w Izmirze! .... Sposoby, środki, narzędzia są dowolne, zależą tylko od inwencji twórczej Łajzy! .... Na ile on jest twórczy, Resata to nie obchodzi! .... Najważniejszy jest efekt!!!!! ... (O tak! Zdolności Łajzy, jest porażające, aż przerażające!!!!!) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ >>>>>> Dzień rozprawy ... Zgromadzony tłum przed sądem nie może wejść do środka .... Rozprawa odbywa się za zamkniętymi drzwiami ... (Wszyscy i tak by się nie zmieścili ;) ) .... Czas już iść .... Mukaddes najbardziej przeżywa, jakby to ona była najbardziej poszkodowana, a widok tych łajdaków ją przerażał!!! ... Ale to prawda ją przeraża i już się nie wycofa, musi zeznawać! .... Fatmagul jest przejęta, tak, jak Kerim, ale teraz mniej się boją, teraz mają większe wsparcie świadków ... No właśnie wsparcie świadków, a konkretnie Leman jest również dla nich ważne ... Problem w tym, że ona nie odbiera telefonu i to ich martwi :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na korytarzu cały czas byli zdenerwowani Yasaranowie .... A wiadomość o wypadku Perihan jeszcze bardziej ich dobiła .... Załamany Selim musi zostać na rozprawie, a Resat z Yasarem pojadą sprawdzić co się stało ... Erdogan odegrał przedstawienie przed wszystkimi, a g*****e przed Nil krzycząc do Fatmagul -"To wszystko przez Twoje kłamstwa!!! Zrzucisz swoją maskę!!!" ... Kerim zareagował natychmiast! ... Bez zastanowienia znów groził Erdoganowi śmiercią! .... Meryem uspokaja go i ma rację mówiąc, że oni to robią specjalnie ... Mustafa też jest, a miało go nie być ... Nie miał innego wyjścia, nie przekonał Meltem do wycofania się ... Ale drań próbuje dalej!!!! ... Jeszcze na korytarzu, przed salą ją przekonuje! ... (Mógłby już odpuścić, to robi się męczące!!!!!) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na sali sądowej .... 17 listopada 2011 r. Omer powiadomił Kadira i Fatmagul o wypadku Leman, Semsiego i Perihan ... Niestety, dziś nie mogą liczyć na Leman :( ... Na korytarzu nadal czeka Nil ... Swoją obecnością przypomniała Meryem o wizycie w restauracji ... To nie tylko ciekawość ją tu sprowadziła ... Przyznała, że była znajomą Erdogana .... Meltem dobrze jej radziła by trzymała się od tego łajdaka z daleka i całej tej rodziny ... Do Nil to chyba dotarło, bo wybiegła z płaczem z sądu ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na sali ... Munir był zobowiązany poinformować sąd o nieobecności Leman, Perihan i Semsiego .... Kadir też ubolewa nad stanem zdrowia poszkodowanych i nieobecnością Leman, bo miała zeznawać na ich korzyść ... Munir jak zawsze musiał odezwać się nie pytany ... Kadir jest pewny jej zeznań ponieważ rozmawiał z Leman w nocy, zadzwoniła do niego .... "Przyznała, że będzie zeznawać, chce tego bardziej niż oni. Obiecała przylecieć rano z mężem, ale tylko ona miała zeznawać" .... Kadir był pewny, że to przesądzi sprawę i wygrają ... (Ale pięknie się cieszyli! Meryem uściskała Mukaddes, aż sama się zdziwiła :) Kerim i Fatmagul po kryjomu uścisnęli sobie dłonie, dość mocno :) Wszyscy byli bardzo szczęśliwi :) ) .... Dopiero teraz przed sądem dowiedzieli się o wypadku ... Dla Kadira wypadek świadków w dniu ważnych zeznań wydał się podejrzany .... A Munir wyskoczył nie pytany o zdanie! .... Sędzia kolejny raz już nie upominał tylko wyprosił wszystkich z sali!!! ... Nakazał 10 min. przerwy na te nerwy!!!! .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W szpitalu ... Resat dotarł do szpitala w Izmirze ... Perihan jest na sali operacyjnej! ... Z Leman nie jest aż tak źle, jest w sali, jej stan jest dobry! ... Ale Semsi niestety nie przeżył wypadku!!!! :( ... Leman nie wie o śmierci męża .... Resat też przed nią to ukrył .... Nie wiedział, że Perihan też miała lecieć, bo nic mu nie powiedziała ... Reasata najbardziej interesuje sam wypadek, jak do niego doszło .... (No tak, żeby wykluczyć "swój" udział w nim!!!!!) ... Ale to był zwykły wypadek .... Semis zamówił samochód na lotnisku dzień wcześniej ... W drodze do sądu zaczęli się kłócić, bo Leman chciała wszystko powiedzieć! .... Wtedy Semsi zjechał na drugi stronę drogi! .... Leman więcej nie pamięta .... Lekarz na obchodzie powiedział jej o mężu!!! .... A Lenam zaczęła krzyczeć, straciła kolejną bliską osobę!!!! :( .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W sądzie .... Kolej na zeznania Mukaddes .... A na korytarzu Mustafa zaraz siłą wyciągnie Meltem na zewnątrz! .... Jego obecność nie podoba się Meryem, to podejrzana troska o Meltem ją niepokoi .... Czuje, że on nie ma dobrych intencji, ale Meltem ją uspokaja ... To na prośbę jej zmarłego ojca, Mustafa opiekuje się nią ... Meryem jest za mądra by uwierzyć w jego troskę! ;) ;) ... Na sali .... Mukaddes ma głos ... Potwierdziła swoją tożsamość,kim jest dla pokrzywdzonej ... A teraz czas na zeznanie -"Ci mężczyźni oprócz Kerima zgwałcili Fatmagul! Fatmagul powiedziała mi to jako pierwszej!" .... Na korytarzu ... Mustafa nadal gnębi Meltem swoją obecnością i namawia do wyjścia z sądu!!! ... (Czego on nie rozumie???!!! Ile jeszcze tak będzie biadolił ze skwaszoną miną????!!!!) ... O nie!!!! .... Muntas wspomniał o Hacer, a Mustafa już nastawił uszy do podsłuchu!!!! ... No nieeee, akurat on to musiał usłyszeć!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na sali .... Może teraz wysłuchamy do końca zeznań Mukades -"Przyjechałam tam z żandarmerią, zobaczyłam na ziemi obrączkę i zabrałam ją pomyślałam, że ją sprzedam, nie miałam złych zamiarów. Nie przyszło mi do głowy, że to dowód. Później zobaczyłam wygrawerowane imię jego narzeczonej i zrozumiałam, ze to oni skrzywdzili Fatmagul." ... Na pytanie sędziego, czy wtedy przekazała pierścionek żandarmerii Mukaddes powiedziała -"Nie. Postanowiłam z nimi porozmawiać, nie chciałam robić zamieszania, od razu do wszystkiego się przyznali. Żałowałam, że do nich poszłam, ale stało się. Zastraszyli mnie, proponowali pieniądze. Grozili mi! Wystraszyłam się, pomyślałam, że nie wygram z nimi, że nas zniszczą! Są silni, Bałam się! Zgodziłam się! Wzięłam pieniądze i oddałam Resatowi obrączkę. Później bardzo tego żałowałam, ale było za późno! To ja przekonałam Fatmagul, żeby wyszła za mąż za Kerima! Pomyślałam, że nie będą o niej gadać, jeśli wyjdzie za mąż! Pomógł mi w tym Munir Telci! Zastraszył Fatmagul! Powiedział, że jeśli nie wyjdzie za mąż, poleje się krew!" .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na korytarzu ... Kłopotów Mustafy ciąg dalszy! ... Yasar powiadomił go o śmierci Semsiego, ciężkim stanie Perihan, a o Leman nie mówił ... Czyli zadanie nie zostało dobrze wykonane ... Ale Mustafa zapiera się, że to nie on! ... On nic nie zrobił! ... Niestety, Resat musi kogoś ukarać, więc padło na niego i to było jego zadanie! ... Mustafa powinien przypomnieć sobie skuteczną modlitwę chroniąca przed nienawiścią i gniewem ;) ... Ale na zewnątrz Mustafa też nie będzie miał spokoju ... Dziennikarze czekający przed sądem zasypali go pytaniami o Fatmagul ... Ludzie wyrazili swoje oburzenie na byłego narzeczonego Fatmagul ... Przypadek sprawił, że przed sądem czekał Muntas w samochodzie, czyli droga Łajzy do Hacer jest już prosta!!!!.... W między czasie operacja Perihan udała się! ... A Resat odetchnął z ulgą, bo jest bezpieczny i dowody na niego też są bezpieczne!!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Na sali ... Teraz zeznaje Meltem -"Dzień po zaręczynach Selim przyznał, że zgubił obrączkę. Ale jak już byliśmy po ślubie przez przypadek ją znalazłam. Najpierw niczego nie podejrzewałam, ale później zrozumiałam, że to ta zgubiona obrączka. Oddałam ją Fatmagul, żeby miał dowód! ... Kolej na Yadigar -"W domu w Stambule atmosfera była napięta. Pani Perihan była bardzo smutna. Ale ja nic nie słyszałam! Ci chłopcy nie zrobiliby czegoś takiego!" .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Teraz mówi Munir -"Oni wszyscy kłamią! Zeznania Mukaddes Ketenci, Meryem Aksoy i Meltem Alagoz, to stek kłamstw! Mukaddes wielokrotnie żądała pieniędzy od mojego klienta! Gdy jej odmówił oskarżyła go! To Gang Kerima Ilgaza Wysoki Sądzie! Meltem wielokrotnie zdradziła mojego klienta Selima, kiedy była z nim w związku małżeńskim i do wszystkiego mu się przyznała. Żeby ukarać męża, podkreślam, żeby go ukarać, zdradziła go z Mustafa Nalcali! Nie ukrywa, że powiedziała o tym mężowi. Chcę zwrócić uwagę na dokumentację medyczną zebraną po tym wydarzeniu. Szczególni raport po pierwszym badaniu pacjentki. Napisano w nim, że nie doszło do gwałtu! Kilka dni po tym zdarzeniu Fatmagul podpisała zeznania, w których oświadczyła, że dobrowolnie uprawiała sek.s z Kerimem Ilgazem! To ona powinna być ukarana! Fatmagul Ketenci zgodziła się na ślub z Kerimem Ilgazem. Później z nieznanych nam powodów po sześciu miesiącach udali się do prokuratury i złożyli doniesienie o gwałcie. Bez żadnych dowodów, tylko na podstawie pomówień oskarżono o przestępstwo rodzinę znanego i szanowanego biznesmena!" ... (Munir już skończył smażyć swoje steki kłamstw!!!!!) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Teraz przemówi Kadir -" Na podstawie sygnałów z telefonów firma telekomunikacyjna może sprawdzić, czy pozwani byli na miejscu przestępstwa tamtej nocy. Jest to możliwe, jeśli zostanie wydany nakaz sądowy. Wnosimy o wydanie takiego nakazu. Wtedy będziemy mieć jeszcze silniejszy dowód! Udowodnimy, że byli tam w chwili zdarzenia. Ponadto Leman Namli na następnej rozprawie, o ile znów jej coś nie zatrzyma, złoży zeznania dzięki którym prawda wyjdzie na jaw! Oskarżeni zaprzeczają i nadal niszczą życie tej młodej, niewinnej dziewczynie! Ale moja klientka wierzy w sprawiedliwość Wysokiego Sądu! Jedynym pocieszeniem będzie dla nas świadomość, że winni otrzymają najwyższy wymiar kary!" .... (Przyjemnie słuchało się Kadira, ale widok przerażonych gnojków, gdy wspomniał o telefonach, był bardziej przyjemny!!! :D :D :D ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Postanowienie sądu ... -"W związku ze zmianą sędziego prowadzącego konieczne będzie dokładniejsze zapoznanie się z aktami sprawy. Na wniosek oskarżenia na kolejnej rozprawie w charakterze świadka zostanie przesłuchana Leman Namli. Sad przychyla się od wniosku o skarżenia o zbadanie sygnału telefonicznego z 15 i 17 września 2010 r. Wyniki dochodzenia winny być przekazane do sądu przed kolejną rozprawą. Odbędzie się ona 13 czerwca 2012r. w środę o godz. 10:30 : .... (Na tym zakończyła się rozprawa ) .... Nie był to wyrok zadowalający Fatmagul i Kerima :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Jest wieczór ... Zebrana w hotelu rodzina Fatmagul i Kerima oraz Sinem oglądaj w wiadomościach Kadira, który wydał oświadczenie dla prasy ... Nie zabrakło też pajaca Munira, który tym razem rozprawę nazwał cyrkiem, a wcześnie do Meryem mówił o teatrze! ... (Po prostu artysta!!! To wielka strata!!! Taki talent się marnuje w Holdingu Yasaranów!!!! ) ..... Rahmi był najlepszy krzycząc do telewizora na widok Munira -"Zamknij się kłamco!" :D :D .... Ale on był w innym pokoju z Mukaddes i Muratem ;) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Fatmagul w swoim pokoju, Nie chce słuchać tego kłamcy, chce spokoju. Ale nie będzie sama przeżywać tego żalu. Kerim też jest zawiedziony, ale wie, że pomału, Razem przejdą przez te trudne dni. "Dziś był Twój dzień! Udało się Ci! Poruszyłaś nie jedno serce! Dodałaś otuchy innym w podobnej udręce!" W jego oczach było widać łzy. Ale zapłakane były też i te, o których co noc śni. Jego ciepła dłoń na jej smutnej twarzy. Tak chce ją pocieszyć, o niczym innym nie marzy. Teraz tylko to może zrobić. Choć zbliżył się blisko, ale na pocałunek nie mógł się zdobyć. Nie mógł jej inaczej pocieszyć. Opamiętał się w porę, nie chciał jej peszyć. Tak. Spacer, to najlepszy sposób By we dwoje byli razem, za dala od nieproszonych osób. /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W szpitalu ... Kadir chciał spotkać się z Leman .. Ale to nie możliwe .... Leman jest w szoku, teraz nic nie może powiedzieć ... Munir kręci się po korytarzu szpitala, pilnuje, żeby ich spotkanie się nie odbyło ... Munir jak zawsze oddany w służbie Resatowi! ... Nocą na ławce świeże, chłodne powietrze uspokaja emocje .... Fatmagul i Kerim nie są zbyt rozmowni ... Fatmagul chce wyjechać z Ildir*****ce już wrócić do domu ... Rano pójdą z Rahmin na grób swojej matki, na grób matki Kerima też mogą iść .... Kerim zgodził się ale bez przekonania :( ... (Po porannej radości i nadziei, nie ma już śladu :( :( ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×